• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana lift - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana lift

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana lift" pronađeno 166 nekretnina - prosečna cena 1.070 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 70 m2
  •  Po ceni
    • do 1100 eura
    • do 1400 eura (prosečna cena)
    • do 1700 eura
    • do 14 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+4%

Promena cene sa 102.000 € na 106.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SURČIN, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 102.000 €
20.05.2026 - 106.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan u centru Surčina površine 56m2 + terasa Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.350 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd - Jurija Gagarina (A Blok) 69m2 3.0 stan 2.sprat CG Retko u ponudi 3.0 stan, idealan za poslovni prostor. Veoma svetao, dvostrano orijentisan i izuzetno funkcionalan, u kvalitetnoj novogradnji. Idealan kao kancelarijski prostor za različite delatnosti, ali i za ordinaciju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 330.000 €, 50,00 m2 cca 6600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep stan od 58 kvadrata, smešten u samom srcu Beograda, u Hilandarskoj ulici. Stan je dvoiposoban, na četvrtom spratu, odmah useljiv i uknjižen. Etažno grejanje, sa Valiant pumpom, postavljeno je kroz pod i radijatore. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132263, VI/VIII, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se nov, namešten stan, nikad useljavan. Useljiv odmah. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 950 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Novom Beogradu, u Bloku 11, u ulici Aleksinačkih rudara, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na četvrtom spratu novogradnje, koja poseduje dva lifta i video nadzor. Lokacija u Bloku 11 pruža odličan pristup gradskim sadržajima. U neposrednoj blizini nalaze se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 380 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102555, III/, klima, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv jednoiposoban stan u pešačkoj zoni u centru grada. Mogućnost dogovora oko dodatnog nameštaja i kućnih ljubimaca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja renoviran i kompletno opremljen dvosoban stan na prestižnoj lokaciji Neimar, opština Vračar. Stan se prvi put izdaje i nalazi se na 6. spratu uredno održavane zgrade sa dva lifta, u mirnom i atraktivnom delu grada. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 105.060 €, 30,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na prodaju moderna i izuzetno funkcionalna garsonjera u zgradi novije gradnje na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Nova Detelinara. Stan je odlično organizovan i maksimalno iskorišćen. Posebnu prednost predstavlja zatvorena, izolovana terasa sa sopstvenim grejanjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

