• GoHome Professional
www.indomio.rs pogodan - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • www.indomio.rs pogodan - GoHome - jednosobni dvosobni trosobni stanovi na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs pogodan" pronađeno 4 604 nekretnina - prosečna cena 854 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 2600 eura
    • do 3200 eura (prosečna cena)
    • do 3900 eura
    • do 32 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • centralno grejanje
    • 1.sprat
    • lođa
    • luksuzan
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Altina, 430.000 €, 123,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Nekretnina za svaku preporuku i retko u ponudi Na ekskluzivnoj lokaciji u centru Zemuna, Ul. Karađorđeva, u zgradi izuzetne arhitekture, sa stilski atraktivnim ulazom i dvostranim stepeništem, u prilici smo da ponudimo lux renoviran salonac pogodan za današnje životne prilike. Na....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, LEŠTANE, 2.100 €, 300,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji u Leštanima na Kružnom putu i na 1.min.od Smederevskog puta izdaje se poslovni prostor od 300m2 za razne namene. Prostor je sredjen i useljiv, obezbedjen kamerama,na 1.spratu poslovnog objekta koji poseduje lift. Spoljašnje i unutrašnje stepenište, kao i lift,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan na naselju Socijalno u Novom Sadu, pogodan kako za stanovanje tako i za poslovne namene. Nalazi se na dobroj lokaciji, u blizini svih neophodnih sadržaja. Stan je svetao, funkcionalnog rasporeda i opremljen osnovnom kuhinjom. Idealno za kancelarijski prostor, manju....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 420.000 €, 190,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan lokal u novogradnji, kvalitetan, dva ulaza, pdregrađen na dva dela - 140m2 + 50m2, keramičke podne ploče, klima, trostrasno orijentisan, električni kotao 12kV, obavezan depozit + računi, pogodan za različine delatnosti, izuzetan. Ag. prov 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.800 €, 178,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, funkcionalan poslovni prostor na odličnoj lokaciji na Donjem Dorćolu, nadomak K Distrkta, Kalemegdana i Dunavskog keja. Ovaj izuzetan poslovni prostor je godinama funkcionisao kao hostel. Prostor je pogodan za različite delatnosti. Struktura....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Lux Stan za izdavanje u samom Centru grada. Stan je u stambenoj zgradi na 4. spratu, 3 soban, povrsine 100m2 i sastoji se od ulaznog hodnika kupatilo i wc, odvojena kuhinja sa trpezarijom, fizicki spojena sa velikim dnevnim boravakom, kao i dve prostrane spavace sobe sa velikom terasom.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 400 €, 73,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar - Crveni Krst , Djerdapska uknjižen 68m2 (mereno 73m2), PR, grejanje TA, javni parking u zoni, odmah useljiv, prazan Izdajemo prazan stan u prizemlju porodične kuće, na odličnoj lokaciji, u blizini Beogradskog dramskog pozorišta. Stan ima zaseban ulaz iz dvorišta, odvojeno....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Mirijevo 1, 2.500 €, 300,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.01.2025.,

www.indomio.rs

Na Zvezdari, u naselju Mirijevo, u ulici Rableova, izdaje se izuzetan lokal površine 300m2. Lokal je koncipiran u dva nivoa, sa mnogo dnevnog svetla i visokim plafonima. Sa tri strane su velike staklene površine. Gornji nivo u prizemlju je površine 200m2, a donji, suterenski, 100m2.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov poslovni prostor – lokal površine 65 m², smešten u suterenu moderne stambeno-poslovne zgrade iz 2022. godine, u tihom delu centra Novog Sada. Lokacija pruža odličan balans između dostupnosti i mira, u neposrednoj blizini Osnovnog suda, SPENS-a, DIF-a, univerziteta....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 67.000 €, 2000,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Čamurlijskom putu(u visini hotela Nais). Površina placa je 20ari, širina prema glavnom putu 25 metara. Plac je gradsko građevinsko zemljište. Pogodno za poslovni prostor, hale. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 65.000 €, 44,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prelepo sređen lokal u blizini škole 21. oktobar. Podeljen je na tri kancelarije (po potrebi, lako se može pretvoriti u jedan prostor). Mokri čvor. Pogodan za sve namene. .

