• GoHome Professional
www.indomio.rs parket prizemlje - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs parket prizemlje - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket prizemlje

  • Za upit "www.indomio.rs parket prizemlje" pronađeno 522 nekretnina - prosečna cena 1.729 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 120 m2
    • 120 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 120 m2
    • 140 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 5.200 €, 480,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jedinstvena, prelepa kuća u funkciji poslovnog prostora na odličnoj, prometnoj lokaciji .Nalazi se u najlepšem delu Voždovca, nedaleko od Autokomande. Brza i laka veza sa Senjakom, Dedinjem i centrom grada, kuću izdvaja od ostalih na tržištu nekretnina. Kuća je kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 123.600 €, 97,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan na Palilulli, uknjižene površine 97m2, na drugom spratu porodične stambene zgrade kvalitetne gradnje. Stan je na atraktivnoj lokaciji kako za porodično stanovanje tako i za izdavanje. Blizu su osnovna škola Kole Rašić, ambulanta Rasadnik, razni marketi. Stan....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 117.000 €, 69,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan,smešten na atraktivnoj lokaciji nadomak centra grada.Dvostarno orijentisan.Nalazi se u prizemlju zgrade pogodan za poslovne delatnosti.Poseduje prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe,kupatilo i sanitarni čvor.Na podovima se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 159.510 €, 39,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 114,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajmo odličan, nenamešten, svetao i prostran dvoetažni stan od 114m² i 14m2 terase u modernoj zgradi na 3 spratu. Stan je odmah useljiv, trostrano orijentisan (sever-zapad-istok) sa pogledom na ulicu i dvorište. Struktura stana i opremljenost: Donji nivo: Predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 115.000 €, 32,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan na visokom prizemlju dvospratne novije zgrade na dobroj lokaciji. U blizini autoput i železnička stanica Zemun. Stan je sunčan i veoma svetao. Orjentisan suprotno od ulice. Kuhinja odvojena od dnevno trpezariskog dela. PVC stolarija,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 460.000 €, 560,00 m2 cca 820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa porodična kuća odlične gradnje u blizini Pantelejske crkve. Nalazi se na lepoj lokaciji za miran porodični život, udaljena od centra na svega 3km. Izgrađena je planski i po evropskim standardima, te pruža mnogo mogućnosti u uređenju enterijera shodno potrebama budućeg....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 130.000 €, 176,00 m2 cca 740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.12.2024.,

www.indomio.rs

*Na prodaju prelepa porodična kuća u centru grada, u blizini osnovne škole "Nikola Vukićević". -Površina kuće u osnovi je 88 m2, ukupna površina kuće je 176 m2, a površina placa je 362 m2. - U prizemlju kuće se nalazi hodnik, dnevni boravak sa izlazom na zatvorenu terasu, kupatilo,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 80.000 €, 110,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na Bubnju strukture Vp+I na placu površine 210m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice, visokog prizemlja, ispod koga se, u jednom delu, nalazi garaža i sprata.....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Braće Jerković, 690.000 €, 530,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.01.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzna vila na Voždovcu. Površine 550m2 na placu od 12ari. Novogradnja iz 2018. godine. Sastoji se iz suterena, prizemlja i prvog sprata. U suterenu je veliki prostor raznih namena (teretana, igraonica), kupatilo, vešernica, ostava. U prizemlju je veliki i prostrani dnevni boravak....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 242,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Spratna kuća sa tri stambene jedinice na placu od 352m2, sa dva kolska ulaza i prilazima iz dve ulice, u mirnom delu grada. Prizemlje se sastoji od predsoblja, open-space prostora u kom su smešteni kuhinja, trpezarija i dnevni boravak, spavaća soba, kupatilo, ostava i garaža iz koje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 102.250 €, 25,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.000 €, 160,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, kuća po plus pk, u blizini oš Radoje Domanović i otca. Zbog svoje pozicije ima potencijala za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Nalazi se na placu površine 202m2. Podrumski deo sa spratom povezuju unutrašnje stepenice u ulaznom predsoblju....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 80.000 € na 75.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 75.000 €, 111,00 m2 cca 680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.02.2025 - 80.000 €
29.04.2026 - 75.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se spratna kuća, 111m2 sa 1500m2 voćnjakom na kojem su posađene jabuke. Kuća se sastoji iz podruma, prizemlja i sprata. Prizemlje se sastoji lođe, iz kojeg se ulazi u prizemni deo kuće gde se nalaze mali toalet, dnevna soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilom i ostavom. Gornji....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 103.000 €, 146,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena od čvrstog materijala, površine 146 m2. U svom sastavu u prizemlju ima predsoblje,sanitarni čvor, kuhinju, dnevnu sobu koja ima izlaz na terasu i iz koje se ulazi u mali hodnik sa 3 sobe i kupatilom. Iz predsoblja se silazi u suteren gde je smeštena kotlarnica,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 54,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ada mol, 2.5s, 54 m, novogradnja, LUX U prilici smo da vam predstavimo stanove u izgradnji koji se nalaze u mirnoj ulici kod Ada Mol, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, obdaništa i kompletne infrastrukture. Stanovi su svetli, izuzetno funkcionalni i kvalitetno građeni.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 2.500 €, 185,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.08.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se 5.0 stan od 185m2, salonski stan sa 2 ulaza u visokom prizemlju stambene zgrade. Veliki ulazni antre i 5 kancelarija, kuhinja, kupatilo, 2 toaleta, terasa. Cg (infostan cca 200 EUR), centralna klima, internet -SBB, alarm, kartični ulaz. Stan je potpuno renoviran- nove instalacije,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 177.500 €, 71,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 99.000 € na 92.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 92.000 €, 66,00 m2 cca 1390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 99.000 €
20.04.2026 - 92.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na 1 km od centra Barajeva u naselju Gaj, u urbanoj i lepo sređenoj sredini, predstavljamo vam, što je retko u ponudi, lep trosoban stan renoviran na visokom prizemlju, što je u visini prvog sprata. U naselju je puno zelenila i travnatih površina, igrališta za decu, obdanište, muzička....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 116,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.08.2025.,

