• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 120 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 120 m2 pogodan - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 120 m2 pogodan

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 120 m2 pogodan" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.565 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 91000 eura
    • do 110000 eura (prosečna cena)
    • do 130000 eura
    • do 1100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 269.000 €, 121,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno komforan troiposobni dupleks stan sa velikom terasom i baštom u mirnoj ulici na Vidikovcu. Stan je uknjižen. Zauzima prostor od 120m2 građevinske površine, od kojih je 93.4m2 grejne površine, dok ostalo čine velika terasa, lođa i bašta. Stan se nalazi u odlično održavanoj....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 1.800 € na 1.500 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 121,00 m2 cca 12 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.800 €
08.05.2026 - 1.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor za izdavanje , Beograd (Vra��ar), Kod crkve Sv.Marka Povr��ina: 120 m2 Osnovne informacije: Tip: Poslovni prostor Stanje: Luksuzno renoviran Name��tenost: Prazan Sprat: 1 Re��ije: od 7.500 RSD Depozit: obavezan Prostorije: Dva kupatila Dva toaleta Kuhinja Ostava Dve....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 118,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je prostrana porodična kuća u mirnom delu Josićkog naselja, idealna za viš članovnu porodicu ili za one koji žele komfor i praktičnost. Osnovne informacije: Površina kuće: 118 m² u osnovi, a ima podrum, prizemlje i potkrovlje Površina placa: 1.227 m² Konstrukcija: kvalitetan....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum 120 m2 pogodan'
340.000 €
329.000 €
1.100 €
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 510.000 €, 120,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.11.2024.,

www.indomio.rs

Stari grad, Narodno pozorište - Dobračina 5.0, 120m2 (terasa 10m2), 1/4, TA, interfon, podrum Renoviran, dvostrano orijentisan salonski stan na Dorćolu, u blizini Narodnog pozorišta. Nalazi se u predratnoj zgradi, koja je spomenik kulture. Poseduje dva ulaza i sam je na spratu. Trenutno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno renoviran salonac na izuzetnoj lokaciji, pogodan za vise namena, stanovanje ili poslovni prostor, kancelarije, ordinacije, kozmeticki salon, IT Režije 7500rsd, 2 kupatila, ostava, terasa, dvostrana orjentacija, lift, podrum, lođa.Elektricni kotao, smart, 12kw. Agencijska....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 18.500 €, 115,00 m2 cca 160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju je seosko domaćinstvo smešteno u prelepom selu Jovac, savršeno za stalni boravak ili kao investicija u seoski turizam. Domaćinstvo se nalazi na placu površine 30 ari, a na njemu je izgrađen čvrst objekat površine 115 m². Objekat je stabilan, sa urađenim stubovima za ojačanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 900 €, 113,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

4.5, 113m² (terasa), 2/5, CG, lift, salonac, interfon, internet, KTV, klima, ostava, podrum U ulici Kneza Miloša, neposredno uz Andrićev venac, izdaje se reprezentativan četvoroiposoban, kompletno namešten salonski stan na jednoj od najelitnijih lokacija u užem centru Beograda. Mirna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Dorćol, 1.100 €, 110,00 m2 cca 10 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su funkcionalno organizovani podrum i prizemlje savremenog, izdvojenog objekta. Prostor je fleksibilan i lako prilagodljiv različitim delatnostima. Prizemlje je idealno za prijem klijenata ili kancelarijski prostor, dok podrum može služiti kao arhiva, server soba ili dodatni....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 385.000 € na 355.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 355.000 €, 110,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.03.2025 - 385.000 €
04.05.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.indomio.rs

4.0, 110m2(terasa 10m2), inverter klima, lift, III/IV, podrum,telefon, interfon. Uknjiženo 108m2 Prodaje se renoviran salonski stan od 110m2 na top lokaciji u Kneza Miloša, nedaleko od Kliničkog Centra, kao i svih drugih bitnih objekata lociranih u centru grada. Ovaj prelep četvorosoban....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 390.000 €, 109,00 m2 cca 3580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.10.2022.,

www.indomio.rs

U neposrednom okruženju Hrama Svetog Save, u kvalitetnoj zgradi iz 1993.godine, prodaje se komforan i svetao, četvorosoban stan. Trostrano orijentisan, deljiv na dve stambene jedinice. Uknjižen na 109m2 korisne površine plus 12m2 tri lođe. Pogodan kako za stanovanje tako i za poslovni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-10 (od ukupno 9)

<< <1> >>