• GoHome Professional
www.indomio.rs pogodan - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • www.indomio.rs pogodan - GoHome mali oglasi , agencijska ponuda
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs pogodan" pronađeno 4 617 nekretnina - prosečna cena 865 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 2500 eura
    • do 3100 eura (prosečna cena)
    • do 3800 eura
    • do 31 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Plac, BEOGRAD, 192.500 €, 5515,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Zemljište se nalazi na ravnom i preglednom terenu. Pogodno za poljoprivrednu proizvodnju, zasade, voćnjake, pašnjake, investicionu kupovinu, dugoročno ulaganje i čuvanje kapitala. Parcele se mogu kupovati pojedinačno ili u celini.. Cena po dogovoru u zavisnosti od veličine parcele.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 342.000 €, 93,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Savski venac, Dedinje, Alekse Bačvanskog, 93m2 . 93m2, 5.0, PR/1, CG, terasa, lođa, parking, interfon, telefon. Dokumentacija: uknjižen. Stanje: renoviran. U najlepšem....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dedinje, 11.000 €, 1373,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 57416, poslovna zgrada. Poslovna zgrada u ul. Kraljice Natalije (bivša Narodnog fronta), površine 1.373m2, sa izlazom na ulicu izlogom širine 6m. Prostor je deljive celine, pogodan za sve vrste delatnosti (hostele,kancelarijski prostor,klinike). Prostor se nalazi....

 
 
 
  Plac, IRIG, 117.000 €, 16600,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.06.2022.,

www.indomio.rs

Irig, Krušedol, Obale, 166ari ------------------------------------ Plac 166 ari poljoprivredno zemljište 4 kategorije. Na asfaltiranom putu u neposrednoj blizini Krušedola. Plac sa perfektnim pogledom, pogodan za skoro sve namene. Fruška gora kao poznato turistično mesto, bogato prirodnim....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, MALI MOKRI LUG, 500 €, 50,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Lokal se nalazi na vrlo prometnom mestu, u Bulevaru kralja Aleksandra kod skretanja za Mirijevo. Veća prostorija ima izlog sa roletnom i klimu, manja je kancelarija, pored je kupatilo. Ispred lokala ima tri parking mesta. Pokriven je video nadzorom i ma uveden internet. Lokal je pogodan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 500 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Braće Jerković, Piva Karamatijevića, 61m2 .. 61m2, 2.0, 1/4, EG, terasa, izvorno, uknjižen. Stan se nalazi u mirnom kraju okruženom zelenilom. U izvornom....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 80.500 €, 38,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nov lokal u centru. Pogodan za razne delatnosti. Mini kuhinja, mokri čvor. Uknjižen. .

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 28.000 €, 17,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u samom centru grada,na atraktivnoj i prometnoj lokaciji pogodno za različite vrste delatnosti.Sastoji se od jedne prostorije koja može služiti kao kancelarija,prodajni ili uslužni prostor. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 300.000 €, 156,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2024.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo lokal P=156m2 u 2 nivoa + dvorište P=40m2, Lokal je u prizemlju P=78m2 i suturenu 78m2, ima toalet, portal. Podovi su granitne pločice. aluminijum stolarija. Završetak decembar 2024 god. Pogodan je za kafić, ordinacija,kancelarije. Za više informacije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 51.500 €, 34,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica u blizini Dunava Lep Namešten Jednoiposoban stan 34 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan je za udoban život građanaStan poseduje u prizemlju 17 m2 + 17 m2....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran, potpuno renoviran salonski stan površine 136m2 na odličnoj lokaciji u samom centru grada. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se visokim plafonima, obiljem prirodnog svetla i reprezentativnim ambijentom. Stan ima pet salonskih soba, novu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 440.000 €, 133,00 m2 cca 3310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.02.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo kuću u samom centru Zemuna, na odličnoj lokaciji, u blizini svih ključnih sadržaja i infrakstrukture( restorani, prodavnice, pozorište, javni prevoz, šetaliste pored Dunava) Kuca je uknjižena na 133m2. U kuci se nalaze trenutno dva lokala koja funkcionišu nezavisno jedan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 12.750 €, 1700,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

