• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura ekskl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura ekskl - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura ekskluzivan

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura ekskluzivan" pronađeno 22 nekretnina - prosečna cena 1.301 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 460 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 210.000 €, 98,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan u Vrnjačkoj Banji - Savršen spoj komfora i stila! U srcu Vrnjačke Banje, nedaleko od Aqua Parka, nalazi se ovaj jedinstveni stan koji pruža nezaboravan doživljaj života u luksuzu. Sa prostranom površinom od 98 kvadrata, ovaj dom nudi idealan prostor za udoban i sofisticiran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 196.000 €, 54,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Savršen izbor za one koji traže funkcionalan i udoban stan u mirnom delu Hadžipopovca, u neposrednoj blizini Zire, gde su svi sadržaji, restorani i kafići lako dostupni, a mirna ulica pruža privatnost i spokoj. Stan je pažljivo projektovan – sa svojih 54m2 nudi odvojenu spavaću sobu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 237.276 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Idealna prilika za one koji žele prostran, funkcionalan stan u mirnom delu Hadžipopovca, u neposrednoj blizini Zire. Stan pruža savršenu kombinaciju udobnosti i praktičnosti, sa prostorom koji je pažljivo osmišljen za svakodnevni život i relaksaciju. Karakteristike stana: • Površina:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura ekskluzivan'
239.000 €
250.000 €
71.928 €
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 229.900 €, 43,00 m2 cca 5350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam izuzetno ekskluzivan stan jedinstvenog karaktera, smešten u novoizgrađenoj, modernoj zgradi, gde je svaki segment pažljivo osmišljen i realizovan bez kompromisa. Ova nekretnina je projektovana i izvedena sa posebnom pažnjom od samog početka gradnje do finalnih detalja,....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 222.000 €, 117,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

***EKSKLUZIVNA PRODAJA*** Prodaje se dupleks od 117 m² (uknjižen), sa 24 m² krovne terase (urađeno podno grejanje i priključak za vodu) koja pruža fantastičan panoramski pogled na Frušku goru i grad. - Struktura stana: • Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom • 3 spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 244.101 €, 62,00 m2 cca 3940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

2.5, 62,59m2 terasa, podno grejanje, lift, III/IV. Mogućnost kupovine parking mesta Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi je moderan stan vrhunskog kvaliteta smešten u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 136.500 €, 34,00 m2 cca 4020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

1.5, 34,33m2 terasa, podno grejanje, lift, II/IV. Mogućnost kupovine parking mesta.Građevinska dozvola Nova luksuzna stambena zgrada na Voždovcu – useljenje decembar 2027. U ponudi su modean stano vrhunskog kvaliteta smešteni u ulici Braće Kovač, u samom srcu Voždovca – lokaciji koja....

 
 
 
  Kuća, LESKOVAC, 69.000 €, 150,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prodaja kuće u Belanovcu, korisne površine 150 m2 na placu površine 7,44 ara. Kuća se nalazi na odličnoj lokaciji, 10 km od Leskovca, sa predivnim pogledom na grad i okolinu, koja je pogodna kako za odmor i uživanje tako i za svakodnevni život. Ova spratna, kvalitetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 58.500 €, 45,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Sremska Kamenica - Tatarsko Brdo, odlična lokacija. EKSKLUZIVNA PRODAJA !!!! Urbana vila spratnosti Su P II, sa ukupno 16 stambenih jedinica.. U ponudi stanovi raznih struktura od 40m2 - 67m2 Mogućnost kupovine parking mesta u dvorištu zgrade. Nalazi se na odličnoj lokaciji, izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 47.883 €, 33,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 6.900 €, 509,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan poslovni prostor koji zauzima ceo osmi sprat, površine 336m2, sa direktnim pristupom iz lifta. Prostor je pažljivo organizovan i obuhvata ulazni hol, moderno kupatilo, dodatni toalet, kuhinju, dve terase, a sve je opremljeno grejanjem i sistemom klimatizacije....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 2.800 €, 197,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan na Banovom Brdu sa luksuznim detaljima i vrhunskom opremom! Cena: 2800€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Banovo brdo Struktura: Četvoroiposoban Opis: Ovaj stan predstavlja savršeni spoj luksuza, funkcionalnosti i privatnosti.Idealno mesto za udoban život....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Jajinci, 2.500 €, 326,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

KoVoždovac - Jajinci | Ekskluzivna vila, 270 m2, dvorište, garaža U ponudi je luksuzna vila za izdavanje, površine oko 270 m2, smeštena u mirnom i zelenilom okruženom delu Jajinaca, idealna za one koji traže privatnost, komfor i visok kvalitet života. Vila je organizovana na više....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.200 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, potpuno nov i neuseljavan salonac od 121 m² u centru Beograd, u Balkanskoj ulici, na 50 m od Hotel Moskva. Stan ima 4+ sobe i kombinuje eleganciju i savremenu tehnologiju. Podno grejanje u celom stanu, WindFree inverter klime u svim prostorijama i sistem pametne kuće....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 2.200 €, 120,00 m2 cca 18 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan, potpuno nov i neuseljavan poslovni prostor od 120 m² u centru Beograda, u Balkanskoj ulici, na 50 m od Hotel Moskva. Prostor ima 4+ kancelarije i idealan je spoj reprezentativnosti i savremene tehnologije. Podno grejanje u celom prostoru, WindFree inverter klime u svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 2.100 €, 197,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan stan na Banovom Brdu sa luksuznim detaljima i vrhunskom opremom! Stan je opremljen prelepim dizajnerskim komadima i najkvalitetnijim materijalima.Kroz ceo stan se provlače elementi pravog kamena - botićina i travertina, dok su svi prostori ukrašeni prelepim slikama, skulpturama....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 2.300 € na 2.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Senjak, 2.000 €, 170,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 2.300 €
13.05.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se izuzetno luksuzan petosoban stan u prestižnom rezidencijalnom delu Senjaka, u ulici Milovana Glišića. Stan se nalazi u modernoj novogradnji sa svega četiri stambene jedinice, organizovane kao ekskluzivan rezidencijalni koncept sa recepcijom, zajedničkim dvorištem, dečijim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.500 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117799, II/III, klima, salonski, telefon, terasa, luks renoviran, stara gradnja, stambena zgrada. **EKSKLUZIVAN 3.0 SALONAC, TRG SLAVIJA** Ekskluzivan 3.0 salonac od 110m2, kompletno opremljen za život u centru grada, nedaleko od Trga Slavija. Dvostrano je orijentisan,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.300 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan nov trosoban stan sa garažom - Lekino brdo, 74,3 m2, 1.300 EURIzdaje se nov, luksuzno opremljen trosoban stan površine 74,3 m2, smešten na prvom spratu tek useljene zgrade novogradnje na Lekinom brdu. Stan je projektovan i opremljen po principu custom made, sa pažljivo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.290 €, 71,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan prostor u novoizgrađenom luksuznom stambenom objektu, vrhunskog kvaliteta i izuzetne lokacije. Savršena mikrolokacija, fenomenalna zgrada i ulaz, celodnevno obezbeđenje, video nadzor. Stan je dvostrane jugo-zapadne orijentacije, izuzetno svetao, sa lepim pogledom. Grejanje....