• GoHome Professional
www.indomio.rs parket potkrovlje - GoHome nekretnine mali oglasi
  • www.indomio.rs parket potkrovlje - GoHome nekretnine mali oglasi
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket potkrovlje

  • Za upit "www.indomio.rs parket potkrovlje" pronađeno 196 nekretnina - prosečna cena 1.272 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 150 m2
    • do 190 m2
    • 190 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 190 m2
    • 230 m2
  •  Po ceni
    • do 72000 eura
    • do 90000 eura (prosečna cena)
    • do 100000 eura
    • do 906 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, NIŠ, Jagodin Mala, 280.000 €, 332,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.11.2023.,

www.indomio.rs

Kuća Somborski bulevar Moj Agent prodaje kuću na Somborskom bulevaru, po strukturi Pr+1+Pk (332 kvm neto). Prizemlje: *Magacinski prostor 100 kvadrata. *Kotlarnica (pelet, struja). Prvi sprat - 118 kvadrata: *Kuhinja sa trpezarijom. *Dnevni boravak. *3 spavaće sobe. Potkrovlje - 114....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

U strogom centru grada prodaje se stan u zgradi sa liftom, površine 94 m2. U svom sastavu ima predsoblje, kuhinju sa trpezarijom, kupatilo i dnevnu sobu iz koje se ide u potkrovlje gde su smeštene 2 spavaće sobe. Podovi su parket i pločice, stolarija je drvena. Grejanje je toplana.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 332.000 €, 120,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.11.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo trosoban u novogradnji sa Pdv-om od 120 m2+ garažnim mestom na Banovom Brdu. Prostorije: prostran dnevni boravak sa kuhijom i trpezarijom, dve spavaće sobe, dva kupatila, dve terase. Sam na spratu. Iznad stana je potkrovlje. Izuzetna novogradnja, u mirnoj....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket potkrovlje'
105.000 €
180.250 €
210.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 1.000 €, 160,00 m2 cca 6 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, kuća po plus pk, u blizini oš Radoje Domanović i otca. Zbog svoje pozicije ima potencijala za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Nalazi se na placu površine 202m2. Podrumski deo sa spratom povezuju unutrašnje stepenice u ulaznom predsoblju....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 185.000 €, 187,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.06.2025.,

www.indomio.rs

Subotica – Aleksandrovo, prodaje se kuća sa potkrovljem i zidanom garažom površine 187kvm na placu površine 321kvm. Kuća u svom sastavu poseduje: u prizemlju dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, jednu spavaću sobu, hodnik, toalet i kupatilo dok se na spratu nalaze: tri sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 110.500 €, 45,00 m2 cca 2460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Stanovi na prodaju Novi Sad – Novogradnja sa jednosobnim, dvosobnim, trosobnim i četvorosobnim stanovima Stanovi na prodaju u NOVOM SADU Zgrada se sastoji od 86 stambenih jedinica i 86 garažnih mesta, sa planiranim završetkom radova 30. aprila 2027. godine. U ponudi su jednosobni,....

 
 
 
  Kuća, KULA, 103.000 €, 300,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.09.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju novija kuća u Crvenki ima oko 300 m2 i sastoji se od podruma, prizemlja i potkrovlja. Podrum poseduje garažu, špajz jednu malu prostoriju u kojoj se nalazi kotao za gas i jednu veliku prostoriju. U prizemlju poseduje dnevni boravak, kuhinju sa trpezarijom, 2 sobe, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 432.000 €, 216,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - oko 60-tak m2, izlazak na terasu sa prelepim pogledom ka gradu, dva....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 179.000 €, 390,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

