• GoHome Professional
www.indomio.rs nenamešten namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs nenamešten namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs nenamešten namešten

  • Za upit "www.indomio.rs nenamešten namešten" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 844 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 350 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 550 €, 80,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, pogodan za poslove kancelarijskog tipa ili privatnih škola, površine 80m2 i sastoji se iz dve etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, jedna manja kancelarija i jedna veća, toalet i čajna kuhinja. Na drugoj etaži su dve kancelarije. Prostor je izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.100 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Timočka 3.5, 103m2 (terasa 8m2), 1/2, EG, telefon, interfon Izdaje se izuzetno lep i funkcionalan troiposoban salonac kompletno namešten (može i nenamešten). Stan je četvorostrano orijentisan na prvom spratu sa velikom terasom, tri mokra čvora i dva kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prostorije: hodnik iz koga se pristupa kancelarijama potpuno namešten ili nenamešten prostor drugi sprat u poslovnoj zgradi u strogom centru grada čajna kuhinja je na istom spratu, a toalet je na međuspratu vlasnik obezbeđuje čišćenje zajedničkih prostorija ulaz u zgradu kontroliše....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs nenamešten namešten'
1.000 €
800 €
88.000 €
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.000 €, 237,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na ulazu u Telep blizu Limana, sastoji se od 3 kancelarije i sale od 140m2 (koju je moguće podeliti u više kancelarija), sa 2 toaleta, 1 čajnom kuhinjom i ostavom. Poslovni prostor poseduje i 8 parking mesta, a po mogućnosti i više. Mogućnost dogovora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , Hram Sv Save , Dubljanska , 74m2 uknjizena kvadratura , 81m2 merena kvadratura , Vpr / 4 , lift , cg , stan odlicne strukture , perfektna lokacija , orijentisan dvorisno , tih , Alu stolarija , Hrastov parket , izuzetno kvalitetna , lepo odrzavana zgrada , gradnja 2010.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 2.200 €, 200,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru Niša. Površina prostora je 200m2. Prostor čine tri prostorije, kuhinja, dva kupatila i terasa. Prostorije se nalaze u prizemlju objekta. Postoji mogućnost modifikacije prema potrebi. Izdaje se namešten, a po dogovoru može i nenamešten. Dvorišni....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 162.000 € na 164.800 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 162.000 €
19.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban nenamešten stan na Salajci, dvorišno orijentisan, površine 71 m², nalazi se na drugom spratu zgrade sa četiri sprata. Dnevna soba i trpezarija su u open space konceptu i zauzimaju 36 m², dok je kuhinja odvojena i ima prirodnu ventilaciju. Stan raspolaže sa dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, 500 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se prostor površine 70m2 u prizemlju kuće kod Filozofskog fakulteta. Može se koristiti i kao poslovni i kao stambeni prostor.Takođe se može izdati namešten ili nenamesten, nevezano da se koristi za stanovanje ili neku poslovnu delatnost. Sastoji se od ulaznog hodnika, trpezarije....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 205.000 €, 83,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.10.2024.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 113327, I/II, video nadzor, klima, uknjižen, parking, kancelarija. Ovaj kancelarijski prostor od 83m2 nalazi se u poslovnoj zgradi sa velikim prometom i nudi moderne pogodnosti, odličnu poslovnu okolinu i parking. Lokacija je u samom poslovnom centru sa mnoštvo lokala....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan, tri spavaće sobe+dnevna+trpezarija+odvojena kuhinja. Podrumske prostorije. Top lokacija: Vukov spomenik u neposrednoj blizini fakulteta. U solidnom stanju, odmah useljiv, namešten ili nenamešten (od čega zavisi i cena). GREJANJE - CG, sprat 2/2, TERASA ID oglasa:....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 550 €, 40,00 m2 cca 14 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Vračar poslovni prostor 40m2, 2.0, namešten ili nenamešten, VPR,CG, klima, interfon, internet, telefon. ID 8132-1 www.agencijavila.rs Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 20,00 m2 cca 32 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru grada, u Hilandarskoj ulici, izdaje se potpuno renoviran poslovni prostor, na visokom prizemlju, površine 20 m², sa izdvojenom kuhinjom i toaletom na istom nivou. Profesionalno i funkcionalno namešten prostor pogodan je za različite vrste....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 600.000 €, 111,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Skadarlije, u pešačkoj zoni jedne od najautentičnijih i najatraktivnijih lokacija u gradu, nalazi se ovaj salonski stan koji savršeno spaja šarm stare gradnje i savremeni komfor. Stan je uknjižen tako da je moguća i kupovina na kredit. Dvostrano je orijentisan, sa prelepim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.400 € na 1.300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 96,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 1.400 €
15.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je svetao i kompletno renoviran, a izdaje se ili nenamešten ili delimično namešten. Dve velike sobe su organizovane oko treće salon sobe. Pored velikog predsoblja, na raspolaganju su i kupatilo, wc i kuhinja i terasa sa lođom i pogledom na dvorište. Kuhinja sadrži belu tehniku....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>