• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv 50 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv 50 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv 50 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv 50 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2024.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo stan u Makenzijevoj ulici na samo par koraka od trga Slavija. Fantasticna lokacija i odlicna povezanost sa apsolutno svim delovoma grada cine stan idealnim za zivot. U neposrednoj blizini se nalaze svi potrebni sadrzaji kao sto su prodavnice, dom zdravlja, apoteke,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELI POTOK, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno opremljen stan na okretnici autobusa br 26. Grejanje Inverter klima. Useljiv odmah. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131010, I/, klima, lift, terasa, nov luks, ulaz mermerni, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Predstavljamo vam autentično opremljen stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu.Stan se nalazi u novogradnji, po strukturi je dvosoban, sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.350 €, 50,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan u novoizgrađenoj zgradi na Telepu, ulica Sime Matavulja, površine 50m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe, kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Prodaje se potpuno namešten i opremljen tehnikom. Vredno svakog razgledanja. Stan je uknjižen 1/1, bez tereta,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 650 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 700 €
29.04.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i funkcionalan dvosoban stan na atraktivnoj lokaciji na Crvenom krstu. Stan se nalazi u mirnom i uređenom okruženju, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja - škola, prodavnica, gradskog prevoza i ostale infrastrukture. Stan je pažljivo osmišljen i sastoji se....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 109.000 € na 105.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 105.000 €, 50,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 109.000 €
29.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

 Prodaje se dvosoban stan 50m2, na Novoj Detelinari, ulica Doktora Đorđa Joanovića. Stan se nalazi u zgradi sa centralnim gradskim grejanjem, protočnom toplom vodom i liftom. Nalazi se na VII spratu. Stan se sastoji od: ulaznog predsoblja, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 380 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan od 50m2, bez dvorista i parking mesta , prizemlje zgrade , zasebni ulaz , izlazak na glavni put , na 5 min su marketi i autobuska stanica. USELJIV ODMAH.Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno. DEPOZIT U VISINI KIRIJE Registarski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 350 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

DVOIPOSOBAN STAN, KOMPLETNO NAMEŠTEN, VETERNIČKA RAMPA, MINIMALNI TROŠKOVI---Agencijska šifraKompletno namešten dvoiposoban stan koji se nalazi na 1.spratu kuće u mirnoj ulici na Veterničkoj rampi, nadomak Novosadskog puta. Useljiv od 01.05. Poseduje natkriveno parking mesto. Minimalni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490 € na 450 € dana 11.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 490 €
11.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno namešten trosoban stan, površine 50m2 u Zemunu na sjajnoj lokaciji, okružen zelenilom i porodičnim kućama, sa 2 zasebne spavaće sobe, idealan za studente ili radnike. Nadomak ulice Cara Dušana, odlično je povezan gradskim prevozom do ostalih delova grada. Stan se nalazi....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 120.000 € na 110.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BELI POTOK, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 120.000 €
26.04.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja!!! U prilici smo da Vam ponudimo dva odvojena lokala jedan pored drugog površine 16.35m2 i 33.30m2. sa mogućnošću spajanja u jednu celinu. Svaki lokal ima svoj mokri čvor. Izlog do ulice i parking mesto. Minimalno ulaganje. Odmah useljiv. Vlasnik 1/1 Ag provizija 2% .

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs useljiv 50 m2 (772)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>