• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv centralno grejanje - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs useljiv centralno grejanje - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv centralno grejanje

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv centralno grejanje" pronađeno 330 nekretnina - prosečna cena 1.051 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1700 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 450 €, 47,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Nov, polunamešten stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora pozicioniran na jednoj od najtraženijih lokacija za poslovanje. Nadomak Spensa, Osnovnog suda, TC Promenada, a u neposrednoj blizini pešačke zone, fakulteta i Bulevara oslobođenja. Ovaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 150.000 €, 41,00 m2 cca 3660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep jednoiposoban stan na dobroj lokaciji.Zgrada u kojoj se stan nalazi je odlična,bela fasadna cigla,lift,centralno grejanje.Stan se sastoji od ulaznog hodnika,kupatila,dnevne sobe sa trpezarijom,odvojene kuhinje,zasebne spavaće sobe i terase.Pogodan je kako za sopstvene potrebe....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Šumice, 735.000 €, 245,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja poslovnog prostora u blizini "Šumica" Funkcionalan, useljiv poslovni prostor na nivou prizemlja i sprata. Spratna visina u prostoru je 2.60m. Gradsko centralno grejanje sa kalorimetroma i aluminijumskim radijatorima uz niske režijske troškove. Orijentisan u pravcu....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 900 € na 850 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 850 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 900 €
29.04.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i neuseljavan luksuzan dvosoban stan u kompleksu Voždove Kapije, ulica Vojvode Stepe, Opština Voždovac. Stan je površine 49 m2, nalazi se na sedmom spratu od ukupno dvanaest spratova i odmah je useljiv.Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 50 m2 u naselju Denkova bašta.Stan se nalazi u potkrovlju uredno održavane zgrade sa liftom i pruža prijatan i funkcionalan prostor za svakodnevni život. Potpuno je namešten i opremljen svim neophodnim uređajima, te....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 160 €, 16,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal na odličnoj lokaciji na prvom spratu tržnog centra sa velikim izlogom u centru Stare Pazove. Lokal ima 16 kvadrata, klimatizovan, centralno grejanje, mokri čvor. Pogodan za razne vrste delatnosti. Odmah useljiv. Agencijska nadoknada iznosi 200 eura. . .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.500 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Salonski stan za izdavanje Skadarlija Na uglu ulica Bulevar despota Stefana i Skadarske, za izdavanje salonski stan površine 130m2. Stan je prazan, renoviran, ima centralno grejanje, klimatizaciju. Idealan za poslovni prostor. Odmah useljiv. Agencijska provizija iznosi 50% na ugovorenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa | 3.0 stan 90m² | Namešten | CG | Odmah useljiv Izdaje se prostran i funkcionalan 3.0 stan površine 90m² na prvom spratu, na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3. Stan je kompletno namešten i odmah useljiv. Sastoji se od dnevnog boravka, dve spavaće sobe, kuhinje....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, SREMČICA, 350 €, 32,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 400 €
15.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renovirani poslovni prostor u ulici Tomasa Edisona u naselju Sremčica. Poslovni prostor se sastoji od dve glavne prostorije , ukupne kvadrature od 28m2 , jedne manje prostorije od 4m2 i toaleta. Odmah useljiv. Centralno grejanje. Mogućnost priključenja na MTS ili....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.800 €
13.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Ekskluzivan četvorosoban stan – Elixir Garden U ponudi je luksuzan četvorosoban stan u okviru kompleksa Elixir Garden (kondominijum). Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora i privatnosti. Struktura: Prostran dnevni boravak Tri spavaće sobe Dva kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 360.000 €, 80,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE vam predstavlja izuzetan četvorosoban stan u jednom od najprestižnijih i najtraženijih delova Vračar – Krunski venac. U ponudi je svetao, komforan i potpuno renoviran stan površine 80m², smešten na idealnom 2. spratu kvalitetne i održavane zgrade sa liftom. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja, kupatilo, predsoblje i terasa. Nov nameštaj i kompletna bela tehnika. Pet friendly! Kvalitet gradnje po najvišim premijum standardima, 4.sprat od 7, predivan pogled, dva lifta, termo i zvučna izolacija, prozori troslojna stakla,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 6.480 €, 360,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje u Knez Mihailovoj ulici , najatraktivnijoj i najprestižnijoj pešačkoj zoni Beograda , idealan je izbor za kompanije koje žele poslovnu adresu koja ostavlja utisak. Neposredna blizina Trga Republike, Narodnog pozorišta, Kalemegdana, luksuznih maloprodajnih....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 285.000 € na 275.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 275.000 €, 86,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 285.000 €
13.05.2026 - 275.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski kej Izuzetan porodični 3.5soban stan u ul. Dr Ivana Ribara, blok 71 na Novom Beogradu. Zgrada okružena zelenilom sa dosta mesta za parking, odmah pored šetališta uz reku Savu. U krugu od par minuta hoda nalazi se okretnica autobusa i tramvaja, što omogućava brzu vezu sa svim....