 
 
 
  Stan, INĐIJA, 52.000 €, 33,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo odlične stanove u izgradnji, koji se nalaze na svega 150m udaljenosti od samog centra Inđije Novi projekat renomiranog investitora koji posluje preko 20 godina U ponudi stanovi kvadratura od 27m2 do 65m2 Odličan kvalitet gradnje i završnih radova Stan....

 
 
 
  Plac, NOVI SAD, 199.000 €, 1711,00 m2 cca 120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam prodaju građevinskog zemljišta koje se nalazi u naselju Bocke, odakle se pruža panoramski pogled na reku Dunav kao i na obronke Fruške Gore. - Parcela uknjižena 1/1 ( 1711m2 ) - Pogodno za izgradnju kuće kao i vikendice - Impresivan panoramski pogled - Izgradnja....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 350.000 €, 406,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2023.,

www.indomio.rs

SUBOTICA FOR SALE/ PRODAJA IZUZETAN, NOVOIZGRAĐEN OBJEKAT OD 406m2 KORISNE POVRŠINE, UKNJIŽEN KAO SEDAM STANOVA UZ POMOĆNI OJEKAT/ RADIONICU NA VELIKOM PLACU OD 7.740M2. od čega je 6.812m2 pod lešnicima. U potkrovnom delu objekta, nalazi se veliki jedinstven prostor sa delom u kojem....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Lipov Gaj, 1.476.000 €, 406,00 m2 cca 3640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Ulični lokal, 406m²++|++ Ulični lokal u prizemlju novog poslovnog objekta, površine 406m². Pogodan za razne delatnosti, celom površinom u jednom nivou sa dva ulaza. Visina plafona 4,5m. Urađena košuljica i toaleti, grejanje podno na gas, ostalo kupac privodi nameni. Mogućnost za 15....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Nova Detelinara, 309.000 €, 102,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se funkcionalan lokal na uglu dve ulice u naselju Nova Detelinara. Lokal je organizovan na dva nivoa: * Polu-Suteren: funkcionalan prostor sa sanitarnim čvorom, * Galerija: dodatni deo sa sanitarnim čvorom i ostavom - celokupna galerija nije u kvadraturi ( dodatnih 102 m2....

 
 
 
  Kuća, SREMSKI KARLOVCI, 290.000 €, 329,00 m2 cca 880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencija Gold nekretnine, Vaš siguran partner u svetu nekretnina, predstavlja autentičnu salonsku kuću iz stare vojvođanske gradnje na prodaju u Sremskim Karlovcima, u ulici Mitropolita Stratimirovića, udaljenu svega 150 metara od centra Sremskih Karlovaca u neposrednoj blizini Trga....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 262.000 €, 143,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan poslovni prostor u Mokranjčevoj ulici, pogodan za obavljanje različitih delatnosti, kao što su apoteke, klinike, kancelarije, kladionice, igraonice, kozmetički saloni, kafići i slično. Lokal je površine 143 m2, nalazi se u prizemlju zgrade sa portalima prema ulici.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 61.800 €, 31,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam fenomenalan jednoiposoban stan na jednoj od najtraženijih, a najmirnijih lokacija. Stan je kompletno renoviran, radjen sa najkvalitetnijim materijalima, od italijanske keramike u kupatilu i kuhinjskom zidu, PVC stolarija, granitne pločice u hodniku i kuhinji kao....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 22.000 €, 2172,00 m2 cca 10 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026. - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac u Trupalu, pogodan za različite namene, u blizini puta ka Vrtištu. Ukupna površina placa je 2172m2. Plac je poljoprivredno zemljište sa mogućnošću prenamene u gradsko građevinsko. Plac ima tri ulazna fronta, jer je sa tri strane okružen katastarskim putevima preko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 800 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran i funkcionalan stan od 55 m² na atraktivnoj lokaciji na Dorćolu, u neposrednoj blizini Dunavskog keja i Linijskog parka. Stan je svetao, miran i odmah useljiv. Stan je polunamešten, sa mogućnošću potpunog opremanja u dogovoru sa zakupcem. Izuzetno je....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 80.500 €, 62,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lokal u Kragujevcu - naselje Centar Lokal je pogodan za različite namene .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 133.080 €, 68,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.06.2022.,

