• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana namešten

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana namešten" pronađeno 240 nekretnina - prosečna cena 288 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 854 eura
    • do 1000 eura (prosečna cena)
    • do 1200 eura
    • do 10 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 650 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se trosoban stan od 65m² na Zvezdari kod Gradske bolnice. Stan je veoma funkcionalan, namešten i svetao. Poseduje dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, dve zasebne spavaće sobe, predsoblje, kupatilo, kao i zastakljenu lođu. Stan se nalazi na II spratu zgrade sa liftom i poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 480 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo namešten stan u naselju Sava Kovačević, u ulici Dragana Rakića. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje, kupatila, trpezarije i open space kombinovane sobe. Stan nema terasu. Nalazi se na 3. spratu zgrade sa liftom. Centralno grejanje, infostan je 7.600 dinara. Slobodna parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odlican, dvosoban, kompletno namesten stan u Molerovoj ulici. Raspored je lepo organizovan i svaka prostorija je komforna. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, spavace sobe, kuhinje, kupatila, terase i ostave. Zgrada je odlicne gradnje i lepo je odrzavana. Poseduje lift,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana namešten'
140.000 €
350 €
65.000 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi prostran i funkcionalan stan na odličnoj lokaciji Banjica, opština Voždovac. Stan je odmah useljiv i predstavlja idealan izbor za porodičan život ili zakupce koji traže mirnu lokaciju, odličnu povezanost i komforan životni prostor.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132505, I/, klima, lift, terasa, dvorišna zgrada. Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan na Žitnom trgu. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila, prostranog predsoblja i terase. U kuhinji je nova sudo mašina. Stan je pet friendly.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 850 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na par minuta od Beogradskog dramskog pozorišta, u mirnoj i tihoj ulici, nalazi se ovaj četvorosoban stan za izdavanje. Smešten je u novijoj, urednoj i održavanoj zgradi sa liftom, okružene zelenilom i slobodnim parkingom. Izuzetnih je infrastrukturnih sadržaja, u blizini su vrtić,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, GRBAVICA--- Agencijska šifra: 9110686.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u visokom prizemlju zgrade na Grbavici. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 530 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ulično....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 9112713.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na prvom spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Evrope. U stanu su dozvoljeni manji kućni ljubimci.Useljiv je od 01.06.2026. godine. Potreban je depozit u....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN PET FRIENDLY DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112558. Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, na Grbavici. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 77,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kopernikova. Namešten dvoiposoban duplex stan nadomak Bulevara Evrope, a u neposrednoj blizini Novosadskog sajma, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ruzveltova Odlična lokacija – iznad OKO kafića Nova zgrada 70m² | 1. sprat Dve spavaće sobe sa bračnim krevetima Prostran i svetao dnevni boravak Kompletno opremljena kuhinja Stan je potpuno namešten i odmah useljiv Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Kontaktirajte....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 59,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno opremljen, izuzetno svetao trosoban stan na odličnoj lokaciji na Bulevaru patrijarha Pavla. Stan je idealan za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje, bez potrebe za bilo kakvim dodatnim ulaganjima. Struktura: Trosoban (odličan raspored, maksimalno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na odličnoj lokaciji u mirnom kraju na Dedinju u blizini Banjičke šume. Stan je open space, prostor je otvoren i spavaći deo je zidom odvojen od dnevnog boravka. Postoji velika ostava koja nije uključena u kvadratu stana. Stan je namešten i opremljen belom tehnikom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, direktno pored Hrama Svetog Save, izdaje se kompletno namešten trosoban stan površine 75 m². Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i komforom. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve odvojene sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja komforan, svetao i kompletno namešten trosoban stan Paviljoni, Novi Beograd. Stan površine 60m² nalazi se na 2. spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se funkcionalnim rasporedom, prijatnim ambijentom i velikom količinom prirodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, Univerzijade Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, dvosoban, 60m2, terasa 50m2, namešten, VPR, ktv, stan u kući, dva parking mesta Dvostran i svetao stan u kući kvalitetne gradnje okružen je zelenilom, najbliže novobeogradskim blokovima. Mirno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namješten stan u Zemunu – Naselje Plavi Horizonti Izdaje se svetao, komforan jednoiposoban stan u Zemunu, u naselju Plavi Horizonti, u ulici Mihajla Bandura. Stan je smešten u zgradi novije gradnje i ima površinu od 37 m². Idealno je rešenje za parove, pojedince ili male....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 450 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Železnička stanica, ulica Kraljevića Marka. Predstavljamo kompletno namešten dvoiposoban stan u blizina centra grada, Futoške pijace, osnovne škole, autobuske i železničke stanice. Ovaj lep i moderno uređen stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijskim delom i kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128319, I/, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv namešten stan na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

KOMFORAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 9106884.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Bulevaru Evrope. Stan je useljiv od 01.06.2026. godine.Potreban je depozit u visi ni jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj luksuzni dvoiposoban stan pruža predivan pogled na Adu Ciganliju i nalazi se na samo 5 km od centra grada, uz odličnu povezanost sa ostatkom Beograda. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje odmah, a sastoji se od dve spavaće sobe-jedne veće i jedne manje-kao i prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Sajam, ulica Braće Popović. Renoviran, kompletno namešten dvosoban stan nadomak Novosadskog sajma i Medicinskog fakulteta. Ovaj lep stambeni prostor sačinjavaju dnevni boravak sa trpezarijom, manja kuhinja, spavaća soba, kupatilo sa kadom, ostava i velika terasa. I sprat....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 850 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan trosoban stan površine 70 m2 na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u naselju Gundulićev venac.Stan se nalazi na 1. spratu predratne zgrade sa elegantnim mermernim ulazom i odlikuje se spojem klasične arhitekture i savremenog enterijera. Potpuno je namešten i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Bulevar Kralja Aleksandra ulica, 1.0,30kvm, namešten stan u prizemlju, PVC,grejanje TA peć (info stan 2500din), katv 1500din, klima, useljiv 01.07. novija gradnja, 280e+DEP+ag.provizija 50%(br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, JEDNOIPOSOBAN, PET FRIENDLY STAN U BLIZINI MEDICINSKOG FAKULTETA---Agencijska šifra 9109291.Izdaje se namešten jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade BEZ lifta. Useljiv je odmah. Stan je PET FRIENDLY.  Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo NOV Jednoiposoban namešten stan na Podbari,blizina Centra,Keja, IV sprat,lift,nov nameštaj . . . odmah useljiv,kućni ljubimci nisu dozvoljeni. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan u ulici Stanoja Glavaša, na svega nekoliko minuta hoda od Palilulske pijace i centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane zgrade i predstavlja odličan izbor za pojedince, parove, studente ili manje porodice.Stan....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 132.000 €, 70,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban renoviran stan od 70m2, koji je renoviran 2024.godine, na prizemlju u blizini Aviv Parka, po strukturi trosoban 2 terase, dve inverter klime, prodaje se namešten sa svim stavarima, stan ima kvalitetnu pvc i aluminisku stolariju sa komarnicima, nove elktro i vodovodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan, renoviran pre mesec dana, na ekskluzivnoj lokaciji sa kompletnim infrastrukturnim sadržajem neophodnim za kvalitetan život. Stan odlikuje prostran dnevni boravak sa trpezarijom, kao i potpuno opremljena kuhinja sa ugradnim aparatima (frižider, rerna,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, funkcionalan i lepo uređen 2.0 stan površine 38 m². Stan se sastoji od dnevne sobe, odvojene kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Potpuno je namešten, odmah useljiv i opremljen novim nameštajem i belom tehnikom. Nalazi se na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 700 €, 58,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 750 €
22.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da vam predstavi lep i komforan dvosoban stan u strogom centru Gornji Dorćol, u jednom od najatraktivnijih delova opštine Stari Grad. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji – između Narodnog pozorišta i Studentskog trga, na svega minut hoda od Knez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 460 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN SA GARAŽOM, CENTAR---Agencijska šifra: 9104836.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan od 45m2, koji se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta u centru grada. Moguć je zakup i garaže u neposrednoj blizini stana, uz cenu po dogovoru.Stan je useljiv odmah.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 550 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan površine 56m² na Grbavici. Stan se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom i interfonom, dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu tokom celog dana. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i sastoji se od dve odvojene spavaće sobe, dnevnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 500 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno namešten dvoiposoban stan površine 57m², smešten na šestom spratu zgrade sa liftom u ulici Laze Kostića. Stan se nalazi na izuzetnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra grada i fakulteta, što ga čini idealnim izborom za studente, zaposlene ili porodicu. Stan....