• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura do 60 - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura do 60 - GoHome tražilica za nekretnine - pretraga oglasnika
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura do 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura do 60 m2" pronađeno 592 nekretnina - prosečna cena 2.171 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • interfon
    • parking
    • opremljen
    • 3.sprat
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VALJEVO, 52.454 €, 32,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.11.2025.,

www.indomio.rs

Stambeni apartman u izuzetno kvalitetnom objektu, apartmanskog tipa, u jednom od najlepših delova Divčibara, u tzv. Beogradskom naselju, na putu koji vodi ka Golupcu. Nalazi se u mirnom okruženju, okružen zelenilom i borovima, na samo 20-tak minuta šetnje do centra, pešačkom stazom....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 48.720 €, 32,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji. U zgradi sa manjim brojem stanova, na lokaciji koja pruža maksimalnu udobnost i praktičnost života, pažljivo odabranoj da zadovolji potrebe svakog kupca. Visok kvalitet gradnje i opreme, podno grejanje na gas, ovo su samo neke od prednosti....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 172.400 €, 32,00 m2 cca 5390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, namešten, 1.0, podno grejanje, renoviran, pr/5, ostava. Na prodaju renoviran uknjižen stan u centru grada. Stan predstavlja odličnu investiciju kako za izdavanje tako i za zivot. Sastoji se od jedne velike prostorije i kupatila, a po potrebi može se pregraditi spavaći deo.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan neuseljavan stan u novoj zgradi, opremljen potpuno novim nameštajem i tehnikom. Lokacija idealna, u blizini svih važnih sadržaja — prodavnica, restorana, gradskog prevoza i pešačke zone. Stan je funkcionalnog rasporeda, ukusno uređen, poseduje sve što je potrebno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 250 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera 32m2 u novoj zgradi u strogom centru grada. Useljivo odmah. Sve stvari su novije, podno grejanje, klima, terasa. Navedena cena stana 350e je sa svim uračunatim troškovima komunalija i kablovske i interneta. 250e i 100e fiksno svi troškovi. Depozit obavezan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja podno grejanje idelana pzocija stana. GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA ID oglasa: 42884. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 175.000 €, 32,00 m2 cca 5470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se renoviran jednosoban stan površine 32m² na Dorćolu, u jednom od najtraženijih delova grada. Stan je potpuno i temeljno renoviran, bez potrebe za dodatnim ulaganjima, i spreman je za trenutno useljenje. Prostor je veoma dobro organizovan, funkcionalan i izuzetno svetao,....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 113.400 €, 32,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se završen, kompletno namešten, jednosoban apartman u novoizgrađenom objektu u mirnom naselju Sunčev Breg u zoni Nacionalnog parka na 1,8 km od samog centra Kopaonika. Objekat se nalazi na 1600 metara nadmorske visine a lokacija je na donjoj granici snega i najosunčanijem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 155.400 €, 32,00 m2 cca 4860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan dvosoban stan u izgradnji površine 32m2 po građevinskoj dozvoli, u realnom stanju mereno 41 m² sa prostranom terasom od 25 m², smešten na prizemlju zgrade od ukupno 4 sprata, dvorišno orijentisan u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 170.000 €, 32,00 m2 cca 5310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

TELEFON AGENTA: 063/103-3330 Tražite savršen spoj modernog dizajna i vrhunske lokacije? Ovaj stan u ulici Gavrila Principa je idealna prilika za vas! Ključne karakteristike: Površina: 32m² funkcionalno organizovanog prostora + pripadajuća ostava od 4m² koja se nalazi odmah pored stana....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 71.300 €, 31,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku u Vikend naselju. Apartman veličine 31m2 se nalazi na prizemlju i ima zasebnu spavaću sobu, a dnevni boravak gleda na sunčanu stranu sa pogledom na obronke Kopaonika. Potpuno je opremljen nameštajem, posteljinom, tehnikom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 69.000 €, 31,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u novogradnji na Telepu. Stan se nalazi na prizemlju i knjiži se kao garaža. Komforna, dvorišno orijentisana. Visok kvalitet gradnje, podno grejanje, centralni usisivač, elektro podizači roletni, video nadzor. Zgrada poseduje biciklanu. Useljivo. Izražena cena....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 31,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.05.2025.,

