• GoHome Professional
www.indomio.rs parket Zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs parket Zadnjih 7 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket Zadnjih 7 dana

  • Za upit "www.indomio.rs parket zadnjih 7 dana" pronađeno 122 nekretnina - prosečna cena 2.221 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2
    • do 60 m2
    • 60 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 60 m2
    • 80 m2
  •  Po ceni
    • do 190000 eura
    • do 240000 eura (prosečna cena)
    • do 290000 eura
    • do 2400 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 574 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 181.300 €, 74,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, odmah iza Grand kafe na Ledinama. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 423.000 €, 146,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija Voždovca, u ulici Vojvode Stepe, nalazi se nekretnina koja se retko pojavljuje na tržištu — prostran i autentičan trosoban stan sa velikim spoljnim prostorima i otvorenim panoramskim pogledom na grad. Stan površine 146m² smešten je na VI spratu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 165.300 €, 57,00 m2 cca 2900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Olimp, 0.5s, 28 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih materijala....

 
 
 
  Kuća, VRNJAČKA BANJA, 45.000 €, 80,00 m2 cca 560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja vikendice na Goču-Stanišinci(Goč)Na prodaju vikendica u selu Stanišinci-Goč, 14 km od Vrnjačke banje.Idealno mesto za odmor. Nadmorska visina 900 m. Na placu od 5 ari.Kuca se sastoji od prizemlja i sprata , kvadratura 80+20 kv terase, u prizemlju su hodnik,dnevna soba,kupatilo,velika....

 
 
 
  Stan, ĆUPRIJA, 175.000 €, 60,00 m2 cca 2920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je nov, neuseljavan, uknjižen dvosoban stan u Višnjičkoj banji kod Sanivila. Stan se nalazi na visini prvog sprata, trostran je i odlično izolovan, sa međuspratnom zvučnom izolacijom. Sastoji se od dve sobe, kuhinje sa trpezarijom, kupatila, ostave i terase. Završni radovi....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 117.000 €, 111,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U Aleksandrovu na doboroj lokaciji prodaje se spratna, nameštena kuća u zajedničkom dvorištu. Površine je 111m2 i raspoređenih u dve etaže. U prizemnom delu se nalazi garaža, manje kupatilo sa tuš kabinom i soba u komunikaciji sa kuhinjom i trpezarijom. Sprat čine dnevni boravak sa....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 133.900 €, 48,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je renoviran jednosoban stan na odličnoj lokaciji u centru, u neposrednoj blizini parka Čair. Površine je 48m2 (43m2+5m2 terase), nalazi se na IV spratu (nije poslednji) stambene zgrade bez lifta. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz hodnika, sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 79,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.5s, 79, 21m, NOVOGRADNJA LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Medaković, 3.500 €, 400,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca , Zvezdara , Medak 3 , neposredna blizina okretnice 18-ice , odlicno pozicionirana , luksuzna kuca , lepo okruzenje , izdavana ambasadama , 400m2 , 7,5 ari , dva nivoa , Pr + 1. sprat , Alu stolarija , Hrastov parket 1. klase , vrhunske sanitarije i keramika , visina plafona....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 225.000 €, 75,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac, 3.0s, 74,54 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 66,00 m2 cca 3030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Dušanovac Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za miran porodični život. Kvalitet gradnje: Zidovi od bloka....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 115.000 €, 46,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stambeno-poslovni kompleks koji se gradi na odličnoj lokaciji na Paliluli. Moderan dizajn čini ga veoma atraktivnim. Prodaje se jednoiposoban stan površine 46m2, u prizemlju. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom, spavaće sobe, kupatila. U gradnji....

 
 
 
  Stan, PADINSKA SKELA, 185.000 €, 87,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se lep, komforan, trosoban stan na samo par minuta hoda od pešačke zone u centru Niša. Površine je 87m2, nalazi se na I spratu stambene zgrade sa liftom. Stan ima dobar i funkcionalan raspored, čine ga: prostrani dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe od....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 330.000 €, 146,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju 7 modernih luksuznih kuća površine 146m2 sa sopstvenim bazenima površine 10x4 u ekskluzivnom zatvorenom naselju u blizini Kosmaj. Kompleks je osmišljen kao prava oaza mira i privatnosti, okružena prirodom, zelenilom i čistim vazduhom, na svega 40 minuta od grada —....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 230.000 €, 80,00 m2 cca 2880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Najbolja zgrada na Banjici! Ulaz i hodnici kao novi, dva potpuno nova lifta, video nadzor Stan kompletno ispražnjen i spreman za renoviranje, stari parket skinut do košuljice, stavljena nova PVC stolarija. Dvostran, otvoren pogled, svetao. Sve nadohvat ruke. Odmah useljiv, moguća....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 93.000 €, 43,00 m2 cca 2160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se jednoiposoban stan, površine 43m2, na prvom spratu stambene zgrade sa dva lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, na uglu Sremske i Bulevara Nemanjića. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, trpezarija, kuhinja, kupatilo i lodja. Grejanje u stanu....

 
 
 
  Stan, GRABOVAC, 120.000 €, 52,00 m2 cca 2310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju, odličan dvosoban stan novije gradnje, površine 52m² sa PARKING MESTOM. Stan se nalazi na potkrovlju stambene zgrade (visina 3.sprata) u Obrenovcu. Sastoji se iz prostranog ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom i izlazom na zastakljenu terasu, spavaće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 223.440 €, 76,00 m2 cca 2940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni 3.0 stan sa privatnim dvorištem 150 m2 - Gornji grad, ZemunNova gradnja 76 m2 + lođa prizemlje / visoko prizemlje parking (10.000 eura) ⸻ Raspored koji osvaja Prostrani open-space dnevni boravak spojen sa elegantnom kuhinjom i trpezarijom - idealno za druženja i porodične....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, BEOGRAD, Dedinje, 6.500 €, 565,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuca Savski Venac , Dedinje , blizina Topcidereske zvezde , rezidencijalna zona , 565m2 ( 460m2 uknjizena kvadratura kuce , 75m2 dvorisna kuca , garaza 30m2) , cg / gas + struja , nafta i cvrsto gorivo , odlicna kuca , prostrana , pruža vrhunski komfor i funkcionalnost , izrazito....

