• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana podno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana podno grejan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana podno grejanje porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana podno grejanje porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+11%

Promena cene sa 208.322 € na 232.230 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 232.230 €, 117,00 m2 cca 1990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 208.322 €
22.05.2026 - 232.230 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić , tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 99.902 € na 108.984 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 108.984 €, 45,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 99.902 €
22.05.2026 - 108.984 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 140.284 € na 147.768 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 147.768 €, 65,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 140.284 €
22.05.2026 - 147.768 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 900 € na 1.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 900 €
18.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, jako lepo i luksuzno sređen stan u novom stambeno-poslovom objektu Airport Garden. Potpuno je i kvalitetno opremljen Bosch tehnikom, Nolte kuhinjom, komforan, poseduje odvojenu spavaću sobu, svetao, jugoistično orijentisan. Podno i zidno grejanje je obezbeđeno pomoću....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 141.262 € na 154.104 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 154.104 €, 64,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 141.262 €
22.05.2026 - 154.104 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 142.120 € na 155.040 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 155.040 €, 65,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 142.120 €
22.05.2026 - 155.040 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 174.900 € na 178.740 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 178.740 €, 59,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 174.900 €
17.05.2026 - 178.740 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan, u prelepoj zgradi niske spratnosti. Korišćeni su vrhunski materijali, a enterijer je uređen moderno i funkcionalno. Pogledajte video nakon fotografija. 2.5, 59.58 m2, terasa, EG, podno grejanje, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Karakteristike....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 133.900 € na 160.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kluz, 160.000 €, 103,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 133.900 €
20.05.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Fantastican prostran i svetao stan na Zelenom Brdu! U srcu jedne od najtraženijih lokacija, na svega nekoliko minuta od Bulevara, nudi se ovaj prelep, prostran i svetao stan od 103 kvadrata. Savršen spoj komfora, funkcionalnosti i odlične povezanosti sa svim važnim sadržajem. Stan....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 300.000 € na 330.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RIPANJ, 330.000 €, 157,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.05.2026 - 300.000 €
22.05.2026 - 330.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuca bez agencijske provizije. bruto: Luksuzna kuca na Avali, oko 157 m² na 10 ari privatnog zemljišta, sa bazenom i prelepim pogledom na Avalski toranj. Idealna kao dom za svakodnevni život ili vikendica za opuštanje u prirodi samo 30 minuta od Beograda. Sta dobijate:....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 296.080 € na 310.884 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 310.884 €, 75,00 m2 cca 4150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 296.080 €
20.05.2026 - 310.884 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN PROJEKAT NA VRAČARU – LUKSUZNI STANOVI U SRCU GRADA! Cena kvadrata: 4200€ + PDV, cena garažnog mesta: 30.000 + PDV. Cena u oglasu je bez PDV-a koji iznosi 10% i na koji imate pravo na povrat ukoliko ste kupac prvog stana. U ponudi su stanovi različitih kvadratura, smešteni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs zadnjih 7 dana podno grejanje porasla cena (25)
  • www.indomio.rs useljiv podno grejanje porasla cena (6)
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana porasla cena (21)
  • www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana podno grejanje (8)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.