• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • www.indomio.rs podno grejanje luksuzan - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje luksuzan

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje luksuzan" pronađeno 358 nekretnina - prosečna cena 2.332 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 276 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, BEOGRAD, Terazije, 698.000 €, 204,00 m2 cca 3420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna kuća sa dvorištem u srcu grada – Gornji Dorćol, kod Prirodno Matematičkog Fakulteta, spratnosti Sut+PR+I Imamo izuzetnu priliku da vam ponudimo luksuznu kuću sa dvorištem, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu – Gornjem Dorćolu, svega 3 minuta hoda od Knez Mihailove....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 2.100 €, 106,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzno sređen salonac, u potpunosti renoviran - debeli zidovi od cigle, mermerne podprozorne ploče, "carska vrata" od punog drveta, komforan, poseduje opremljenu kuhinju, dve spavaće sobe, dvorišno je orijentisan, postavljeno je podno grejanje, pogodan je i kao poslovni prostor.....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 275.000 € na 250.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.01.2026 - 275.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJE SE – Lux trosoban stan u novogradnji, 133 m², Vrnjačka Banja Na prodaju je uknjižen, luksuzan trosoban stan, delimično opremljen, smešten u modernoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji. Stan je trostrano orijentisan, izuzetno prostran i funkcionalno organizovan, idealan za porodično....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 730.000 € na 690.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 690.000 €, 351,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 730.000 €
24.04.2026 - 690.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi lux kuca od 351m2 na placu od 26,50 ari sa uredjenom hortikulturom i izlazom na dve ulice. Kuca je gradjena od prvoklasnih materijala, alu stolarija sa roletnama, komarnicima i elektro podizacima, granitni podovi kao i kupatila, izolacija uradjena mineralnom vunom, Bramac....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 257.028 €, 76,00 m2 cca 3380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Premium novogradnja – kvalitet koji se vidi i oseća ✔️ Moderna i upečatljiva fasada sa dekorativnom rasvetom ✔️ Aluminijumska stolarija (RAL 9005) – staklene površine od poda do plafona ✔️ Električne aluminijumske roletne ✔️ Luksuzna sigurnosna ulazna vrata ✔️ Vrhunska termo i zvučna....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 315.000 € na 327.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 315.000 €
15.05.2026 - 327.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzan polunamešten trosobni stan ( potpuno opremljena kuhinja, trpezarija, kupatilo i plakari ). Sastoji se od prostranog hodnika, prostorije za odlaganje garderobe, kupatila sa ugrađenom kadom i tuš kabinom, dve spavaće sobe, dnevnom sobom i trpezarijom, kuhinjom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 400.500 €, 90,00 m2 cca 4450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšem i najtraženijem delu Vračara, gradi se stambeni kompleks vrhunskog kvaliteta, namenjen onima koji ne pristaju na kompromis kada je u pitanju kvalitet. Zgrada se gradi prema najvišim standardima, a enterijer je pažljivo dizajniran da obezbedi funkcionalnost i udobnost.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 81.972 €, 37,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

1.5 , 37,26m2(dvorište 30m2), podno grejanje, lift, PR/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Novogradnja u Pančevu – Margita Mihajla Pupina U ponudi luksuzan 1.5 stan površine 37,26m² u modernom stambenom kompleksu vrhunskog kvaliteta. ✨ Posebnu vrednost ovom stanu daje privatno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 210.300 €, 70,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

