• GoHome Professional
www.indomio.rs prizemlje pala cena - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs prizemlje pala cena - GoHome - nekretnine na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs prizemlje pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs prizemlje pala cena" pronađeno 468 nekretnina - prosečna cena 1.230 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 58000 eura
    • do 73000 eura (prosečna cena)
    • do 87000 eura
    • do 733 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300 €, 37,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 350 €
15.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u Zemunu u blizini Zemunskog parka, u mirnoj ulici i u neposrednoj blizini sadržaja potrebnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u prizemlju objekta od jednog sprata, što ga čini praktičnim i lako dostupnim. Površina stana iznosi 37 m², a raspored je funkcionalan....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 670 €
26.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 700 €
17.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, luksuzno uređen dvosoban stan površine 47 m2 u mirnoj ulici u blizini Đerma. Stan se nalazi na visokom prizemlju novije zgrade i prvi put se izdaje. Sastoji se od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Kompletno je opremljen kvalitetnim nameštajem....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 115.000 € na 105.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 89,00 m2 cca 1180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 115.000 €
17.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija Borča 2 - Kod Knez Petrol pumpe U jednoj od najpoželjnijih ulica Borče ušuškan među zelenilom i stambenim zgradama, nalazi se ovaj nesvakidašnji trosoban stan. Lokacija je idealna za porodični život, sa blizinom škola, vrtića, parkova, prodavnica i javnog prevoza, a opet....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 1.000 € na 850 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Studentski Grad, 850 €, 69,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 1.000 €
17.05.2026 - 850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan poslovni prostor ukupne površine 69 m², smešten u visokom prizemlju stambeno-poslovne zgrade na atraktivnoj lokaciji u Bloku 25, preko puta Beogradska arena. Lokal je organizovan na dva nivoa, što omogućava maksimalnu iskorišćenost prostora i različite mogućnosti....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 320 € na 280 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 280 €, 21,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 320 €
20.05.2026 - 280 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

LEPA GARSONJERA NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112504.Izdaje se odlična garsonjera, koja se nalazi na visokom prizemlju zgrade na Grbavici.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 120.000 € na 110.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 110.000 €, 50,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 120.000 €
20.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Zemun, Altina - Ugrinovački put 21. deo 2.0, 50m2 (terasa 3m2), PR/3, grejanje - norveški radijatori, interfon, parking Prodaje se kvalitetan dvosoban stan u prizemlju stambene zgrade izgrađene 2020. godine. Potpuno opremljen nameštajem, kuhinja sa kompletnom belom tehnikom. Vrlo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 463-468 (od ukupno 468)

<< <3 4 5 6 7 8 9 10 11 12> >>