• GoHome Professional
www.indomio.rs podrum 120 m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podrum 120 m2 1.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podrum 120 m2 1.sprat

  • Za upit "www.indomio.rs podrum 120 m2 1.sprat" pronađeno 10 nekretnina - prosečna cena 1.953 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 320.000 €, 121,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Odlican trosoban stan, uknjizen na 121m2 na prvom spratu porodicne kuce u kojoj se nalaze dva odvojena stana. Stan za potrebe kupca moze biti adaptiran u cetverosoban. Kuca odlicno gradjena, stan. bez ulaganja. Uz stan ide i garaza koja je uknjizena na 21m2. Stan ima pripadajuci podrum....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 154.500 €, 122,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Beočin Selu, plac 603m2. Kuća 122m2 u osnovi, 200m2 suteren, prizemlje i sprat. U suterenu su 2 garaze i pec za centralno grejanje, u prizelju kuhinja sa trpezarijom, kupatilo i veliki dnevni boravak, na spratu su tri sobe i kupatilo. U dvoristu se nalazi pomocni....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 135.000 € na 186.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SOMBOR, 186.000 €, 118,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.02.2026 - 135.000 €
20.05.2026 - 186.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi višespratna kuća u Josićkom naselju. Kuća sa pomoćnim objektima se nalazi na velikom placu, površine od čak 1227m2. U dvorištu se nalazi kuća, objekat za psa, dvojna garaža ( radionica ), pomoćni objekat za drva, čardak, i nastrešnica. Plac je pravilnog oblika, sa kolskim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podrum 120 m2 1.sprat'
410.000 €
60.000 €
329.600 €
  Kuća, KORAĆICA, 56.000 €, 120,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuća je 120 m2 na placu 11,55 ari i nalazi se u selu Koraćica. Od Centra Mladenovca udaljena je oko 5 km. Struktura kuće: Prvi sprat - hodnik, dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, podrum i terasa. Drugi sprat - tri spavaće sobe, kupatilo, hodnik, terasa. Ima I tavan. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, SVRLJIG, 45.000 €, 120,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća, površine 70m2 + 50m2, na placu 30 ari u naselju Niševac, opština Svrljig. Kuća je po strukturi Su+Vp. Pored same kuće, na istom placu nalazi se pomoćna prostorija, služi kao letnja kuhinja površine 30m2. Strukturu suturena čini ulazni hodnik, dnevna soba, kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.450 €, 124,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

5.0, mereno 180m2, kuća na tri nivoa, korišćenje dvorišta, terasa, EG, podrum, klima, interfon, uknjiženo 124m2 Vračar je centralna, najmanja, i jedna od najlepših beogradskih opština koja svojim sadržajima, zelenim površinama kao i kompletnom infrastukturom čini zaokruženu urbanističko....

 
 
 
  Stan, BEOČIN, 257.500 €, 127,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.06.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam nekretninu punu potencijala. U pitanju je kuća na dva sprata na svega oko dvadesetak minuta vožnje udaljenosti od Novog Sada. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji u Rakovcu. Ono što izdvaja ovu nekretninu od drugih je lokal koji se nalazi u sklopu kuće jer joj daje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 130,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Salonski stan sa dva ulaza - 130m², prvi sprat, terasa + lođa, Na prodaju raskošan salonski stan površine 130m² na jednoj od najlepših lokacija u Zemunu – Karađorđev trg, na svega 2 minuta hoda od keja. Stan se nalazi na prvom spratu uredne zgrade sa mermernim ulazom. Dvostrano je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Grbavica, 499.240 €, 131,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jedinstven četvorosoban salonac površine 131m², smešten na prvom spratu kvalitetne zgrade u jednoj od najlepših ulica Novog Sada – Ive Lole Ribara. Iz prostrane dnevne sobe izlazi se direktno na terasu s prelepim pogledom na Dunavski park, što ovom stanu daje posebnu čar....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>