• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura pogod - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura pogod - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura pogodan pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura pogodan pala cena" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 770 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • 140000 eura (malo jeftiniji)
    • 150000 eura (malo skuplji)
    • do 17 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 159.000 € na 150.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 150.000 €, 59,00 m2 cca 2540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.03.2026 - 159.000 €
13.05.2026 - 150.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen 3.0 stan 59m² - Podno grejanje - Bez ulaganja Na prodaju svetao i moderan stan površine 59m², pozicioniran na 3. spratu od ukupno tri. Stan je potpuno renoviran/nov, bez ikakvih ulaganja, idealan za parove ili porodice. Struktura: Dnevni boravak sa kuhinjom, dve....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 72.850 € na 70.850 € dana 25.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ČAJETINA, 70.850 €, 31,00 m2 cca 2290 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.07.2025 - 83.000 €
13.10.2025 - 72.850 €
25.02.2026 - 70.850 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno opremljen luks apartman na Zlatiboru, u atraktivnom kompleksu Titova Vila. Apartman je odličnog rasporeda i iskorišćenosti za tu kvadraturu, sa odvojenom spavaćom sobom, dnevnom sobom sa kuhinjom, terasom koja gleda na bazen i kupatilom. Grejanje je na struju sa....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 2.100 € na 2.000 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.000 €, 106,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 2.100 €
26.04.2026 - 2.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je luksuzan salonski stan u centru grada, Kalemegdan, Gospodar Jevremova, Opština Stari grad. Stan je površine 106 m2, nalazi se na visokom prizemlju u zgradi sa jednim spratom i odmah je useljiv.Stan je kompletno renoviran i odlikuje se autentičnim salonskim stilom sa visokim....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje do 150000 eura pogodan pala cena'
100.000 €
1.250 €
1.100 €
 
-5%

Promena cene sa 1.900 € na 1.800 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 1.800 €, 95,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.900 €
26.04.2026 - 1.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno renoviran salonski stan površine 95m², smešten na 3. spratu zgrade sa liftom, u Karađorđevoj ulici, opština Savski venac. Stan je dvostrano orijentisan, izuzetno svetao i prostran, sa visinom plafona od 3.20m. Po strukturi četvorosoban, sastoji se od velikog dnevnog....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 2.000 € na 1.700 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, PANČEVO, 1.700 €, 150,00 m2 cca 11 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 2.000 €
15.05.2026 - 1.700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

ID 1199 Više informacija o samoj nekretnini i prezentaciji iste možete dobiti pozivom na broj: 0643255742 Izdaje se poslovni prostor ukupne površine 150 m² sa odličnim tehničkim karakteristikama i mogućnošću fleksibilnog prilagođavanja rasporeda prostorija. Pogodan je za kancelarije,....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 1.200 € na 1.100 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 1.100 €, 70,00 m2 cca 16 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.10.2025 - 1.550 €
19.12.2025 - 1.200 €
25.03.2026 - 1.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, 70 m², VPR/2, parking mesto – Bulevar despota Stefana Na jednoj od najprestižnijih lokacija u strogom centru grada, izdaje se luksuzno renoviran poslovni prostor. Zbog pozicije i rasporeda prostorija, stan je podjednako pogodan za porodično stanovanje,....

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 1.300 € na 1.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Kuća, NOVI SAD, Vidovdansko Naselje, 1.000 €, 125,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 1.300 €
08.05.2026 - 1.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostrana i funkcionalna kuća površine 125m2, idealna za porodičan život. Kuća je kompletno opremljena i spremna za useljenje. Kuća se sastoji od velike dnevne sobe sa trpezarijom, potpuno opremljene kuhinje sa špajzom, jedne spavaće i dve dečije sobe, kupatila i dodatnog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 6)

<< <1> >>