• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv 70 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs useljiv 70 m2 - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv 70 m2

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv 70 m2" pronađeno 670 nekretnina - prosečna cena 1.324 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2 (malo manji)
    • 70 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 1500 eura
    • do 1800 eura (prosečna cena)
    • do 2200 eura
    • do 18 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 270.600 €, 66,00 m2 cca 4100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Hrama, Kalenić pijace kao i čuburskog i neimarskog parka, nalazi se ovaj trosoban stan. Smešten je u ulici Nikolaja Hartviga, na prvom spratu novogradnje iz 2026.godine. Izuzetna lokacija, blizina velikog broja obrazovnih i kulturnih institucija, kao i svih neophodnih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 227.889 €, 74,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129725, IV/, u izgradnji. Na prodaju odličan četverosoban stan73,99m2 u izgradnji. U pitanju je pouzdan i kvalitetan investitor. Useljiv početkom 2027 godine. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Sjajna lokacija, Lion. Odličan, funkcionalan dvoiposoban stan od 74m2 grejne površine plus terasa. Dvostrano orijentisan, svetao i sunčan. Brzo useljiv. Mogu kućni ljubimci. Stan je namešten. Agencijska provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent: Antonio Burkeljc br. licence....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 116.000 € na 107.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 107.500 €, 66,00 m2 cca 1630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 116.000 €
15.05.2026 - 107.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalan i kompletno renoviran dvosoban stan površine 66 m², smešten na visokom prizemlju stambene zgrade. Stan se odlikuje odličnim rasporedom prostorija i dvostranom orijentacijom, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Sastoji se od komfornog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545 Izdajemo Dvosoban namešten stan u strogom Centru grada,Petra Drapšina, III sprat bez lifta,kuhinja odvojena,trpezarija,dve velike sobe,kupatilo,odmah useljiv. Mesečna zakupnina 400 eura,depozit 400 eura,agencijska provizija jednokratno 200 eura. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 129.500 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, izuzetno funkcionalan stan, u novom kompleksu zgrada, iznad Čaira, stan površine 74 kvm, na četvrtom spratu, u zgradi sa liftom. Stambeni objekat je useljiv, gradjen po svim standardima i pravilima. U cenu stana uračunata je i pripadajuća podrumska prostorija. Odličan je za stanovanje-život,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 600 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na Bubnju u ulici Milovana Gušića , kvadrature 74 kvm, na četvrtom spratu, sa grejanjem na gas , lift u zgradi. Sastoji se od predsoblja,dva kupatila ( jedan je kao kupatilo sa vešerajem ), dnevnog boravka, trpezarije, kuhinje, dve spavaće sobe i terase ( zastakljena).....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 119.900 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je svetao, funkcionalan, dvostrano orijentisan trosoban stan u centralnom mirnom delu Borče. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade u kojoj je deset stanova. Prostorije u stanu: dnevna soba, dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i lođa. Orijentisan je ka....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 280.000 €, 74,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132336, XI/XII, klima, lift(2), telefon, terasa(2), uknjižen, za renoviranje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Prodaje se stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, u neposrednoj blizini Slavije, Hrama Sv. Save, Kliničkog centra,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Pravo visoko prizemlje! Dvostrano orijentisan. Jedna soba ka ulici a ostatak stana ka dvorištu. Renoviran kompletno. Odmah useljiv. Uknjižen. Agencijska provizija 2% Agent: Antonio Burkeljc br. licence: 2896 "Art nekretnine" d.o.o. Beograd. Reg. br. 339 011/26-20-734 . .

