• GoHome Professional
www.indomio.rs podno grejanje što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs podno grejanje što jeftiniji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs podno grejanje što jeftiniji

  • Za upit "www.indomio.rs podno grejanje što jeftiniji" pronađeno 1 555 nekretnina - prosečna cena 2.118 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 200000 eura (prosečna cena)
    • do 240000 eura
    • do 2000 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • polunamešten
    • dvorište
    • renovirano
    • parking
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, VRNJAČKA BANJA, 130.000 €, 97,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Na prodaju celokupno luksuzno domacinstvo u Gracacu nadomak Vrnjacke Banje koje se prostire na 1 hektar zemljista Domacinstvo poseduje kucu za odmor u kojoj se nalazi sauna koja dostize 100stepeni, sobu za odmor i tus kabinu. Unutra je sve od hrastovog drveta Druga kuca je nova i....

 
 
 
  Izdavanje, Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 80 €, 12,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garažna mesta po najsavremenijim standardima (podno grejanje na prilazu garaži tako da je i zimi moguce koristiti bez problema, video nadzor u garaži, ventilacija, protivpozarni sistem,skripuci beton kao u garazama trznih centara i agregat ukoliko nestane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Klisa, 170 €, 20,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena, dvorišna  garsonjera na Klisi, u blizini Najlon pijace i tržnog centra Big. U stanu je podno grejanje. Troškovi su mali. Stan ima jako dobru termoizolaciju Ima ležaj za spavanje i fotelju na razvlačenje. Stan je slobodan od 01.06.2026. (AleksUna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs podno grejanje što jeftiniji'
226.600 €
270 €
300 €
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Železnik, 200 €, 200,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

IZDAVANJE SMEŠTAJA ZA RADNIKE – ŽELEZNIK Izdaje se potpuno opremljen smeštaj za radnike u mirnom delu Železnika. Objekat je montažni, namenski građen za ovu svrhu, funkcionalan i prilagođen većem broju korisnika. Kapacitet: 24 ležaja 6 komfornih soba Odvojena kupatila sa WC šoljama....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 250 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nameštena garsonjera 32m2 u novoj zgradi u strogom centru grada. Useljivo odmah. Sve stvari su novije, podno grejanje, klima, terasa. Navedena cena stana 350e je sa svim uračunatim troškovima komunalija i kablovske i interneta. 250e i 100e fiksno svi troškovi. Depozit obavezan....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 350 € na 300 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, 300 €, 37,00 m2 cca 8 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 350 €
20.05.2026 - 300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov poslovni prostor, pogodan za kancelariju i slično. Poslovni prostor se može iznajmiti prazan sa nameštenom kuhinjom ili komplet namešten sa novim kancelarijskim nameštajem. Prostor se nalazi u okviru poslovne zgrade sa više firmi mirne delatnosti. U prostoru....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, ZRENJANIN, 300 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera u blizini centra, 29m2, nalazi se na trećem spratu u zgradi sa liftom.Sastoji se od jedne sobe sa kuhinjskom nišom i trpezarijskog dela , terase, kupatila.Podno grejanje na gas.Stanu pripada i jedno parking mesto u dvorištu zgrade.Useljiva odmah.Obavezan depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Adice, ulica Jadranke Stojaković. Kompletno namešten, dvoiposoban stan koji se nalazi u blizini neselja Lipov gaj i stadiona Vujadin Boškov. Ovaj stambeni prostor čini dnevni boravak sa kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Ulično orijentisan. Pozicioniran na II....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 300 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se nov, tek opremljen, neuseljavan stan u novoj zgradi u blizini Lipovog gaja, Veternika, Adica..Niski računi, podno grejanje. Prelepa velika terasa.Lav 2020 nekretnine. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine jednokratno.Registarski br posrednika 1187Kontakt: Ivana 063....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 320 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 350 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.indomio.rs

