• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv bazen pala cena Zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv bazen pala cena Zadnjih 7 d - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv bazen pala cena Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv bazen pala cena zadnjih 7 dana" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 550.000 € na 520.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 520.000 €, 180,00 m2 cca 2890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.09.2025 - 550.000 €
17.05.2026 - 520.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.indomio.rs

Šifra: K759 Na izuzetnoj lokaciji na Kosmaju, svega 100 metara vazdušne linije od čuvene pivare i blizu novootvorenog hotela, nalazi se stilizovana i vrhunski opremljena porodična kuća površine 180 m² sa predivnim pogledom, smeštena na prostranom i uređenom placu od 13,5 ari. Ova....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 870.000 € na 850.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, DOBANOVCI, 850.000 €, 290,00 m2 cca 2930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 870.000 €
17.05.2026 - 850.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

LUKSUZNA KUĆA U RADIOFARU – Surčin – IDEALNA LOKACIJA I INVESTICIONI POTENCIJAL! Lokacija – ključne prednosti: Samo 15 minuta od Aerodrom Nikola Tesla Brza veza sa autoputem Autoput E-75 Do centra Beograd za 20–30 minuta vožnje Mirno, porodično okruženje sa svim sadržajima (škole,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 219.000 € na 200.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 200.000 €, 136,00 m2 cca 1470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.06.2025 - 219.000 €
31.08.2025 - 300.000 €
26.09.2025 - 250.000 €
20.03.2026 - 219.000 €
20.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo uknjiženu kuću na svega 6 km od centra Sopota, u mirnom i zelenilom okruženom delu Nemenikuća, površine 136 m², sa dodatnih 55 m² tavanskog prostora pogodnog za adaptaciju po potrebi. Kuća se nalazi na lepo uredjenom placu od 10 ari, gde takodje postoji bazen dimenzija 7x4.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 295.000 € na 265.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 265.000 €, 147,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 295.000 €
22.05.2026 - 265.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno atraktivna nekretnina u mirnom i lepom delu Belegiša, idealna kako za porodičan život, tako i za investiciju!Na prostranom placu od 18 ari nalaze se dva objekta: Glavna kuća površine 147 m2, prostrana i funkcionalna, pruža komfor i dovoljno prostora za veću porodicu.Drugi....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 188.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 188.000 €, 171,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.10.2025 - 198.000 €
17.05.2026 - 188.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.10.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižena, lux, nameštena kuća sa bazenom. Sastoji se od tri nivoa: I nivo - podrum, soba i tehnička soba; II nivo - dnevna soba sa kuhinjom, 2 sobe, kupatilo i terasa; III nivo (potkrovlje) - 2 sobe i kupatilo. Plac je ravan i ima 10 ari na kojem se nalazi bazen i letnjikovac, kao....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 580 € na 500 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 500 €, 40,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 580 €
20.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednosoban stan 40 kv, Dorćol, Dunavski kej, Stari grad. Stan se nalazi u blizini keja, reke, šetalista, bicikističke staze, nedaleko od Sportsko rekreativnog centra bazena 25 maj- teretane, udaljenost od Knez Mihajlove ulice je oko tri autobuske stanice a do Kalemegdana....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 684.800 € na 674.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 674.000 €, 107,00 m2 cca 6300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 684.800 €
22.05.2026 - 674.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban stan u Skyline kompleksu u Beogradu, na devetom spratu savremenog i reprezentativnog objekta. Zgrada poseduje reprezentativan ulaz sa recepcijom, 24/7 obezbeđenje, kao i kontrolisan pristup garažnim mestima, pružajući stanarima visok nivo sigurnosti i privatnosti.....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs bazen pala cena zadnjih 7 dana (10)
  • www.indomio.rs useljiv pala cena zadnjih 7 dana (149)
  • www.indomio.rs useljiv bazen zadnjih 7 dana (4)
  • www.indomio.rs useljiv bazen pala cena (4)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>