• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje useljiv - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs potkrovlje useljiv - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje useljiv

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje useljiv" pronađeno 66 nekretnina - prosečna cena 1.445 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 91000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 916 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 439.900 €, 63,00 m2 cca 6980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

LUXUZ U STROGOM CENTRU GRADA! Cena: 439.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Stari grad, centar Površina: 63m2 Struktura: trosoban stan koji se sastoji: -Ulaznog hodnika, -kuhinje sa trpezarijom, -prostranog dnevnog boravka, -dve spavaće sobe, -dva kupatila, -lođe. OPIS: Moderno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, 2.000 €, 400,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovna zgrada u okviru ndustrijske zone jugoistok, površine 400m2, prostire se na dve etaže prvi sprat i potkrovlje. Objekat je novosagrađen po svim savremenim standardima i arhitektonskim rešenjima.Na prvom spratu je veliki kancelarijski prostor (sala za sastanke) sa malom odvojenom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 18.670 €, 1867,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Predstavljamo novoizgrađen, samostalan, višenamenski poslovni objekat visokog kvaliteta gradnje. Ovaj moderan poslovni prostor se nalazi na lepoj i mirnoj lokaciji u neposrednoj blizini ulica Ćirila i Metodija i Heroja Pinkija. Objekat je spratnosti prizemlje, dva....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 105.000 € na 95.000 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Železnik, 95.000 €, 52,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 105.000 €
13.03.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude lep dvosoban stan, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade u mirnom delu naselja, okružen zelenilom i parkovima. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, zasebne spavaće sobe i kupatila. Sređen, bez ulaganja, odmah useljiv. Blizina....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 440.000 €, 69,00 m2 cca 6380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.07.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad - Majke Jevrosime 3.0, uknjižen na 63m2, ukupno mereno 69m2, 4/4, CG, KATV, telefon, klima, internet, interfon Na prodaju luksuzno renoviran salonski stan površine 69 m² u samom centru Beograda, u mirnom delu ulice Majke Jevrosime, na četvrtom spratu stambene zgrade bez....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 830 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje Predivnog Jedinstvenog stana u potkrovlju - Dorćol Površina: 45 m2 Struktura: 2.0 Sprat: 6/6 (potkrovlje - penthouse) Grejanje: Etažno (EG) Mesečne režije: oko 100 eura Način plaćanja: na 3 meseca Useljiv: Odmah Izdaje se jedinstven, luksuzno namešten stan u potkrovlju na....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.500 €, 147,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 2.700 €
03.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni objekat u tri nivoa - suteren (30.28 m²), prizemlje (68.03 m²) i potkrovlje (48.80 m²). Prizemlje ovog poslovnoj prostora čine dve kancelarije sa toaletom i čajnom kuhinjom. Potkrovlje čine jedna kancelarija, toalet i terasa. Suteren predstavlja....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 111.180 €, 35,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja jednosobnog stana od 35m2 sa terasom i dodatnim pomoćnim objektom od 10m2 u dvorištu zgrade, idealno za život ili investiciju. Stan se nalazi na prvom spratu manje zgrade (visoko prizemlje + 2 sprata + potkrovlje) u mirnom kraju Telepa, Novi Sad. Stan je kompletno namešten....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 315.000 € na 299.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 299.000 €, 105,00 m2 cca 2850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.02.2025 - 288.750 €
21.05.2025 - 315.000 €
27.02.2026 - 299.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.01.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan u istorijskom jezgru Zemuna. U blizini Dunavskog keja, pijace i svih bitnih sadržaja. Drugi sprat (potkrovlje i galerija). Etažno grejanje na struju. Pogodno za život ali i za poslovni prostor. Retko u ponudi. Odmah useljiv. Prostorije: predsoblje, kuhinja,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Voždovac U ulici Vojvode Stepe, deo kod bioskopa Voždovac za izdavanje stan površine 60m2. Stan se nalazi u dvorišnom delu stambene zgrade i funkcioniše fako zaseban objekat. Sastoji se iz tri polunivoa - u najnižem su kuhinja sa trpezarijom u visokom prizemlju je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 450 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u potkrovlju kuće, 75m2.10minuta od centra autom, Maxi, stanica, skola 200m. Renoviran, poseduje 2 spavace sobe sa dnevnom sobom, kupatilom, trpezarijom i kuhinjom. U dnevnoj sobi je inverter klima(NOVA),od sledece grejne sezone etazno grejanje na gas. Cela kuca ima toplotnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 130,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan na Senjaku sa garažom i terasomIzdaje se prostran i svetao trosoban stan površine 130 m2, smešten u mirnom i prestižnom delu grada, na Senjaku, u ulici Vojislava Vučkovića, u okviru opštine Savski venac. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi koja ima izlaz na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude kompletno renoviran, trostrano orijentisan (istok-zapad-jug), lep jednoiposoban stan u urednoj i odlično održavanoj kući, u Rakovici, u ulici Majora Omera Mehića bivšoj Mile Dimić, na drugom, poslednjem spratu, uknjižen na 40m² korisnog prostora sa mogućnošću....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Karaburma, 953.000 €, 436,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlična nepkretnost za investiciju! Manja stambena zgrada sa 6 stambenih jedinica, odlično pozicionirana, sa prelepim pogledom na Dunav, na svega 300 m od Bogoslovije, stadiona OFK-a, na 10-15 min laganog hoda do Vukovog spomenika, fakulteta, Skadarlije, Terazija, dobro saobraćajno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 198.000 €, 46,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, mereno 67m2, eg, 3/3, odlična gradnja. Odličan, vrlo funkcionalan stan u potkrovlju tj. trećem spratu bez lifta. Malo predsoblje, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i dve spavaće sobe. Moguće proširenje za još 20m2. U odličnom stanju. Useljiv po dogovoru.....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 272.000 € na 269.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 269.000 €, 100,00 m2 cca 2690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 272.000 €
26.04.2026 - 269.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran i moderno namešten trosoban stan u jednom od najtraženijih delova Zemun, u Karlovačkoj ulici, u neposrednoj blizini Ugrinovačke i Cara Dušana. Stan je uknjižen na 74 m², dok je stvarna, funkcionalna površina 82 m², uz dodatnu prostranu terasu od čak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 370.000 €, 107,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Njegoševa-Vračar, 2/2, mg, uknjižen-Stvarna površina-107m2 , ugovorna površina-79.00m2, Cvetni trg, Njegoševa ulica, funkcionalan troiposoban sta na izuzetnoj lokaciji. Potkrovlje sa najvišom tačkom u stanu na oko 4m. Stan je svetao, miran - orijentisan ka dvorištu, sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuetna lokacija, prelepa mirna ulica. Lepa fasada i ulaz zgrade. Stan se nalazi u potkrovlju, kompletno je renoviran i namešten, miran je i svetao. Pogodan za sve namene - za život, investiciono mesečno i dnevno izdavanje. Uknjižen je na 38m2, 8m2 nije uknjiženo, i odmah useljiv.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 850 €, 96,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma Key Real Estate je u prilici da vam ponudi fenomenalan četvorosoban stan u Zemunu, Gornji grad. Smešten u novoj, moderno projektovanoj zgradi sa liftom. Stan nikada nije bio useljavan i opremljen je kvalitetnim nameštajem i pažljivo odabranom belom tehnikom, pružajući visok....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 700 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 50 m2 u naselju Denkova bašta.Stan se nalazi u potkrovlju uredno održavane zgrade sa liftom i pruža prijatan i funkcionalan prostor za svakodnevni život. Potpuno je namešten i opremljen svim neophodnim uređajima, te....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 350.200 € na 320.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BAČKA PALANKA, 320.000 €, 360,00 m2 cca 890 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2025 - 350.200 €
22.05.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJA KUĆE – Čelarevo, 360 m², moderan komfor na tri etaže. Na prodaju porodična kuća u mirnom delu Čelareva, ukupne površine 360 m², izgrađena 2000. godine, sa vrhunskim materijalima i pažnjom na detalje. Osnovne karakteristike: Tri etaže: suteren, prizemlje i potkrovlje. Prostran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 252,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u mirnom delu Mirijeva, funkcioniše kao kuća u nizu. Nalazi se u mirnom delu u blizini okretnice, škola, vrtića. Na prvom nivou se nalazi prostrana dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu i dvorište. Prvi sprat se sastoji od prostrane sobe koja izlazi na terasu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 173.900 €, 46,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u strogom centru Beograda, na samo 5–10 minuta hoda od Skadarlije, u neposrednoj blizini Trga Republike, Bajlonijeve pijace, Bitef teatra, kafane „Stara Hercegovina” i kompleksa „Novi Dorćol”, u Carigradskoj ulici. Stan je po strukturi jednoiposoban....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-66 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>