• GoHome Professional
www.indomio.rs useljiv što veći Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs useljiv što veći Oglasi objavljeni - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs useljiv što veći Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "www.indomio.rs useljiv što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 295.000 €, 138,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Prodaja stana Beograd, ČUKARICA, BANOVO BRDO, Beogradskog bataljona, UKNJIŽEN, useljiv odmah dvoetažni petoiposoban stan kroz prizemlje i sprat, sa tri terase, eg, dva mokra čvora, garaža i deo dvorišta, Najbolji deo Banovog brda. Retko u ponudi. VIDEO PRIKAZ ovog stana pogledajte....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj blizini kružnog toka, na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 310.000 €, 92,00 m2 cca 3370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Četvorosoban uknjižen stan u sjajnoj novijoj zgradi. U stanu su ugrađeni kvalitetni materijali, kao i drvo-aluminijum stolarija,parket, unutrašnja i spoljna vrata kao i pločice u kupatilu i kuhinji. U sklopu zgrade ima vrtić, spa centar i ostali prateći objekti koji daju da životni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 224.000 €, 80,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132375, II/V, klima, terasa, uknjizen, stambena zgrada. CENTAR - **RENOVIRAN** 80 m2, sa 2 terase, 2 spavace sobe. (Bez terasa 72 m2). Grejanje: centralno, gradsko. Informatika za 2 osobe 13000 din. Luksuzni ugradjeni keramika spanska Navarti i italijanska 41zero42.....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 95.000 €, 68,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno uređen dvoiposoban stan površine 68 m², idealan za porodičan život. Stan je pažljivo održavan i prodaje se sa većinom nameštaja i uređaja, što budućim vlasnicima omogućava brzo i jednostavno useljenje bez dodatnih ulaganja. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 248.000 €, 59,00 m2 cca 4200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Airport Garden - 2.0 lux stan sa garažom U novom kompleksu Airport Garden za prodaju dvosoban stan površine 59m2. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje sa ostavom, trpezarijsko - dnevnog boravka sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Moderna gradnja i najsevremeniji materijali. Izuzetan.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132396, II/, klima, lift, terasa, podrum, ostava. Prodaje se dvoiposoban stan od 58 m2 blizu Master centra Novosadskog sajma i blizu Medicinskog fakulteta u Novom Sadu. Stan ima odlican raspored i ocuvan je. Iza zgrade je javni parking koji se ne naplacuje, uvek ima....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 106.400 €, 56,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Dvosoban stan u centru Surčina površine 56m2 + terasa Stanu je potrebno kompleto za renoviranje. Stan ima komforan dnevni boravak, zasebnu kuhinju sa izlaskom na veću terasu, hodnik, manju trpezariju, veće kupatilo i veću spavaću sobu. Na podu su lamelni parketi, drvena stolarija.....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 113.000 €, 53,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban, useljiv stan u novogradnji,površine 53 m2, u stambenom objektu PO+P+IV, u Duvaništu. Zbog svoje lokacije odlična je investicija za porodičan život, ali i za izdavanje. Stan se nalazi na 4. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom,dve....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 180.248 €, 52,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.svenekretnine.com

Novi Sad, Liman III, ulica Balzakova. Kompletno renoviran, uknjižen dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija za stanovanje. Neposredna blizina nove Muzičko-baletske škole, osnovnih škola, vrtića, Limanske pijace i parka, Štranda, zgrade NIS-a, TC Merkator i Promenada. Ovaj stambeni....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • useljiv što veći oglasi objavljeni od poslednjeg puta (19)
  • www.indomio.rs useljiv što veći (5491)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>