• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje novogradnja - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs podno grejanje novogradnja - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje novogradnja

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje novogradnja" pronađeno 443 nekretnina - prosečna cena 1.987 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 497 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i francuski balkon. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen, jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za odmor ili kao investicija za izdavanje. Stan ima 30 m2 i nalazi se u visini prizemlja. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, potpuno opremljen stan u novogradnji, lepo sređen, poseduje odvojenu spavaću sobu, podno grejanje, dvorišno orijentisan, niski mesečni troškovi, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 360.000 €, 153,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal u novogradnji – Bulevar, Zvezdara (blizina Cvetkove pijace) Na prodaju prostran i moderan lokal površine 153 m², koji se nalazi u prizemlju nove zgrade kod Bulevara, u neposrednoj blizini Cvetkove pijace. Lokacija je izuzetno frekventna, okružena velikim brojem stambenih....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 117.900 € na 107.180 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 107.180 €, 34,00 m2 cca 3150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 117.900 €
17.05.2026 - 107.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Učiteljsko naselje 1.5, 34m2, 1/5, EG - podno grejanje, lift, telefon, interfon, garažno mesto Izdvajamo iz ponude stanove različitih struktura jednoiposoban, dvosoban i dvoiposoban na različitim etažama u modernoj novogradnji na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu,....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 650 € na 550 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 45,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 650 €
06.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

NOV, MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NADOMAK BULEVARA PATRIJARHA PAVLA---Agencijska šifra 9112528.Izdaje se potpuno nov, moderno i atraktivno opremljen jednoiposoban stan površine 44,8 m², smešten u novoizgrađenom stambenom kompleksu. Stan se nalazi na 1. spratu zgrade sa liftom i dvorišno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 257.028 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Premium novogradnja – kvalitet koji se vidi i oseća ✔️ Moderna i upečatljiva fasada sa dekorativnom rasvetom ✔️ Aluminijumska stolarija (RAL 9005) – staklene površine od poda do plafona ✔️ Električne aluminijumske roletne ✔️ Luksuzna sigurnosna ulazna vrata ✔️ Vrhunska termo i zvučna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov, neuseljavan, veoma komforan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Kuhinja je potpuno opremljena, a postavljeni su i ugradni plakari. Postoji mogućnost opremanja dodatnim nameštajem visokog kvaliteta, uz korekciju cene. Stan poseduje open space sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.210 €, 44,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetni stanovi u stambeno-poslovnim zgradama u izgradnji. U ponudi su stanovi razli��itih struktura. Stanovi se nalaze u zgradi od 6 spratova. Stanovi su orijentisani severoisto��no, prema dvori��tu zgrade. Izgradnja stanova je u toku. Krajnji rok za useljenje je mart 2027. god.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, 1.500 €, 290,00 m2 cca 5 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

RETKO U PONUDI! Odličan, potpuno nov objekat, uknjizen. Podno grejanje, mogucnost struje do 50kw snage. Gas. Pod fero beton, visina 8m, panelni 10cm debljine. Pogodan za sve namene. Može i da se uredi kao prodajni prostor - lokal, ispred objekta parking. Agencijska provizija 50%.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.050 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan na drugom spratu u novogradnji na Misi na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 288.119 €, 77,00 m2 cca 3740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna novogradnja na Bežanijskoj kosi Odlična lokacija ✨ Visok kvalitet gradnje ALU stolarija Etažno podno grejanje ️ Parking mesta na betonu – 25.000 € + PDV Rok završetka: septembar 2026 Cena je iskazana bez PDV-a ✅ Moguć povrat PDV-a za kupce prvog stana Za više informacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 104.688 €, 65,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131613, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* DUPLEX 65,43 m2 u izgradnji. 3 spavaće sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 30 m2. 2 terase. Položaj: dvostrano. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 84.000 €, 42,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130016, II/II, terasa, u izgradnji, parking. SAJLOVO LUX 42 m2 u izgradnji, NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Nema lift. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kućama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim širokim ulicama sa ležecim policajcima.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Resnik, 170.000 €, 70,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Nov stan na visokom prizemlju, sa velikom terasom celom dužinom stana 20m2,. Stan se prodaje sa stvarima, ima podno grejanje, u stanu niko nije živeo. 2 spavaće sobe sa 2 lupatila, velikim dnevnim boravkom i dobrim pogledom. Ispred zgrade dva parking mesta. Još jedna prostorija sa....

 
 
 
 
-1%

Promena cene sa 169.950 € na 167.890 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 167.890 €, 62,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.09.2025 - 185.200 €
23.11.2025 - 175.100 €
08.05.2026 - 169.950 €
20.05.2026 - 167.890 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Petefi Šandora. Predstavljamo vam nov, neuseljavan po strukturi trosoban stan koji se nalazi u neposrednoj blizini Bulevara patrijarha Pavla, osnovne škole, vrtića Ovaj stambeni prostor čine, svetao dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 452.600 € na 418.655 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 418.655 €, 113,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 452.600 €
15.05.2026 - 418.655 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Prostran četvorosoban stan na Bežanijskoj kosi – novogradnja U ponudi je prostran četvorosoban stan u mirnom i lepom delu Bežanijske kose. Stan se sastoji od: *tri spavaće sobe, od kojih je jedna master soba sa sopstvenim kupatilom, *prostrane dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 255.000 € na 249.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 259.000 €
17.04.2026 - 255.000 €
22.05.2026 - 249.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

5.0, 92m2, terasa, podno grejanje, II/III, ostava, telefon, interfon, pdrum, parking. Donji nivo 49m2 uknjiženo, gornji nivo predat za upis prava svojine. Lep svetao stan iz dva nivoa : donji nivo se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom, terasom, kupatilom, spavaće sobe i garderoberom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 130.810 €, 42,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je nov, neuseljavan stan u savremenom kompleksu Atrium Residence. Stan je jugoistočno orijentisan i poseduje prelep otvoren pogled ka Fruškoj gori, uz obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Nekretnina je građena kvalitetnim materijalima i opremljena modernim sistemima....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 77.400 €, 43,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je novogradnja koja donosi odličan raspored i maksimalno iskorišćen prostor, uz pažljivo birane materijale i savremena rešenja. U izgradnji će se koristiti klima blokovi, krov sa kvalitetnim crepom i pouzdana izolacija, što garantuje trajnost i energetsku efikasnost. Stanovi....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 129.500 €, 70,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Kuća, MALI ZVORNIK, 299.000 €, 125,00 m2 cca 2390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luks vila na samoj obali Drine u mestu Gornja Trešnjica, površine 125 kvm, na ravnoj, lepo uređenoj i ograđenoj parceli sa bazenom i 3 parking mesta, površine 3,5 ari. Vila je na 2 nivoa: I nivo - antre, dnevni boravak sa kuhinjom, trpezarija, kupatilo i stepenice za Ii nivo; II nivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.000 €, 61,00 m2 cca 2670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se nov trosoban, neuseljavan stan u modernom kompleksu na telepu. Stan je jugoistočno orijentisan, sa prelepim pogledom ka Fruškoj gori, izuzetno svetao tokom celog dana. Oprema i karakteristike: podno grejanje na gas (zaseban kalorimetar – kontrola potrošnje) PVC stolarija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 421-443 (od ukupno 443)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>