• GoHome Professional
www.indomio.rs porasla cena renovirano - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs porasla cena renovirano - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs porasla cena renovirano

  • Za upit "www.indomio.rs porasla cena renovirano" pronađeno 112 nekretnina - prosečna cena 2.452 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 270000 eura (prosečna cena)
    • do 330000 eura
    • do 2700 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • dvorište
    • za studente
    • podrum
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+12%

Promena cene sa 800 € na 900 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 900 €, 65,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.10.2024 - 1.100 €
24.11.2024 - 1.000 €
13.12.2024 - 900 €
25.04.2025 - 850 €
08.09.2025 - 800 €
27.04.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.10.2024.,

www.indomio.rs

Renoviran ,neuseljavan ,svetao ,prostran dvosoban stan, namešten i opremljen novim stvarima u samom centru Vračara. Hodnik ,kuhinja sa trpezarijom koja vodi na zastakljenu terasu ( može slużiti kao radna soba), dnevna, spavaća i kupatilo. Odlično povezan saobraćajem.( Stanice su na....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 123.600 € na 130.000 € dana 05.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Podbara, 130.000 €, 48,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.08.2024 - 123.600 €
05.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2024.,

www.indomio.rs

Stan 48m2 + terasa 3m2 + podrum 7m2 - Lokacija stana je izvanredna zato što je na par minuta laganog hoda udaljen od CENTRA grada Novog Sada , Z. Stanice, Lidla, Keja, Kvantaske pijace, Riblje pijace, Dunavskog parka, Futoske pijace - Vrtić i Zabavište "Sigridrug" na....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 440.000 € na 450.000 € dana 22.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 450.000 €, 107,00 m2 cca 4210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 499.000 €
07.09.2025 - 490.000 €
19.09.2025 - 470.000 €
01.10.2025 - 450.000 €
14.12.2025 - 440.000 €
22.04.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara, u najlepšem delu Hadži Ruvimove u parku, renoviran četvorosoban stan na šestom spratu izuzetne sedmospratne zgrade od crvene fasadne cigle sa CG, interfonom, liftom… Svetao, trostrano je orjentisan, okružen zelenilom. Krase ga 2 velike terase. Struktura: impozantan....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 145.000 € na 175.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 175.000 €, 71,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 145.000 €
29.04.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.08.2025.,

