• GoHome Professional
www.indomio.rs nenamešten namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • www.indomio.rs nenamešten namešten - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs nenamešten namešten

  • Za upit "www.indomio.rs nenamešten namešten" pronađeno 16 nekretnina - prosečna cena 844 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 100 m2
  •  Po ceni
    • do 1000 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1500 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 750 €, 80,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Četvorosoban stan, tri spavaće sobe+dnevna+trpezarija+odvojena kuhinja. Podrumske prostorije. Top lokacija: Vukov spomenik u neposrednoj blizini fakulteta. U solidnom stanju, odmah useljiv, namešten ili nenamešten (od čega zavisi i cena). GREJANJE - CG, sprat 2/2, TERASA ID oglasa:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 1.100 €, 103,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.07.2025.,

www.indomio.rs

Vračar, Crveni krst - Timočka 3.5, 103m2 (terasa 8m2), 1/2, EG, telefon, interfon Izdaje se izuzetno lep i funkcionalan troiposoban salonac kompletno namešten (može i nenamešten). Stan je četvorostrano orijentisan na prvom spratu sa velikom terasom, tri mokra čvora i dva kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 750 €, 58,00 m2 cca 13 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2025.,

www.indomio.rs

Prostorije: hodnik iz koga se pristupa kancelarijama potpuno namešten ili nenamešten prostor drugi sprat u poslovnoj zgradi u strogom centru grada čajna kuhinja je na istom spratu, a toalet je na međuspratu vlasnik obezbeđuje čišćenje zajedničkih prostorija ulaz u zgradu kontroliše....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'www.indomio.rs nenamešten namešten'
205.000 €
500 €
550 €
  Stan, RAŠKA, 88.000 €, 40,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.05.2025.,

www.indomio.rs

Kopaonik, useljivi novi apartmani sa ekstra pogledom, ski lift do staza u centru .. / naselje Treska, na 1600m nadmorske visine, apartmani pogodni za zimski i letnji turizam, komplet opremljeni sa nameštajem i tehnikom, kablovska, internet, wi-fi, televizor, kuhinja, frižider, hidromasažna....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NOVI SAD, Telep, 2.000 €, 237,00 m2 cca 8 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.06.2023.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan poslovni prostor na ulazu u Telep blizu Limana, sastoji se od 3 kancelarije i sale od 140m2 (koju je moguće podeliti u više kancelarija), sa 2 toaleta, 1 čajnom kuhinjom i ostavom. Poslovni prostor poseduje i 8 parking mesta, a po mogućnosti i više. Mogućnost dogovora....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 1.000 €, 114,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Izdajmo odličan, nenamešten, svetao i prostran dvoetažni stan od 114m² i 14m2 terase u modernoj zgradi na 3 spratu. Stan je odmah useljiv, trostrano orijentisan (sever-zapad-istok) sa pogledom na ulicu i dvorište. Struktura stana i opremljenost: Donji nivo: Predsoblje, kuhinja, trpezarija,....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 2.200 €, 200,00 m2 cca 11 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor u centru Niša. Površina prostora je 200m2. Prostor čine tri prostorije, kuhinja, dva kupatila i terasa. Prostorije se nalaze u prizemlju objekta. Postoji mogućnost modifikacije prema potrebi. Izdaje se namešten, a po dogovoru može i nenamešten. Dvorišni....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 800 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban stan, 48m2, u mirnom delu grada, dobro pozicioniran, svetao, komforan. Stan je kompletno renoviran, ima etažno grejanje na struju (radijator u svakoj prostoriji), hrastov parket u sobama i predsoblju, keramičke pločice u kuhinji i kupatilu, klima uređaj Stan može da se....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, NIŠ, 550 €, 80,00 m2 cca 7 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se poslovni prostor, pogodan za poslove kancelarijskog tipa ili privatnih škola, površine 80m2 i sastoji se iz dve etaže. U prizemlju se nalazi ulazni hodnik, jedna manja kancelarija i jedna veća, toalet i čajna kuhinja. Na drugoj etaži su dve kancelarije. Prostor je izuzetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.000 €, 81,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

3,0 Vracar , Hram Sv Save , Dubljanska , 74m2 uknjizena kvadratura , 81m2 merena kvadratura , Vpr / 4 , lift , cg , stan odlicne strukture , perfektna lokacija , orijentisan dvorisno , tih , Alu stolarija , Hrastov parket , izuzetno kvalitetna , lepo odrzavana zgrada , gradnja 2010.....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 62,00 m2 cca 3790 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan troiposoban, funkcionalan, dvostrano orijentisan, potpuno renoviran, moderno namešten i opremljen stan u naselju sa uređenom porodičnom infrastrukturom, i predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Uknjižen je na 62 m², dok je stvarno mereno 73 m², uz dodatnu zastakljenu....

 
 
 
  Izdavanje, Poslovni prostor, BEOGRAD, Terazije, 650 €, 20,00 m2 cca 32 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Na ekskluzivnoj lokaciji u strogom centru grada, u Hilandarskoj ulici, izdaje se potpuno renoviran poslovni prostor, na visokom prizemlju, površine 20 m², sa izdvojenom kuhinjom i toaletom na istom nivou. Profesionalno i funkcionalno namešten prostor pogodan je za različite vrste....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 162.000 € na 164.800 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Salajka, 164.800 €, 71,00 m2 cca 2320 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 162.000 €
19.04.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Trosoban nenamešten stan na Salajci, dvorišno orijentisan, površine 71 m², nalazi se na drugom spratu zgrade sa četiri sprata. Dnevna soba i trpezarija su u open space konceptu i zauzimaju 36 m², dok je kuhinja odvojena i ima prirodnu ventilaciju. Stan raspolaže sa dve spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Terazije, 600.000 €, 111,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U samom srcu Skadarlije, u pešačkoj zoni jedne od najautentičnijih i najatraktivnijih lokacija u gradu, nalazi se ovaj salonski stan koji savršeno spaja šarm stare gradnje i savremeni komfor. Stan je uknjižen tako da je moguća i kupovina na kredit. Dvostrano je orijentisan, sa prelepim....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 1.400 € na 1.300 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.300 €, 96,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 1.400 €
15.05.2026 - 1.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan je svetao i kompletno renoviran, a izdaje se ili nenamešten ili delimično namešten. Dve velike sobe su organizovane oko treće salon sobe. Pored velikog predsoblja, na raspolaganju su i kupatilo, wc i kuhinja i terasa sa lođom i pogledom na dvorište. Kuhinja sadrži belu tehniku....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-15 (od ukupno 14)

<< <1> >>