U blizini Gradske bolnice se izdaje prostor od 1700m2. Pogodan je za teretane, fitnes, igraonice, za market, salon namestaja, salon keramike, skladišno - magacinski prostor. Prizemlje, sve je u nivou ulice. Prilazna rampa za utovar. Mogućnost otvaranja velikog izloga ka ulici. Ima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Kej, 600 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 115771, VPR/, terasa. Izdaje se nenamešten stan, 87m2, na Beogradskom Keju sa pogledom na Petrovaradinsku tvrđavu na duži period. PET FRIENDLY. Stan se nalazi u visokom parteru (prizemlju). Pogodan je za kancelarijski ili životni prostor. Nalazi se na 2 minuta hoda....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 305.000 € na 310.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 310.000 €, 73,00 m2 cca 4250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.03.2026 - 305.000 €
25.03.2026 - 310.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.03.2026.,

www.indomio.rs

Odličan i za svaku preporuku, 1/1 uknjižen stan kod Hrama Svetog Save. U izvornom stanju, održavan i lako adaptibilan. Od prostorija poseduje prostrani hodnik, dva mokra čvora, dnevni boravak, kuhinju sa ostavom, trpezariju, dve spavaće sobe i radnu sobu, lođu. U hodnicima se nalaze....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 1.150.000 € na 1.250.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 1.250.000 €, 400,00 m2 cca 3130 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 1.300.000 €
02.03.2026 - 1.150.000 €
27.03.2026 - 1.250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Sa zadovoljstvom vam prezentujemo kuću u mirnom delu Voždovca, pogodnu za porodičan život ili poslovni prostor. Plac je 6 ari i kuća se nalazi na sredini placa tako da imamo prednje dvorište pogodno za parkiranje više automobila i zadnje za prijatno uživanje. Kuća ima četiri nivoa....

 
 
 
  Plac, NIŠ, 35.000 €, 1450,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju plac 14,5a u urbanom delu grada, do asfalta na Gabrovačkom putu, udaljen svega 500m od Restorana Bolji Život, sa izlazom na 2 glavne saobraćajnice (put za Gabrovac i drugu novu, duple trake, u izgradnji, veza sa Mokranjčevom ulicom). U blizini urbanih sadržaja neophodnih....

 
 
 
  Kuća, SREMSKA MITROVICA, 133.900 €, 230,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.07.2022.,

www.indomio.rs

POGODNO IZA INVESTITORE - Prodajemo staru "švapsku" kuću "na lakat". Ukupne površine 230m2 na placu od 613m2. Ima dve stambene jedinice. Potrebna izvesna ulaganja. Front je oko 14 metara, a kako se i susedna kuća prodaje koja je takođe u izvornom stanju ovo je....

 
 
 
  Plac, SUBOTICA, 60.000 €, 6022,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Palić, prodaje se poljoprivredno zemljište površine od 6022 kvm, uz AUTOPUT! Na placu se nalazi bušeni bunar dubine 120m, sa potopnom pumpom i razvučenim sistemom navodnjavanja kap po kap. Trofazna struja! Pogodno za obradu i za iznajmljivanje, postavljanja reklamnog BILBORDA....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 350 €, 37,00 m2 cca 9 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lokal na prvom spratu Zone 2, na Bulevaru Nemanjića. Lokal je površine 37m2 i pogodan je za kancelarijske poslove. Prostor se izdaje nenamešten. Sastoji se iz jedne višenamenske prostorije i toaleta, izuzetno lepo osvetljen. Izdaje se ozbiljnim zakupcima na duži vremenski....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 63.000 €, 42,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u centru grada u Dušanovom bazaru. Lokal se sastoji od jedne veće prostorije, jedne manje i toaleta. Pogodan za obavljanje različitih delatnosti (knjigovodstvo, agencije i slično). Površina lokala je 42 m2, nalazi se na prvom spratu. Uknjižen. Ovo je samo deo naše....

