• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana namešten

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana namešten" pronađeno 225 nekretnina - prosečna cena 310 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 840 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda - Dvosoban stan, prizemlje, 50 m2 Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan od 50 m2 na prizemlju, u mirnoj ulici na Autokomandi. Stan je funkcionalan, lepo uređen i idealan za jednu osobu ili par. Struktura: Dnevna soba Spavaća soba Kuhinja sa trpezarijom Kupatilo Dodatno:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, SAJAM---Agencijska šifra: 9112678.Izdaje se kompletno namešten i opremljen jednoiposoban stan na 5. spratu stambene zgrade sa liftom kod Sajma. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 500 €, 58,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, kompletno namešten stan- duplex u blizini okretnice autobusa br 26. Cena zakupa 500 eur. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana namešten'
110.000 €
600 €
750 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi prostran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji Banjica, opština Voždovac. Stan je odmah useljiv i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji traže mirnu lokaciju, odličnu povezanost i komforan životni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orijentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje priključak za toplu protočnu vodu. Gradsko grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 500 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

SLAVIJA, CENTAR – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi namešten, svetao i funkcionalan stan u strogom centru grada, na odličnoj lokaciji kod Slavije. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredne stambene zgrade i idealan je za jednu osobu ili par koji traže....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Liman III, ulica Narodnog fronta. Namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini Limanskog parka i pijace, Štranda, fakulteta, NIS-aOvaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Pozicionirana na III spratu uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban kompletno namešten stan, useljiv od 1.juna! Za više informacija pozovite: 0668442277. Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 500 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 44,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 500 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN U KRALJEVOM PARKU---Agencijska šifra: 9108399.Izdaje se odličan, lepo namešten jednoiposoban stan od 41m2, koj se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom u Kraljevom Parku.Stan je useljiv od 01.06.2026. Potreban je depozit u iznosu od 250 eura.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.380 €, 35,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 35 m2 Nudimo vam na prodaju uknjižen stan u kvalitetnoj zgradi novijeg datuma. Nalazi se na minut od pozorišta i par minuta od samog srca grada, i nosi sve pogodnosti života gde vam je na sve dohvat ruke i svuda stižete peške. Prodaje se kompletno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9110537.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (27m2) koji se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje fizički odvojenu kuhinju i dvorišno je orijentisan.Useljiv je odmah. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132263, VI/VIII, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se nov, namešten stan, nikad useljavan. Useljiv odmah. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN - CARA DUŠANA---Agencijska šifra: 9112703. Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na viskom prizemlju zgrade, u Cara Dušana.Stan je useljiv 01.06.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 500 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dupleks stan površine 70m², smešten u novijoj zgradi u Kopernikovoj ulici. Stan je funkcionalnog rasporeda i odmah useljiv. Raspored: Donji nivo: – Komforan dnevni boravak – Odvojena kuhinja – WC – Terasa Gornji nivo: – Dve spavaće sobe – Kupatilo Karakteristike:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, BULEVAR OSLOBOĐENJA--- Agencijska šifra: 9103127. Izdaje se namešten jednosoban stan (30m2) na drugom spratu u zgradi bez lifta u neposrednoj blizini Bulevaru oslobođenja.Stan je useljiv od 10.07.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 470 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Gandijevoj ulici, površine 44 m². Stan je kompletno namešten, sa novim nameštajem, i nedavno renoviran. Prostor je svetao i funkcionalno organizovan, pogodan kako za stanovanje, tako i za poslovni prostor. Nalazi se na izuzetno praktičnoj lokaciji, u neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 155.000 €, 48,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, kompletno namešten dvosoban stan u Zemunu – Ugrinovačka ulica Na prodaju veoma lep, svetao i funkcionalan stan površine 48m², smešten u novijoj i kvalitetno građenoj zgradi u Ugrinovačkoj ulici, na jednoj od najpraktičnijih lokacija u Zemunu. Stan se nalazi na 3. spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Jednoiposoban namešten stan na Podbari,blizina Centra,Keja, IV sprat,lift,nov nameštaj . . . odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 54m² u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade i predstavlja odličan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 580 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132254, I/, terasa. Izdaje se jednoiposoban namešten stan, odmah useljiv. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOSOBAN STAN - LIMAN 3---Agencijska šifra: 9111451. Izdaje se komforan, kompletno namešten jednosoban stan na 7. spratu zgrade sa liftom, na Limanu 3. Stan poseduje francuski balkon i terasu.Stan je useljiv od 01.06.2026.Potreban depozit u iznosu od 300 EUR, koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 174.760 €, 52,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Liman IV, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad, udaljen svega 7 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 4, uknjižene površine 52 m², dok stvarna površina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate je u prilici da vam ponudi kompletno renoviran i moderno namešten dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Stadiona Crvene zvezde, Savski venac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan za udoban život. Odmah je useljiv i nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 480 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Bežanijska kosa 3 | renoviran dvosoban stan | 50m² | namešten | terasa | parking Izdaje se renoviran i funkcionalan dvosoban stan na odličnoj lokaciji – Bežanijska kosa 3, ulica Kolumbova. Stan je površine 50m², nalazi se na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i odmah je useljiv. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 600 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetao, prostran, renoviran dvosoban stan u zgradi iz 2010. godine na odličnoj lokaciji, odlično povezan saobraćajem sa svim delovima grada. Namešten i opremljen novim stvarima. Depozit obavezan. Kućni ljubimci nisu dobrodošli. Odmah useljiv. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 950 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Novom Beogradu, u Bloku 11, u ulici Aleksinačkih rudara, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na četvrtom spratu novogradnje, koja poseduje dva lifta i video nadzor. Lokacija u Bloku 11 pruža odličan pristup gradskim sadržajima. U neposrednoj blizini nalaze se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, PET FRIENDLY,  JUGOVIĆEVO--- Agencijska šifra: 9105637. Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (30 m2) koji se nalazi na 6. spratu u novoj zgradi sa liftom na lepoj lokaciji, Jugovićevo. Okolo je zelenilo i besplatan parking. Poseduje:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 600 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan u Bulevaru despota Stefana, u neposrednoj blizini Botaničke bašte. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom, svetao je, funkcionalan i odmah useljiv. Odlična lokacija pruža brz i lak pristup centru grada, kao i svim neophodnim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 270 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten jednoiposoban stan od 44m2 na Strelištu u ulici 7. Jula u blizini stomatooškog fakulteta. stan ima pripadajuću garažu, useljiv odmah. .