www.indomio.rs

Kafić na 1. spratu zgrade u centru grada, pešačka zona. Sastoji se od jedne prostorije sa galerijom i toaleta. Dva ulaza, trofazna struja, podno grejanje na struju, klima. Uknjižen kao dvosoban stan. Pogodno i za kancelariju. Agencijska provizija: 2% Broj u Registru posrednika: 1378....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 57.750 €, 31,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u novogradnji vrhunskog kvaliteta gradnje i opreme. Podno grejanje na sopstveni kotao - izuzetna ušteda. Useljivo proleće 2026. . Za više informacija i razgledanje pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.850 € na 70.850 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 70.850 €, 31,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 83.000 €
13.10.2025 - 72.850 €
25.02.2026 - 70.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen luks apartman na Zlatiboru, u atraktivnom kompleksu Titova Vila. Apartman je odličnog rasporeda i iskorišćenosti za tu kvadraturu, sa odvojenom spavaćom sobom, dnevnom sobom sa kuhinjom, terasom koja gleda na bazen i kupatilom. Grejanje je na struju sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 126.790 €, 31,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 87.800 €, 31,00 m2 cca 2830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Lokacija: Petrovaradin – ulica Račkog, Novi Sad Tip nekretnine: Stanovi u novogradnji Struktura: Jednosobni i dvosobni stanovi Kvadrature: od 25 m2 do 45 m2 Grejanje: Podno / centralno – etažno Parking: Parking u dvorištu zgrade Status: U izgradnji, u procesu uknjižavanja Godina završetka:....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 142.120 € na 156.330 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 156.330 €, 65,00 m2 cca 2410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 142.120 €
22.03.2026 - 156.330 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan stambeni objekat prilagođen savremenom načinu života porodice u Duvaništu. Prodaje se trosoban stan, površine 64,60m2, na II spratu stambene zgrade sa Belkom bešumni liftom. Sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom,kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 214.731 €, 65,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Dobro projektovan stan u Novogradnji. Odlična lokacija ✨ Visok kvalitet gradnje PVC stolarija Etažno podno grejanje ️ Parking mesta na betonu – 15.000 € + PDV Rok završetka: leto 2027. Cena je iskazana sa PDV-om ✅ Moguć povrat PDV-a za kupce prvog stana Za više informacija i rezervacije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 227.500 €, 65,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana – novogradnja, dupleks 65 m² Moderan dupleks od 65 m², raspoređen na PR + I sprat (od ukupno 4), u kvalitetnoj novogradnji. Trosoban (3.0) stan, idealan za porodično stanovanje ili investiciju. Cena: 227.500 € (PDV uključen) PVC stolarija Rehau – 6 komora Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 142.120 €, 65,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 130.000 €, 65,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja u centru Batajnice. Kvalitetna gradnja. Nalazi se na prvom spratu. Podno grejanje. Moguća kupovina putem stambenog kredita. Stan poseduje i pripadajuće parking mesto. Od prostorija ima dnevnu sobu sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasu. Odličan raspored prostorija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Polunamešten stan u centru Zemuna. Nisko prizemlje, podno grejanje. iIdealno za poslovnu aktivnost od kuće, za popravku telefona, neki poslovni prostor za kancelarije. agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Stan, NIŠ, 140.284 €, 65,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 241.400 €, 65,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan trosoban stan u izgradnji površine 65 m² smešten na 3. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 237.276 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Idealna prilika za one koji žele prostran, funkcionalan stan u mirnom delu Hadžipopovca, u neposrednoj blizini Zire. Stan pruža savršenu kombinaciju udobnosti i praktičnosti, sa prostorom koji je pažljivo osmišljen za svakodnevni život i relaksaciju. Karakteristike stana: • Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 241.388 €, 65,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

DVOSOBAN STAN U NOVOGRADNJI – ATRAKTIVNA LOKACIJA | PREMIUM OPREMA ✨ Lokacija: mirna, a izuzetno atraktivna ️ Moderan objekat vrhunskog kvaliteta gradnje ️ Rok završetka radova: kraj 2026. godine OPREMA I KARAKTERISTIKE: ✨ Aluminijumska stolarija – profil Alumil S67 Troslojna stakla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 182.799 €, 65,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno povoljan stan - poslovni apartman u kompleksu Vojvoda Residence je useljiv sledećeg meseca. Stan je svetao, komforan, ima centralni usisivač, podno grejanje, fan coil hlađenje i grejanje, kao i svi ostali stanovi u kompleksu. U suterenu zgrade se nalazi veliki bazen, teretana....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja,lux prostor, Vračar, kvalitetna gradnja,65 m2, 2 spavaće sobe, open space prostor, polunamešten, 1 GM Novoizgradjena kvalitetna stambeno-poslovna zgrada na Vračaru,na odličnoj lokaciji Maksima Gorkog, sadrži ovaj prostran i svetao i jako dobro organizovan ,polunamešten....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Lipov Gaj, 104.688 €, 65,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131613, I/II, terasa. Prodaja VETERNIK NOVI *ELEGANCIJA* DUPLEX 65,43 m2 u izgradnji. 3 spavaće sobe 5,72 m2, 10,53 m2 i 8,2 m2. Dnevna soba , velika 30 m2. 2 terase. Položaj: dvostrano. Stan "Elegancija" sa pametnim rasporedom prostorija i vrhunskim materijalima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 160.000 €, 65,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prostran trosoban stan u novoj stambenoj zgradi sa samo 12 stanova. Moguća kupovina putem stambenih kredita. Useljenje planirano za jul 2026. Zgrada je projektovana na moderan način za kupce koji traže mirno, porodično okruženje na samo 500m od okretnice autobusa 26. Odlična povezanost....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Novi Bulevar, 700 €, 65,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 800 €
03.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar (Spens). Odličan poslovni prostor nadomak Osnovog suda i Spensa. Pozicioniran u suterenu novoizgrađenog stambeno-poslovnog objekta visokog kvaliteta gradnje. Ovaj prostor ukupne površine 65m² predstavlja jednu veliku prostoriju koja se može pregraditi na tri manje.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 118.242 €, 65,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u kvalitetnoj novogradnji na Panteleju. Dostupan na II, III i IV spratu stambene zgrade sa liftom. Kvadratura: 65,69 m² Sastoji se od: -predsoblja -dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - 2 spavace sobe -kupatila -terase U ponudi su stanovi u kvalitetnoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 65.920 €, 30,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam fenomenalnu garsonjeru na Podbari. Garsonjera je dvorišno orijentisana. Mogućnost parkinga u dvorištu zgrade. Ima PVC stolariju, sigurnosna ulazna vrata, podno grejanje. Sa terase se pruža prelep pogled na Novi Sad. Uknjiženo. Za više informacija pozovite naše agente....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 54.640 €, 30,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzna garsonjera u savremenoj novogradnji u Vrnjačkoj Banji – najposećenijem turističkom centru Srbije, koji ne miruje nijednog meseca u godini! Idealna za sve koji žele sigurnu i brzu isplativu investiciju, dnevni najam sa odličnim prihodima, ili sopstveni kutak za....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 50.990 €, 30,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam novu izgradnju na Petrovaradinu. Odlično pozicioniran, blizu autobuske stanice, glavnog puta i marketa. Stanovi su odrađeni vrhusnkim kvalitetom. Perfektna oprema! Sigurnosna ulazna vrata, pvc stolarija, tarket, podno grejanje. Rok završetka radova je Maj 2022. Mogućnost....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 180.000 €, 30,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

U samom srcu skijališta Kopaonik, nalazi se savremeni objekat koji savršeno kombinuje luksuz i prirodu. Vila Pančić je idealno smeštena blizu svih važnih sadržaja, kao što su prodavnice, restorani i hoteli, omogućavajući stanovnicima lako i brzo pristupanje svemu što im je potrebno.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 170.000 €, 30,00 m2 cca 5670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prelep stan od 30m2 sa malom odvojenom sobom, savršen je za sve koji traže komfor u urbanom delu grada. Smešten je na odličnoj lokaciji u ulici Cara Dušana, što omogućava brz pristup svim sadržajima i prevozu. Stan se sastoji iz hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, kupatila i odvojene....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 65.000 €, 30,00 m2 cca 2170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju uknjižen, jednoiposoban stan u prestižnom kompleksu Titova Vila na Zlatiboru, idealan za odmor ili kao investicija za izdavanje. Stan ima 30 m2 i nalazi se u visini prizemlja. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 180.000 €, 30,00 m2 cca 6000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Odličan, uknjižen, namešten, 1.0, salonski stan, 30m2, u najužem centru grada, na korak od Skadarlije. Na drugom spratu odlične predratne zgrade sa mermernim ulazim i novim liftom - zgrada ima sopstveni veliki budžet za održavanje, što predstavlja ogroman benefit za stanare. Stan....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 61.800 €, 29,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Nova garsonjera, uknjižena i odmah useljiva. Visok kvalitet gradnje i opreme, PVC stolarija, sigurnosna ulazna vrata, tarket, kvalitetna keramika...Podno grejanje na gas. Za više informacija pozovite naše agente prodaje! .

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 95.000 €, 29,00 m2 cca 3280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

KOPAONIK, STARA PLANINA, apartman, 38m2 (29m2). Prodajemo izuzetan, kompletno namešten i moderno opremljen stan apartmanskog tipa, površine 38 m² (uknjžen na 29m2), smeštajnog kapaciteta za 4 odrasle osobe, koji se nalazi na trećem spratu u sklopu novog apartmanskog kompleksa “Srebrna....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 505-546 (od ukupno 592)

<< <6 7 8 9 10 11 12 13 14 15> >>