• GoHome Professional
www.indomio.rs parket duplex 120 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket duplex 120 m2 pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket duplex 120 m2 pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs parket duplex 120 m2 pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 286 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 91.000 € na 81.000 € dana 27.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 81.000 €, 121,00 m2 cca 670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
29.10.2025 - 91.000 €
27.04.2026 - 81.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.10.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi stan u naselju Borča po strukturi dvosoban duplex ukupne površine 121,58 m2 od kojih je ukupna površina prizemlja 84,54 od kojih je terasa 47,50 m2 i u nivou prvog sprata površina 37,04 m2.Ima priključak struje i vodovodne mreže, parking. Odlična lokacija, u procesu legalizacije.....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 215.000 € na 185.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 185.000 €, 117,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 215.000 €
17.04.2026 - 185.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo prelep duplex stan na mirnoj lokaciji. Stan se nalazi u blizini svih sadržaja potrebnih za život (pekara, prodavnica, škola, igraonica za decu). Struktura stana: predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom iz koje se izlazi na terasu, prostorija za ostavu, stan u gornjem delu poseduje....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 209.900 € na 197.900 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 197.900 €, 124,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.03.2026 - 209.900 €
15.03.2026 - 197.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.03.2026.,

www.indomio.rs

UKNJIŽEN PETOSOBAN DUPLEX – CERAK - RETKO! Cena: 197.900€ Kontakt: +381668091211 Lokacija: Čukarica, Cerak Površina: 124 m2 Struktura: Petosoban stan koji se sastoji od: - ulaznog hodnika; - open space dnevnog boravka; - kuhinje; - trpezarije; - četri spavaće sobe; - dva kupatila;....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 125.000 € na 120.000 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.000 €, 120,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 125.000 €
20.03.2026 - 120.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.05.2025.,

www.indomio.rs

Povoljna ponuda ! Komforan duplex stan u stambenoj zgradi novije gradnje u naselju 25.maj, u blizini sportskog centra, bazena, škole, vrtića, marketa. Stan je uknjižen na 110m2, donji nivo na 54m2, gornji na 56m2. Stan ima 120m2 korisne površine sa maksimalno iskorišćenim kosinama....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 1.850 € na 1.600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.600 €, 120,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 1.850 €
15.05.2026 - 1.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje u Beogradu, Dorćol, u jednom od najatraktivnijih i najprestižnijih delova grada. U pitanju je luksuzan duplex stan površine 120 m, kompletno renoviran i opremljen pažljivo biranim nameštajem i vrhunskim završnim materijalima, koji pruža visok nivo komfora i modernog....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 320.000 € na 292.300 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 292.300 €, 127,00 m2 cca 2300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.12.2024 - 324.450 €
27.12.2024 - 320.000 €
11.03.2026 - 292.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.12.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 114801, III/III, klima, terasa, uknjižen. DUPLEX LUX, 127m2, PORODIČAN STAN u blizini centra. Ima 2 terase, vecu i manju. DONJI DEO: 90m2 dnevni boravak, trpezarija, kuhinja u "g" odvojena od dnevne sobe, ima svoj prozor, garderober, mini kancelarija, kupatilo,....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 1.400 € na 1.250 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.250 €, 112,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 1.400 €
13.05.2026 - 1.250 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lepo sređen stan u novogradnji, veoma funkcionalan dupleks, poseduje dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, tri spavaće sobe i zasebnu sobu garderober, kupatilo i toalet. Nalazi se u maloj zgradi sa četiri stana, mirnoj. U cenu je uračunato garažno mesto. Agencijska provizija za zakupca....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • www.indomio.rs duplex 120 m2 pala cena (10)
  • www.indomio.rs parket 120 m2 pala cena (13)
  • www.indomio.rs parket duplex pala cena (7)
  • www.indomio.rs parket duplex 120 m2 (5)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>