• GoHome Professional
www.indomio.rs prizemlje porasla cena - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • www.indomio.rs prizemlje porasla cena - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs prizemlje porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs prizemlje porasla cena" pronađeno 177 nekretnina - prosečna cena 1.736 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 140000 eura
    • do 180000 eura (prosečna cena)
    • do 210000 eura
    • do 1800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 331 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 248.380 € na 255.039 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 255.039 €, 67,00 m2 cca 3810 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 248.380 €
17.05.2026 - 255.039 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u luksuznom kompleksu – Novi Beograd U ponudi je moderan, prostran i izuzetno svetao stan u prestižnom stambenom kompleksu, smeštenom u mirnom i uređenom delu Novog Beograda, koji pruža idealan balans urbanog života i privatnosti. Stan se nalazi na 5. spratu od ukupno....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 205.000 € na 213.965 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 213.965 €, 78,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 195.000 €
28.11.2025 - 183.700 €
01.03.2026 - 205.000 €
06.05.2026 - 213.965 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.07.2025.,

www.indomio.rs

Lepa, kvalitetna petospratna zgrada u završnim fazama izgradnje sa liftom, sa rokom izgradnje i useljenja jun 2026.godine, odličnog kvaliteta gradnje, nalazi se na odličnoj lokaciji na Opštini Zvezdara u blizini SC Olimp”, Cvetkove pijace” i Bulevara Kralja Aleksandra, u mirnom stambenom....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 139.525 € na 153.500 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 153.500 €, 56,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 139.525 €
01.05.2026 - 153.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

- Direktna prodaja od investitora - - Neto površina stana 55.81m2 - - Rok završetka radova 01.12.2026. godine - - Ulazni hodnik, kupatilo, toalet, 2 spavaće sobe, dnevna soba i trpezarija, kuhinja, terasa - - U cenu uračunat PDV (10%), moguć je povrat istog za kupce prve nekretnine....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 97.000 € na 99.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Klisa, 99.000 €, 83,00 m2 cca 1190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 105.000 €
10.05.2026 - 99.800 €
15.05.2026 - 97.000 €
20.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlican troiposoban stan u okviru kuce, sa svojim dvorištem na Sentandrejskom putu. Stan se nalazi u prizemlju kuće sa posebnim ulazom, a na spratu se nalazi drugi stan koji ima svoj poseban ulaz iz dvorišta. Dvorište je zajedničko i ima poseban kolski ulaz i puno zelenila.....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 231.000 € na 250.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman I, 250.000 €, 78,00 m2 cca 3210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 262.956 €
01.05.2026 - 231.000 €
10.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u Novom Sadu, Liman 1, u ulici Vladislava Kaćanskog, površine 78m². Ova nekretnina predstavlja odličnu priliku kada je u pitanju prodaja stanova u Novom Sadu na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan se nalazi na visokom prizemlju u zgradi novije....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 110.000 € na 115.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BARAJEVO, 115.000 €, 122,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 130.000 €
01.05.2026 - 110.000 €
10.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na prodaju u mirnom delu Meljaka, stvorena za uživanje u miru svog dvorista. U blizini su mnogi restorani, proslavne sale, supermarketi kao i banke. Kuća se nalazi na placu povrsine 728m2 i sastoji se od prizemlja i sprata. Na prizemlju se nalazi dnevno-kuhinjsko-trepezarijski....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 118.450 € na 123.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 123.600 €, 40,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 128.750 €
13.02.2026 - 118.450 €
15.05.2026 - 123.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

RENOVIRAN NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN NA NOVOM NASELJU---Agencijska šifra: 1007766. Prodaje se renoviran, potpuno namešten dvosoban stan u prizemlju zgrade na Novom naselju. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe i kupatila. Moguć je dogovor oko....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.04.2026 - 149.500 €
13.05.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 64 m², smešten na visokom prizemlju u kvalitetnoj zgradi iz 1949. godine, sa samo jednim spratom iznad, što pruža dodatni mir i privatnost. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i još tri odvojene sobe, što ga čini idealnim kako za porodični život, tako....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 150.000 € na 200.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Centar, 200.000 €, 240,00 m2 cca 830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 150.000 €
20.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 240m2 , plac 23.7a, , pr+2, TA, tri terase, garaža (pomoćni objekat) 62m2, bunar, ostava. Grocka je naselje i opština smeštena na desnoj obali Dunava, nizvodno od Beograda. Jedno je od omiljenih destinacija za vikend odmor ali i za život, u miru, na svežem vazduhu i van gradske....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-177 (od ukupno 177)

<< <1 2 3 4 5> >>