 
 
 
 
-33%

Promena cene sa 600 € na 400 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 400 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 600 €
10.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

STARI GRAD – CENTAR | DVOSOBAN | 35m² | TERASA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i kompletno namešten dvosoban stan u samom srcu Starog grada, u neposrednoj blizini Skadarlije i Bajloni pijace. Stan je površine 35m², nalazi se prizemlju kompletno renovirane....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 3.900 €, 300,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam reprezentativan poslovni prostor za izdavanje, smešten u širem centru Beograda , u Takovskoj ulici, u neposrednoj blizini Botaničke bašte Jevremovac . Ova lokacija spaja sve ključne prednosti centralne gradske zone odličnu saobraćajnu povezanost, blizinu glavnih....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 140 €, 16,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi u centru grada, kvadrature 16 kvm, u prizemlju, izlog do ulice, centralno grejanje. Sastoji se od jedne prostorije i mokrog čvora. Useljiv, depozit u visini od 200 eura . cena: 140 eura + komunalije .

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.200 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.300 €
03.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.100 €
06.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan i prostran stan sa prelepim pogledom - Hala PionirDobrodošli u pažljivo renoviran i luksuzno opremljen stan koji pruža maksimalan komfor i eleganciju na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu. Smešten na 15. spratu odlično održavane zgrade sa dva lifta, ovaj stan od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

