• GoHome Professional
www.indomio.rs potkrovlje do 110 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs potkrovlje do 110 m2 Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs potkrovlje do 110 m2 Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs potkrovlje do 110 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 1.500 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130094, struja, kanalizacija, klima, dvorište/bašta. KUĆA, ODMAH USELJIVA za jednu ili 2 porodice, samom srcu Novog Sada, na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu. Osnovne informacije: Uknjiženo: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo korišćenja isključivo za vlasnika)....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 115.000 €, 110,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - novija, četvorosobna kuća sa potkrovljem, površine 110m2, radionica, garaža, plac sa kolskim ulazom površine 8 ara, dva kupatila, laminat, CG na tri vrste grejanja (čvrsto, plin ili struja), trofazna struja, bunar (hidropak), uknjižena 1/1 Agencijska provizija za kupca je....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 225.000 €, 110,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.01.2025.,

www.indomio.rs

Nedaleko od skretanja sa magistralnog puta, prodaje se vertikala porodične stambene zgrade. Unutrašnjost je u potpunosti renovirana pre dve godine. Sastoji se od podrumskog dela, prizemlja, sprata i potkrovlja. Uknjižena na 110m2 + garaža od 19m2. Stvarna površina je 220m2. U kvadraturu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 490.000 €, 110,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130424, klima, uknjižen. CENTAR - 110 m2 - KUĆA LUX NAMEŠTENA Uknjiženo: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo korišćenja isključivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna površina: približno 112 m² Parking mesto u dvorištu za jedno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 700 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izdavanje cetvorosobnog stana u Novom Sadu, u zoni Zeleznicke stanice, na odlicnoj i veoma trazenoj lokaciji koja istovremeno pruza urbani nacin zivota, ali i mir i zelenilo. Ova nekretnina predstavlja izuzetnu priliku za sve koji traze komforno i kvalitetno izdavanje....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 100.000 €, 110,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U predivnoj prirodi, kuća od 110m2 u osnovi i iskoristivih 70m2 u potkrovlju (u sivoj fazi). Prostorije: hodnik, veliki dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijo, tri spavaće sobe, kupatilo i ostava. Ima dve terase, jedna sa donje strane sa pogledom ka šumi od 40m2 i nedavno renoviranom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 280.500 €, 110,00 m2 cca 2550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Petosoban stan 110m Sremska Kamenica u izgradnji Lokacija: Mišeluk (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Ulica i broj: Sremska Kamenica Mišeluk Sobnost: Četvorosoban i više Kvadratura: 110m2 Stanje objekta: U izgradnji Nivo u zgradi: 3. sprat Dodatne informacije Terasa, U potkrovlju,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 490.000 € na 450.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, NOVI SAD, Grbavica, 450.000 €, 110,00 m2 cca 4090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 490.000 €
10.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130067, struja, kanalizacija, klima, uknjižen, dvorište/bašta. CENTAR - 110 m2 - KUĆA LUX NAMEŠTENAUknjiženo: 51 m² Potkrovlje: 50 m² (pravo korišćenja isključivo za vlasnika) Zatvorena ulazna terasa: cca 8 m² Ostava: cca 3 m² Ukupna funkcionalna površina: približno....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno nameštena vikendica na atraktivnoj lokaciji u Apatin, udaljena svega oko 250 metara od gradske plaže na Dunavu i poznatog restorana Plava ruža – idealno mesto za odmor, uživanje i beg od gradske gužve. Ukupna površina objekta iznosi 110 m² (prizemlje + potkrovlje),....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Dedinje preko puta ulaza u Američku ambasadu Izdaje se četvorosoban stan na prestižnoj lokaciji na Dedinju, preko puta ulaza u Ambasadu Sjedinjenih Američkih Država u Beogradu. Nalazi se u potkrovlju privatne zgrade sa samo četiri stana. Površina: 110 m Struktura: kuhinja sa trpezarijom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs potkrovlje do 110 m2 (636)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

Ustanovili ste grešku?