www.indomio.rs

Zemun,Mozerova,stan u kuci sa dvoristem,71kvm,3.0,PR, iznad je tavan,TA,gas u ulici,dva ulaza,sa ulice i iz dvorista, visina plafona 3m, sve prostorije sa prirodnom ventilacijom, Kompletno renoviran. U dvorištu je ostava i parking mesto. Kontakt telefon 0600993334. Hvala Vam na pregledu....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 300.000 € na 320.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 320.000 €, 101,00 m2 cca 3170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2025 - 350.000 €
28.02.2025 - 340.000 €
08.09.2025 - 330.000 €
23.11.2025 - 300.000 €
08.04.2026 - 320.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen, 3.0, cg, renoviran, 4/5, lift, lođa, terasa. Lux renoviran sa fantastičnim pogledom na ceo grad. U prilici smo da vam ponudimo odličan izuzetno svetao komplet renoviran 3.0 soban stan koji se nalazi u zgradi staroj dvadesetak godina. Zgrada je održavana sa video nadzorom....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 115.000 € na 120.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Dorćol, 120.000 €, 35,00 m2 cca 3430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.02.2026 - 120.000 €
01.04.2026 - 115.000 €
22.05.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo funkcionalan, kompletno renoviran dvoiposoban stan, smešten u suterenu salonske zgrade, u samom centru grada, u ulici Žorža Klemansoa. Stan je izuzetno dobro pozicioniran i sastoji se od ulaznog dela, dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinjskog dela, kupatila, kao i izdvojene....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 223.000 € na 259.000 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 81,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.11.2025 - 223.000 €
29.03.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.11.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Hram Svetog Save - Dubljanska poslovni prostor, 2.5, 81m2 + dve terase, CG, PR/5, lift, telefon, interfon Kompletno renoviran, odmah useljiv poslovni prostor opremljen alu-stolarijom, blindiranim vratima i vrhunskom sanitarijom. Uknjižen na 74m2. Agencijska provizija 2%. Agent:....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 185.000 € na 199.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, MALI MOKRI LUG, 199.000 €, 63,00 m2 cca 3160 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 190.000 €
22.08.2025 - 188.000 €
24.08.2025 - 185.000 €
03.04.2026 - 199.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121058, VPR/V, uknjižen, renoviran, parking. Stan je u novijoj zgradi, fasadne cigle, pored zvezdarske šume. Odličan raspored, visina prvog sprata. Ispod je stan. Bez ulaganja, prodaje se sa stvarima. Dve inverter klime. Postoji instalacija za EG/GAS. Više informacija....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 187.000 € na 190.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 190.000 €, 48,00 m2 cca 3960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 187.000 €
08.05.2026 - 190.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je prodaja stanova u Beogradu, potpuno renoviran i funkcionalan dvosoban stan na Vidikovcu (opština Rakovica). Stan je uknjižen 1/1 na 41m², dok je stvarna, merena površina 49m². Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za sve koji traže prodaja stanova Beograd na odličnoj....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 169.950 € na 177.160 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BISTRICA, 177.160 €, 60,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.08.2025 - 169.950 €
19.04.2026 - 177.160 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen jednoiposoban stan – 60m², Bulevar Oslobođenja, Novi Sad Prodaje se prostran i luksuzno opremljen jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu – Bulevar Oslobođenja. Nalazi se na 7. spratu zgrade sa liftom, u mirnom okruženju, uvućenoj sa bulevara,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 600 € na 650 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 650 €, 47,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 650 €
13.05.2026 - 600 €
17.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran, funkcionalan i moderno koncipiran dvosoban stan na jednoj od najlepših lokacija na Novom Beogradu. Izuzetno svetao i nalazi se u neposrednoj blizini Dunavskog keja. Stan je potpuno namešten sa svim šta je potrebno za život, uključujući svu neophodnu....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 380.000 € na 435.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 435.000 €, 91,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 380.000 €
15.05.2026 - 435.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran salonski stan, trostran, svetao, sa panoramski pogledon iz svih prostorija. U stanu ostaju kuhinja sa belom tehnikom i ugradni plakari. Visina plafona je 2.90m. Parking mesto u dvoristu. Retko u ponudi. Uknjizen Vise informacija na 064/3228302 Prikaz na mapi je....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 80.000 € na 82.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 82.000 €, 29,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 85.000 €
12.04.2026 - 80.000 €
15.04.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, namešten, CG, internet, interfon Stan se sastoji od jedne velike sobe, kuhinje i kupatila sa tuš kabinom. Mikrolokacija izuzetna. Jedna od centralnih gradskih lokacija,a opet zaklonjena od svakodnevne buke i vreve. Svi sadržaji neophodni za život u gradu su u....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 270.000 € na 300.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 300.000 €, 102,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 270.000 €
03.05.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se petosoban stan na Retenziji, na samoj granici Zemuna i Novog Beograda. Nalazi se na poslednjem spratu, dok se iznad stana nalazi potkrovlje. Lift ide do samog stana. Poseduje 4 spavaće sobe od kojih se jedna trenutno koristi kao radna soba. Postoji veliki broj ugradnih....

 
 
 
 
+25%

Promena cene sa 400 € na 500 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 500 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 400 €
03.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U mirnoj ulici u Zemunu, na par minuta od popularne Prvomajske, nalazi se ovaj dvosoban stan za izdavanje. Smešten je na drugom spratu zgrade, koja je uredna i održavana. U neposrednoj blizini se nalazi OŠ Petar Kočić, vrtić, pošta, pijaca i razni marketi. Saobraćajna povezanost sa....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 34,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 350 €
22.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je kompletno renoviran i moderno uređen jednoiposoban stan površine 34 m², smešten na trećem spratu zgrade sa liftom, na atraktivnoj lokaciji na Grbavici. Stan poseduje potpuno novu kuhinju i pažljivo je renoviran, što budućim zakupcima omogućava useljenje bez dodatnih ulaganja.....

 
 
 
 
+12%

Promena cene sa 400 € na 450 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 450 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 400 €
03.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Beograd, Hotel YU, renoviran, komplet namešten, blizina reke .. / Bul. Maršala Tolbuhina, nedaleko od Dunava i šetališta, funkcionalan, svetao, 1.0 u funkciji kao dvosoban, renoviran, komplet namešten, kuh.sa tehnikom, sudo mašina, veš mašina, frižider, zamrzivač, TV, tuš kabina,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 379.900 € na 399.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 399.900 €, 252,00 m2 cca 1590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 379.900 €
22.05.2026 - 399.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan stan na četiri etaže, ukupne površine 252m², koji pruža izuzetnu udobnost i eleganciju. Stan je vrhunski renoviran, sa pažljivo biranim materijalima i modernim dizajnerskim detaljima. Prostor obuhvata tri prostrane spavaće sobe, master spavaću sobu sa walk-in ormanom....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 195.700 € na 231.750 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 231.750 €, 63,00 m2 cca 3680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.07.2025 - 195.700 €
22.05.2026 - 231.750 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno sređen dvoiposoban stan u Kraljevom Parku, u Novom Sadu. Stan se prostire na 63 m² i idealan je za sve koji žele miran i udoban život u samom srcu grada, a opet daleko od gradske buke. Karakteristike stana: Površina: 63 m² Spavaće sobe: 2 Orijentacija: Dvorišna....

