• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 130 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 130 m2 - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 130 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podrum do 1600 eura/m2 130 m2" pronađeno 80 nekretnina - prosečna cena 802 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 76000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • lođa
    • prizemlje
    • centralno grejanje
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+23%

Promena cene sa 130.000 € na 160.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 160.000 €, 139,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.09.2025 - 130.000 €
03.04.2026 - 160.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam odličan, uknjižen, porodično stambeni objekat u mirnom okruženju naselja Nova Misa. U prostoru ova nepokretnost sastoji se od prvog nivoa na kome se nalaze dve spavaće sobe, kuhinja sa trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu i kupatila. Potkrovlje čine četiri....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 45.000 €, 139,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća koja se nalazi na glavnom putu ka Kljajićevu, plac je 1365m2 a kuća je 139m2. Poseduje u prizemlju lokal sa sanitarnim čvorom i ulaz sa stepeništem za podrum i sprat. Na spratu se nalaze hodnik, dve sobe do ulice, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom i kupatilo.....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.800 € na 1.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 121,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.800 €
08.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje , Beograd (Vra��ar), Kod crkve Sv.Marka Povr��ina: 120 m2 Osnovne informacije: Tip: Poslovni prostor Stanje: Luksuzno renoviran Name��tenost: Prazan Sprat: 1 Re��ije: od 7.500 RSD Depozit: obavezan Prostorije: Dva kupatila Dva toaleta Kuhinja Ostava Dve....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 170.000 €, 140,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2024.,

www.indomio.rs

Odlična lokacija, blizina centra, škole, prodavnica, prodaje se novija kuća građena od od tvrdog materijala, pre 20 – tak godina, podrum, prizemlje i potkovlje u osnovi 140m2, na placu od 3.5ar. Prednji deo kuće je dvosoban stan, koji se sastoji od hodnika, dve sobe, kuhinje sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.200 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Salonac I sprat izdaje se stan 140 m2 , prazan,grejanje voda-vazduh, 2 kupatila, 5 -soban stan otvorenog tipa, svetao,visoki plafoni,hrastov parket,troslojni najmoderniji hermeticki prozori,okrenut na dve ulici prema Hramu Svetog Save,u izuzetnom stanju,ima pripadajuci podrum,zidovi....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, ĆUPRIJA, 890 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća na prometnoj lokaciji, a u mirnom delu Rospi ćuprije sa pogledom na šumu i Dunav. Lokacija pogodna za miran život izdvojen od gradske vreve. Ova funkcionalna, prostrana kuća sastoji se iz dva nivoa, povezana unutrašnjim stepeništem. Prizemlje čini veliki dnevni boravak sa potpuno....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 90.000 €, 120,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.10.2024.,

www.indomio.rs

Ova vertikala, površine 120m2 se nalazi u mirnoj ulici u pravom porodičnom naselju gde su Vam u blizini srednja i osnovna škola, pošta, mnoštvo marketa i prodavnica, mala pijaca i mnoštvo drugih sadržaja. Sastoji se iz prizemlja, sprata i suterena. Na prizemlju se nalazi hodnik, velika....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 32.000 €, 120,00 m2 cca 270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2024.,

www.indomio.rs

Perlez - Dve kuće na placu površine 7,6 ara, nabijača (za rušenje) površine 74m2 i nova, s kraja 80-ih površine 120m2 + terasa. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. Potkrovlje nije završeno, postoji predviđen prostor za stepenište iznutra ili se može uraditi ulaz sa zadnje strane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 115.000 €, 120,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.10.2023.,

www.indomio.rs

Čukarica, Cerak - Stojana Matića 3.0, 120m2 (dve terase 8m2 + stan u suterenu od 20m2), EG/gas, VPR/2, telefon, interfon, podrum, parking, garaža Funkcionalan, renoviran trosoban stan, bez ikakvih ulaganja. Ima veliko dvorište, uknjiženu garažu od 17m2, šupu, kao i nadstrešnicu za....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 142.800 €, 120,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi renovirana prizemna kuća, bez ulaganja. Ima 120m2 i sastoji se od dve spavaće sobe, zastakljene terase, velikog dnevnog borakva i trpezarije koji se mogu podeliti da bi se dobila još jedna soba, kupatila, kuhinje i još jedne trpezarije. Svuda u kući su parketi, pvc stolarija,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan kod mlečne pijace u MZ Centar II, u zajedničkom dvorištu koji ima 256 m2. Stan je građena od čvrstog materijala, ima 140m2 u bruto površini. Sastoji se od ulaza, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, dve sobe i terase. Ispod stana je podrum koji ima pristup i sa ulice....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 84.200 €, 120,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121052, 22.99a, spratna, struja, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, garaža(2), parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PONUDA - Odlična, spratna, uknjižena vikend kuća na 52m2, u najlepšem....