www.indomio.rs

*Na prodaju kuća nadomak centra grada Sombora, u blizini samoposluge. -Površina kuće je 116 m2, a površina placa je 478 m2. -U prizemlju kuće se nalazi terasa, hodnik, dnevni boravak, kupatilo, toalet, vešeraj, kuhinju sa trpezarijom i tri sobe. Na spratu se nalaze još dve spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 50.000 €, 21,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.12.2025.,

www.indomio.rs

Nov stan u niskom prizemlju, na lepoj lokaciji na Miljakovcu, useljiv u maju . Funkcionalna garsonjera sa odličnim rasporedom. Bivši naziv ulice Frana Levstika. Grejanje na norveške radijatore, kvalitetna keramika, parket, PVC stolarija, uknjižen. Samo za keš kupce. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 880.000 €, 253,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Vračara, na jednoj od najmirnijih i najekskluzivnijih lokacija u neposrednoj blizini Kalenić pijace, smeštena u diskretnoj, jednosmernoj ulici sa minimalnim saobraćajem, nudi se luksuzna nekretnina za najzahtevnije kupce. Stan od 253 m² + 66 at, koji se nalazi na prizemlju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 92.700 €, 59,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2022.,

www.indomio.rs

Komplet renoviran od poda do plafona. Fantastičan raspored sa velikim prostorijama, dnevni boravak je oko 17m2, spavaća soba oko 14m2, a kuhinja sa trpezarijom oko 20m. U ceni stana ostaje nova odlična kuhinja sa sudo mašinom, nov po meri pravljen plakar u dnevnom boravku i kompletno....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 111.892 €, 51,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 50.86m2 u izgradnji, dostupan na trećem i četvrtom.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 122.000 €, 144,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Kuća u mirnoj ulici u neposrednoj blizini glavne ulice, 1,3 km od centra, 1,7 km od osnovne škole, 1,5 km od srednje škole. Spratnost kuće: P+1, 144,00 m2 bruto, uknjiženo, dimenzije kuće 9,72 x 7,25. Pomoćni objekat P + 0, 45 m2 nije uknjižen. Plac je gradsko građevinsko zemljište,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 43.260 €, 21,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SAMO KOD NAS, predstavljamo Vam fantastičan jednosoban stan na atraktivnoj lokaciji. Stan se nalazi u prizemlju zgrade. Odličan kvalitet zgrade, na podu hrastov parket. Prodaje se prazan, sve je novo u odličnom stanju. Za više informacija pozovite naše agente! .

