• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje opremljen Zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs potkrovlje opremljen Zadnjih 14 dan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje opremljen Zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje opremljen zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.155 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 200 m2
    • do 240 m2
    • 240 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 240 m2
    • 290 m2
  •  Po ceni
    • do 73000 eura
    • do 92000 eura (prosečna cena)
    • do 110000 eura
    • do 924 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Poslovni prostor, ZRENJANIN, 420.000 €, 900,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se nova poslovna zgrada, ukupne korisne površine 900 m2, na 40 ari ograđenog placa na samom magistralnom putu Beograd-Zrenjanin u naselju Čenta na 25 km od Beograda. Objekat je pogodan za razne poslovne namene a trenutno opremljen i predviđen za potrebe ugostiteljstva. Poslovna....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 300.000 €, 353,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na samo par kilometara od centra Kragujevca, prodaje se izuzetno lepa i poptuno sredjena porodična kuća na placu od 1446 m2. Kuću čine prizemlje, dva sprata i potkrovlje pri čemu svaka etaža ima drugačiju strukturu. Prizemlje se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje,trpezarije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 185.000 €, 63,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan stan na Lekinom brdu, u Kruševačkoj ulici, ukupne površine 63 m² (uknjiženo 35 m²), smešten u potkrovlju sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Stan je odlično organizovan i sastoji se od predsoblja, prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs potkrovlje opremljen zadnjih 14 dana'
141.000 €
3.000 €
520.000 €
  Kuća, BEOGRAD, Savski Venac, 350.000 €, 250,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prilepska, pr+I+ptk, eg, uknjižena-Stvarna površina-250m2 , ugovorna površina-111m2, Porodična energija mirnog povučenog kraja. Za one koji traže dom ili sedište za svoje poslovne aktivnosti. U prilici smo da Vam ponudimo kuću u blizini Autokomande, sa izuzetnim potencijalom. Objekat....

 
 
 
  Kuća, MALA MOŠTANICA, 300.000 €, 238,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Sa ponosom predstavljamo uknjiženu, izuzetno kvalitetnu kuću u najlepšem delu Bariča. Ova nekretnina nije samo kuća, već dom građen po najvišim standardima, gde se o svakom detalju vodilo računa. Površina objekta: Uknjiženo 238m2, mereno 300m2 Plac: 15 ari (prostrano, održavano i....

 
 
 
  Kuća, VIŠNJICA, 199.999 €, 75,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Branislava Stankovića, pr+ptk, ta, uknjižena-Stvarna površina-75m2 , ugovorna površina-68.00m2, Odlična kuća na Višnjici - prilika koja se ne propušta! Ušuškana u mirnom kraju Višnjice, na prostranom placu od 4.13a, nalazi se ova šarmantna kuća koja odiše toplinom doma. Sama na svom....

 
 
 
  Kuća, PADINSKA SKELA, 360.000 €, 350,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja kuce u Nišu(Palilula)Na prodaju potpuno opremljena kuća sa 40 ari placa. Lepo uredjeno dvorište, bunar u placu. Kuca se sastoji od podruma,prizemlja,prvog sprata i potkrovlja.Prizemlje se sastoji od garaze, jednoiposobnog stana sa kupatilom i hodnika, na prvom spratu komforan....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>