Namešten jednoiposoban stan od 32 m² u polusuterenu zgrade na odličnom mestu, pored Maxija, škole i vrtića, pijace i Doma zdravlja. Okrenut je ka dvorištu i nije skroz ukopan. Kompletno je renoviran, ima podno grejanje na struju i plakare pravljene po meri. Računi su niski. Obavezan....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, ZRENJANIN, 350 €, 42,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Žitni trg - Koče Kolarova - jednoiposoban stan površine 42m2 na 2. Spratu u zgradi sa liftom. Stan je kompletno opremljen, ima podno grejanje i niske troskove. Izdaje se na godinu dana. 350€ + režijski troškovi Agencijska provizija za zakupca iznosi polovinu mesečne zakupnine. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 350 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov, luksuzan stan u Glavnoj ulici, idealan za kancelarijski prostor. Stan je pažljivo osmišljen i obuhvata prostrani dnevni boravak sa kuhinjom, odvojenu kancelariju, kupatilo i terasu sa pogledom na ulicu, savršenu za isticanje reklame. Podno grejanje pruža dodatnu....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 400 € na 350 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 350 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 400 €
20.05.2026 - 350 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan – Zemun, Galenika Izdaje se svetao i funkcionalan jednoiposoban stan u mirnom delu Zemuna, naselje Galenika. Stan se nalazi na 2. spratu od ukupno 3 sprata u urednoj zgradi. Stan je sveže renoviran, veoma prijatan za boravak i odlično organizovanog rasporeda.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja podno grejanje idelana pozicija stana.. GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, INTERFON, VIDEO NADZOR ID oglasa: 42923. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja podno grejanje idelana pzocija stana. GREJANJE - CG, sprat 2/4, LIFT, TERASA, NOVOGRADNJA ID oglasa: 42884. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Salajka, 400 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.08.2025.,

www.indomio.rs

IZDAJE SE OPREMLJEN DVOIPOSOBAN STAN U BLIZINI CENTRA, U SUTERENU ZGRADE. Podno grejanje. Niski računi RB:12313131 - Šifra nekretnine: 9105642 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan jednoiposoban stan u novogradnji (2025) u prizemlju manje dvospratne zgrade, u blizini Železničke stanice na Petrovaradinu. Stan je funkcionalno organizovan sa otvorenim konceptom dnevne sobe i kuhinje, dok je spavaća soba odvojena. Orijentisan je ka jugozapadu,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.11.2025.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan neuseljavan stan u novoj zgradi, opremljen potpuno novim nameštajem i tehnikom. Lokacija idealna, u blizini svih važnih sadržaja — prodavnica, restorana, gradskog prevoza i pešačke zone. Stan je funkcionalnog rasporeda, ukusno uređen, poseduje sve što je potrebno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BISTRICA, 400 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan open space studio apartman za izdavanje. Lokacija: - neposredna blizina Bulevara Evrope, ulice Branka Bajića i Janka Čmelika - kompletan sadržaj neophodan za svakodnevnicu u neposrednoj blizini O stanu: - prostran stan od od 65m2 - luksuzno opremljen stan - klima, podno grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se veoma lep dvoiposoban stan na keju. Stan je površine 60m2, nalazi se na III spratu, zgrada ima lift. Raspored prostorija: hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Podno grejanje i poseduje inverter klimu. Stan sadrži sve što....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzno sređen stan u novoj zgradi, sa odvojenom spavaćom sobom i velikom terasom! Svi troškovi (grejanje, infostan, struja) uračunati su u cenu zakupa, kao i 1 parking mesto.Stan ima podno grejanje, a u samoj zgradi nalazi se prodavnica, i u krugu od 100m dečije igralište, autobuska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Adice, 450 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.indomio.rs

Moderno namešten stan u blizini Futoskog puta, JGSP-a. Podno grejanje. Režije: od 3000 RSD do 7000 RSD Pogled na dvorište. Parking mesto. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine + agencijska provizija od 50%. Za više informacija i zakazivanje gledanja pozovite 066 82 92....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAC, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Kać, na glavnom Zrenjaninskom putu, u blizini Continental firme. Izdajemo lux, nov, moderno, kompletno opremljen i namešten jednoiposoban stan od 35m2, TROŠKOVI URAČUNATI U CENU! Drugi sprat, grejanje podno na struju. Stan sa dobrom organizacijom, sa dosta prostora za odlaganje stvari.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 450 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.12.2025.,

