• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje podno grejanje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs potkrovlje podno grejanje - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje podno grejanje

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje podno grejanje" pronađeno 66 nekretnina - prosečna cena 1.376 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 190 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 240 m2
    • 290 m2
  •  Po ceni
    • do 100000 eura
    • do 130000 eura (prosečna cena)
    • do 150000 eura
    • do 1300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Šumice, 160.000 €, 102,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

Voždovac, Pašino brdo – Đoke Krstića 3.0, 102m2 (terasa 12m2), PR+PTK, podno grejanje, podrum Na Pašinom brdu, u mirnoj ulici prodaje se stambena jedinica površine 102m2 sa odvojenim prilazom sa ulice. Ranije je tu bio jedan neuslovni objekat, ali je tokom 2024. godine urađena totalna....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Adice, 272.650 €, 179,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Veterniku površine 179m2 koja ima prizemlje i potkrovlje, a na placu je od cca 400m2. Na donjoj etaži je 104m2 od čega je terasa 29m2. Ima veliki dnevni boravak, tri spavaće sobe, kupatilo i kuhinju sa prirodnom ventilacijom . Potkrovlje je lepe visine, na 160cm....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 170.000 €, 180,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Vrnjačka Banja - Gračac 5.0. 180m2 (terasa 6m2), PR+I+PTK, EG, telefon, parking, plac 70a Nadomak Vrnjačke Banje, na samo sedam minuta vožnje, u prelepom naselju Gračac u savršeno mirnom okruženju prodajemo porodičnu kuću. Kuća je zidana ciglom na tri nivoa, nalazi se na ravnom placu....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 330.000 €, 360,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća građena u tri etaže sa apartmanom koji ima odvojen sopstveni ulaz.U suterenu se nalazi luksuzni wellness prostor koji uključuje saunu ,bazen i teretanu. U prizemlju je smešten dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo i kuhinja sa trpezarijom koja ima izlaz na dvorišnu terasu.U....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 475.000 €, 360,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna i funkcionalna kuća u mirnom delu Zemuna, naselje Plavi horizonti, u ulici Jovana Boškovića. Kuća je uknjižena na 154m² u gabaritu, dok je realna površina oko 360m², raspoređena na četiri nivoa: suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje, na placu od 6.47 ari. Objekat....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 350.000 €, 769,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na Staroj Misi - sa pomoćnim objektima i bazenom, u odličnom stanju - bez dodatnih ulaganja. Kuća je novije gradnje (2015. godine), ima upotrebnu dozvolu, ukupne površine od 338m2. Kuća ima ajnfort površine od 30m2, i sastoji se od prizemlja+potkrovlja, i to: -prizemlje:....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 555.900 €, 380,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuća Inđija – na prodaju nova luksuzna kuća u samom centru Inđije, na izuzetno atraktivnoj i traženoj lokaciji. Ova nekretnina predstavlja vrhunsku ponudu u kategoriji prodaja kuća Inđija, idealna za porodični život, ali i kao investicija. Ukupna korisna površina kuće iznosi....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 2.700 € na 2.500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 2.500 €, 147,00 m2 cca 17 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 2.700 €
03.05.2026 - 2.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni objekat u tri nivoa - suteren (30.28 m²), prizemlje (68.03 m²) i potkrovlje (48.80 m²). Prizemlje ovog poslovnoj prostora čine dve kancelarije sa toaletom i čajnom kuhinjom. Potkrovlje čine jedna kancelarija, toalet i terasa. Suteren predstavlja....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 249.000 €, 99,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je luksuzna kuća završena 2024. godine, građena po najvišim standardima za život, ali je i odlična investicija za izdavanje i potencijalnu zaradu. Kuća poseduje aluminijumsku stolariju, krovnu građu najvišeg kvaliteta, koja garantuje otpornost i dugovečnost. Ugrađena je....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 330.000 €, 151,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Grocke, sa otvorenim pogledom na Dunav, nalazi se kuća koja nudi ono što je danas sve teže pronaći tišinu, zelenilo i osećaj potpune izdvojenosti, a ipak na dohvat Beograda. Smeštena na placu od 15 ari, okružena drvećem i prirodom, ova nekretnina pruža retku kombinaciju....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 149.000 €, 100,00 m2 cca 1490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u naselju Jabučar u Kragujevcu, u mirnoj ulici. Kuća je nove gradnje i površine je 100 m2 plus 25 m2 podruma. Od prostorija ima tri spavaće sobe, kuhinju sa dnevnim boravkom, kupatilo i hodnik sa garderoberom. Podno grejanje na gas. Sve novo, sređeno i uređeno, odmah....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 137.000 € na 139.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KOVAČICA, 139.000 €, 264,00 m2 cca 530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 137.000 €
