• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje pala cena - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs podno grejanje pala cena - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje pala cena" pronađeno 106 nekretnina - prosečna cena 2.147 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-8%

Promena cene sa 520.000 € na 480.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Altina, 480.000 €, 510,00 m2 cca 940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.03.2026 - 520.000 €
26.04.2026 - 480.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična kuća, trostrane orijentacije, okružena zelenilom u mirnom delu Zemuna na Altini. Pelet/EG, 3 kupatila, 3 klime, terasa, ostava, vešeraj, dvorište, internet, interfon, video nadzor, garaža. Kuća je spratnosti PST+ PR+ PTK (svaki po 170m2) i smeštena je na placu od 5 ari. Prostorije:....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 117.900 € na 107.180 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 107.180 €, 34,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 117.900 €
17.05.2026 - 107.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garažno mesto Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 365.000 € na 345.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, VELIKI MOKRI LUG, 345.000 €, 155,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 365.000 €
15.05.2026 - 345.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju novija porodična kuća površine 155m2,smeštena na dve etaže u naselju Veliki Mokri Lug. Donja etaža:ulazni hodnik,open space dnevni boravak sa izlazom na terasu I u dvorište,moderna kuhinja sa šankom,kancelarijski deo I manje kupalo. Gornja etaža:dve komforne spavaće sobe....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 190.000 €
29.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

1.5, 33m2 sa terasom, 3/5, LUX, inverter/podno grejanje, interfon, internet, podrum, ktv. Nepokretnost se nalazi u epicentru grada, na Dorćolu, u ulici Cara Dušana. Kao centralna lokacija, infrastrukturno je kompletno pokrivena u svim aspektima. U neposrednoj blizini je sve što je....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 406.000 € na 399.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 399.000 €, 74,00 m2 cca 5390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.09.2025 - 479.000 €
12.12.2025 - 459.000 €
14.01.2026 - 449.000 €
04.02.2026 - 439.000 €
20.03.2026 - 409.000 €
17.04.2026 - 406.000 €
08.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostran trosoban stan površine 74m2 u pešačkoj zoni, nadomak Knez Mihailove ulice u samom centru Beograda. Stan se nalazi u održavanoj zgradi sa liftom i predstavlja spoj autentičnog šarma starogradnje i modernog komfora. Stan je kompletno renoviran, svetao i prozračan,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.000 € na 170.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 170.000 €, 33,00 m2 cca 5150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 220.000 €
02.01.2026 - 199.000 €
11.01.2026 - 190.000 €
01.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.10.2025.,

www.indomio.rs

1,5 Stari grad , blizina Kalemegdana , 33m2 ( 30m2 + terasa 3m2 ) , 27m2 uknjizena kvadratura , 3 / 4 , bez lifta , eg / struja , podno grejanje u kupatilu , luksuzan salonski stan , kompletno renoviran 2025. godine , severoistocno orijentisan , svetao , velike staklene povrsine ,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 208.900 € na 195.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 195.000 €, 104,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 208.900 €
10.05.2026 - 195.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 104,45m2, terasa, 2/2, EG, telefon, interfon, parking mesto. Građevinska dozvola. Prodaja stana – Borča, Ovčanski put U ponudi moderan četvorosoban stan od 104,45m² u kvalitetnoj novogradnji, smešten u mirnom i planski uređenom kompleksu zatvorenog tipa. ✨ Osnovne karakteristike:....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 259.000 € na 249.000 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.05.2024 - 209.000 €
25.10.2024 - 198.000 €
22.11.2024 - 195.000 €
05.02.2025 - 219.000 €
30.01.2026 - 265.000 €
20.02.2026 - 259.000 €
08.04.2026 - 249.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.05.2024.,

www.indomio.rs

Zemun, Gornji grad - Banatska 4.0, 92m2 (terasa 8m2), 2/2, podno grejanje, telefon, interfon, parking Odličan stan - dupleks od 92m2 + 7m2 prostorija preko puta stana. Donji nivo: dnevni boravak, terasa, kupatilo sa tuš kabinom, spavaća soba, garderober. Gornji nivo: dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.000 € na 1.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 1.700 €, 150,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 2.000 €
15.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

