• GoHome Professional
www.indomio.rs parket do 2300 eura/m2 interfon - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • www.indomio.rs parket do 2300 eura/m2 interfon - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket do 2300 eura/m2 interfon

  • Za upit "www.indomio.rs parket do 2300 eura/m2 interfon" pronađeno 183 nekretnina - prosečna cena 1.675 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 70 m2
    • 70 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 70 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NIŠ, 177.500 €, 71,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade , sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 185.000 €, 74,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan u prizemlju zgrade, sa galerijom, u izgradnji u Čairu, na atraktivnoj, mirnoj i prestižnoj lokaciji. Izgradnja zgrade je po najsavremenijim standardima moderne gradnje, Po +Pr+G+3 gde će ceo lobi prostor biti u oblogama i enterijerski urađen a prednja strana....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 85,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2023.,

www.indomio.rs

B. ADZIJE 85 V EG 93.000 Prodaje se komforan dvoetazni trosoban stan od 85 mkv u nadgradjenom delu stambene zgrade. Na donjoj etazi (V sprat) je dnevni deo stana: ulazno predsoblje za polukruznim stepenistem za Pk, dnevna soba, trpezaija, reso kuhinja i wc, a na gornjoj etazi (Pk)....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 49.000 €, 45,00 m2 cca 1090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Bagljaš – jednosoban stan površine 45m2 + terasa na petom spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje, parket, interfon, uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. .

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 52.000 €, 52,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan i kvalitetno opremljen stambeni kompleks u samom centru Vrnjačke Banje, jednom od najpoznatijih turističkih centara Srbije. Objekat je u završnoj fazi izgradnje (80%) i biće useljiv do kraja godine. Kupovina je moguća i putem stambenog kredita, što ovu ponudu čini....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 45.000 €, 45,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Objekat se nalazi u samom centru grada, u najpoželjnijem urbanom kvartu Rotkvarija, na svega pet minuta hoda od stare gradske jezgre. Lokacija nudi izuzetnu povezanost sa poslovnim, edukativnim i zabavnim sadržajima, što ovu nekretninu čini idealnom kako za stanovanje, tako i za investiciju.....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 650.000 €, 655,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.12.2025.,

www.indomio.rs

U krugu centra Stare Pazove, kuća sa poslovnim prostorom. Kuća ima 5 spavaćih soba, od toga dve sa svojim garderoberima. Kuhinja, dve dneve sobe, kamin u jednoj. Drveni detalji, široki štokovi od punog drveta, prelepa keramika, parket u celoj kući. Tri kupatila. Poslovni prostor,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 237.210 €, 94,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2023.,

www.indomio.rs

Fenomenalna nekretnina renomiranog investitora, poznatog po veoma kvalitetnom načinu gradnje. Stan se nalazi na prvom spratu ali je u realnosti u visini drugog. Poseduje interfon sa video pozivom, podno grejanje u kupatilima, tarket parket, PVC stolariju, sigurnosna ulazna vrata....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 181.700 €, 72,00 m2 cca 2520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u useljivoj novogradnji, Palilula projektovane površine 72 m2. Stan se nalazi na 6. spratu i sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u stambeno poslovnom kompleksu pr plus 6 plus po koju čini....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 73.000 €
15.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Dunavska - trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 170.000 €, 186,00 m2 cca 910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Elemir - novosagrađena trosobna kuća (izgrađena 2019.godine) površine 186m2. Pored kuće na parceli postoje još dva objekta - letnja kuhinja sa toaletom i ostavom i garaža sa radionicom. Sve je sagrađeno na parceli površine 24ara u čijem se zadnjem delu nalazi voćnjak i zasadi oraha....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 65,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.08.2024.,