4.0, 70.10 m2, terasa, EG, podno grejanje, lift, I/I, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Na prodaju luksuzan stan, tek izgrađen, u prelepoj zgradi niske spratnosti. U gradnji su korišćeni su vrhunski materijali- italijanska keramika prvoklasnog kvaliteta, Hansgrohe sanitarije,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 700 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se lux dvoiposoban stan na najtraženijoj lokaciji na Bulevaru Nemanjića. Površine je 56m2, nalazi se na V spratu stambene zgrade sa liftom. Stan čine: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Nalazi se u novoj zgradi u čijoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u potpuno novoj, moderno projektovanoj zgradi renomiranog investitora. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade koja ima ukupno 5 spratova. Zgrada je izgrađena 2026. godine i odlikuje se savremenim dizajnom i visokim standardima gradnje. Stan je luksuzno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2, smešten u modernoj novogradnji u ulici Kneza Stracimira, u mirnom delu Vračara, u neposrednoj blizini Južnog bulevara. Stan se nalazi u prizemlju uredne i reprezentativne zgrade sa liftom, koja se izdvaja kvalitetom gradnje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan površine 90m2, sa mogućnošću da se lako pretvori u četvorosoban. Nalazi se na Trosarini, u Vojvode Stepe, na 6 spratu od 8. Ima podno grejanje, dvostrano je orijentisan, jugozapadno. U stanu nisu potrebna ulaganja, osim ako nešto želite da promenite po vašem....

 
 
 
  Kuća, PEĆINCI, 260.000 €, 191,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.10.2024.,

www.indomio.rs

Nova lux kuća u Ašanji na oko 40 km od Beograda na placu od 25 ari. Sastoji se od dva stana (potpuno ista). U dvorištu se nalazi: bazen (4*8), pomoćni objekat (letnja kuhinja, letnjikovac, teretana, radionica) od 80 kvm i plastenik (15*7). Podno grejanje je na struju (elektro kotao),....

 
 
 
 
-19%

Promena cene sa 490.000 € na 399.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SOPOT, 399.000 €, 168,00 m2 cca 2380 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.03.2026 - 490.000 €
01.05.2026 - 399.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Sopot, Rogača - Milosava Vlajića kuća, 168m2, terasa, prizemlje, grejanje na čvrsto gorivo, podno grejanje, video nadzor, podrum, parking, garaža, struja, voda, asfalt, plac 44a Moderna luksuzna vila na Kosmaju – privatna oaza nadomak Beograda Na prodaju moderna prizemna vila na Kosmaju,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 84.000 €, 42,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130016, II/II, terasa, u izgradnji, parking. SAJLOVO LUX 42 m2 u izgradnji, NA KORIDORU NOVOG 4 MOSTA - PREDGRADJE grada sa POTENCIJALOM. Nema lift. Zgrada je okruzena novim modernim vilama, kućama sa sredjenim dvoristima i asfaltiranim širokim ulicama sa ležecim policajcima.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 174.900 € na 178.740 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 178.740 €, 59,00 m2 cca 3030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 174.900 €
17.05.2026 - 178.740 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen stan, u prelepoj zgradi niske spratnosti. Korišćeni su vrhunski materijali, a enterijer je uređen moderno i funkcionalno. Pogledajte video nakon fotografija. 2.5, 59.58 m2, terasa, EG, podno grejanje, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Karakteristike....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 450.000 €, 390,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Kragujevcu - naselje Šumski Raj Luksuzna kuća smeštena u mirnom delu naselja sa prelepim pogledom na grad od koga je udaljena svega 10 minuta lagane vožnje.  Kuća poseduje četiri spavaće sobe, svaka sa zasebnim kupatilom, veliki dnevni boravak, izdvojenu trpezariju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.900 €, 105,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan - Wellport TowerKomforan, luksuzan stan u Kuli Wellport sa odličnim rasporedom prostorija. Stan se sastoji od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, tri spavaće sobe (jedna od njih je master soba sa privatnim kupatilom), i prostrane terase. Stan je kompletno opremljen,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 190.000 €, 33,00 m2 cca 5760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Cara Dušana-Stari grad, 3/5, podno grejanje, uknjižen-Stvarna površina-33m2 , ugovorna površina-27.00m2, Prodaje se moderan i luksuzno opremljen salonski stan površine, smešten na 3. spratu u zgradi od ukupno 4 sprata, bez lifta. Stan je kompletno renoviran i dizajnerski uređen, sa....