• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura 80 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura 80 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura 80 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 240000 eura 80 m2" pronađeno 122 nekretnina - prosečna cena 1.938 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 1.600 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U elitnom delu Beograda, na Senjaku, izdajemo troiposoban stan ukupne površine 100 kvadrata . Stan se nalazi na prvom.spratu.odlicno održavane četvorospratne zgrade, okrenut je suprotno od ulice, miran, topao, ušuškan . Izuzetno je lepo i ukusno sredjen i opremljen. Raspored prostorija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 184.000 €, 86,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno opremljen, dvoiposoban stan, na eksluzivnoj lokaciji, na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša, 86m. Stan se nalazi na prvom spratu stambene zgrade novije gradnje sa liftom i sastoji se od ulaznog hodnika,prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i....

 
 
 
  Stan, SREMSKA MITROVICA, 76.986 €, 86,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Stan u samom centru grada. Na donjoj etaži nalazi se dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, predsoblje, soba i kupatilo. Na gornjoj etaži nalaze se dve sobe i kupatilo. Podno grejanje na struju, sigurnosna vrata. .

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 170.720 €, 86,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.indomio.rs

2.5 , 86.22m2(teasa 28m2), podno grejanje, lift, III/III, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Ukoliko želite funkcionalnost, udobnost i toplinu porodičnog dana u mirnom okruženju, nudimo vam razne strukture stanova. Novogradnj, modernog dizajna, vrhunskih materijala i završne....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 216.300 €, 86,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.12.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se novoizgrađena kuća na sprat u Starim Ledincima. Kuća je u gabaritu površine 86m2, a iskorišćenog unutrašnjeg prostora 125m2 i nalazi se na placu od 377m2. Uvedeni su gas, struja, voda i podno grejanje a u ovoj ceni će biti urađeni i podovi po dogovoru sa vlasnikom. Papirološki....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.300 € na 1.200 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 1.200 €, 86,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.11.2025 - 1.300 €
27.02.2026 - 1.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzni stanovi na Dorcolu / 3.0 / novogradnja / parking Dorcol, Zorza Klemansoa, 3.0, 86 m2 sa terasom, I od V spratova, podno grejanje, lift, klima, odmah useljiv, kompletno namesten i opremljen, parking mesto u dvoristu zgrade u ceni zakupa, novogradnja iz 2014. godine. Na par....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 129.600 €, 74,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji sa rokom useljenja leto 2025. PDV za kupce I stana. Podno grejanje na gas. Odličan kvalitet gradnje i opreme. Neposredna blizina autobuskog stajališta, doma zdravlja , vrtića Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 100.000 €, 86,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je multifunkcionalan prostor u sivoj fazi, površine 86 m2, idealan za različite namene: stan, poslovni prostor ili garažu. Investitor čeka budućeg kupca da se izjasni o željenoj nameni, nakon čega se prostor završava po dogovoru. Prostor je svetao, prostran i funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 190.000 €, 74,00 m2 cca 2570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencija Lider prodaje prvoklasan trosoban stan 74m2, koji se nalazi na I spratu, u manjoj, kvalitetno građenoj, zgradi sa četiri stana, ulica: Milene Dravić, Telepska Dolina, Kamenjar, kod "Petlovog salaša". Ulica je asfaltirana, stanari imaju dovoljno parking mesta ispred....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 211.150 €, 74,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.08.2022.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Trosoban stan u samom centru grada, uknjižen, odmah useljiv. Stan se prodaje namešten, osim tehnike. Kuhinjski i trpezarijski elementi su napravljeni od najkvalitetnijeg punog trešnjinog drveta. Kuhinja veoma svetla, sa prirodnom ventilacijom. U spavaćoj sobi se nalaze....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 158.480 €, 86,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan, odmah useljiv, iza Lipovog gaja, povrat pdv-aAgencijska šifra 1007275.Predstavljamo vam prostran troiposoban stan, smešten na naselju Adice, nalazi se odmah iza Lipovog gaja i sportskog centra "Vujadin Boškov". Ovaj stan je idealan za porodice koje žele....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Savski Venac, 1.800 €, 86,00 m2 cca 21 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran salonski stan, idealan za poslovni prostor, merene površine 95m2. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa visinom plafona od 3.20m. Po strukturi troiposoban sastoji se od jedne velike prostorije sa kuhinjom i trpezarijom, tri odvojene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 185.000 €, 86,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jedan od najtraženijih tipova stanova, sa dve spavaće i dnevnom sobom, kuhinjom, trpezarijom, kupatilom i terasom. Stan se nalazi na 4 spratu i ima prelep pogled. Stan ima prelepu natkrivenu terasu na koju pristup ima više prostorija ovog stana. Sunčana strana. Zgrada odličnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Pantelej, 600 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prazan neuseljavan stan u naselju Čalije. Nalazi se na četvrtom spratu nove zgrade koja ima lift. Površina stana je 74m2, a po strukturi je trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, toaleta, komforne dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, dezažmana iz koga....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 156.000 €, 86,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