 
 
 
  Plac, VRANJE, 16.500 €, 1630,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju parcela od 16,3 ar u selu Stropsko u blizini fabrike "Dodić" vrsta zemljišta: poljoprivredno zemljiste. Direktan izlazak na zemljani put, širina izlaza na put 28m. Pogodan za Izgradnju kuće, hale ili sl. Cena: 16.500 evra (početna) Ag.provizija 3%, Rg.br 848 KUPAC....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Staro Sajmište, 2.000 €, 200,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostor od 200kvm, udaqljen 200m od Hayata. Prostor je neophodno renovirati o svom trosku. Pogodan za razne delatnosti. Objekat se nalaazi u pripadajucem dvoristu koje se moze koristiti kao basta, ima parking. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 450 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan i izuzetno prostran trosoban stan od 115 m², smešten u potkrovlju zgrade, sa obiljem prirodne svetlosti i prelepim pogledom. Stan je kompletno opremljen i funkcionalno organizovan, idealan za porodičan život. Raspored obuhvata veliku dnevnu sobu, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, 262.000 €, 143,00 m2 cca 1830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan poslovni prostor u Mokranjčevoj ulici, pogodan za obavljanje različitih delatnosti, kao što su apoteke, klinike, kancelarije, kladionice, igraonice, kozmetički saloni, kafići i slično. Lokal je površine 143 m2, nalazi se u prizemlju zgrade sa portalima prema ulici.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 468.000 €, 117,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan, izuzetno svetao i funkcionalan stan u ulici Miloja Đaka, pogodan kako za porodičan život, tako i za različite poslovne namene. Zahvaljujući dobro organizovanom rasporedu i odvojenom spavaćem delu, nekretnina pruža visok nivo komfora i privatnosti. Stan se sastoji....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 350.000 €, 480,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 94386, 6.1a, spratna, 2, struja, kanalizacija, klima, telefon, terasa(2), uknjižen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, pogodan za pp, mogućnost proširenja, deljiv, vila. Prodajemo novu legalizovanu kucu 480m2....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 125.000 €, 230,00 m2 cca 540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2024.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor u neposrednoj blizini novog Klinickog centra. Povrsina prostora 230m2 u visokom prizemlju zgrade, sa zasebnim ulazom. Sastoji se od gornjeg dela povrsine 160m2 gde se nalaze 7 podeljenih kancelarija kuhinja, kupatila i terasa na ulaznom delu, u suturenskom delu jos....

 
 
 
  Plac, INĐIJA, 46.500 €, 3740,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

FANTASTIČAN VELIKI PLAC 3740 m2 U ČORTANOVCIMA ZA PROBRANE I UŽIVANJE U ŠUMSKOM MIRU Prodajemo u Čortanovcima Veliki Građevinski Plac 3740 m2 u IZUZETNOJ ZELENOJ LOKACIJI.Plac je Osunčan i Pogodan za posebne projekte ima izvesne nagibe i odličnu konfiguracijuOvo je fantastična....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2024.,

www.indomio.rs

Lux Stan za izdavanje u samom Centru grada. Stan je u stambenoj zgradi na 4. spratu, 3 soban, povrsine 100m2 i sastoji se od ulaznog hodnika kupatilo i wc, odvojena kuhinja sa trpezarijom, fizicki spojena sa velikim dnevnim boravakom, kao i dve prostrane spavace sobe sa velikom terasom.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, TEMERIN, 600 €, 170,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

-Izdaje se magacin sa kancelarijom u Temerinu na 10km od auto-puta i ulaza u Novi Sad. -Ukupna kvadratura je 170m2. -Od dodatnih prostorija poseduje kupatilo i 2 ostave. -Uz magacin se može koristiti prilaz i dvorište za parking. -Objekat je osiguran. -Pogodan za razne vrste delatnosti.....