SLAVIJA, CENTAR – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten, svetao i funkcionalan stan u strogom centru grada, na odličnoj lokaciji kod Slavije. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne stambene zgrade i idealan je za jednu osobu ili par koji traže....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 382.000 € na 385.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 385.000 €, 81,00 m2 cca 4750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 382.000 €
06.05.2026 - 385.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan – Mogućnost kupovine putem stambenog kredita. Stan je površine 81m2, smešten je na 4. spratu zgrade BW Aurora, u neposrednoj blizini TC Galerija i Savskog šetališta. Potpuno je nov, nikada nije bio useljen i opremljen je modernim nameštajem i tehnikom u kuhinjskom delu.....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 153.000 € na 148.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 148.000 €, 49,00 m2 cca 3020 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 159.650 €
28.01.2026 - 155.000 €
29.04.2026 - 153.000 €
08.05.2026 - 148.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep jednoiposoban stan na Bulevaru oslobodjenja. Stan se nalazi u dobro održavanoj zgradi sa liftom i ulično je orijentisan. Stan je komforan, ima veliku sobu, trpezariju, odvojenu kuhinju i posebno spavaću sobu, kupatilo, posebno toalet, zatvorenu terasu i ostavu. Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan 2.0 soban stan u opštini Stari grad, u samom srcu Beograda, u Skadarskoj ulici, na svega nekoliko koraka od Skadarlije. Stan se nalazi na 2. spratu kvalitetne starogradnje i prostire se na 65m2. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i prijatan za život. Odmah je....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 450 €, 42,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 500 €
08.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Lepo opremljen jednosoban stan 42 m2 - Vračar, Crveni krstIzdaje se prijatan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u mirnom delu Vračara, u ulici Vojislava Ilića, u blizini Crvenog krsta. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade sa liftom i pruža južnu orijentaciju sa obiljem....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.900 €, 160,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno namešten komforan dupleks stan u mirnoj ulici na odličnoj lokaciji, kod DZ Vračar u zgradi novije gradnje sa malim brojem stanova za stanovanje ili za poslovni prostor. Izuzetno funkcionalan prostor, potpuno namešten i opremljen kvalit etnim nameštajem i tehnikom, posuđem....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 450 €
22.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Paviljoni U parkovskom okruženju General Ždanove ulice, u Paviljonima, nalazi se ovaj jednosoban stan za izdavanje. Smešten je u mirnom i tihom delu ulice, bez buke, na petom spratu uredne i održavane zgrade sa liftom. U neposrednom okruženju su Institut za majku i dete,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 2.000 €, 116,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novograndja sa garažom, odmah useljiv trosoban stan. Centralno grejanje, centralna klima, portiri 24/7. ID: 12556 Dragica Mrkobrad 0638269709 Provizija za Zakupca 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 50m² sa prostranom terasom od 9m², na odličnoj lokaciji u Bulevaru Milutina Milankovića, Blok 38. Stan nakon kompletne adaptacije još nije useljavan. Nalazi se na 12. spratu od ukupno 16 spratova i zahvaljujući....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 450 €, 40,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 500 €
20.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS NEKRETNINE - Izdajemo CARA DUŠANA - ULIČN LOKAL 40 m2 ul. Cara Dušana, izlog do ulice, lepo uređen, u dva nivoa, centralno grejanje, pogodan z arazne delatnosti, ODMAH USELJIV - VENZTILACIJA - POGODAN ZA KUHINU CENA mesečno 450 Evra + 450 Evra depozit 064-829-5005, 064-829-5008,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan 2.0 stan za izdavanje na Vračaru . Otkrivamo vam ekstra luksuzan, kompletno opremljen stan u modernoj novogradnji . Stan je opremljen centralnim i podnim grejanjem, inverter klima uređajem i video-interfonom, pružajući savršen spoj udobnosti i elegancije. Ključne karakteristike:....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.850 € na 1.700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.700 €, 117,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 1.850 €
17.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, IV/IV, lux, CG, terasa, 2 mokra čvora, klima, lift, depozit. Veoma retko u ponudi. Izdaje se izuzetan salonski stan na najboljoj lokaciji u Beogradu. Ulaz je iz Čika Ljubine (Trga Republike), a dve sobe gledaju direktno na Knez Mihailovu ulicu. Visina plafona u celom....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 880 € na 800 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 800 €, 70,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 880 €
22.05.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VUKOV SPOMENIK | TROSOBAN STAN | 70m² Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi potpuno namešten i komforan stan na izuzetnoj lokaciji – preko puta Vukovog spomenika. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom i površine je 70m². Veoma je svetao, funkcionalan i odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se premium, moderno opremljen i svetao jednoiposoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Zemunske kapije, u Zemunu.Stan se nalazi na 2. spratu moderne novogradnje sa liftom, video nadzorom i uredno održavanim zajedničkim prostorijama. Funkcionalno je organizovan i sastoji....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 47,00 m2 cca 12 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan dvosoban stan/poslovni prostor površine 48m² na atraktivnoj lokaciji - ugao Bulevara oslobođenja i Braće Ribnikar. Nalazi na 6. spratu moderne novogradnje sa dva lifta. Stan je polunamešten i poseduje ugrađenu kuhinju, plakar, klima uređaj, terasu, centralno grejanje,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 66.056 €, 29,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo visokokvalitetne stanove u izgradnji, na odličnoj lokaciji. U pitanju je kompleks od 97 stanova različitih kvadratura i struktura u srcu naselja Kotež 1, nadomak vrtića, osnovnih i srednjih škola, igrališta, marketa i ostalih bitnih sadržaja za udoban....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 630 € na 550 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 630 €
22.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

HRAM SVETOG SAVE, VRAČAR – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, kompletno renoviran i namešten trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Hram Svetog Save. Stan je veoma miran, tih, topao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-330 (od ukupno 330)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8> >>