ID 1199 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0643255742 Izdaje se poslovni prostor ukupne površine 150 m² sa odličnim tehničkim karakteristikama i mogućnošću fleksibilnog prilagođavanja rasporeda prostorija. Pogodan je za kancelarije,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 275.000 €
17.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj blizini kružnog toka, na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 512.590 € na 465.990 € dana 18.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 465.990 €, 133,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 512.590 €
18.05.2026 - 465.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 4.0, 133m2 (terasa 31m2), 4/4, EG-podno grejanje, lift, interfon U kvalitetnoj novogradnji nalazi se trostran, svetao četvorosoban stan na izuzetnoj lokaciji, u blizini TC Ada Mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića, pijace, marketa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 295.000 € na 285.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 285.000 €, 75,00 m2 cca 3800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 320.000 €
19.04.2026 - 295.000 €
08.05.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno namešten, luksuzno opremljen trosoban stan u mirnoj ulici u blizini Dimitrija Tucovića sa garažnim mestom u garaži zgrade i funkcionalnom velikom ostavom od 12 m2. Zgrada je završena 2012. godine. Stan se nalazi na visokom prizemlju. Stan se sastoji od prostranog ulaznog hodnika....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 222.000 € na 215.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 215.000 €, 117,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 235.000 €
01.05.2026 - 222.000 €
17.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se četvorosoban dupleks stan na TOP lokaciji, kod hotela Sheraton, površine 117m2. Stan se sastoji iz dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, hodnika i dve terase (jedna ustakljena i jedna krovna terasa). Krovna terasa površine 24m2 pruža panoramski....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 222.000 € na 215.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BISTRICA, 215.000 €, 117,00 m2 cca 1840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 222.000 €
17.05.2026 - 215.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

***EKSKLUZIVNA PRODAJA*** Prodaje se dupleks od 117 m² (uknjižen), sa 24 m² krovne terase (urađeno podno grejanje i priključak za vodu) koja pruža fantastičan panoramski pogled na Frušku goru i grad. - Struktura stana: • Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom • 3 spavaće....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 550 €
13.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131935, VPR/IV, klima, lift, terasa. LUX BULEVAR EVROPE - 46 m2, na visokom prizemlju. PRAZAN ODMAH USELJIV. Podno grejanje, protočna topla voda. Klima ugradjena. Terasa. Miran i lep. Izdaje se prvi put. Parking mesto obezbedjeno. Depozit obavezan. Odlican za ordinaciju,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 352.000 € na 325.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 325.600 €, 88,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 352.000 €
15.05.2026 - 325.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

*Luksuzna novogradnja na Bežanijskoj kosi *Odlična lokacija *Visok kvalitet gradnje: *Ventilisana fasada *ALU stolarija *Etažno podno grejanje *Spušteni plafoni *Odlično okruženje: škole, parkovi, puno zelenila. Stan se sastoji od dnevne sobe sa otvorenom kuhinjom, 3 spavaće sobe....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.700 € na 2.300 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Spens, 2.300 €, 147,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 2.700 €
17.05.2026 - 2.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Opis oglasa Izdavanje poslovnog prostora Novi Sad na odličnoj lokaciji kod SPENS-a. Poslovni prostor površine 147 m2 nalazi se u novijem objektu izgrađenom 2022. godine i predstavlja idealno rešenje za sve koji traže izdavanje poslovnog prostora u Novom Sadu na prestižnoj i lako dostupnoj....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 190.000 € na 172.730 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 172.730 €, 54,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.03.2026 - 190.000 €
17.05.2026 - 172.730 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 2.5, 54m2 (terasa 3m2), 3/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garaža Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NADOMAK BULEVARA PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra 9112528.Izdaje se potpuno nov, moderno i atraktivno opremljen jednoiposoban stan površine 44,8 m², smešten u novoizgrađenom stambenom kompleksu. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom i dvorišno....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 3.500 € na 3.200 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 3.200 €, 177,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 3.500 €
20.05.2026 - 3.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

4,0 Senjak , rezidencijalna zona , 177m2 , tri terase 10m2 , 1 / 2 , eg / toplotna pumpa , podno grejanje , lift , perfektan , luksuzan stan sa tri terase , visina plafona 2,8m , velike staklene povrsine , izrazito svetao , trostrano orijentisan , Alu drvo stolarija , Hrast extra....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-106 (od ukupno 106)

<< <1 2 3> >>