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 800 € na 750 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 74,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 900 €
26.04.2026 - 800 €
10.05.2026 - 750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlično pozicioniran stan u samom centru grada. Dvostrano orijentisan, funkcionalan, svetao , ssalonske visine, renoviran. Idealan za mlade, porodice , parove. Za svaku preporuku! Prostorije: predsoblje, dnevna soba odvojena kuhinja sa trpezarijom, velike spavaće sobe, manje radne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Veoma lep, sredjen, izuzetno funkcionalan stan, u novom kompleksu zgrada, iznad Čaira, prodajemo stan površine 66 kvm, na trećem spratu, u zgradi sa liftom. Stambeni objekat useljen je u 2021 godini, gradjena po svim standardima i pravilima. U cenu stana uračunata je i garažno mesto....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 112.308 €, 66,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u Novim Banovcima, stan je jugoistočno i severoistočno orijentisan, TIPSKI, nalazi se na I I II spratu. Zgrada P+2+Pe, u mirnoj ulici, na samo 600 m od uključenja na autoput BG – NS, 1 km od osnovne škole, 2,5km od vrtića, 1,3km od doma zdravlja, 270 m od najbližeg marketa.....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban, 66m2 (terasa 4m2), VPR/4, norveški radijatori, lift, parking, garaža. Na prodaju nov, odmah useljiv trosoban stan smešten u mirnoj ulici u Boleču. Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi koja je izrađena od najsavremenijih materijala sa odličnim termoizolacionim svojstvima,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 224.000 €, 74,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen, funkcionalan, svetao, potpuno renoviran, bez ulaganja, odmah useljiv, trostrano orijentisan četvorosoban stan. Stan je površine 74m2, uknjiženo 67m2. Nalazi se na drugom spratu u uredno održavanoj zgradi. Prostorije u stanu: ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao stan sa dve terase i pogledom . Površina: 66 kvadrata. Useljivost: odmah. Opis: Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, jedne spavaće sobe, kupatilo i dve terase. Za one koji poseduju automobil, iza zgrade se nalazi parking....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 118.000 € na 115.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 115.000 €, 66,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 118.000 €
01.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforan trosoban stan u Borči na odličnoj lokaciji, kod pijace, Maxija, obdaništa i novoizgrađenog Doma zdravlja. Stan je po strukturi trosoban, na prvom spratu i odmah je useljiv. Stan je uknjižen na vlasnika 1/1, bez tereta. Neto površina stana je 62m2 plus lođa od 4m2.....

 
 
 
  Stan, DESPOTOVAC, 35.500 €, 74,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno prostran i potpuno namešten trosoban stan u samom centru Resavice. Stan je u odličnom stanju, odlično održavan, funkcionalan i odmah useljiv, bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se izdvaja odličnim rasporedom prostorija, velikom kvadraturom i dodatnim sadržajima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 145.000 €, 74,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno i luksuzno renoviran stan u Petrovaradinu. Stan se nalazi u maloj, intimnoj stambenoj zgradi sa svega pet stanova, što garantuje privatnost , mir i komšijski sklad. Tokom renoviranja korišćeni su najkvalitetniji materijali : zamenjene su sve instalacije (struja,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 1.100 €, 74,00 m2 cca 15 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

ULIČNI LOKAL NA BULEVARU EVROPE---Agencijska šifra: 9112648.Izdaje se prazan ulični lokal (74 m2) na Bulevaru Evrope. Pogodan za sve vrste delatnosti. Useljiv od 01.06.2026. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 100% od vrednosti prve mesečne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 800 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

TAŠMAJDAN, VRAČAR Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi renoviran i veoma kvalitetan stan na top lokaciji u blizini Tašmajdan Park, u blizini Parvnog fakulteta. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji, na svega desetak minuta peške od strogog centra grada, u blizini fakulteta,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 66,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

PROSTRAN DVOSOBAN STAN U PAP PAVLA---Agencijska šifra: 9112676.Izdaje se prostran dvosoban stan od čak 66m2, koji se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom u ulici Pap Pavla, na svega 5 minuta peške od Trga Slobode.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.300 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131619, III/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza, stambena zgrada. Predstavljamo vam stan u nedavno useljenoj novogradnji u mirnom delu Vračara. Izdaje se prvi put, dostupan je za zakup na duži vremenski period. Po strukturi je trosoban,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Miklošićeva 2.0, 65m2, na dva nivoa, TAIzdaje se funkcionalan i prijatan stan u kući sa zajedničkim dvorištem, smešten u mirnoj ulici na Lekinom brdu - Miklošićeva. Ova lokacija je poznata po dobroj povezanosti sa centrom grada, ali i po tihom, porodičnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.07.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se lux stan na Vozdovcu, Trošarina - Milisava Đurovića. Odmah useljiv. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.799 €, 65,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanija, 800 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan-duplex, u najlepsem delu Bezanijske Kose, blizina skole, vrtica, prevoza, marketa, Trznog centra. Po strukturi trosoban, porodican, namesten kompletno sa svim stvarima i tehnickim uredjajima neopodnim za zivot. Sastoji se od ulaznog dela hodnika, gostinjskog toaleta, kuhinje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 119.000 €, 65,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