- Odlična lokacija- 4. sprat- Lift- 39 m2- Dvosoban stan- Terasa- Klima- Opremljen novim nameštajemFunkcionalan i lepo organizovan stan, idealan za jednu osobu ili par koji želi useljiv prostor bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, a terasa daje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 300 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo vam moderno uređeni stan za iznajmljivanje na adresi Đorđa Krstića,Palilula,Niš. Ovaj stan je odmah useljiv i idealan za one koji traže mirno mesto blizu svih potrebnih sadržaja i pruža sve što vam je potrebno za udoban život. Stan se sastoji od dnevne i spavaće sobe,kupatila....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 700 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se odlican, dvosoban, kompletno namesten stan u Molerovoj ulici. Raspored je lepo organizovan i svaka prostorija je komforna. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka, spavace sobe, kuhinje, kupatila, terase i ostave. Zgrada je odlicne gradnje i lepo je odrzavana. Poseduje lift,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.000 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tašmajdan - novogradnja, trosoban stan, 86 m2, garaža Izdaje se komforan i moderno opremljen stan u novijoj zgradi na atraktivnoj lokaciji kod Tašmajdana. Stan ima 86 m2 i nalazi se na 5. spratu zgrade sa liftom (ukupno 5 spratova). Po strukturi je trosoban i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85695, I/VI, klima, lift, terasa, izvorno stanje, stara gradnja, stambena zgrada. Kompletno opremljen stan na odličnoj lokaciji.Na 700m od stana su pijaca,pošta,Maxi,Lidl,McDonalds,dve škole.Vrtic je na 100m od zgrade gde je stan,autobusko stajalište je ispred zgrade.Zgrada....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 67,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan, potpuno nov dvosoban stan sa garažom – Novi Beograd Izdaje se moderan i nikada useljavan dvosoban stan površine 67 m², na prvom spratu reprezentativne zgrade sa liftom, recepcijom i video-nadzorom. Odlična lokacija – stan se nalazi između hotela Falkensteiner Hotel....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 198.000 €, 46,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, mereno 67m2, eg, 3/3, odlična gradnja. Odličan, vrlo funkcionalan stan u potkrovlju tj. trećem spratu bez lifta. Malo predsoblje, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i dve spavaće sobe. Moguće proširenje za još 20m2. U odličnom stanju. Useljiv po dogovoru.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 102053, II/, klima, lift, telefon, terasa, novogradnja, parking, stambena zgrada. Useljiv od 1. Juna.Jednoiposoban stan na drugom spratu od 41m2, nov, lepo opremljen sa novom belom tehnikom Gorenje.Ova, trenutno mozda i jedna od najatraktivnijih zgrada u gradu, je izgradjena....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 465.000 €, 96,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U samom centru Starog Grada, u blizini Narodne skupštine Republike Srbije, Trga Republike , Knez Mihailove prodaje se luksuzan petosoban duplex u Palmotićevoj ulici. Stan ima 108 m² sa terasom i lođom (uknjižen na 96 m²), nalazi se na III i IV spratu uredne zgrade sa novom fasadom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i francuski balkon. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 150.000 €, 65,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković, prekoputa okretnice autobusa 26. Ima 59m2, dvosoban. Na desetom spratu od ukupnih jedanaest. Centralno grejanje, dva lifta (putnički i teretni). Stara gradnja u sklopu naselja Braće Jerković. Jednostrano orijentisan, svetao, sa otvorenim pogledom. Funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i funkcionalan jednosoban stan u Sazonovoj ulici, u jednom od najtraženijih delova Vračara - Čuburi. Stan se nalazi na prvom spratu moderne zgrade iz 2019. godine, koja je izuzetno dobro održavana i u koju stanari kontinuirano ulažu, što doprinosi visokom nivou....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 800 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov dvosoban stan površine 54m2, smešten na visokom prizemlju novoizgrađene luksuzne zgrade na Dušanovcu. Stan je odmah useljiv i idealan za savremeni gradski život. Nekretnina je moderno dizajnirana i vrhunski opremljena, sa pažljivo biranim materijalima i detaljima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 240.000 €, 75,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132288, I/IV, lift, terasa, uknjižen. Na prodaju klasičan trosoban stan od 75m2 kod Socijalnog u izuzetno kvalitetnoj zgradi na prvom spratu sa liftom. Stan se prodaje potpuno namešten i odmah je useljiv. Sastoji se od velikog dnevnog boravka sa kuhinjom, dve lepe spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 345.000 €, 93,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dupleks stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Stan se nalazi u mirnoj ulici Stojana Protića, na četvrtom spratu uredne i održavane predratne zgrade bez lifta. Nekretnina je organizovana na dva nivoa. Na donjem nivou....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji, između dva bulevara, u neposrednoj blizini Medicinskog fakulteta. Stan se nalazi u mirnom i lepo povezanom delu grada, a u blizini su vrtić, osnovna škola, pošta, park, pijaca, marketi i svi sadržaji neophodni za....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran 2.5 soban stan – 65 m² – top lokacija Izdaje se kompletno renoviran, svetao i funkcionalan stan površine 65 m², strukture 2.5 sobe, na izuzetnoj lokaciji – samo 10 minuta peške do strogog centra. U neposrednoj blizini nalaze se fakulteti, parkovi, prodavnice, škole,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 189.000 €, 63,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132324, I/III, lift, terasa, novogradnja. Na prodaju nov odmah useljiv trosoban stan na Telepu u ulici Jerneja Kopitara. Uz stan se može kupiti i parking mesto posebno. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u ulici Joakima Vujića Opremljen Jednosoban stan 34 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.. stan se nalazi na Prvom spratu, ulično orijentisan,ima dva Ležaja i Lepu Terasu,LiftZakupnina je 250e. potreban je DEPOZITSTAN JE NAMEŠTEN I ODMAH USELJIV. IZDAJE SE OZBILJNIM I ZAPOSLENIM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 410.000 €, 88,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je porodičan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, kod Partizanovog stadiona. Četvorosoban, svetao, u zgradi na liftom, upisanih 88,37m2, a sa terasom mereno 124m2. Čine ga prostran dnevni boravak na koji se nastavlja kuhinjsko-trpezarijski prostor, tri spavaće sobe,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 500 € na 550 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 550 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 500 €
13.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiv od 1.6. U stanu će biti postavljena nova PVC stolarija, nova ugaona garnitura, nameštaj za terasu, kuhinjski sto i stolice. Kontakt 064 11 32 100 GREJANJE - Etažno, sprat 4/9, LIFT, TERASA, INTERFON Agencijska provizija 50%. ID oglasa: 43297. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128319, I/, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv namešten stan na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Jajinci, 140.000 €, 31,00 m2 cca 4520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U kompleksu Paunov breg prodajemo 1.5 stan sa terasom na 4/7 spratova, sa 2 lifta, energetski pasoš, kompletno namešten novijim stvarima, uknjižen, odmah useljiv. Niski režijski troškovi i centralno grejanje je sa kalorimetrima agencijska provizija 2% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 495.000 €, 100,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunska, top lokacija, 100m2, trosoban. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta. Kvalitetna oprema i materijali, Kompletno renoviran salonac sa dva kupatila, kuhinjom sa trpezarijom i ostavom, tri salona i velikom terasom od 14m2. U pitanju je dvorišna salonska....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 450 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 400 €, 23,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 450 €
22.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na Vračaru, u Niškoj ulici, u blizini Sportskog centra i Vukovog spomenika. Stan ima 23m² i nalazi se na 2. spratu u zgradi starije gradnje sa liftom. Funkcionalno je organizovan, sa prostorom za dnevni boravak i spavanje, kuhinjskim delom i kupatilom. Grejanje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Detelinara, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma i blizu Medicinskog fakulteta u Novom Sadu. Stan ima odličan raspored i očuvan je. Iza zgrade je javni parking koji se ne naplaćuje, uvek ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se komforan trosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Kalenićeva. Stan ima 70m², nalazi se na visokom prizemlju uredne i održavane zgrade starije gradnje. Po strukturi je trosoban, funkcionalnog rasporeda i pogodan kako....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 700 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno lux opremljen dvosoban stan od 45 m2, sa terasom za uživanje, eg na struju, klima, VPR/ 3, lift, interfon, video nadzor, internet, parking je slobodan. Raspored prostorija: ulaz, kuhinja koja se nastavlja na dnevno trpezarijski deo, sa izlaskom na terasu, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 249.900 €, 78,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran stan u Bloku 61 – useljiv bez ulaganja U ponudi je svetao i funkcionalan stan površine 71 m², uz dodatnu terasu od 7 m², smešten u jednom od najtraženijih delova Novog Beograda – Blok 61. Nekretnina je uknjižena, strukture 2.5 sobe, i spremna za trenutno....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Uknjižen, 2.0, 54m2, IV/V, grejanje na gas, terasa, lift. U centralnom delu naselja Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini Shop&Go, prodaje se stan u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na 4. spratu (iznad je tavanski prostor, nema stanara iznad). Dnevna soba sa diskretnom pregradom....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-166 (od ukupno 166)

<< <1 2 3 4> >>