• GoHome Professional
www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2 - GoHome - pretražite male oglase na internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2

  • Za upit "www.indomio.rs parket do 2200 eura/m2" pronađeno 1 956 nekretnina - prosečna cena 1.459 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 584 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BELE VODE, 250.000 €, 123,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Moguc dogovor oko cene..Stan se nalazi na najboljoj poziciji na Banovom brdu .Funkcioniše kao dva trosobna stana. -Prvi nivo - 70m2 Prostrani hodnik iz koga se ulazi u sve prostorije: Dnevna soba,kuhinja sa trpezarijom,dve spavaće sobe,wc, kupatilo i terasa. -Drugi nivo 53m2 Pedsoblje,....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 130.000 €, 64,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odličan lux stan u naselju Duvanište, u neposrednoj blizini Amana. Nalazi se u prizemlju porodičnog objekta. Površina stana je 64m2 i po strukturi predstavlje dvoiposoban stan. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe se kuhinjom i trpezarijom, dugačkog degažmana iz koga....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 170.600 €, 84,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u blizini Pravnog fakulteta, 84 m2 + terase. Stan se nalazi na 1. spratu stambene zgrade kvalitetne gradnje sa dva lifta. Sastoji se od ulaznog hodnika, toaleta, prostranog dnevnog boravka, trpezarije sa izlazom na veliku terasu, kuhinje koja takodje ima izlaz na terasu,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 207.250 €, 93,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 90.52m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman III, 122.570 €, 55,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2023.,

www.indomio.rs

NAŠA PREPORUKA!!! Top dvosoban stan, na odličnoj lokaciji. Uknjižen 1/1, bez tereta. Stan je kompletno renoviran, sređen, urađena struja, parket, kupatilo. Kuhinja je rađena po meri, kao i plakari. Terasa je zastakljena sa PVC-om, koja ima lepu ostavu. U prirodi stan ima više kvadrata.....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 202.800 €, 91,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan, novogradnja, u stambenom objektu PO,PR,VI, na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Zbog svoje pozicije je odlična investicija kako za život, tako i za izdavanje. Stan je komforan sa izuzetnim rasporedom prostorija, projektovane površine 90.53m2. Sastoji....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 152.000 €, 75,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odličan stan, na top lokaciji, u blizini Pravnog fakulteta. Izvanredan za izdavanje i porodično stanovanje. Nalazi se u jednom od najtraženijih delova grada, jer su nadomak niški kej, osnovna škola, Pravni fakultet, autobuska stajališta, pešačka zona.. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 160.000 €, 79,00 m2 cca 2030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je komforan trosoban stan površine 79 m , smešten na prvom spratu (međusprat) kvalitetno građene stambene zgrade, u jednoj od traženijih gradskih lokacija, u neposrednoj blizini Pravnog i Ekonomskog fakulteta . Stan se odlikuje dobrom funkcionalnom organizacijom prostora....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 60.700 €, 30,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.Na 1. i 3. spratu u ponudi jednosobni stanovi površine 30.35 m² , koji čine hodnik, 2 višenamenske sobe ,kupatilo i terasa. Stambeni objekat je u izgradnji , Po+Pr+3 (sa liftom) od 7 stanova. Nalazi se u mirnom delu Palilule, na oko 600 m od centra, Obrenovićeve ulice i Saborne crkve....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 91.000 €, 45,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Apartman u novogradnji u blizini jezera, nedaleko od gondole. Termo fasada, alu paneli u drvo dekoru, osvetljenje staklo, alu ograde, stolarija alu-pvc, ugradne sanitarije minoti kabine, tarket parket, keramika 1.klase.Aluminijumske roletne na elektronski pogon.Zgrada ima lift. Savremena....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.900 €, 41,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. U ponudi su povoljni jednosobni (1.5) i dvosobni (2.0) stanovi Ova novogradnja u Petrovaradinu nudi spoj odlične lokacije, kvalitetne gradnje i pristupačne cene.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Salajka, 46.500 €, 23,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.08.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u blizini Univera 021 i BIG-a. Uknjižen 1/1, može kredit. Parket je u fazi hoblovanja i lakiranja. Za više informacija i razgledanje, pozovite. ************ Ukoliko je ova nekretnina na nekom portalu oglašena sa nižom cenom ,koju je prethodno odobrio vlasnik nekretnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 99.000 €, 49,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.07.2023.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dvosoban stan od 49m2 u naselju Medaković 1. Prostorije: dnevni boravak, kuhinjsko-trpezarijski deo,spavaća soba, kupatilo i terasa. Iz hodnika se ulazi u sve prostorije.Pvc u spavaćoj sobi i kuhinji,parket u dobrom stanju. Agencijska provizija 2% Za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 105.000 €, 52,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i ostave. Stan je potpuno renoviran i prodaje se sa novim....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 230.000 €, 114,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.04.2026.,