www.indomio.rs

Odličan stan na Podbari. U mirnom delu, a opet u blizini svih većih uslužnih objekata, škole, autobuske stanice. Ono što je vredno napomenuti, stan se nalazi na svega par minuta ok Keja i Riblje pijace, kao i Kvantaške pijace. Centar je na svega 10 minuta hoda. Lokacija je odlična.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 2.000 €, 500,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se hala kod Mašinske industrije, površine 500m2. Na odličnoj je lokaciji. Prostor je u fazi adaptacije, pogodan za firme kojima je potreban magacinski prostor i za druge poslovne delatnosti. Poseduje parking i prilaz za šlepere, kamione. Agencijska usluga za iznajmljivanje....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 97,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća u naselju Verušić nedaleko od Aleksandrova. Sastoji se od hodnika, kupatila, kuhinje, dnevnog boravka, trpezarije i dve zasebne sobe. Prozori su PVC, a grejanje je centralno. Građena je od čvrstog materijala, vodovod je bušeni bunar, kanalizacija je septička....

 
 
 
  Plac, JAGODINA, 21.000 €, 1331,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stariji objekat na placu, pogodan za gradnju. Ograđen plac sa voćkama u rodu , 30. tuja, motor za pumpu. Objekat je dimenzija 6x6, zidan. .

 
 
 
  Plac, BISTRICA, 1.020.000 €, 9903,00 m2 cca 100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

*EKSKLUZIVNO*Prodajemo u Južnoj Industrijskoj Zoni Veliku Građevinsku parcelu 9903 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIParcela se nalazi pored *Evropskog Bulevara*..Infrastruktura je poredIZUZETNO JE POGODNO ZA POSLOVNU DELATNOSTOBAVEZNO POGLEDATI više informacija na tel. 065/385....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 6.900 € na 6.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, BELE VODE, 6.500 €, 500,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 6.900 €
08.05.2026 - 6.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Kuća je zasebna na placu, sa bazenom, nalazi se u Košutnjaku na vrhu Banovog Brda, u elitnom delu naselja. Izgrađena 2019. godine. Objekat useljiv od 01.04.2026, a dostupan za gledanje odmah. Objekat je pogodan i kao stambeni i kao poslovni, za sve dodatne zahteve pozvati ag provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, PRIJEPOLJE, 140 €, 50,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2019.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE NOV uređen lokal, površine 40 m2, koji se nalazi u Mileševskoj ulici u neposrednoj blizini Bolnice. Poseduje: jednu veliku prostoriju /izlog/, mali magacin, hodnik i wc. Ima podno grijanje,telefon i internet. Mogućnost izdavanja na duži vremenski period. Pogodan za različite....