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 730.000 €, 421,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa kuća na Nišavskom Keju. Odlična investicija za miran i komforan porodični život. Lokacija je jedinstvena, pa se može rekonstruisati i adaptirati za mnogobrojne poslovne objekte, klinike, hotele. Takođe, odlična investicija za izgradnju stambene zgrade. Plac je površine....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 280.000 €, 200,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.12.2023.,

www.indomio.rs

Materijal: Cigla Dvorište: DA Nus prostorija: DA Izolacija: DA Stolarija: PVC Garaža: DA Parking: U dvorištu zgrade Sprat: 1 i 2 Spratnost: Prizemlje + 2 sprata Lift: NE Grejanje: Gas Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska Fiksni telefon DA | CATV: DA Terasa: 2 terase....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 92.160 €, 50,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi dvosoban stan u novogradnji u mirnom delu Donje Vrežine, pogodni za stanovanje i izdavanje. Stan je ukupne površine 49,82 m² i nalazi se u prizemlju objekta (Po+P+4) Cena: 1.850 €/m² 1.900 €/m² (kreditni kupci) Parking mesto: 5.000 € Struktura stana: Dnevni boravak sa kuhinjom....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 270,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.05.2024.,

www.indomio.rs

Na mirnoj lokaciji okružena šumom, prodaje se porodična kuća od 270m2 sagrađena 1992. godine. Smeštena na perceli od 1337m2 na koji se nalazi i pomoćna zgrada od 35m2 gde su garaža, letknja kuhinja i malo kupatilo. Na prizemlju se nalazi velik dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 199.500 €, 55,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Komforan dvosoban stan, lako adaptibilan u dvoiposoban. Uknjižen je na 55m2 i nalazi se u održavanoj zgradi sa lepo uređenim ulazom i novim liftom. Stan se nalazi na visini prvog sprata, iako se u katastru vodi kao visoko prizemlje. Sastoji se od dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje,....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 257.500 €, 576,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju komforna kuća u Rumi u prometnoj ulici. Kuća je spratnosti Polusuteren+P+1 sa mogućnošću uređenja i potkrovlja. Bruto površina objekta 620m2. Deljivo na 4 stambene jedinice + garaža. Poseduje 4 kupatila i jedan toalet. Suteren i prizemlje pogodni za poslovnu namenu. Kuća....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 400.000 €, 482,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.11.2023.,

www.indomio.rs

Jedinstvena kuća u Kertvarošu na tri etaže ukupne površine 482m2. Prizemni deo se sastoji od većeg hodnika koji vodi ka trpezariji, kuhinji i izlazu ka zatvorenoj terasi sa zidanim roštiljem. Spavaća soba, kupatilo, ostava i garaža čine ostali deo prizmelja. Prvi sprat čini prostrani....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 135.000 €, 176,00 m2 cca 770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 117.000 €, 67,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u centru Kraljeva, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini Zdravstvenog centra Studenica. Stan predstavlja idealnu priliku kako za prodaju stanova za stanovanje, tako i za poslovni prostor (lokal, ordinacija, kancelarija, apoteka). Stan ima 67m², uz mogućnost....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 227.737 €, 55,00 m2 cca 4140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.12.2025.,

www.indomio.rs

Odličan, LUX, 2.0 stan od 55m2 sa terasom od 100m2 koja pripada samo tom stanu, u prizemlju zgrade od tri sprata, vrhunske gradnje. Korišćeni najmoderniji i najsavremeniji materijali, kako u izgradnji, tako i u završnim radovima, modernog koncepta i dizajna. Sigurnosna vrata, najkvalitetnija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 265.000 €, 268,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Na lepom i mirnom delu grada u Kertvarošu prodaje se velika porodična kuća na placu od 230m2. Kuća je građena od opeke, ima 268m2 u neto površini. Sastoji se od podruma, prizemlja, sprata i potkrovlja. Na prizemlju je garaža, hodnik, kupatilo, ostava, kuhinja, trpezarija sa dnevnom....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 998.000 €, 650,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.indomio.rs

Kvalitetna,lepa, dobro projektovana, osmišljena, uknjižena kuća 650m2, na 3 etaže i 15 ari placa, nalazi se na veoma traženoj lokaciji u prestižnom kraju, sklonjena od ulice na trasi ruže vetrova ( uvek je čist vazduh). Dobra saobraćajna povezanost, sa više linija i opcija gradskog....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 4.500 €, 570,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kuću organizovanu na 4 nivoa, sa ukupno 19 kancelarija, vlastitim dvorištem i parking mestima. Idealna za IT kompanije, ambasade, korporacije ili firme koje traže privatnost i poslovno okruženje. Organizacija prostora: Polusuteren (nivo dvorišta): - 1 velika + 1 manja kancelarija....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 165.000 €, 145,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća na Bubnju 145m2, strukture P+I na placu površine 350m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice, prizemlja i sprata. Kuća je uvučena od ulice, do nje se dolazi....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 178,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fina porodična kuća u naselju Delijski Vis iznad Elektronske Industrije. Nalazi se u mirnom okruženju, a nadomak su osnovna škola, vrtić, brojni marketi, autobusko stajalište. Kuća je uknjižene površine 178m2, spratnosti pr+1+pk. Nalazi se na placu površine 300m2. Podeljena....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 522)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>