• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana centralno gr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana centralno gr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 7 dana centralno grejanje pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana centralno grejanje pala cena" pronađeno 9 nekretnina - prosečna cena 1.431 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 1400 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2100 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 420 € na 380 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 380 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 420 €
15.05.2026 - 380 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE JEDNOSOBAN STAN – MIRIJEVO (CENTAR) Izdaje se svetao i funkcionalan stan u samom centru Mirijeva, u Petrarkinoj ulici, u urednoj i održavanoj stambenoj zgradi od crvene fasadne cigle. Zgrada poseduje putnički i teretni lift. Osnovne informacije: - Površina: 41 m² - Struktura:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 192.000 € na 185.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 192.000 €
15.05.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE EKSKLUZIVNO Vam predstavlja kvalitetan trosoban stan na izuzetnoj lokaciji – Mirijevo II, Zvezdara, ulica Matice Srpske 30. Stan je pozicioniran u neposrednoj blizini pijace, u mirnom i uređenom okruženju, sa obiljem zelenila i kompletnom infrastrukturom potrebnom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 450 €, 47,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Sremska. Nov, polunamešten stan koji se izdaje u svrhe poslovnog prostora pozicioniran na jednoj od najtraženijih lokacija za poslovanje. Nadomak Spensa, Osnovnog suda, TC Promenada, a u neposrednoj blizini pešačke zone, fakulteta i Bulevara oslobođenja. Ovaj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv zadnjih 7 dana centralno grejanje pala cena'
132.500 €
275.000 €
350 €
 
-5%

Promena cene sa 2.000 € na 1.900 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.900 €, 105,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 2.000 €
13.05.2026 - 1.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Ekskluzivan četvorosoban stan Welport lux U ponudi je luksuzan četvorosoban stan u okviru kompleksa Welport lix. Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora i privatnosti. Struktura: Prostran dnevni boravak Tri spavaće sobe Dva kupatila Terasa sa pogledom na....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 300 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 350 €
13.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan sa dve spavace sobe na prizemlju uredne zgrade u ulici Rastka Petrovica. Centralno grejanje, odmah useljiv Ag. provizija 50% .

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 488.735 € na 462.418 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 462.418 €, 73,00 m2 cca 6330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 488.735 €
13.05.2026 - 462.418 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Trg galerija - PUPINOVA PALATA. Izdvajamo iz ponude, kompletno namešten, uknjižen trosoban stan sa otvorenim pogledom na grad i Frušku goru u ekskluzivnom stambeno-poslovnom kompleksu Pupinova palata; koji se nalazi na najatraktivnijoj lokaciji u gradu. U blizini....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 1.800 € na 1.700 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.700 €, 100,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 1.800 €
13.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

SRPSKI Ekskluzivan četvorosoban stan – Elixir Garden U ponudi je luksuzan četvorosoban stan u okviru kompleksa Elixir Garden (kondominijum). Stan je funkcionalno organizovan i pruža visok nivo komfora i privatnosti. Struktura: Prostran dnevni boravak Tri spavaće sobe Dva kupatila....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-8 (od ukupno 7)

<< <1> >>