 
 
 
  Plac, TRUPALE, 57.400 €, 1400,00 m2 cca 40 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se plac na Čamurlijskom putu, na putu za Vrtište. Površine je 14ari. Nalazi se na dobroj lokaciji, pogodan je za gradnju kuće. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 920.000 € na 851.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 851.000 €, 230,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 920.000 €
17.04.2026 - 851.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan poslovni prostor na petom spratu u dobro održavanoj poslovnoj zgradi, u neposrednoj blizini Trga republike. Prostor raspolaže sa deset kancelarija i tri mokra čvora. Njegova pogodnost je što je jedini na spratu, ima dva ulaza i sve prostorije na istom nivou. Započeto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 185.000 €, 71,00 m2 cca 2610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 118152, I/IV, uknjižen, ostava, stambena zgrada. *** Izuzetno lokacijski pozicioniran *** trostrano orijentisan, svetao, adaptibilan stan. Sastoji se od komfornog dnevnog boravka sa otvorenom kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, od kojih najmanja ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BATAJNICA, 2.300 €, 650,00 m2 cca 4 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov poslovni prostor - lokal, odmah useljiv. Ovaj prostor se nalazi u Ugrinovcima na odlicnoj lokaciji Upitanju je duplex, dva nivoa, 2 X 325m2, u plocicama, pogodno za vise namena, za izlozbene salone, markete, kao i ostale delatnosti, visina 4m. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 195.000 €, 369,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.02.2024.,

www.indomio.rs

Dve kuće, tri stambene jedinice na placu od 648m2, front širine 16m, u blizini centra. Starija kuća je izgrađena 1986.g. 139m2. Sastoji se od 3 sobe sa ulice, trpezarije sa kuhinjom, ostave, kupatila i velike terase. Pogodno za lokale. Građena od cigle, drvena stolarija, na podovima....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Apelovac, 850 €, 120,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran poslovni prostor kod Starog Groblja u blizini Toplane-Jug. Poslovni prostor se nalazi na visokom prizemlju poslovne zgrade. Poslovni prostor je površine 120m2 i sastoji se od hodnika, četiri kancelarije, toaleta, kuhinje i trpezarijskog dela. U dve prostorije su....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 150.000 €, 125,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća površine 125 m² na placu od 370 m², smeštena na uglu dve ulice, što obezbeđuje odličnu pristupačnost, veću privatnost i dodatni investicioni potencijal. Kuća je građena sedamdesetih godina, renovirana 2000. godine, dok je 2021. urađen kompletan remont, pa....

 
 
 
  Poslovni prostor, PADINSKA SKELA, 265.000 €, 143,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan lokal koji se nalazi na jednoj od prometnijh lokacija na Paliluli. Površine je 143m2 i nalazi se u prizemlju zgrade. Lokal je open space tipa, što pruža fleksibilnost u organizaciji prostora prema vašim potrebama. Grejanje je podno, dodatno, prostor je klimaizovan,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Kanarevo Brdo, 750 €, 70,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Košutnjak, prostor pogodan za kancelarije u novoj VIP zgradi .. / luksuzna zgrada, uredan ulaz, termo fasada, lift, funkcionalan svetao prostor pogodan za pp, video interfon, elektro roletne, alu stolarija, viši plafoni, toplotne pumpe (grejanje i hlađenje), vpr/3, dvostran,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 540.000 €, 280,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća-Vila (građena: cigla-staklena vuna-cigla) sa šest odvojenih stambenih jedinica (jednoiposobnih i dvosobnih) sa kompletnim nameštajem u ceni. Velika terasa, garaža, prostorija uz garažu (zajedno 36m.kv.), uredno dvorište u produžetku. Temelji i Mesna zajednica Telep dopuštaju....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, SUBOTICA, 400 €, 25,00 m2 cca 16 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Subotica-Željezničko naselje, iznajmljuje se poslovni prostor u blizini osnovne škole i pijace. Prostor poseduje prodajni deo od 25kvm i magacinski i sanitarni deo od 45kvm. Vrata i prozori su aluminijumski, TFS, gradska voda i kanalizacija. Poslovni prostor je pogodan za razne delatnosti....