Prostrana kuća funkcionalnog rasporeda sa tri etaže, dvorištem i garažom na parceli od 367m2, Gradnulica. Prizemlje: predsoblje, 2 sobe, otvoreni koncept dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i ostava. Prvi sprat: 4 sobe i kupatilo. Potkrovlje: 3 sobe i kupatilo. 4 velike....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 89.000 €, 236,00 m2 cca 380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja komplet uknjizene kuce sa garazom i svim pomocnim objektima na 12ari placa, na 3 nivoa. U neposrednoj blizini se nalazi bus stanica sa vise linija geadskog prevoza, a jedna linija Vranic direktno povezuje sa Banovim Brdom. Sto je veliki benefit. Vranic je naselje koje ima....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 135.000 €, 192,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća sa potkrovljem građena od čvrstog materijala (termoblok i cigla, izolacija 5 i 10 cm). Prizemni deo kuće građen je 1974. godine, izolovan, sa urađenom fasadom i u svom sastavu ima trpezariju sa kuhinjom i ostavom, centralno predsoblje, 3 sobe i kupatilo. U sklopu kuće....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 222.000 €, 224,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika porodična kuća na dve etaže u MZ Dudova šuma, 800 metara od centra grada. Kuća je građena od opeke i ima 224 m2, izolovan stiroporom od 5 cm i nalazi se na placu od 273m2. Sastoji se iz dve etaže sa posebnim ulazom. Na prizemlju je ulaz, mala kuhinja, WC, kupailo,....

 
 
 
  Kuća, TRSTENIK, 50.000 €, 190,00 m2 cca 260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

Kuca u Grabovcu na periferiji Trstenika. kuca je pored glavnog puta, 190 kvadrata. Uprizemlju se nalazi kupatilo, dnevna sa trpezarijom, stepenice. na medjuprostoru je jedna soba. stepenice za sparat sa 4 sobe i kupatilom. Parket je nov, zidovi okreceni, kuhinja je nova, stolarija....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 225.000 €, 240,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2024.,

www.indomio.rs

Subotica – Mali Bajmok, prodaje se prizemna kuća sa potkrovljem i suterenskim prostorijama površine 240kvm na placu površine 374kvm. Kuća u svom sastavu poseduje tri spavaće i dve dnevne sobe, tri kupatila. U dvorištu se nalazi registrovan poslovni prostor od 40kvm. koji je trenutno....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 90.000 €, 200,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.08.2023.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 93440, 16a, spratna, struja, kanalizacija, terasa(3), uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, može zamena(). Na 60 km od Beograda nalazi se mesto Uzdin .VEOMA POVOLJNONEKORIŠĆENA KUĆA SA NOVIM NAMEŠTAJEM.MOGU....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 220.000 €, 70,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.indomio.rs

Nudimo vam komforan stan u potkrovlju zgrade sa samo 4 stana. Na odličnoj lokaciji u ulici Teodora Hercla koja je žila kucavica i povezuje Tosin bunar i Prvomajsku ulicu, samim ti povezuje Novi Beograd i Zemun. Ukupna površina stana iznosi 85m2 plus terasa od 60m2, dvostrano je orjentisan.....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 145.000 €, 119,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u nizu građena u 3 nivoa, površine 119 m2. U svom sastavu u prizemlju ima dnevni boravak, kupatilo i kuhinju sa ostavom iz koje se izlazi na zatvorenu terasu i dvorište. Na spartu se nalaze 2 spavaće sobe, terasa i kupatilo. U potkrovlju je otvoren prostor i još jedno....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 275.000 €, 320,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća u naselju Apelovac iznad Niške pivare. U blizini su osnovna škola, pošta, marketi. Nalazi se u mirnom i lepom okruženju za porodično stanovanje, kao i za izdavanje. Kuća je u osnovi 80m2, spratnosti sut+vpr+1+pk, korisne površine 320m2 . Nalazi se....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 110.000 €, 128,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.01.2024.,

www.indomio.rs

Materijal: Puna opeka Parcela: 830m² Izolacija: Demit Stolarija: PVC i drvo sa duplim termopan staklima Garaža: DA Spratnost: P+Pk Grejanje: Inverter klime, peć na drva Struja: Monofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska Fiksni telefon: DA | CATV: DA Terasa: DA Pod: Parket, Pločice,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, UŽICE, 1.800 €, 650,00 m2 cca 3 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2022.,

www.indomio.rs

Izdajemo stambeno-poslovni prostor ukupne 650 m2 na tri etaže. Nalazi se na Lokvi i udaljen je od Užica oko 5km i od Sevojna oko 3km. Do njega se stiže asfaltnim putem koji je prohodan i zime i leti. Prva etaža je površine 250m2 i na njoj su smeštene radionica i kontlarnica (od oko....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 95.000 €, 138,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