www.indomio.rs

Polunamešten stan u centru Zemuna. Nisko prizemlje, podno grejanje. iIdealno za poslovnu aktivnost od kuće, za popravku telefona, neki poslovni prostor za kancelarije. agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129544, VPR/I, terasa, renoviran. Izdaje se dvosoban polunamešten stan na Podbari, u blizini pešačke zone u centru grada. Dve sobe, opremljena kuhinja, predsoblje, kupatilo, terasa.Mermer na podu, podno grejanje. Obezbeđeno jedno parking mesto.Stan je veoma lep za stanovanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se lep, moderno namešten stan u centru Mirijeva, 50 m2. Drugi sprat. Podno grejanje. 450 eur. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Komforan stan sa pogledom na reku , blizu nove glavne autobuske stanice i u potpuno renoviranoj ulici, čini lokaciju atraktivnom. Stan je dvoiposoban, jugozapadno orijentisan, sa divnom osunčanom terasom. Podno grejanje na struju,sopstveni kotao, granitne pločice velikih dimenzija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KRAGUJEVAC, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran namešten dvosoban stan u Kragujevcu naselje Bubanj. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, ostave, hodnika i kupatila. Renoviran je u januaru 2025. godine, u stanu je podno grejanje. Minimalni zakup stana je godinu dana, obavezan depozit u visini kirije. Parking....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno svetao, komforan stan, opremljen novim nameštajem modernog dizajna. Poseduje veliku terasu, podno grejanje (grejanje uključeno u cenu zakupnine). U sklopu objekta je veliki market. Na spratu se nalaze dva stana sa izdvojenim hodnikom. Od prostorija: hodnik, kupatilo, kuhinja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Potpuno renoviran stan u zgradi sa liftom, rampom za invalide i parkingom. Opremljen svim kucanskim aparatima (2 tv-a, klima, ves masina, usisavac) i svim potrebnim namjestajem. Veliki ugradni ormari sa mnogo prostora. Podno grejanje, zgrada je spojena na toplanu. Ispred zgrade....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 46m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi (struja i voda). Blizina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u potpuno novoj, moderno projektovanoj zgradi renomiranog investitora. Stan se nalazi na visokom prizemlju zgrade koja ima ukupno 5 spratova. Zgrada je izgrađena 2026. godine i odlikuje se savremenim dizajnom i visokim standardima gradnje. Stan je luksuzno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KAMENICA, 500 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

U Sremskoj Kamenici, na Tatarskom brdu, nalazi se potpuno nov, neuseljavan stan u novogradnji, prostran dvoiposoban dom od 51m2, osmišljen da pruži savršen balans komfora i funkcionalnosti. Svaka prostorija odiše svetlošću i svežinom zahvaljujući prirodnoj ventilaciji, stvarajući....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča - Ratnih vojnih invalida 2.0, 50m2 (lođa 4m2), prvi sprat, podno grejanje/toplotne pumpe, telefon, interfon, parking Odličan dvosoban stan u novogradnji iz 2025. godine. Luksuzno opremljen i namešten. U cenu zakupa je uračunato grejanje. Niski dodatni troškovi struje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, KOVILOVO, 500 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Izuzetno svetao, komforan stan, opremljen novim nameštajem modernog dizajna. Poseduje veliku terasu, podno grejanje (grejanje uključeno u cenu zakupnine). U sklopu objekta je veliki market. Na spratu se nalaze dva stana sa izdvojenim hodnikom. Od prostorija: hodnik, prostrano kupatilo,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 56,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep, ulica Izvidnička. Nov namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini vrtića, škola, Bulevar patrijarha PavlaOvaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i francuski balkon. Ovaj stambeni prostor koristi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 500 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Petrovaradin - Alibegovac, naselje " Hollywood Hill " - izdaje se nov četvorosoban stan od 80m2 sa parking mestom ispred zgrade. Stan se izdaje prazan sa kuhinjom opremljenom belom tehnikom. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe, kuhinje, tri spavaće sobe, kupatila, wc - a....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 38 m2 Zvezdara početak Mirjeva, Milićeva ulica. Stan je kompletno namešten, nova zgrada, podno grejanje, interfon. Gradski prevoz autobusi 46, 27, 27e, 25, 25p, i 74. Depozit, plaćane mesečno, stan se izdaje na duže vreme.. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Opis U prilici smo da Vam ponudimo veoma svetao i prostran stan na mirnoj lokaciji, a opet nadomak centra grada i puta za Beograd. Stan se nalazi u novoj zgradi i poseduje pripadajuće parking mesto u dvorištu, koje je uključeno u cenu. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BISTRICA, 500 €, 46,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 550 €
13.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 131935, VPR/IV, klima, lift, terasa. LUX BULEVAR EVROPE - 46 m2, na visokom prizemlju. PRAZAN ODMAH USELJIV. Podno grejanje, protočna topla voda. Klima ugradjena. Terasa. Miran i lep. Izdaje se prvi put. Parking mesto obezbedjeno. Depozit obavezan. Odlican za ordinaciju,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 768)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>