• GoHome Professional
www.indomio.rs parket uknjižen Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket uknjižen Zadnjih 7 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket uknjižen Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs parket uknjižen zadnjih 7 dana" pronađeno 21 nekretnina - prosečna cena 3.383 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 270000 eura
    • do 330000 eura (prosečna cena)
    • do 400000 eura
    • do 3300 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, KRAGUJEVAC, 139.050 €, 106,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju renoviran trosoban stan u naselju Aerodrom, Kragujevac, površine 73 m², uz pripadajuću garažu i dodatnu prostoriju ukupne površine 33 m². Stan je dvostrano orijentisan i sastoji se od predsoblja, kuhinje i trpezarije, kupatila, dve spavaće sobe, dnevne sobe i dve velike....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 81,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Optimist nekretnine Vam nude luksuzno opremljen trosoban stan površine 81m² (plus terasa od 6m² - 87m²) sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija, u odlično održavanoj zgradi novije....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 700.000 €, 160,00 m2 cca 4380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar, Krunski venac, Braće Nedić, top lokacija. Raskošan, luksuzan stan, novije gradnje, dodatno renoviran 2025. godine. Četvorosoban, 160m2, na četvrtom od ukupnih pet spratova. Raspored: ulazni hodnik, open space dnevni boravak sa trpezarijom, zastakljena terasa, kuhinja, vešeraj,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket uknjižen zadnjih 7 dana'
150.000 €
205.000 €
105.000 €
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 244.730 €, 99,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo petosoban stan u delu grada između centra i Bulevara oslobođenja, par minuta od centra, Futoške pijace, Železničke stanice top lokacija a cena odlična! Stan se nalazi na III spratu, nije poslednji i zgrada ima lift, a u dvorištu je parking mesto (stanari su međusobno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kluz, 199.000 €, 54,00 m2 cca 3690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX– Komforan, luksuzno opremljen stan na Bulevaru kralja Aleksandra Na prodaju izuzetno funkcionalan i estetski savršeno uređen stan sa dve spavaće sobe, smešten u modernoj zgradi visokog kvaliteta, novije gradnje, na 5. spratu od ukupno 8, sa prelepim panoramskim pogledom na grad.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan od 87m2, uknjižen na 81m2. Dve spavaće sobe, velika terasa, podrum. Nalazi se u odličnoj zgradi novije starogradnje. Zbog konfiguracije terena, zvanično se vodi kao prizemlje ali realno je u visini pravog prvog sprata. Ispod njega se nalazi....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 223.000 €, 75,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se delimično renoviran trosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija, na Bulevaru Nemanjića. Stan se nalazi na 7. spratu (od ukupno 13) kvalitetne stambene zgrade sa dva lifta. Stan je prostran i funkcionalnog rasporeda, a sastoji se od: ulaznog hodnika velike dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 285.000 €, 55,00 m2 cca 5180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelep stan u samom centru grada, na jednoj od najtraženijih lokacija u Beogradu. Nalazi se u neposrednoj blizini prodavnica, restorana, škola i svih sadržaja neophodnih za udoban svakodnevni život. Smešten je u zgradi sa statusom kulturnog dobra, na svega 650 metara od....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 128.800 €, 56,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132281, I/V, klima, lift, terasa, uknjižen, parking, stambena zgrada. Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan površine 87m² sa dve komforne spavaće sobe, prostranom terasom i pripadajućim podrumom, projektovan i izveden od strane renomiranog arhitektonskog studija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 368.000 €, 87,00 m2 cca 4230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju luksuzno renoviran trosoban stan površine 87m² u Zvečanskoj ulici na Savskom vencu, smešten u odlično održavanoj zgradi novije starogradnje, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Uknjižen je na 81m2. Stan se nalazi u mirnom okruženju punom zelenila, a istovremeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fenomenalan dvosoban stan na Karaburmi, površine 49m² + 4m² terasa, na 10/11 spratu kvalitetne starogradnje sa liftom. Ovakva prilika se retko pojavljuje na tržištu, stan je kompletno renoviran i uređen od strane arhitekte, veoma svetao i izuzetno funkcionalnog rasporeda.....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzno opremljen trosoban stan sa pripadajućim podrumom, smešten u kvalitetnoj i odlično održavanoj zgradi iz 1990-tih godina, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini Prokopa, Kliničkog centra Srbije i Partizanovog stadiona. Stan je kompletno renoviran, funkcionalnost....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 370.000 €, 148,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u strogom centru grada, kvadrature 148m², na petom spratu, sa centralnim gradskim grejanjem i liftom u zgradi. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve otvorene terase i jedne zatvorene. Stan je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dorćol, 160.000 €, 72,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je uknjižen 3,0 dupleks u naselju Karaburma, u mirnoj ulici prepunoj zelenila i parkova. Ovaj dupleks sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom ,kupatila i terase na prvom nivou ( 40m2) i dve prostrane spavaće sobe i kupatila na drugom nivou ( 40m2). Drugi nivo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 170.000 €, 63,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara-Cvetkova pijaca 3.5, 63m(uknjižen na 47m), vpr/3, EG, KATV, internet, interfon, parking Prostorije: ulazni antre, dnevni boravak sa kuhinjsko-trpezarijskim prostorom, tri spavaće sobe, kupatilo i lođa. Komforan, funkcionalan, trostrano orijentisan stan. Pre godinu dana u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 259.000 €, 64,00 m2 cca 4050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

VRAČAR – Jedna od najlepših ulica Svetao trosoban stan sa potencijalom za četvorosoban | Dve terase Na prodaju elegantan i izuzetno svetao trosoban stan, sa mogućnošću jednostavne adaptacije u četvorosoban. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade (bez lifta), u jednoj....