 
 
 
  Kuća, BELI POTOK, 219.000 €, 140,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.07.2025.,

www.indomio.rs

Objekat je u centru Belog potoka ima 2 terase u prizemlju i na I spratu. Radi se o porodičnoj stambenoj zgradi, objektu sa dva stana. Četvorosoban stan - prizemlje i I sprat, površine 76m2. Stanu pripada potkrovlje pretvoreno u stambeni prostor od cca 30m2 i podrum. U dvorištu je....

 
 
 
  Kuća, KORAĆICA, 56.000 €, 120,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća je 120 m2 na placu 11,55 ari i nalazi se u selu Koraćica. Od Centra Mladenovca udaljena je oko 5 km. Struktura kuće: Prvi sprat - hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, podrum i terasa. Drugi sprat - tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa. Ima I tavan. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 67.000 €, 140,00 m2 cca 480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.09.2023.,

www.indomio.rs

Podrum površine 30m2 Moguća zamena za jednosoban stan u centru grada, niže spratnosti uz doplatu. .

 
 
 
  Kuća, SRBOBRAN, 70.000 €, 120,00 m2 cca 580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se odlično građena kuća u širem centru Srbobrana, u mirnoj ulici. Kuća je odlične, čvrste gradnje, ima tri veće sobe, odvojenu kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i zatvorenu veliku terasu. Iz kuće se ide u ostavu i u manji podrum. Kuća ima centralno grejanje na gas i na loženje.....

 
 
 
  Kuća, VRANJE, 84.000 €, 140,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična kuća u blizini SUP-a. Porodična kuća na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada, Površina kuće u osnovi je 70 m2, površine u gabaritu 140 m2; Površina placa 3.6 ara. Sastoji se od prizemlja i sprata. Na prizemlju se nalaze 2 prostorije: dnevna soba, trpezarija sa....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 85.000 €, 120,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129868, 1.4a, spratna, pr + 1 + pk, struja, kanalizacija, terasa, uknjižen, za renoviranje, dvorište/bašta, podrum, ostava, cela. Pr+1+pk na placu 1,4 ara. Uz kuću je posebna ostava. Etažno grejanje na struju ili čvrsto gorivo, kablovska TV, internet, telefon.Potrebno....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, MALI MOKRI LUG, 1.800 €, 140,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 15680, VPR/II, struja, klima, telefon, terasa, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum. Prelep stan tj. kuca sa ogromnom dnevnom sobom u divnoj ulici. Poseduje garazu i podrum iz kog se moze uci u stan spolja i iznutra. Prva etaza prostrana dnevna soba povrsine 12 x....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 54.000 €, 120,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 126477, 11.58a, spratna, potkrovlje, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Odlična, komforna vikend kuća u naselju Mandjelos,....

 
 
