• GoHome Professional
www.indomio.rs parket što veći Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs parket što veći Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs parket što veći Najnovije

  • Za upit "www.indomio.rs parket što veći najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 199 953 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 550 €, 120,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Iz naše ponude luksuznih nekretnina, nudimo Vam luksuzan i veoma komforan četvorosoban stan na odličnoj i mirnoj lokaciji, sa svojim rezervisanim parking mestom, u maloj termoizolovanoj zgradi. Sastoji se iz prostranog dnevnog boravka, velike i potpuno opremljene kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Futog, 3.700 €, 1840,00 m2 cca 2 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

062518545Izdajemo višenamensku halu u Futogu,Industrijska zona,put za Bački Petrovac, sa kancelarijama,pomoćnim prostorijama,sanitarnim čvorovima,kuhinjama,u nekim halama na podu ima keramika,nekim beton,u kancelarijama laminat,parket . . . izdaje se za više namena,bio je i magacin,....

 
 
 
  Poslovni prostor, SUBOTICA, 1.179.800 €, 900,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.01.2022.,

www.indomio.rs

OBJEKAT STAR 15 GODINA Materijal: Čvrst Parcela: 2.043m² Nus prostorija: DA Izolacija: DA Spratnost: Pr+1+Pk Lift: NE Grejanje: Etažno na struju, SA PRIKLJUCKOM ZA GAS ISPRED ZGRADE Struja: Trofazna Voda: Gradska Kanalizacija: Gradska PTT: DA | CATV: DA Terasa: DA Pod: Parket, Pločice....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Altina, 2.500.000 €, 900,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 130387, klima, renoviran, novogradnja, parking, dvorište/bašta. Prodaje se PREDUZECE sa uknjizenim poslovnim objektom povrsine 900m2, na 10 Ari placa, vlasnistvo 1/1, u poslovnoj zoni Altina-Zemun.Pocetna cena 2500000Objekat je izgradjen 2016 godine, a 2025 kompletno....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 470.000 €, 706,00 m2 cca 670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je izuzetna porodicna kuca/vila sa velikim placem, pomocnim objektima, odlicno odrzavana, kako kuca tako i celo dvoriste. Komforna, nudi spoj funkcionalnosti, udobnosti i prijatnog ambijenta sa puno svetla. U sklopu dvorista nalazi se privatni posed sa uredjenim zelenilom....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 5.000 €, 670,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovna zgrada u samom centru Niša, udaljena 5minuta hoda od TC Kalča. U pitanju je objekata koji se sastoji od podruma, prizemlja i tri sprata medjusobno povezani unutrašnjim stepeništem. Objekat je povšine 670m2. U podrumskom delu se nalaze tri garaže, kotlarnica na pelet....