www.indomio.rs

Prelep, luksuzno opremljen dupleks od 114 m2 na prvom spratu istorijske zgrade u srcu Subotice, preko puta Gradske kuće i muzičke škole. Sastoji se od ulaznog hodnika, kuhinje sa trpezarijom, kupatila sa tušem, prolaznog salona i dnevne sobe dole i dve spavaće sobe i još jednog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Zemun polja, u ulici Burgerovih, nalazi se ovaj dvosoban stan. Smešten je na prvom spratu u zgradi koja je uredna i održavana. Infrastruktura je kompletna, u blizini su svi neophodni sadržaji za udobno stanovanje. Stan je u izvornom stanju (promenjena PVC stolarija, parket....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 117.000 €, 58,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan površine 58 m² u Zemun Polju, smešten na prvom spratu stambene zgrade. Stan je funkcionalnog rasporeda, lepo održavan i useljiv bez dodatnih ulaganja. Posebnu vrednost daje mogućnost proširenja na sprat iznad, što predstavlja odličan potencijal za buduće povećanje....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 145.000 €, 65,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan sa parking mestom na Kalač Brdu, korisne površine 65m2 + 10.5m2 terasa, u prizemlju stambene zgrade. Nalazi se na mirnom i tihom mestu, udaljeno od svakodnevne gradske gužve. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, iz koga ima pristup ka svim prostorijama, dnevne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 145.000 €, 72,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je trosoban stan na odličnoj lokaciji na Crvenom pevcu. Površine je 72m2, nalazi se na III spratu stambene zgrade sa liftom. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe, kupatila i....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 90.500 €, 45,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novo stambeno naselje smešteno je na izuzetno praktičnoj lokaciji, sa izlazom na dve saobraćajnice — Ovčanski put i Kumaničku ulicu. U neposrednoj blizini nalaze se stanice gradskog prevoza, škola, vrtić, marketi, apoteke, kao i svi ostali sadržaji neophodni za udoban i kvalitetan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 108.560 €, 54,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NIŠ, Staro Groblje, 78.400 €, 39,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.03.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi BOX nekretnina, stan na prvom spratu stambene sa liftom, zgrade u novogradnji, na Paliluli, u blizini hotela Marica. Stan se sastoji od ulaznog dela, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i zelene terase. U cenu stana je uračunato i parkirno mesto....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 124.630 €, 62,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Odličan porodičan stan, savršenog rasporeda. Iz hodnika u sve prostorije. Renoviran od poda do plafona. Nova pvc stolarija, radjena struja i voda. Parket prelakiran. Uknjižen na vlasnika 1/1. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 198.900 €, 99,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2024.,

www.indomio.rs

Hitna prodaja! Porodičan funkcionalan stan u užem centru grada na 4. spratu. Idealna lokacija za život. U blizini su svi potrebni sadržaji i izdvojen je od buke. Stan je na dva nivoa, poseduje 3 mokra čvora. Donja etaža ima 75 m2, dvostrano je orjentisana. Sa jedne strane stana stan....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 232.760 €, 116,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Pokraj Dunava u naselju Stari Banovci, na oko 35 km od Beograda nudimo vam u kompleksu Dunavska Panorama stan od 116,38 m2, na poslednjem spratu zgrade, sa fantastičnom terasom i pogledom na reku Dunav. Komleks zatvorenog tipa obezbeđen planiranom ulaznom rampom i prijavnicom sa 24h....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 110.300 €, 55,00 m2 cca 2010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, Somborski Bulevar (Bul. Sv. Pantelejmona) pored Novog trznog centra Strada koji se gradi i Lidla Stan od 55,15m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinja i trpezarija, komforna terasa koja ima balkonska vrata i iz kuhinje i iz dnevnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.260 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju potpuno nov, tek izgrađen stan u jednom od najperspektivnijih delova Mirijeva. Stan se nalazi u modernoj zgradi visokog kvaliteta gradnje, neuseljavan je i odmah useljiv. Savršen izbor za porodični život ili kao sigurna investicija za izdavanje. Struktura i raspored: Stan....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 110.140 €, 55,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.10.2025.,

www.indomio.rs

Bajkoviti predeli u kombinaciji sa atraktivnim sadržajem doprineće vašem odmoru pravi smisao. Nekretnina se nalazi u mirnom delu Zlatibora, 900m od samog centra i na 970m nadmorske visine.U neposrednoj blizini nalazi početna stanica gondole. U ponudi imamo više apartmana na različitim....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 235.970 € na 262.180 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 262.180 €, 131,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 235.970 €
04.03.2026 - 262.180 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju. Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 250.000 €, 125,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2024.,

www.indomio.rs

Banovo brdo, dplx u funkciji kao 2 zasebna stana .. / Šumadijski trg, kod opštine, starija zgrada, uredan ulaz, dva trosobna stana u 2 nivoa, jedan na IV drugi na V spratu, svetli, funkcionalni stanovi, renovirani, pvc stolarija, roletne, parket, nove instalacije, više mokrih čvorova,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.02.2022.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam odličan trosoban stan, u novogradnji, na jednoj od najtraženijih lokacija u gradu. Stan je useljiv po isplati, nema nikakvih ulaganja, prodaje se kompletno namešten izuzev ličnih stvari. Sigurnosna ulazna vrata, parket, PVC stolarija. Uknjižen 1/1. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 174.000 €, 87,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 85619, V/VI, lift, telefon, garaza, parking. U Novom Sadu, duplex stan 87kvm, na Bulevaru Evrope, uknjižen, pogled na Frušku Goru, sendvič zidovi 45cm, spolja PVC stolarija, unutra master-kraft, hrastov parket prve klase na oba nivoa, dva kupatila sa ležećim kadama,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 122.000 €, 61,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

.Na 1. i 3. spratu u ponudi dvoiposobni stanovi površine 60.61 m² , koji čini hodnik, dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, 2 sobe , kupatilo i terasa. Stambeni objekat je u izgradnji , Po+Pr+3 (sa liftom) od 7 stanova. Nalazi se u mirnom delu Palilule, na oko 600 m od centra, Obrenovićeve....

 
 
 
  Stan, NIŠ, 432.000 €, 216,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan od 216 m2, na III spratu i potkrovlju kvalitetno građene i termo-izolovane stambene zgrade sa manjim brojem stanova. Sastoji se od ulaznog hodnika, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom - oko 60-tak m2, izlazak na terasu sa prelepim pogledom ka gradu, dva....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 133.000 € na 140.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, VINIK, 140.000 €, 70,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.11.2025 - 126.000 €
01.02.2026 - 133.000 €
04.03.2026 - 140.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan stambeni objekat spratnosti Po+P+7 koji se nalazi na veoma lepoj lokaciji na Panteleju Zgrada će biti građena po visokim standardima, u skladu sa zahtevima savremene infrastrukture i energetske efikasnosti. Fasadni zidovi će biti od višeslojnih giter blokova debljine....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 138.000 €, 69,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Majora Zorana Radosavljevi��a, 2/2, eg, novo-Stvarna povr��ina-69m2 , ugovorna povr��ina-69.02m2, Nudimo stanove u izgradnji u samom centru naselja u ulici Majora Zorana Radosavljevi��a. Stanovi su sa gra��evinskom dozvolom, mo��e kupovina na kredit. Zgrada je projektovana prema najsavremenijim....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, NIŠ, Pantelej, 126.000 €, 63,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.indomio.rs

Novogradnja Pantelej, DIREKTNA Prodaja Stanova, stan od 63m2 sa prostranim dnevnim boravkom, kuhinjom, trpezarijom i terasom, dve spavace sobe, odvojenim kupatilom i wc. Stanovi u izgradnji na Panteleju, Somborski Bulevar. Stanovi kvadratura od 37m2, do 74m2. Zgrada kvalitetne izrade,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 30,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju funkcionalan stan u novogradnji na Altini, u Ugrinovačkom putu. Stan površine 30m2 nalazi se na 4. spratu nove, kvalitetno građene zgrade sa liftom. Pametno organizovan prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i odličan potencijal kako za život, tako i za....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Gornji Grad, 212.000 €, 106,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.02.2026.,

www.indomio.rs

U TC Stari Merktor u uređenom i održavanom delu nalazi se ovaj odličan PP, idealan za razne namene. ima 2 ulaza, dve velike kancelarije i open space deo... 2 m. č. i 2 čajne kuhinje.Klime i norveški radijatori, parket ... Uknjižen na 106m2 .

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 136.000 €, 68,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Majora Zorana Radosavljevi��a, 2/2, eg,-Stvarna povr��ina-68m2 , ugovorna povr��ina-42.58m2, Nudimo stanove u izgradnji u samom centru naselja u ulici Majora Zorana Radosavljevi��a. Stanovi su sa gra��evinskom dozvolom, mo��e kupovina na kredit. Zgrada je projektovana prema najsavremenijim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 120.000 €, 60,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam lokaciju koja spaja izuzetnu povezanost, komfor i kvalitet života. Na samo nekoliko minuta vožnje od Bulevara kralja Aleksandra – jedne od glavnih saobraćajnica u gradu – ova adresa nudi brz pristup auto-putu, što omogućava laku i efikasnu povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 166.000 €, 83,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.12.2025.,

www.indomio.rs

Stan u naselju Borča centar 3, po strukturi 3.0 ukupne površine 83 m2 Ne useljivan Lux opremljen,prodaje se namešten,sve novo.dva mokra čvora,dve terase.Ima lift.U svim sobama postavljene inventer klime Daikin.Kuhinja medijapan sa ugradnom tehnikom marke Bosch.Španska i Italijanska....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 211-252 (od ukupno 582)

<< <2 3 4 5 6 7 8 9 10 11> >>