Bagljaš - Četvorosoban penthouse u novogradnji ukupne površine 86,73m2, o čega su dve terase ukupne površine 11,41m2. Dva kupatila. Na povučenom (5.) spratu. Lift. Podno grejanje na gas, gasni generatori. Podizači pritiska vode. Dve inverter klime. Spoljna Salamander PVC stolarija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.000 €, 74,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se neuseljavan stan u naselju Čalije. Nalazi se na četvrtom spratu nove zgrade koja ima lift. Površina stana je 74m2, a po strukturij je trosoban stan. sastoji se od ulaznog predsoblja, toaleta, komforne dnevne sobe sa kuhinjom, trpezarijom i terasom, dezažmana iz koga se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 230.148 €, 86,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.463 €, 74,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Voždovac, Trošarina, Vojvode Stepe, 74.23m2 . 74.23m2, 3.0, 2/6, podno grejanje, lift, terasa, interfon, telefon. Stan u novogradnji na odličnoj lokaciji u ulici Vojvode Stepe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 181.300 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, odmah iza Grand kafe na Ledinama. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje:....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 136.900 €, 74,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan na u novogradnji na Misi na odličnoj lokaciji, na povučenom spratu. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Klisa, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan i funkcionalan troiposoban stan površine 73m², smešten u mirnijem delu grada, na samo 2 minuta od Temerinskog mosta. Raspored: – Dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom – Tri spavaće sobe – Kupatilo – Terasa Karakteristike: – Svaki stan ima sopstveni gasni kotao....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 150.000 €, 73,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan stan u odličnoj novogradnji na Panteleju u Gornjomatejevačkoj ulici. Stan se nalazi u prizemlju nove stambene zgrade koja je useljena prošle godine. Povšina stana je 72.91m2 i po strukturi predstavlja trosoban stan. Sastoji se od ulaznog predsoblja, vešernice, toaleta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 123.600 €, 87,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan u izgradnji, sa povratom PDV-a za kupce prve nekretnine. U novoj zgradi, sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, najfinija....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 144.540 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan dvoiposobne strukture, na prvom spratu zgrade (sa dva lifta) u novogradnji, u naselju Pantelej. Predmetni stan nam se nalazi u brzorastućem delu naselja Pantelej, neposredno u blizini prvog kružnog toka iz pravca centra grada. Kvadratura stana iznosi....

 
 
 
  Stan, VELIKI MOKRI LUG, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.07.2023.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Cvetanova ćuprija - Predraga Tomića 3.0, 87m2 (terasa 4m2), 1/3, podno grejanje, lift, inverter klima, interfon, parking, garaža U ponudi stan u novogradnji, u lepoj i funkcionalnoj zgradi sa tri sprata. U istoj zgradi prodaju se i ostali stanovi kako iste, tako i različite....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u novoizgrađenoj, tek završenoj zgradi na trećem spratu, na Tatarskom brdu. Komforna dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase, iz svih soba se izlazi na terasu. Podno grejanje, plaća se po potrošnji tokom grejne sezone, niski mesečni....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 143.550 €, 87,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.07.2025.,

www.indomio.rs

U samom centru Paraćina nudimo vam nešto sasvim drugačije,trosoban stan u novogradnji u pametnoj zgradi u kojoj se vodilo računa o svakom detalju,masivnom pločom sa skeletnim sistemom gradnje,pregradnim zidovima od 25cm ! -Aluminijumska stolarija sa aluminijumskim žaluzinama -Podno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.000 €, 73,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban nov stan na Panteleju kod ART Caffea Stan se nalazi u novoj stambenoj zgradi na V-spratu sa dva lifta, povrsine od 73m2 i etaznim grejanjem na struju (podno grejanje). Na podu su plocice, stolarija je PVC. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spvace....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 135.050 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan projektovane površine 73,278m2. Stan je po strukturi trosoban i sastoji se od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, toaleta, kupatila, terase i prostranog hodnika. Stan je potpuno zapadne orjentacije. Zgrada je građena po modernim standardima. Na....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 180.000 €, 73,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzna kuća u Solarnoj dolini – mirno porodično naselje nadomak grada U ponudi je kvalitetno građena i moderno opremljena kuća u nizu, smeštena u atraktivnom delu Petrovaradina – Solarnoj dolini. Kuća površine 73 m² prostire se na dve etaže i nudi funkcionalan raspored....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 1.100 €, 87,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi imamo eksluzivan luksuzno namešten stan u novoj zgradi. Sastoji je od prostranog dnevnog boravka koji je open space sa kuhnjom odvojen šankom i izlazom na jednu lođu, zatim odvojenog spavećeg dela u kom se nalaze velika spavaća soba, 2 manje dečije sobe gde u jednoj ima druga....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, komforan, trosoban stan na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša. Površine je 87m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima dobar i funkcionalan raspored, čine ga: prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe od....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Petrovaradin, 178.500 €, 73,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se tipska kuća u Petrovaradinu, na izuzetnoj i mirnoj lokaciji, svega pet minuta vožnje od centra Novog Sada. Stambena površina kuće iznosi 73 m², uz dodatnih 33 m² terasa sa prednje i zadnje strane objekta. U prizemlju se nalazi dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom rađenom....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 140.000 €, 87,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjizen , funkcionalan i svetao stan površine 87 m² sa terasom. U blizini centra Stare Pazove. Nalazi se na II spratu od ukupno V spratova u novijoj zgradi. U cenu je uključeno garazno mesto . Struktura: hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 156.600 €, 87,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan na prvom spratu u novogradnji na Misi, na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 135.050 €, 73,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Odličan četvorosoban stan na drugom spratu u novogradnji na Misi na odličnoj lokaciji. U blizini su sportski centar, autobusko stajalište gradskog prevoza i prevoza za Beograd, stanica voza za Beograd, škola, vrtić, ambulanta, Maxi, Mere, manje prodavnice, apoteke. Misa je naselje....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 107.200 € na 108.900 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 108.900 €, 87,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 82.000 €
24.04.2026 - 107.200 €
17.05.2026 - 108.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131612, I/II, terasa. ProdajaJUŽNI VETERNIK NOVI **ELEGANCIJA DUPLEX** USELJIV! POVRAT PDV 67 m2, 3 spavaće sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 31 m2. 2 terase. Položaj: dvostrano. Blizina Dunava i šetalista. Blizina 2 osnovne škole! Stan "Elegancija"....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 85-122 (od ukupno 122)

<< <1 2 3> >>