www.indomio.rs

Prodaje se prelep uknjižen dvoiposoban stan novije gradnje, nalazi dr na eskluzivnoj lokaciji kod parka Čair, u ulici Tome Roksandića, površine je 65m2, ima terasu, CG, nalazi se na IV spratu, ima parking, parket, PVC stolariju, sigurosna vrata, keramiku i sanitarije I klase, KTV,....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 219,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odlična porodična kuća kvalitetne starije gradnje sa lokalom u blizini OŠ Radoje Domanović i garnizonske ambulante u centru grada. Zbog svoje pozicije ima potencijala kako za izdavanje, porodično stanovanje ili za razne namene i delatnosti, razna predstavništva. Kuća je....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 360.000 €, 600,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux kuća kvalitetne gradnje u naselju Branko Bjegović. Nalazi se na idealnoj lokaciji za miran porodični život, nedaleko su OŠ, vrtić. U osnovi je 169m2, ukupne bruto površine oko 600m2, spratnosti podrum, prizemlje, sprat i potkrovlje. Nalazi se na placu ukupne površine....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.100 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno namešten dvosoban stan površine 55 m2 u Bloku 65, Novi Beograd. Stan se nalazi na 1. spratu od ukupno 9 i odmah je useljiv. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, spavaće sobe sa izlazom na terasu i kupatila. Potpuno je opremljen novom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 62,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban stan u ZepTerra, Blok 65 - 62 m2, 1.200 euraCena: 1.300 eura mesečno Lokacija: Blok 65 - ZepTerra kompleks Površina: 62 m2 Struktura: 3.0 - dve spavaće sobe + dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom Sprat: 1 (nije poslednji sprat) Grejanje: Centralno, daljinsko....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 750 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 40 m2 u Cerskoj ulici, na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru - Crveni krst. Stan se nalazi na 3. spratu moderne novogradnje sa liftom i video nadzorom, a zahvaljujući odličnoj poziciji i funkcionalnom rasporedu predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.600 €, 86,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je vrlo komforan, trosoban stan, moderno i luksuzno opremljen nameštajem i tehnikom, poseduje dve spavaće sobe, od kojih je jedna soba master sa sopstvenim kupatilom, dodatno kupatilo i ostavu, kao i terasu sa pogledom na grad, garažno mesto je uračunato u cenu. Veoma lepa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 700 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se razrađen salon lepote na odličnoj lokaciji u novijoj zgradi na drugom spratu sa liftom salonskog tipa visina 3,3m.Opremljen italijanskim nameštajem, ugradnim američkim plakarima, u čajnoj kuhinji su Bošovi aparati, na zidovima samoperive boje, hrastov parket, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 2.000 €, 112,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje - Luksuzan stan 112 m2 | Savada, Novi Beograd U ponudi je ekskluzivan, potpuno nov stan u renomiranom kompleksu Savada na Novom Beogradu, jednoj od najtraženijih i urbanistički najuređenijih lokacija. Stan površine 112 m2 nalazi se na 6. spratu moderne zgrade i predstavlja....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 2.400 €, 136,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Lux, izvanredan stan koji je predmet izdavanja nalazi na izuzetnoj lokaciji se u centru Beograda, u stambeno - poslovnom delu grada, na Opštini Palilula, u blizini parka Tašmajdan”, Botaničke bašte”, Takovske ulice u mirnoj ulici bez većeg prometa. U neposrednoj blizini nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.800 €, 104,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno opremljen stan u luksuznom stambeno-poslovnom objektu Exing Home 65. Kvalitet gradnje je na visokom nivou, kao i kvalitet završnih materijala - višeslojni parket I klase sa završnim slojem od hrasta, granitna keramika I klase proizvođača Marazzi, vrhunski kvalitet sanitarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.200 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan trosoban salonski stan za izdavanje - strogi centar grada + parking. Kompletno renoviran i neuseljavan, sa plafonima preko 3 m i obiljem prirodne svetlosti. Vrhunski materijali: podno grejanje, hrastov četkani parket, italijanska granitna keramika, Hansgrohe - Villeroy -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stambeno-poslovni objekat u bloku 65 - ZepTerra, okružen luksuznim objektima: Wellport, West 65, The one. Ovaj objekat ima idelanu poziciju, a karakteriše ga visok nivo kvalitetan kako materijala, tako i završne obrade - alu/drvo stolarija, višeslojni parket renomiranog proizvođača....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 1.000 € na 800 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 1.000 €
