• GoHome Professional
www.indomio.rs parket ekskluzivan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • www.indomio.rs parket ekskluzivan - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket ekskluzivan

  • Za upit "www.indomio.rs parket ekskluzivan" pronađeno 66 nekretnina - prosečna cena 2.814 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 220000 eura
    • do 280000 eura (prosečna cena)
    • do 340000 eura
    • do 2800 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, RUMA, 165.000 €, 300,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.09.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 123354, 2.91a, prizemna, potkrovlje, struja, kanalizacija, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, podrum, ostava, može zamena(), pogodan za pp, deljiv. EKSKLUZIVNA PRODAJA - Bez ulaganja, starija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 350.200 €, 136,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.08.2025.,

www.indomio.rs

Srpski: Prodajemo odmah useljiv šestosobni stan u urbanoj vili na Telepu. U ponudi su dva ekskluzivna stana površine 136 m² i 143 m² u mirnoj i elitnoj zoni Telepa, u urbanoj vili vrhunske gradnje. Svaki stan poseduje čak 90 m² krovnih terasa, koje dodatno obogaćuju životni prostor,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 396.600 €, 101,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna prilika za kupovinu modernog dupleks apartmana u novoj Vili Gradina, na prestižnoj i izuzetno dostupnoj lokaciji u blizini jezera, Lidla i centra, a ipak u mirnom i zelenom okruženju. Idealno za odmor, život i izdavanje! Površina: 64 m Sprat: III sprat dupleks Novogradnja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 1.200 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se ekskluzivan, potpuno nov stan, nikada useljavan, na trećem povučenom spratu moderne zgrade. Stan je izuzetno prozračan i svetao, sa otvorenim pogledom na Hram Svetog Save, što ga čini jedinstvenim na tržištu. Karakteristike stana: Cena zakupa: 1.200 EUR mesečno Garažno mesto....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 485.000 €, 140,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom Vam predstavlja ekskluzivan petosoban stan za prodaju na Dedinju, u jednoj od najprestižnijih rezidencijalnih zona Beograda. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu Dedinja, u neposrednoj blizini Belog Dvora i Američke ambasade, u pravoj oazi mira....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 237.276 €, 65,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Idealna prilika za one koji žele prostran, funkcionalan stan u mirnom delu Hadžipopovca, u neposrednoj blizini Zire. Stan pruža savršenu kombinaciju udobnosti i praktičnosti, sa prostorom koji je pažljivo osmišljen za svakodnevni život i relaksaciju. Karakteristike stana: • Površina:....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 139.280 €, 48,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivna novogradnja u centru. Stambeno poslovni objekat Po+P+8. Stan je projektovane površine 47,86m2. Nalazi se na trećem spratu, čine ga ulazni hodnik, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, toalet, kupatilo i terasa. Svaka stambena jedinica ima nezavisan....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 144.900 €, 69,00 m2 cca 2100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

EKSKLUZIVAN STAN U IZGRADNJI- BATAJNICA CENTAR -69 m² U ponudi je moderan i funkcionalan trosoban stan u manjem, ekskluzivnom objektu u srcu Batajnice, na lokaciji koja pruža mir, privatnost i odličnu povezanost sa gradom. Stan se nalazi na 1. spratu i prostire se na 69 m², sa idealnim....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 204.300 € na 206.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 206.000 €, 51,00 m2 cca 4040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 204.300 €
17.05.2026 - 206.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 250.000 €, 113,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan četvorosoban stan u luksuznom kompleksu Green Hill Zlatibor, na jednoj od najtraženijih lokacija na Zlatibor. Stan ima 113 m² + 40 m² privatnog dvorišta, idealnog za uživanje i dodatni komfor. Trostrano je orijentisan, što obezbeđuje obilje svetlosti i prijatan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 538.000 €, 127,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan stan u premium novogradnji na Vračaru, u Južnom bulevaru, projektovan po najvišim standardima savremenog stanovanja. Ova luksuzna nekretnina površine 127 m² predstavlja savršen spoj funkcionalnosti, komfora i modernog dizajna. Stan je organizovan kao 4.0 struktura....