 
 
 
  Plac, ŠID, 18.000 €, 1729,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2024.,

www.indomio.rs

Na glavnom putu Ljuba - Erdevik prodaje se plac u gradjevinskoj zoni. Pogodan za podizanje vocnjaka ili vinograda. Moguca gradnja vikendice. Blizina sela, venarija i jezera. Pravo mesto da sebi napravite kutak za odmor. Sve informacije na broj 0611436777 ID oglasa: 43164. .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kluz, 900 €, 85,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2022.,

www.indomio.rs

Nov, luksuzan, uknjižen lokal u neposrednoj blizini Bulevara kralja Aleksandra i Aviv parka. Nalazi se u prizemlju, na raskrsnici dve ulice, u sastavu stambeno-poslovnog kompleksa Alpha City (sagrađenog od sedam stambenih zgrada sa useljenih 300 stanova), okružen takodje novim kompleksom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 550 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Autokomanda - Dvosoban stan, prizemlje, 50 m2 Izdaje se potpuno opremljen dvosoban stan od 50 m2 na prizemlju, u mirnoj ulici na Autokomandi. Stan je funkcionalan, lepo uređen i idealan za jednu osobu ili par. Struktura: Dnevna soba Spavaća soba Kuhinja sa trpezarijom Kupatilo Dodatno:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 300 €, 42,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.09.2025.,

www.indomio.rs

Bulevar oslobođenja, 42m² ++|++ Poslovni prostor, na odličnoj lokaciji. pogodan za kancelariju, knigovodstvenu agenciju. Depozit obavezan u iznosu jedne zakupnine.Posrednička naknada 100% od jedne zakupnine za pravna lica, jednokratno. Za više informacija pozovite 0631062670 .

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetno svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan dvosoban stan. Retko se pojavi stan u Bulevar kralja Aleksandra na Lionu koji ima ovako funkcionalan raspored, dvostranu orijentaciju i toliki potencijal za moderno uređenje. Nalazi se na prvom spratu u zgradi sa liftom.....

 
 
 
  Plac, SREMČICA, 92.000 €, 2300,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.02.2025.,

www.indomio.rs

Plac se nalazi na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini centra Sremčice, na 50 metara od glavnog puta- Deo placa je pod blagom kosinom, pa nije teško sprovesti izravnanje. Izuzetno pogodan za gradnju. Za svaku preporuku (agencijska provizija 2%) .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 74.160 €, 28,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan ulični lokal pogodan za različite delatnosti. Pozovite! .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 82.500 €, 34,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Jednosoban stan kod Apelacionog suda.Stan 34m2 nalazi se u stambenoj zgradi na visokom prizemlju sa grejanjem na struju . Sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijm, hodnika,kupatila i terase. Sama lokacija zgrade u kojoj se stan nalazi pogodna je za život jer su u neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 257.500 €, 151,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2023.,

www.indomio.rs

Futog-Porodična kuća 151 m2 na Placu 723 m2 sa Razrađenim Poslovnim Prostorom u blizini Dunava-pogodno i za neki drugi Biznis *NAŠA PREPORUKA*Prodajemo u Futogu Uknjiženu Porodičnu kuću sa Poslovnim Prostorom od 30 m2 na TOP LOKACIJIKuća je Prizemna Petosobna 151 m2, starije....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 400.000 €, 13600,00 m2 cca 30 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno atraktivno poljoprivredno zemljište površine 13,6 ha, u jednom komadu, na teritoriji Lalinca, svega 15 km od centra Niša. Parcela se nalazi u prvom redu do Južne Morave, što omogućava stalno (večno) navodnjavanje, čineći je idealnom za intenzivnu poljoprivrednu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Tašmajdan, 700 €, 63,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Stan pogodan za izdavanje kancelarijskog prostora, a i za stanovanje. Ukoliko se stan iznajmi i plati unapred godinu dana, moguć dogovor oko cene. AG PROVIZIJA 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 1.350 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

BW SENSA stan za izdavanje U Beogradu na vodi, u kompleksu BW Sensa izdajemo trosoban stan sa garaznim mestom. Stan se nalazi na prvom spratu pa je pogodan i za stanovanje i za poslovni prostor. Ima 75m2 i od prostorija: dnevni boravak sa kuhinjskim delom i izlaskom na terasu, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 500 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan u Kragujevcu - naselje Centar Novogravnja, odmah useljiv, dnevna soba + tri spavaće.... Pogodan za poslovni prostor. Slobodno od 01.06.2026. .