24.04.2026 - 800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoban stan površine 43 m2, koji se nalazi na 6. spratu novije zgrade sa liftom, između Njegoševe ulice i Slavije. Stan je opremljen novim stvarima i odmah spreman za korišćenje. Struktura stana: dnevna soba, spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 800 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan za izdavanje - Vračar, Kalenić pijaca, 50 m2Izdaje se luksuzan, potpuno namešten dvosoban stan površine 50 m2 na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u neposrednoj blizini Kalenić pijace, u ulici Vojvode Šupljikca. Stan se nalazi na 2. spratu uredne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan stambeno-poslovni objekat u bloku 65 - ZepTerra, okru��en luksuznim objektima: Wellport, West 65, The one. Ovaj objekat ima idelanu poziciju, a karakteri��e ga visok nivo kvalitetan kako materijala, tako i zavr��ne obrade - alu/drvo stolarija, vi��eslojni parket renomiranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 1.100 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno renoviran luksuzni salonski stan, smešten na drugom spratu zgrade blizu KLiničkog centra, koja je pod zaštitom države sa restauriranom fasadom. Stan je odmah useljiv i prvi ste koji ćete boraviti u njemu nakon renoviranja. Stan se prostire na 70 m2 i sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Savski venac, Lomina, moderan i svetao 2.0 stan u centruIzdaje se moderan, potpuno namešten i funkcionalan stan površine 64 m2, smešten u Lominoj ulici na Savskom vencu, u strogom centru grada, u neposrednoj blizini Zelenog venca, Balkanske ulice i Beograda na vodi.Stan se nalazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten, moderan, svetao i prostran 2.5 stan (64m²) u strogom centru grada. Stan se nalazi na 2. spratu moderne i održavane zgrade sa liftom, orijentisan ka dvorištu, namešten i odmah useljiv. Struktura i opremljenost: • Dnevna soba: Kompletno namešten veliki dnevni boravak....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je potpuno renoviran i funkcionalan stan za izdavanje na atraktivnoj lokaciji u Beogradu. Stan se nalazi u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja potrebnih za svakodnevni život – prodavnica, javnog prevoza, poslovnih objekata i kulturnih sadržaja. Stan je renoviran i opremljen....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 800 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno opremljen Lux stan 52m2 u novogradnji na 4. sparatu. Svetao stan ima dnevnu sobu sa trpezarijom, kuhinju, veliku terasu, kupatilo i spavaću sobu. Moguce je korišćenje garažnog mesta u sklopu zgrade uz doplatu. Odlična lokacija u blizini Neimarskog parka. Zgrada poseduje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.200 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Novo na Tržištu. Smešten u srcu Vračara , u blizini Hrama svetog Save i Čuburskog parka. Ovaj prostran i moderno opremljen stan je odmah useljiv, idealan za savremeni gradski život. Pravi trosoban stan ukupne površine od 81 kvadratnog metra ima veliku i prostranu dnevnu sobu, kuhinju,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 1.000 € na 900 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 900 €, 61,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.04.2026 - 1.200 €
17.04.2026 - 1.000 €
10.05.2026 - 900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara - Vukov Spomenik 2.5, 61m2 (terasa), 2/5, CG (kalorimetri), garaža, lift, telefon, interfon Stan poseduje: hodnik, gostinski toalet sa prostorom za mašinu i mašinu za sušenje, kupatilo sa tuš kabinom i bideom, prostranu dnevnu sobu sa kuhinjsko-trpezarijskim prostorom, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 2.100 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj fantastičan stan za izdavanje nalazi se u ulici kralja Milana, na šestom od šest spratova, a površine je 150m2 i sadrži 3 spavaće sobe, 3 kupatila, 3 toaleta, veliku dnevnu sobu sa kaminom u funkciji i trpezarijom i kuhinjom, ostavu, galeriju, veliku krovnu terasu sa ostavom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 74,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Stari grad - Obilićev venac 2.0, 74m2, 2/3, CG, interfon, internet, telefon, KATV, klima Luksuzan, funkcionalan, dvostrano orijentisan salonski stan u kvalitetnoj stambenoj zgradi salonskog tipa. Stan je relativno skoro renoviran, kada je ugrađena kvalitetna višekomorna PVC stolarija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 900 €, 69,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad u ponudi je luksuzno opremljen i izuzetno svetao dvoiposoban stan površine 69m2 na odličnoj lokaciji. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa liftom, što obezbeđuje komfor, mir i lep pogled. Funkcionalan raspored prostorija čini ovaj stan idealnim....