(173) Kuća 138m2 na placu od 2387m2 Prodaje se kuća površine 138m2 na placu od 2387m2. Sastoji se od prizemlja i potkrovlja. U prizemlju su dve spavaće sobe, dnevna soba sa trpezarijom i radnim delom kuhinje, kupatilo i hodnik. Letnja kuhinja sa sobom. U potkrovlju su dve spavaće....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Pantelej, 330.000 €, 410,00 m2 cca 810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.05.2023.,

www.indomio.rs

Kuca, Poslovno stambeni objekat, P+1+Pk, na placu od 4 ari na odlicnoj lokaciji blizu Somborskog bulevara kao i Knajzevacke ulice u vrlo prometnoj ulici. Kuca povrsine 410 m2 sa dvoristem iza kuce i parkingom ispred kuce, u prizemlju kuce poslovni prostor, a na spratu cetvorosoban....

 
 
 
  Kuća, ŠABAC, 165.000 €, 314,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.indomio.rs

Spratna kuća u osnovi 127m2, gradnja 2001. na parceli 4792 sa pomoćnim objektima - dve garaže, letnja kuhinja, ostava i sušara. Termička izolacija (8/5cm). Krovni pokrivač: daska+ter-papi+crep "mediteran". Oluci limen. Objekt uknjižen, upotrbne dozvola, bez tereta. POVOLJNO ZA DVE....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 140.000 €, 250,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se velika samostalna nedovršena porodična kuća u MZ Novo Selo, blizu Karađorđevog puta na placu od 616 m2. Nedovršena kuća ima 160m2 u bruto površini, u sivoj fazi je, sastoji iz kuhinje, dnevne sobe sa izlazom na terasu, tri spavaće sobe, kupatila, WC-a i ostave, i galerije....

 
 
 
  Kuća, INĐIJA, 108.000 €, 62,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Čortanovci, vikendica 62m², 2.697m² ++|++ Kvalitetna vikend kuća građena od čvrstog materijala (kamen i cigla) od 62m² na velikom placu površine 2.697m². Širina fronta oko 27m dužina oko 100m. Nalazi se u blizini glavnog puta, okružena zelenilom, borovima, vinovom lozom, kruškama....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 327.000 €, 244,00 m2 cca 1340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća 244 m2 na placu od 270m2 na Ledenoj steni . Kuća se sastoji od prizemlja u kome se nalazi veća prostorija, kuhinja, kupatilo, podrum i garaža. Prvi sprat se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i dve terase, Na drugom spratu....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 300.000 €, 400,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

-Kuća u Pančevu u lepom i mirnom delu grada (naselje Strelište) površine 400m2 na 6ari placa. -Kuća se sastoji od suterena, prizemlja, sprata i potkrovlja. Osnova kuće je 100m2 -Suteren se sastoji od garaže, radionice, kotlarnice, ostave i jedne sobe. -Prizemlje se sastoji od velikog....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 95.000 €, 220,00 m2 cca 430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lepa porodična kuća kvalitetne gradnje u naselju Nikola Tesla. Nalazi se na finom mestu za porodični život, blizu je autobuska stanica, desetak minuta hoda je do osnovne škole i vrtića. Kuća je po strukturi prizemlje i potkrovlje, ukupne površine 190m2, neto 154m2. Podeljena....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 175.000 €, 309,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća na odličnoj lokaciji u naselju Branko Bjegović, u neposrednoj blizini škole, ambulante i autobuskog stajališta. Kuća je strukture Pr+P1+Pk, ukupne površine 309m2, na placu površine 240m2. Na visokom prizemlju i I spratu su dva trosobna stana od po 80 m2....

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 280.000 €, 309,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Odlična,redovno održavana porodična kuća nalazi se u mirnom i uredjenom delu Sremčice (tkz plato Sremčice) i u blizini Beogradske ulice i svih pratećih infrastrukturnih objekata. Kuća je uknjižena, ima 3 etaže ukupne površine 309m2 u okviru koje se nalazi garaža površine 16 m2. Pored....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 110.000 €, 94,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban stan u najužem centru grada na 2. spratu površine 75 m2. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom, trpezarijom i kupatilom a na spratu se nalaze još dve spavaće sobe.Na podovima je parket, prozori su drveni sa duplim staklima a u potkrovlju su Velux krovni prozori. Uz stan....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 340.000 € na 300.000 € dana 22.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SUBOTICA, 300.000 €, 340,00 m2 cca 880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 340.000 €
22.03.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.03.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se višenamenski objekat na odličnoj lokaciji na Paliću, u mirnoj asfaltiranoj ulici, u blizini centra, na placu površine 773 m². Nekretnina je pogodna za veliku porodičnu kuću, ali i kao investicija za turističke svrhe (apartmani, manji pansion i slično). Objekat je građen....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 320.000 €, 250,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2024.,