15.05.2026 - 139.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Putnikovo - tipska kuća u nizu bruto površine 264m2 (tri etaže po 88m2) na placu površine 1,6 ara sa garažom. U suterenu - kotao, vešeraj, sanitarni čvor, ostava, trpezarija sa kuhinjom, garaža Visoko prizemlje - predsoblje, trpezarija sa kuhinjom, veliki dnevni boravak, toalet i....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 805.000 €, 350,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelepa, izuzetna nova kuća-vila spratnosti Su+Pr+I+PK, korisne površine cca 350m2, u veoma lepom okruženju, na velikoj, ureðenoj, ozelenjenoj parceli površine 2680m2, sa prelepim pogledom. Kuća, tj. imanje imaju sopstvenu privatnost, intimu. U veoma lepo ureðenom suterenu se nalaze....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 397.000 €, 254,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Ukoliko ste u potrazi za kvalitetnom kućom, a da je blizu Novi Sad, mi vam nudimo ovu prelepu i kvalitetnu nekretninu u Rakovcu, na pristupačnom i urbanom delu, a okruženu zelenilom. Kuća koja se prodaje ima 254m2 uknjiženih i čine je manji deo koji se vodi kao suteren - sa prednje....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, NIŠ, 2.100 €, 280,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzna kuća u naselju Čalije, površine 280m2 sa dvorištem od oko 3 ara. Kuća se sastoji iz pet etaža, na prvoj etaži je podrum od oko 100m2, na drugoj etaži, koja je ujedno visoko prizemlje, nalaze se dnevni boravak, kupatilo, kuhinja i trpezarija sa dva izlaza u dvorište....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 635.000 €, 221,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dor��ol, Cara Du��ana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne povr��ine 221m2. Stambeno-poslovni objekat ��ine: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Suteren i prizemlje su me��usobno povezani unutra��njim stepeni��tem i elektri��nim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 890.000 €, 279,00 m2 cca 3190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na fenomenalnoj lokaciji u delu Košutnjaka u Golf naselju u ulici Kneza Višeslava, nalazi se luksuzno kondominijum naselje sa tipski urađenim dvospratnim stanovima - kućama, u kome se nalazi nepokretnost koja je predmet prodaje. Kraj je izuzetno uređen, funkcionalan za život, odmah....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 125.000 €, 126,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na placu od 10,30 ari, gradjevinskog zemljista, prodaje se kuca -brvnara sa 95% izgradjenosti. Kuca se gradi sa pravnosnaznom gradjevinskom dozvolom. Vlasnik preuzima obavezu da preda kucu kompletno zavrsenu i privede uknjizbu kuce kraju. Kuca ima dva nivoa, na prizemlju su ulazni....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 225.000 €, 140,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Starim Banovcima, nedaleko od centra, u mirnoj ulici. Nalazi se na lepom placu od 6,22ari, okružena zelenilom. Kuća je završena 2012. godine. Zidana je kvalitetno, zidovi od cigle i po, neopor izolacija, ALU radijatori, drvena stolarija, komarnici na svim prozorima, sva vrata....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, 3.500 €, 221,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Dorćol, Cara Dušana u blizini Kalemegdana, prodajemo zasebni stambeno-poslovni objekat ukupne korisne površine 221m2. Stambeno-poslovni objekat čine: suteren, prizemlje, prvi sprat i potkrovlje. Suteren i prizemlje su međusobno povezani unutrašnjim stepeništem i električnim teretnim....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 298.700 € na 305.900 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Adice, 305.900 €, 189,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 203.940 €
11.02.2026 - 298.700 €
17.04.2026 - 305.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE NOVA KUĆA, ADICE--- Agencijska šifra: 3000108. Prodaje se lepa kuća na Adicama, prizemlje ima 100m2 i useljivo je odmah, dve spavaće sobe, kupatilo, dnevni boravak sa trpezarijom, kuhinja sa ostavom zasebna. Centralno grejanje na struju i gas, dva odvojena sistema. Pvc....

 
 
 
  Kuća, VRŠAC, 280.000 €, 542,00 m2 cca 520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda nekretnine u strogom centru Vršca, izvanredna prilika za investitore i ljubitelje luksuznog života! Na parceli od 754m2, okruženoj svim potrebnim sadržajima poput škola, prodavnica, banaka, restorana i zelene pijace, nalaze se tri odvojena objekta sa izuzetnim potencijalom....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 520.000 € na 480.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Altina, 480.000 €, 510,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 520.000 €
26.04.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična kuća, trostrane orijentacije, okružena zelenilom u mirnom delu Zemuna na Altini. Pelet/EG, 3 kupatila, 3 klime, terasa, ostava, vešeraj, dvorište, internet, interfon, video nadzor, garaža. Kuća je spratnosti PST+ PR+ PTK (svaki po 170m2) i smeštena je na placu od 5 ari. Prostorije:....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 300.000 €, 226,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stambeno-poslovni objekat ukupne neto površine 226 m², odnosno građevinske površine 279 m², idealan za kombinaciju stanovanja i poslovanja. Objekat je funkcionalno organizovan kroz više etaža. U podrumu se nalaze prostorije koje su direktno povezane sa lokalom, što ih čini....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-66 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>