• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana kablovska - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv Zadnjih 14 dana kablovska

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana kablovska" pronađeno 17 nekretnina - prosečna cena 380 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 550 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

???? Luksuzan stan u premium novogradnji sa garažnim mestom U ponudi je moderno uređen i kompletno opremljen stan u ekskluzivnoj novogradnji iz 2024. godine, namenjen zakupcima koji traže visok nivo komfora, funkcionalnosti i kvaliteta stanovanja. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prelep, osunčan i stilski opremljen dvosoban stan u Kumanovskoj ulici na Vračaru, u jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na šestom spratu uredno održavane zgrade i pruža izuzetan mir i privatnost, potpuno izolovan od gradske buke.Stan površine 56 m2 odlikuje....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 700 €, 150,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 800 €
17.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

BULBULDER, ZVEZDARA – ČETVOROSOBAN STAN (ŠIRI CENTAR) Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi komforan i svetao četvorosoban stan u širem centru grada, na odličnoj lokaciji – Bulbulder, Zvezdara. Stan je površine 150m² i predstavlja funkcionalan i prostran prostor, idealan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs useljiv zadnjih 14 dana kablovska'
300 €
750 €
600 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, Univerzijade Novi Beograd, Bežanijska kosa 3, dvosoban, 60m2, terasa 50m2, namešten, VPR, ktv, stan u kući, dva parking mesta Dvostran i svetao stan u kući kvalitetne gradnje okružen je zelenilom, najbliže novobeogradskim blokovima. Mirno....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 450 € na 420 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 420 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 450 €
22.05.2026 - 420 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan u Gostivarskoj ulici. Drugi sprat, površina 35m2, info stan do hiljadu dinara, grejanje i hladjenje klima uredjajem, a mesečna potrošnja struje od dve do pet hiljada din, kablovska 3400 din, čišćenje stepenista tromesečno 610din i održavanje zgrade 1200din. Odmah useljiv.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Grad, Gundulićev venac - Carigradska 1.5, 46m2, 2/2, TA. U ponudi odličan stan u blizini kafane Stara Hercegovina, i dve stanice metroa biće smeštene u neposrednoj blizini. Nalazi se u predratnoj zgradi, kvalitetne gradnje sa novom fasadom. Stan je okrenut ka dvorištu, na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 800 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Renoviran trosoban stan u blizini Starog Merkatora, na odličnoj lokaciji na Novom Beogradu. U neposrednoj blizini nalaze se pijaca, apoteke, marketi, kao i autobuske stanice sa odličnom povezanošću ka svim delovima Beograda. Stan je nadomak Dunava i šetališta. Stan je kompletno renoviran....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 700 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 800 €
20.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderno opremljen dvoiposoban stan površine 67m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom u ulici Pavla Ivića. Stan će biti useljiv od sredine maja i izdaje se na duži vremenski period. Stan je veoma svetao i prijatan za život zahvaljujući trostranoj orijentaciji koja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 400 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

2.0, 50m2, CG, PR/I, telefon, interfon, parking. Dvosoban stan na odličnoj lokaciji pored lidla i kompleksa Zelena avenija. Nalazi se u manjem objektu sa još jednim stanom iznad. Stan je renoviran, odmah useljiv. Poseduje parking mesto ispred ulaza. Računi su izuzetno niski( centralno....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 950 € na 900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 900 €, 67,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 950 €
17.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na Novom Beogradu, u Bloku 11, u ulici Aleksinačkih rudara, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na četvrtom spratu novogradnje, koja poseduje dva lifta i video nadzor. Lokacija u Bloku 11 pruža odličan pristup gradskim sadržajima. U neposrednoj blizini nalaze se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, IZUZETAN STAN na Bulevaru Evrope u blizini hotela Šeraton. Kompletno namešten i opremljen u odličnoj zgradi novije gradnje.. Dvorišno orijentisan sa pogledom na grad. Zgrada ima svoje dvorište sa parking mestima. Useljiv od 05.06. Sam stan sastoji se od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 730 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LEKINO BRDO, VOŽDOVAC – LUKSUZAN DVOSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi luksuzan, funkcionalan i potpuno nov dvosoban stan u novoj zgradi na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu, Voždovac. Stan je moderno opremljen potpuno novim nameštajem i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 168.000 €, 52,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad Liman 3. Izdaje se dvosoban, renoviran, nenamesten stan površine 52–52,5 m2, u ulici Narodnog fronta 24, na 3. spratu od ukupno 8, u kvalitetnoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan je odmah useljiv i izdaje se na duži period. Stan je izuzetno funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran i luksuzno opremljen dvosoban stan površine 50m² sa prostranom terasom od 9m², na odličnoj lokaciji u Bulevaru Milutina Milankovića, Blok 38. Stan nakon kompletne adaptacije još nije useljavan. Nalazi se na 12. spratu od ukupno 16 spratova i zahvaljujući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Telepu u Novom Sadu. Stan površine 44 m² nalazi se na prvom spratu i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na mirnoj i atraktivnoj lokaciji. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zemun, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namješten stan u Zemunu – Naselje Plavi Horizonti Izdaje se svetao, komforan jednoiposoban stan u Zemunu, u naselju Plavi Horizonti, u ulici Mihajla Bandura. Stan je smešten u zgradi novije gradnje i ima površinu od 37 m². Idealno je rešenje za parove, pojedince ili male....