• GoHome Professional
www.indomio.rs parket dvorište što skuplji porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket dvorište što skuplji porasla - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket dvorište što skuplji porasla cena

  • Za upit "www.indomio.rs parket dvorište što skuplji porasla cena" pronađeno 13 nekretnina - prosečna cena 1.950 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 90 m2
    • do 110 m2
    • 110 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 110 m2
    • 130 m2
  •  Po ceni
    • do 170000 eura
    • do 220000 eura (prosečna cena)
    • do 260000 eura
    • do 2200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+5%

Promena cene sa 285.000 € na 300.000 € dana 25.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 300.000 €, 64,00 m2 cca 4690 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.06.2023 - 290.000 €
16.07.2023 - 275.000 €
13.03.2024 - 235.000 €
20.03.2024 - 260.000 €
23.10.2024 - 280.000 €
15.10.2025 - 299.000 €
22.10.2025 - 285.000 €
25.03.2026 - 300.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2023.,

www.indomio.rs

Prodaje se trosoban stan u kompleksu Savada 3, jednom od najtraženijih naselja Novog Beograda. Stan se nalazi u mirnom delu bloka 65 i pruža savršeno okruženje za porodičan život. Kompleks je moderno uređen i strateški povezan sa glavnim saobraćajnicama, školama, vrtićima i Delta....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 463.500 € na 515.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NOVI SAD, Telep, 515.000 €, 147,00 m2 cca 3500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.11.2023 - 463.500 €
15.03.2026 - 515.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.11.2023.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Telep. Neposredna blizina Subotičke ulice. Uknjižena, spratna kuća sa dvorištem i garažom. Ovaj stambeni prostor uknjižene površine 147m2 nalazi se na placu veličine 371m2 i sastoji se od tri etaže - podrum, visoko prizemlje i sprat. Podrum ove kuće je u sirovom stanju.....

 
 
 
 
+26%

Promena cene sa 195.000 € na 245.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 245.000 €, 210,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 195.000 €
24.04.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća u Durlanu u neposrednoj blizini pošte, na izuzetnoj lokaciji za život. Kuća je u osnovi 103m2 i sastoji se od prizemlja i sprata, a uz nju je i manje dvorište. Plac na kojem se nalazi je površine 150m2. Prizemlje se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs parket dvorište što skuplji porasla cena'
152.000 €
207.293 €
186.727 €
 
+10%

Promena cene sa 219.624 € na 241.586 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 241.586 €, 91,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 260.712 €
15.02.2026 - 228.775 €
27.02.2026 - 241.586 €
04.03.2026 - 219.624 €
10.04.2026 - 241.586 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.indomio.rs

Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih sadržaja i zelenila.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 221.000 € na 228.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 228.000 €, 103,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.12.2025 - 221.000 €
13.05.2026 - 228.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

2,0 Vracar , Sazonova , 103m2 ( 52m2 povrsina stana + 51m2 pripadajuce dvoriste - terasa ) , Pr / 5 , lift, cg / kalorimetri , perfektan stan sa lepo uredjenim dvoristem povrsine 51m2 , lepo pozicioniran , istocno orijentisan , izrazito svetao stan , visina plafona 2,7m , Alu stolarija....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 162.504 € na 178.754 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 178.754 €, 67,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.01.2026 - 192.906 €
25.01.2026 - 175.368 €
27.02.2026 - 178.754 €
04.03.2026 - 162.504 €
10.04.2026 - 178.754 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 160.000 € na 170.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 282,00 m2 cca 600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2022 - 200.000 €
08.07.2022 - 190.000 €
23.09.2022 - 170.000 €
16.11.2022 - 155.000 €
29.03.2023 - 135.000 €
29.03.2024 - 110.000 €
22.05.2024 - 150.000 €
22.09.2024 - 170.000 €
19.09.2025 - 165.000 €
06.03.2026 - 160.000 €
06.05.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2022.,

www.indomio.rs

Odlična kuca u Starčevu, u gradskom naselju grada Panceva, nadomak Beograda. Ukupna površina kuce je 282 m2, na 4,82 ari placa. Kuca se sastoji od dva podruma ukupne površine 60m2, prizemlja i prvog spata koji čine dve odvojene stambene jedinice i tavanskog prostora koji se moze preurediti....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 139.872 € na 153.859 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 153.859 €, 58,00 m2 cca 2650 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 166.039 €
25.01.2026 - 150.945 €
15.02.2026 - 145.700 €
27.02.2026 - 153.859 €
04.03.2026 - 139.872 €
10.04.2026 - 153.859 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

DIREKTNA PRODAJA Sigurna budućnost za vašu porodicu počinje u našem kompleksu. Cena stanova je od 2400eur/m2+PDV. Moderan stil gradnje, podređen porodičnom komforu. Na ušuškanoj lokaciji u kompleksu izuzetnog kvaliteta. Pored kompleksa je parcela koja je namenjena izgradnji sportskih....

 
 
 
 
+16%

Promena cene sa 129.000 € na 149.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, NIŠ, 149.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 129.000 €
24.04.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Trošarini uknjižene korisne površine 214m2 plus garaža 27m2. Parcela na kojoj je kuća je ukupne povšine 394m2. Kuća se sastoji od prizemlja gde su pomoćne prostorije, sprata koji je potpuno opremljen i useljiv, i drugog sprata u potkrovlju koji ima svoj posebni....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 106.392 € na 117.031 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 117.031 €, 44,00 m2 cca 2660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 126.296 €
25.01.2026 - 114.814 €
15.02.2026 - 110.825 €
27.02.2026 - 117.031 €
04.03.2026 - 106.392 €
10.04.2026 - 117.031 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 95.000 € na 99.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 99.000 €, 110,00 m2 cca 900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.12.2025 - 95.000 €
17.05.2026 - 99.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.12.2025.,

www.indomio.rs

U srcu kertvaroša , u lepoj mirnoj ulici , prodaje se trosobna spratna kuća sa suterenom. U suterenu se nalazi garaža i još jedna prostorija , koja može da bude čak i soba . U suterenu ima struje vode i kanalizacije. Na visokom prizemlju se nalazi dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom.....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 87.480 € na 96.228 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 96.228 €, 36,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.01.2026 - 103.846 €
25.01.2026 - 94.405 €
27.02.2026 - 96.228 €
04.03.2026 - 87.480 €
10.04.2026 - 96.228 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-12 (od ukupno 12)

<< <1> >>