 
 
 
  Stan, VINIK, 106.920 €, 56,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je dvoiposoban stan u modernoj novogradnji prilagođenoj savremenim zahtevima porodice na Panteleju. Površine je 56,27m2, nalazi se na I spratu u zgradi spratnosti Po+P+3+Ps sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 204.750 €, 65,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju svetao, moderan stan u mirnom kraju! Predstavljamo vam izuzetno funkcionalne i osunčane stanove, smeštene u tihoj ulici sa kompletnom infrastrukturom u neposrednoj blizini škola, obdanište, prodavnice i gradski prevoz su na dohvat ruke. Zgrada je izrađena od kvalitetnih....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 788.000 €, 114,00 m2 cca 6910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

4,0 Vozdovac , Save Maskovica , 114m2 , 8 / 8 , lift , podno grejanje / toplotna pumpa Daikin - fan coil , ultra luksuzan penthouse , istocno orijentisan , izrazito svetao , visina plafona 2,8m , Alu stolarija , Hrastov parket extra klase , Hans Grohe , Geberit sanitarije , vrhunska....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 52.000 €, 40,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaju se stanovi u izgradnji u centru grada. Završetak gradnje jul 2026. godine. Stanovi se nalaze na II spratu stambene zgrade. Veličina preostalih stanova je 40m2,53m2,65m2 i 77m2. Stanovi će biti sa PVC stolarijom, a na podu će biti laminat ili parket po želji kupca. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BANJA, 112.700 €, 49,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvosoban stan sa terasom i pogledom na reku – odlična prilika! Prodaje se svetao i funkcionalan dvosoban stan na 5. spratu kvalitetne zgrade sa ukupno 5 spratova. Stan se nalazi u mirnom i uređenom naselju, u neposrednoj blizini kompleksa Sunnyville, prodavnica, autobuskih....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132193, VIII/X, lift, terasa, uknjižen. LUX **ALEKSANDAR** zgrada - Pogled na Bulevar oslobodjenja fantastičan. Izuzetan jednosoban stan sa centralnim grejanjem. U zgradi 2 lifta. Visina zidova 3,20 cm. Podovi: drveni parket. Kuhinja se veoma lako moze odvojiti visokim....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 100.000 €, 50,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvosoban stan, površine 50m2 na osmom spratu stambene zgrade sa četiri lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta Niškog Kulturnog centra, na 10minuta hoda do centra grada. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, troezarija sa kuhinjom, spavaća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 204.300 €, 51,00 m2 cca 4010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Svetozara Miletića Residence predstavlja moderan stambeni projekat na jednoj od najtraženijih lokacija u Zemunu – u ulici Svetozara Miletića, u neposrednoj blizini Kalvarija parka. Ova ekskluzivna zgrada projektovana je sa ciljem da ponudi vrhunski kvalitet stanovanja, spoj savremene....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 95.000 €, 148,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dve kuće na parceli od 612m2 u Peščari na dobroj lokaciji. Prva kuća sa ulične strane je građena od mešanog materijala i podeljena je u dve jedeinice koje sadrže dve sobe, kuhinju sa ostavom i kupatilo. Na podovima je brodski pod i keramika, prozori su drveni a grejanje je na čvrszo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 112.500 €, 27,00 m2 cca 4170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Lekino brdo, 0.5s, 27,08m2+ 52 m, NOVOGRADNJA, LUX Predstavljamo vam funkcionalan i svetao stan u modernoj zgradi u izgradnji, u parka Šumice. Nalazi se u mirnoj i uređenoj ulici, u neposrednoj blizini gradskog prevoza, škole, vrtića, prodavnica i ostale infrastrukture idealan za....

 
 
 
  Stan, VINIK, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan u novijoj zgradi na Panteleju. Površine je 75m2 i nalazi se u visokom prizemlju zgrade spratnosti PR+IV sprata sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik, kupatilo, odvojeni wc sa umivaonikom, dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Stan, VRANJE, 76.900 €, 64,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Tražite kompletno namešten stan bez ulaganja? Imamo odličan stan baš za vas !! Stan ima 64m2. (+ podrum) Kompletno namešten dvoiposoban - porodičan stan u naselju Ledena stena. Odličnog rasporeda, idealan za višečlanu porodicu. Sastoji od: predsoblja, velikog dnevnog boravka, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, LESKOVAC, 300.000 €, 179,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se eksluzivan, petosoban, dvoetažni stan u strogom centru Leskovca. Stan je površine 180m2 i nalazi se na V spratu zgrade sa liftom. Odlikuje ga visok kvalitet. Donja etaža stana ima prostrani dnevni boravak, trpezariju, kuhinju, ostavu i veliku prostranu terasu od 15m2. Drveno....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 40.000 €, 85,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvojna kuća građena od mešanog materijala koja u svom sastavu ima zatvorenu terasu sa ostavom, predsoblje, kuhinju sa trpezarijom i 2 sobe. Podovi su parket u 1 sobi, beton i pločice. Struja je monofazna, vodovod je gradski, u ulici postoji priključak za kanalizaciju. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 113,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, Na upit, 111,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs