• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 3.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 3.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 3.sprat barem 60 m2

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 3.sprat barem 60 m2" pronađeno 24 nekretnina - prosečna cena 2.057 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Telep, 155.000 €, 62,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA STANOVA U IZGRADNJI – NOVI SAD (TELEP) Tražite moderan dom koji spaja funkcionalnost, mir i vrhunski kvalitet? Predstavljamo vam novi stambeno-poslovni objekat , projektovan po meri savremenog načina života. Istaknute karakteristike svakog stana: Ekonomičnost: Podno grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 241.400 €, 65,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Palilula – Hadžipopovac U ponudi je moderan trosoban stan u izgradnji površine 65 m² smešten na 3. spratu od ukupno 4, u kvalitetnoj i savremenoj zgradi sa malim brojem stanova, što obezbeđuje dodatnu privatnost i mir. Lokacija u mirnom delu Hadžipopovca pruža idealan balans između....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 230000 eura 3.sprat barem 60 m2'
237.500 €
145.000 €
122.400 €
  Stan, ČAJETINA, 125.000 €, 61,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep trosoban stan na Zlatiboru, smešten u luksuznom naselju Kapije Zlatibora, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini budućeg kompleksa Park Zlatibor, gde je planirana izgradnja luksuznog hotela Crowne Plaza, restorana, padel centra, košarkaških terena, zatvorenog....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 175.000 €, 62,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je predivan porodični trosoban stan površine 62 m², smešten na trećem spratu i okrenut ka crkvi, što pruža prijatan i opuštajući pogled. Stan se nalazi u mirnoj ulici bez buke, na idealnoj lokaciji u blizini Bulevara Patrijarha Pavla. U okviru modernog stambenog kompleksa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 600 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan površine 68m², smešten na 3. spratu nove zgrade sa liftom, u Čairu Stan je funkcionalnog rasporeda i obuhvata prostran dnevni boravak, dve spavaće sobe, kupatilo, dodatni WC i terasu. U potpunosti je moderno namešten i opremljen svim potrebnim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 208.182 €, 70,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Zemuna, u mirnoj i lepo povezanoj Šumadijskoj ulici, nikla je nova stambena zgrada koja spaja moderan dizajn, vrhunsku gradnju i vrhunski komfor. Zgrada spratnosti PO + SU + VPR + 2 + PS sadrži svega 14 pažljivo projektovanih stanova, čime je obezbeđena privatnost i mir stanara.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 151.400 € na 144.200 € dana 15.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KAMENICA, 144.200 €, 73,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.12.2025 - 151.400 €
15.02.2026 - 144.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u novoizgrađenoj, tek završenoj zgradi na trećem spratu, na Tatarskom brdu. Komforna dnevna soba sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, dve terase, iz svih soba se izlazi na terasu. Podno grejanje, plaća se po potrošnji tokom grejne sezone, niski mesečni....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3.0, 57m2 (terasa 3m2), 1/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.900 €, 78,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s562 Na prodaju funkcionalan i moderan dupleks stan površine 78 m², smešten na 3. spratu zgrade iz 2020. godine, u jednom od najtraženijih naselja u Mladenovcu. Stan se nalazi na odličnoj lokaciji koja pruža mir i porodično okruženje, a istovremeno je sve nadohvat ruke – centar,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 237.500 €, 83,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 108108, III/III, klima, lift, telefon, uknjižen, renoviran, stara gradnja. Povrsina stana sa terasom je 83m2 a uknjizeno je 68m2. U prilici smo da vam ponudimo novi prostorno odličan trosoban stan na trećem spratu trospratne zgrade sa renoviranom fasadom i izolacijom,bez....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 204.000 €, 83,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, nov, neuseljavan stan u kvalitetnoj novogradnji u blizini Čaira. Nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom. Stan je funkcionalno organizovan i sastoji se od: prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom tri spavaće sobe kupatila i dodatnog toaleta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 168.000 €, 56,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nova, kvalitetna zgrada u izgradi, a završetak radova planiran je za decembar 2026. godine. U izgradnji su korišćeni kvaliteti materija, kao i oprema: Alumil aluminijumska stolarija sa alu roletnama i komarnicima, blindirana vrata, italijanska keramika, Fundermaks alu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma kvalitetan stambeni objekat na odličnoj lokaciji, zgrada modernog dizajna i visokog kvaliteta. Grejanje je omogućeno pomoću toplotne pumpe, instalirano podno grejanje, kao i inverter klime. Uz stan je moguće kupiti i garažno mesto, uz doplatu. Izražene cene su bez uračunatog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 182.850 €, 55,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Beograd, Voždovac, Lekino brdo - Veselina Masleše 2/3, 3.0, 55.41m2, Podno grejanje, Lift, Terasa Na prodaju trosoban stan na prvom spratu manje stambene zgrade u izgradnji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila i terase površine 2.99m2. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.800 €, 90,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan sa pripadajućim garažnim mestom u novoizgrađenom stambeno-poslovnom kompleksu u Katanićevoj ulici.Najepša lokacija u samom srcu Vračara, u neposrednoj blizini Hrama Svetog Save. Moderan stambeni kompleks izgrađen i opremljen sa najkvalitetnijim, prvoklasnim....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.900 €
26.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran salonski stan površine 95m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, u Karađorđevoj ulici, opština Savski venac. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa visinom plafona od 3.20m. Po strukturi četvorosoban, sastoji se od velikog dnevnog....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 150.000 €, 96,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: 3s480 Predstavljamo vam ekskluzivnu priliku za kupovinu modernog dupleks stana sa vrhunskom opremom i inovativnim tehnologijama. Ovaj stan se nalazi na 2. spratu i 3. spratu i nudi luksuzan životni prostor u svakom smislu. Prodaje se kompletno namešten stan površine 96 m² u....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 198.000 €, 100,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

4.0 stan 110m2 Zvezdarska šuma - izuzetno kvalitetna novogradnja - podno grejanje keramika prve klase , elektro podizači roletni , 2 klime , 3 terase , 3 kupatila , trostran - pogled na ceo grad i na park , zajedničko dvorište , 2 lifta , 18 kamera , 2 velika garažna mesta - sa rolo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 1.100 €, 100,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 116236, III/VI, klima, lift, terasa, nov luks, garaza, parking. IZDAJE SE PROSTRAN STAN U CENTRU NOVOG SADA – IDEALAN ZA POSLOVNI PROSTOR ILI STANOVANJE Na trećem spratu zgrade, s pogledom na Univerzitetski park, nalazi se stan od 100 m², koji pruža funkcionalan raspored....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 200.000 €, 105,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju nov uknjižen stan od 105 m² *Tip stana:* Dupleks *Kvadratura:* 105 m² *Sprat:* 3. sprat *Zgrada:* Nova, sa liftom *Lokacija:* * *Centar grada* – sve vam je na dohvat ruke: kafići ☕, restorani , prodavnice , škole , javni prevoz *Stanje stana:* * *Nov i moderno uređen* *....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stana u novoj zgradi sa velikom terasom dvostrano orjentisan. Podno grejanje,poseban toalet ,dve spavaće sobe Blizu Vuka. GREJANJE - CG, sprat 3/3 ID oglasa: 43056. .

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 210.000 €, 127,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se verovatno najlepši stan u celom Mladenovcu. Potpuno nov, vrhunski opremljen stan površine 127 m² na trećem spratu moderne zgrade u naselju Tozino voće, najtraženijem delu Mladenovca za porodično stanovanje. Godina gradnje: 2025. Uknjižen. Teretana u zgradi – isključivo....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-23 (od ukupno 22)

<< <1> >>