 
 
 
 
+36%

Promena cene sa 360.000 € na 490.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Podbara, 490.000 €, 163,00 m2 cca 3010 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.07.2024 - 300.000 €
20.12.2024 - 360.000 €
17.04.2026 - 490.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.07.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 74424, 3a, spratna, 2, uknjižen, renoviran, parking. Prodaje se nova kuća na Podbari. Kvalitetno građena, uknjižena, 163m2 plus pomoćni objekat 23m2. 5 spavaćih soba, plus dnevna i trpezarija, dva kupatila, plac 2.5 ara, bez kolskog ulaza Odmah kod Almaške crkve,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 210.000 € na 215.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Slavija, 215.000 €, 54,00 m2 cca 3980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.04.2026 - 215.000 €
01.05.2026 - 210.000 €
17.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Lep stan na Vračaru – savršena lokacija, mir i pogled na zelenilo. Na prodaju funkcionalan dvosoban - opremljen stan u jednoj od najmirnijih ulica na Vračaru – Ljubostinjskoj. U pitanju je tiha, jednosmerna ulica sa minimalnim saobraćajem, što ovu nekretninu čini oazom mira u srcu....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 74.750 € na 77.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 77.000 €, 22,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 69.500 €
27.02.2026 - 74.750 €
10.05.2026 - 77.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2026.,

www.indomio.rs

U strogom centru grada na trgu Mladenaca prodajemo garsonjeru na prvom spratu u dvorištu zgrade površine 22m2 kompletno renovirano trenutno su radovi u toku kontakt 0603088993 Vanja (Moj Dom nekretnine, Novi Sad, Reg.br. 174)(Moj Dom nekretnine,Novi Sad,Reg.br.174) .

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 149.500 € na 159.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Karaburma, 159.500 €, 64,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 149.500 €
15.05.2026 - 159.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine vam nude funkcionalan troiposoban stan od 64m², na visokom prizemlju uredne manje zgrade (2 sprata), u mirnom delu Karaburme. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i dobro provetren, sa veoma praktičnim rasporedom prostorija. U izvornom je stanju, uredno održavan,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 105.000 € na 115.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 115.000 €, 45,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 105.000 €
01.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127945, PR/, uknjižen, renoviran. Na prodaju dvosoban stan u funkciji dvoiposobnog 45m2 na Detelinari u Banatskoj ulici. Stan je renoviran. U blizini su škola, obdanište marketi, autobuske stanice i slično. Oko zgrade ima puno zelenila i parking prostora. Više informacija....

 
 
 
 
+21%

Promena cene sa 199.000 € na 240.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 240.000 €, 40,00 m2 cca 6000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 220.000 €
20.03.2026 - 199.000 €
26.04.2026 - 240.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Neverovatno iskorišćen prostor, dvoiposoban stan na Obilićevom vencu, kompletno renoviran. Etažno grejanje na radijatore. Stan se prodaje sa opremljenom kuhinjom i stvarima u njemu. Hitna prodaja! Mogućnost korekcije cene za ozbiljne kupce. PROSTORIJE: dve spavaće sobe, dnevna soba,....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 160.000 € na 175.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 175.000 €, 59,00 m2 cca 2970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 160.000 €
03.05.2026 - 175.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan, na odličnoj lokaciji! U prilici smo da Vam predstavimo renoviran I dobro organizovan trosobni stan. Iz prostranog hodnika ulazi se u sve prostorije. Kupatilo I kuhinja imaju prirodnu ventilacuju. Stan je uknjižen na 56m2, mereno je 59m2. Parking je obezbeđen u dvorištu....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 1.100 € na 1.200 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 1.200 €, 115,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 1.300 €
03.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.100 €
06.05.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan i prostran stan sa prelepim pogledom - Hala PionirDobrodošli u pažljivo renoviran i luksuzno opremljen stan koji pruža maksimalan komfor i eleganciju na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu. Smešten na 15. spratu odlično održavane zgrade sa dva lifta, ovaj stan od....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 105.400 € na 109.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Medijana, 109.000 €, 37,00 m2 cca 2950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 108.700 €
10.05.2026 - 105.400 €
22.05.2026 - 109.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno renoviran stan na pešačkoj zoni u Nišu. Jednoiposoban stan, površine 37m2, sastoji se iz dnevne sobe sa kuhinjom I trpezarijom, spavaće sobe I kupatila. Nalazi se na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje dva lifta. Grejanje u stanu je centralno, a stan poseduje....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-112 (od ukupno 112)

<< <1 2 3> >>