 
  Kuća, KRUPANJ, 150.000 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 121900, 53.69a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, mogućnost proširenja, deljiv. Velika parcela od cca. 54ara sa porodičnom stambenom zgradom u vikend naselju,....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 120,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Aleksandrovo, prodaje se samostalna porodična kuća sa potkrovljem površine 120kvm na placu površine 835kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: podrum sa kotlarnicom, u prizemlju garažu, ulazni hodnik iz kojeg se ide u toalet, dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju i jednu spavaću....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran salonac na izuzetnoj lokaciji, pogodan za vise namena, stanovanje ili poslovni prostor, kancelarije, ordinacije, kozmeticki salon, IT Režije 7500rsd, 2 kupatila, ostava, terasa, dvostrana orjentacija, lift, podrum, lođa.Elektricni kotao, smart, 12kw. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, GORNJI MILANOVAC, 79.900 €, 140,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelepo seosko imanje u Zagrađu u blizini planine Rudnik, koje se prostire na 100 ari placa , na imanju se nalaze dve kuće po 70 m2, u nameštenoj kući ima centralno crejanje na čvrsto gorivo, dve spavaće sobe, kupatilo i dvevna soba sa trepezarijom i kuhinjom, kuća ima natkrivenu....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Resnik, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127784, 6a, spratna, 1, struja, kanalizacija, terasa(2), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, podrum, deljiv, horizontala. Na prodaju uknjizena kuca, sa placem iza objekta, prilazom sa ulice i parkingom u dvorištu.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 225.000 €, 140,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Kuća u Starim Banovcima, nedaleko od centra, u mirnoj ulici. Nalazi se na lepom placu od 6,22ari, okružena zelenilom. Kuća je završena 2012. godine. Zidana je kvalitetno, zidovi od cigle i po, neopor izolacija, ALU radijatori, drvena stolarija, komarnici na svim prozorima, sva vrata....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 48.000 € na 44.000 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BARAJEVO, 44.000 €, 120,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.08.2025 - 58.000 €
31.08.2025 - 54.000 €
03.09.2025 - 53.000 €
24.12.2025 - 49.000 €
14.01.2026 - 53.000 €
20.02.2026 - 48.000 €
18.05.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 122563, 9a, spratna, 1, struja, terasa, uknjižen, izvorno stanje, ulaz prosečan, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, podrum, tavan, ostava, može zamena(), vertikala. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.000 €, 140,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Neuseljiva porodična kuća u mirnoj ulici u naselju Kalvarija, u Zemunu. Kuća se nalazi u Vinarskoj ulici, na placu površine 2.7 ara i predstavlja odličnu investiciju ili adaptaciju po sopstvenim potrebama za porodično stanovanje. Objekat je prizemni, ukupne površine 140m², sa funkcionalnim....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 102.000 €, 120,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Omoljica, kuća od 120 m2 na 18 ari placa. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, 4 spavaće sobe, kupatilo, ostava, podrum. Kuća je polu renovirana, čvrsta gradnja. Urađena nova fasada i pvc stolarija. Grejanje na 3 klime i čvrsta goriva. Trofazna struja, gradska....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća, površine 70m2 + 50m2, na placu 30 ari u naselju Niševac, opština Svrljig. Kuća je po strukturi Su+Vp. Pored same kuće, na istom placu nalazi se pomoćna prostorija, služi kao letnja kuhinja površine 30m2. Strukturu suturena čini ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 235.000 €, 140,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Lepa, porodična četvorosobna kuća u Sremčici, uknjižena na 140 kvm,mereno 200m² na placu od 7a. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na samo 50m od glavne ulice i prodavnice, u mirnom okruženju sa puno zelenila. Kuća poseduje terasu, podrum, garažu, parking i pomoćne objekte. Ugrađena....

 
 
 
  Kuća, PARAĆIN, 40.000 €, 119,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizenakuća na Petlovcu od 119m2. U prizemlju se nalaze dve prostorije plus kupatilo U potkrovlju dve sobe Podrum ispod kuće .

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, PANČEVO, 1.000 €, 142,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Pančevo, centar - Maksima Gorkog kuća, 142m2 (grejna površina 100m2, terasa 10m2 + pomoćne prostorije u dvorištu), prizemlje, EG/struja, telefon, interfon, podrum, parking, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 5.32a Izdaje se kuća u najužem centru Pančeva, salonskog tipa, sa dvorištem....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 118,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom delu Josićkog naselja, idealna za viš članovnu porodicu ili za one koji žele komfor i praktičnost. Osnovne informacije: Površina kuće: 118 m² u osnovi, a ima podrum, prizemlje i potkrovlje Površina placa: 1.227 m² Konstrukcija: kvalitetan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 80.000 €, 118,00 m2 cca 680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.09.2021.,

www.indomio.rs

Banjica , 4.0 stan po strukturi 118m2 , dupleks , na XII spratu , u izvornom stanju , ima potencijal , cg , lift , interfon , uknjižen . Stan ima odličan pogled , blizu je prevoza , cena je prilagođena . Stan ima 3 spavaće sobe , dnevnu sobu i trpezariju , odvojenu kuhinju , kupatilo....

 
 
 
  Kuća, SMEDEREVO, 119.000 €, 142,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Carina, mirna ulica. Plac 20ari, ravan, odličan i trosobna kuća u izvornom ali izuzetno dobrom stanju. Podrum, pomoćne prostorije (zidane), garaža. Moguća dogradnja, izgradnja još objekata. Odlično mesto za miran život u gradu, na velikom placu. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 90.000 €, 142,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.10.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Novo selo, prodaje se samostalna prizemna kuća površine 117kvm na zajedničkom (još jedna kuća) placu veličine 848kvm. Kuća je građena od čvrstog materijala. U svom sastavu poseduje: predsoblje, trpezariju, kuhinju, ostavu, dnevnu sobu, dve spavaće sobe i kupatilo. Takođe....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 135.000 € na 186.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 186.000 €, 118,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 186.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi višespratna kuća u Josićkom naselju. Kuća sa pomoćnim objektima se nalazi na velikom placu, površine od čak 1227m2. U dvorištu se nalazi kuća, objekat za psa, dvojna garaža ( radionica ), pomoćni objekat za drva, čardak, i nastrešnica. Plac je pravilnog oblika, sa kolskim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-80 (od ukupno 80)

<< <1 2> >>