www.indomio.rs

Palilula, Borča kuća, 250m2, III etaže, EG, telefon, interfon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt. Veoma funkcionalna, svetla i prostrana kuća, na tri etaže. Kuća je novije gradnje, sendvič zidovi sa slojem tvrdog tervola u sredini. Spoljašnja stolarija je aluminijumska....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 185.000 €, 236,00 m2 cca 780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.10.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća građena 2017. godine u dve etaže.U prizemlju se nalazi ulazno stepenište,predprostor,toalet,kuhinja,dnevni boravak sa trpezarijom koji ima izlaz na dvorišnu terasu,prostor ispod stepeništa koji se koristi kao ostava ,radna soba.U potkrovlju se nalazi hodnik iz kog....

 
 
 
  Kuća, ČAČAK, 200.000 €, 170,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.07.2022.,

www.indomio.rs

Domaćinstvo u Prislonici sa 70 ari okućnice pogodno za seoski turizam. U sklopu domaćinstva je poslovno-stambeni objekat koji je površine u osnovi 170 m2, a spratnosti P+1+Pk. Prizemni deo objekta je poslovni prostor (restoran sa pratećim prostorijama koji ima dugu tradiciju) , a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 74.800 €, 44,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.03.2025.,

www.indomio.rs

Uknjižen stan u potkrovlju, u novogradnji, u zgradi sa 8 stanova. Predsoblje, kombinovani prostor, kuhinja-trpezarija i dnevna, kupatilo i spavaća soba. PVC stolarija TROKAL- niskoemisiono staklo punjeno argonom, roletne i komarnici, hrastov parket, keramika i sanitarije prve klase....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 250.000 €, 300,00 m2 cca 830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kvalitetna kuća u nizu, suteren, visoko prizemlje, sprat i potkrovlje, na odličnoj lokaciji u novom delu nas. Branko Bjegović, u neposrednoj blizini vrtića, škole, ambulante i autobuskih stajališta. U suterenskom delu je prostrana garaža, prostrani hodnik, kupatilo i garsonjera....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Trošarina, 998.000 €, 650,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2024.,

www.indomio.rs

Kvalitetna,lepa, dobro projektovana, osmišljena, uknjižena kuća 650m2, na 3 etaže i 15 ari placa, nalazi se na veoma traženoj lokaciji u prestižnom kraju, sklonjena od ulice na trasi ruže vetrova ( uvek je čist vazduh). Dobra saobraćajna povezanost, sa više linija i opcija gradskog....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 79.800 €, 30,00 m2 cca 2660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 55.500 €, 37,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.10.2022.,

www.indomio.rs

SOKOBANJA Stanovi u izgradnji u naselju Carina na oko 5min od šetališta. Zgrada modernog dizajna sa liftom, parkingom i solarnim panelima za toplu vodu. Objekat izgrađen od termo blokova sa dodatom termo izolacijom od 12cm, PVC stolarijom sa roletnama i komarnicima. Stanovi su kvadrature....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 412.000 €, 450,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetno lepa nekretnina blizu centra Bačkog Jarka, a u mirnoj ulici. Kuća je kvalitetno građena sa četriri etaže, gde ima suteren, prizemlje, sprat i potkrovlje. Kuća je cela završena i u funkciji. Kuća funkcioniše kao jedna celina za veću porodicu,a može funkcinisati....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 88.400 €, 68,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.11.2024.,

www.indomio.rs

Troiposoban stan, blizu Surčinske ulice, na dobroj lokaciji između okrternice 71 i hotela Mar Grani, na pet minuta od javnog prevoza, duplex površine 68m2, koji se nalazi u potkrovlju stambene zgrade, odmah useljiv. Zgrada je u postupku legalizacije. Kupoprodajni ugovor overava javni....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 194)

<< <1 2 3 4 5> >>

Česte pretrage za nekretnine

  • stan u Beogradu 120 000 eura