 
 
 
  Stan, BELI POTOK, 147.500 €, 61,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivna ponuda – Stan 61 m², Braće Jerković U ponudi je elegantan i izuzetno svetao stan površine 61 m², smešten na trećem spratu uredne stambene zgrade u jednom od najpoželjnijih delova naselja Braće Jerković. Stan odiše toplinom i potencijalom, sa pažljivo osmišljenim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 196.000 €, 54,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Savršen izbor za one koji traže funkcionalan i udoban stan u mirnom delu Hadžipopovca, u neposrednoj blizini Zire, gde su svi sadržaji, restorani i kafići lako dostupni, a mirna ulica pruža privatnost i spokoj. Stan je pažljivo projektovan – sa svojih 54m2 nudi odvojenu spavaću sobu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 560.000 €, 130,00 m2 cca 4310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je ekskluzivan penthaus na Vračaru, u Južnom bulevaru, smešten u novogradnji visokog kvaliteta koja ispunjava najviše standarde savremenog stanovanja. Ova luksuzna nekretnina površine 130 m² predstavlja idealan spoj elegancije, funkcionalnosti i komfora. Stan je dvostrano....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 250.000 €, 75,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju je ekskluzivan penthouse u zgradi novije gradnje izgrađene 2022. godine, na odličnoj lokaciji na opštini Voždovac. Izdvaja po prelepom pogledu sa terase koja se prostire uz ceo stan u obliku slova L, orijentisan je severoistočno. Stan je polunamešten, poseduje ugradnu kuhinju,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 319.000 €, 216,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Retka prilika na tržištu – ekskluzivan stan na poslednjem spratu nove zgrade u izgradnji, sa prostranom terasom i spektakularnim, otvorenim pogledom na panoramu Beograda. Ovaj stan od 116m² grejne površine + 100m² krovne terase predstavlja savršen spoj komfora, privatnosti i moderne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 53,00 m2 cca 4150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivan stan u jednoj od najpoželjnijih ulica Voždovca – Jove Ilića 2.0, IV sprat, idealan za one koji ne pristaju na kompromise kada je kvalitet života u pitanju. U pitanju je savremen, luksuzno opremljen stan, savršen spoj elegancije, funkcionalnosti i prestiža.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 360.000 €, 142,00 m2 cca 2540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.03.2025.,

www.indomio.rs

Ponosno nudimo na prodaju ekskluzivan stan u urbanoj vili na Telepu, u mirnoj ulici u Novom Sadu. Ovaj dom pruža luksuzan način života uz lakoću pristupa svim gradskim sadržajima, uz maksimalnu privatnost jer se na svakom spratu nalazi po jedan stan. Stan ima 142 m² i pažljivo je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 435.800 €, 111,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Šumice, 598.000 €, 155,00 m2 cca 3860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju ekskluzivan penthaus površine 155 m2, grejne površine 126 m2, projektovan za vrhunski komfor i privatnost. Stan je četvorosoban po strukturi i izuzetno funkcionalnog rasporeda. Dnevni deo je prostran i svetao, dok je spavaći deo organizovan kao poseban blok koji pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 583.888 €, 118,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

BW Victoria je nova ekskluzivna zgrada na samoj obali reke sa direktnim pristupom Sava Promenadi, kao i različitim kulturnim i rekreativnim sadržajima. Svaki stan u zgradi BW Victoria ističe se dizajnom enterijera i završnom obradom najvišeg kvaliteta. Višeslojni drveni parket pokriva....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 443.700 €, 113,00 m2 cca 3930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 319.000 €, 78,00 m2 cca 4090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , blizina Kalenica , Topolska , 78m2 + 5m2 , 76m2 uknjizena kvadratura , 2 / 2 - Vptk , eg , bez lifta , ekskluzivan , atraktivan stan - Vptk , trostrano orijentisan , izrazito svetao , kompletno renoviran , Hrastov parket , vrhunske sanitarije i keramika , autenticna ,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-66 (od ukupno 66)

<< <1 2> >>