41822, 063 547 298 Branka, Prodaje se odma useljiv, uknjižen, trosoban stan, sa dve velike spavaće sobe, odvojenom kuhinjom, toaletom i velikom terasom. Stan je dvorišno orijentisan., uz minimalno ulaganje. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 173.000 €, 75,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2022.,

www.indomio.rs

Grbavica, odličan trosoban stan lepog rasporeda, dvorišno orijentisan, treći sprat, sa dve terase i liftom. Stan se prodaje sa nameštajem i električnim uređajima. U cenu stana je uračunata i garaža koja se nalazi u suterenu zgrade i koja je površine 17 m2 sa visokim plafonima tako....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 202.900 €, 75,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.09.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se odmah useljiv stan na samo par koraka od Bulevara Oslobođenja. Veoma lako se pregrađuje u troiposoban. Moguća kupovina putem kredita. Centar nekretnine 021, Novi Sad, Registarski broj posrednika: 1146 - Šifra nekretnine: 1003125 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 800 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan na Voždovcu sa prelepim pogledom Lokacija: Beograd, Opština Voždovac, Trošarina Cena: 800 eura mesečno Površina: 65 m2 Struktura: 3.0 sobe Tip objekta: Novogradnja Stanje objekta: Renovirano Nameštenost: Potpuno namešten Grejanje: EG (Etažno grejanje) Sprat: 6/7 Način....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 350 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

*NAŠA PREPORUKA* Izdajemo namešten dvosoban stan od 65 m² u Paragovu kod Česme, na top lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju kuće, dvorišno je orijentisan i ima odvojenu spavaću sobu. Grejanje je na gas, a obezbeđeno je i parking mesto. Stan je useljiv odmah. Mesečna zakupnina iznosi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u centru Beograda, u ulici Gavrila Principa, u blizini Ekonomskog fakulteta. Stan je odmah useljiv, nalazi se na 4 spratu , zgrada ima lift. Stan je renoviran, ima dva kupatila , dve terase. U blizini se nalazi OS. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 65,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se salonski stan za poslovni prostor-kancelariju na duzi vremenski period, mimimum godinu dana. Stan je renoviran i sastoji se od hodnika, tri kancelarije, 2 veće i jedna manja-prijemna, kuhinje, kupatila, ostave i terase. Dvostrano je orijentisan. Stan ima centralno grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 650 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i svetao stan u mirnom delu Grbavice. Strukturu ovog stana čini dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, 2 spavaća soba, kupatilo i terasa. U cenu zakupa je uračunata garaža koja se nalazi u dvorištu zgrade. Stan je odmah useljiv. Cena je 650€ + depozit u visini jedne....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 500 €, 75,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.06.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Somborska rampa. Predstavljamo renoviran poslovni prostor u prizemlju kuće sa sopstevim ulazom. Ovaj prostor čine prijemni deo, jedna velika open space prostorija, dva sanitarna čvora i ostava. Grejanje na gas. U dogovoru sa zakupcem prostor može biti priveden nameni ( postavka....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 97.500 €, 65,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Mitrovica, odlična lokacija. Blizina keja i sadržaja za rekreaciju na obali i gradskoj plaži, čini idealno mesto za porodični život u naselju Dekanske bašte. Predstavljamo vam izuzetno lep i fukcionalan stan ,smešten na četvrtom spratu, zgrada sa liftom, renoviran, odmah useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 380 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

U mirnom delu centra grada, u novoj zgradi sa liftom, nudimo Vam moderno opremljen trosoban stan na IV spratu stambene zgrade. Sastoji se iz dnevne sobe povezane sa trpezarijom i kuhinjom, dve prostrane spavaće sobe, dva mokra čvora (toalet i kupatilo), hodnika i terase. Stan je klimatizovan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U Čairu, nedaleko od parka Čair, izdaje se trosoban, namešten stan. Stan se nalazi na četvrtom spratu stambene zgrade sa liftom i ima površinu od 75m². Grejanje je centralno, a stan je potpuno opremljen i odmah useljiv. Za bliže informacije, agencija nekretnina DONA E, koja se nalazi....

 
 
 
  Stan, IRIG, 93.000 €, 65,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

svetao, topao stan, useljiv bez mnogo ulaganja. Vlasnik 1/1 Stan je ne drugom spratu, velicine 65 m2 - predsoblje, velika kuhinja, dnevna soba, spavaca soba, terasa, kupatilo, spajz, podrum u podrumu zgrade. Grejanje na struju i cvrsto gorivo. Parketi klasicni. Stan se nalazi na drugom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 900 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.08.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i svetao stan na Lekinom brdu, 100m od parka Šumice. Ima dve spavaće sobe, potpuno opremljen, od bele tehnike poseduje: mašinu za pranje veša, mašinu za pranje sudova, rernu, indukcionu ploču, frizider sa zamrzivačem, klima uredjaj, preciscivac vazduha, usisivac....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 350 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Veoma funkcionalan i prostran stan sa dve spavaće sobe, dva kupatila i terasom. Na izuzetnoj lokaciji, u blizini parka Čair, sportskog centra, poslovnog dela grada, centra gradaodlično snabdeven trgovinama, kafeterijama, restoranima. Stan je opremljen Wi-Fi, KTV, modernim kuhinjskim....