• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana do 50 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana do 50 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana do 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana do 50 m2" pronađeno 203 nekretnina - prosečna cena 556 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 945 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • uknjižen
    • luksuzan
    • bazen
    • interfon
  • Slike

Pretraženo 200 550 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, na Novoj Detelinari u ulici Kornelija Stankovića od 01.06. izdaje se kompletno namešten stan od 41m2. Sastoji se od ulaznog predoblja, dnevnog boravka, radnog dela kuhinje, spavaće sobe, kupatila i terase. Dvorišno je orijentisan i nalazi se na prvom spratu. Centralno grejanje,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman III, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN DVOSOBAN STAN, LIMAN 3---Agencijska šifra: 9111683.Izdaje se namešten dvosoban stan (41 m2) na 3. spratu stambene zgrade sa liftom na Limanu 3. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 187.000 €, 41,00 m2 cca 4560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prvom spratu zgrade, u centralnom delu Vidikovca nalazi se ovaj kompletno renoviran stan. U stanu je zamenjena elektro i vodovodna instalacija, postavljena alu stolarija sa elektro roletnama i komarnicima u spavacoj sobi, a u kuhinji PVC stolarija. Hrastov brodski pod, sigurnosna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

KOMPLETNO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112688.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari.Stan je useljiv od 01.06.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 700 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Neimar - novogradnja, odličan stan, 41 m2 Izdaje se kompletno sređen i funkcionalan dvosoban stan u novogradnji na Neimaru, u mirnoj ulici Rudnička, na Vračaru. Stan ima 41 m2 i nalazi se na 2. spratu kvalitetne i dobro održavane zgrade sa liftom (ukupno 4 sprata). Po strukturi je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 720 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten, funkcionalan i estetski vrhunski sređen stan u novijoj zgradi na Vračaru (zona Južnog bulevara). Smešten u mirnoj ulici bez buke, stan pruža maksimalan komfor i autentičan osećaj života u srcu Beograda. Struktura i prednosti: Prostorije: Ulazni hodnik,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Podbara, ulica Đorđa Rajkovića. Izdvajamo iz ponude kompletno namešten jednoiposoban stan u neposrednoj blizini osnovne škole ´ Ivan Gundulić ´, centra grada, šetališta kejaOvaj lep stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan u novogradnji, na izuzetnoj lokaciji. Stan je moderno opremljen i spreman za useljenje sve je pažljivo birano kako bi pružilo maksimalan komfor. Nalazi se u kvalitetnoj novogradnji, u mirnom i uređenom okruženju, a istovremeno je na dohvat ruke svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad - Nova detelinara - Ilije Birčanina, izdaje se odličan jednoiposoban stan od 41m2, kompletno namešten novijim nameštajem i belom tehnikom. Uz stan ide i ostava u podrumu, biciklana, u dvorištu je parking za stanare. Stan se sastoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom, spavaće....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten i potpuno opremljen jednoiposoban stan od 40m² na odličnoj lokaciji u blizini Sajma na Novoj Detelinari. Stan je funkcionalnog rasporeda, svetao i odmah useljiv. Idealan za jednu osobu ili par. Nalazi se u blizini svih neophodnih sadržaja – marketa, autobuskih linija,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

JEDNOIPOSOBAN PET-FRIENDLY STAN SA PARKINGOM U ŽELEZNIČKOJ ULICI---Agencijska šifra: 9111639.Izdaje se jednoiposoban stan u samom centru Novog Sada. Nalazi se na drugom spratu zgrade sa liftom. Potpuno je namešten, uključujući u dnevni boravak (što se ne vidi na fotografijama) gde....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 530 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Đorđa Markovića Kodera. Nov, kompletno i kvalitetno namešten jednoiposoban stan nadomak Srpskog narodnog pozorišta i strogog centra grada. Ovaj stambeni prostor čine prostran dnevni boravak sa kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Ulično....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Funkcionalan, kompletno namešten stan pored Aviv parka, odvojena spavaća soba, garaža u ceni. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + pdv dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 4/5, LIFT, TERASA, GARAŽA, PARKING,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 118.500 €, 40,00 m2 cca 2960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Telep, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvosoban stan na prodaju na Telepu, Novi Sad, udaljen svega par minuta hoda od Limana. Stan je dvosobne strukture, prodaje se namešten kao sa fotografija ukoliko vam to kao budućem kupcu bude interesantno. Lokacija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten dvosoban stan na socijalnom, na svega nekoliko minuta od centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju stambene zgrade i dvorišno je orijentisan, što pruža mir i tišinu, idealno za udoban svakodnevni život. U blizini se nalaze prodavnice, marketi, autobuske....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 550 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Namešten, 1.5, 40m2, III/V, terasa, lift, CG, depozit. Izdaje se jednoiposoban stan na odlicnoj lokaciji na Zvezdari. Stan poseduje hodnik, dnevni boravak, kuhinju, trpezariju, odvojenu spavaću sobu, kupatilo i lepu terasu. Veoma je svetao. Ima centralno grejanje, klimu, internet.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Bežanijska Kosa, 600 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Jednoiposoban stan u naselju Bežanijska kosa 1. Nalazi se na šestom spratu od šest u urednoj i održavanoj zgradi sa liftom. Stan je izuzetno svetao, zdrav i veoma prijatan za život, sa puno prirodne svetlosti tokom celog dana. Kompletno je namešten i funkcionalno organizovan, sa odvojenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i renoviran stan u naselju Filmski grad, u mirnom i zelenilom okruženom kraju. Uknjižen je na 20m2 kao garaža, dok je realna kvadratura oko 40m2 funkcionalnog stambenog prostora. Stan je lepo organizovan, svetao i spreman za useljenje. Poseduje centralno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 120.000 €, 40,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se luksuzan apartman u kompleksu Golden Panorama na Zlatiboru, površine 40 m, na drugom spratu. Apartman je kompletno luksuzno namešten, moderno uređen i spreman za useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Struktura apartmana je veoma funkcionalna i pruža maksimalan....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Altina, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

U Zemunskom naselju Altina, na uglu ulica Servantesova i Zire Adamovića izdaje se veoma lep, nov, kompletno namešten dvosoban stan. Stan je površine 40m2, a nalazi se u prizemlju novosagrađene zgrade. Stan je ukusno i vrlo lepo namešten, a do sada nije useljavan. Stan poseduje odvojenu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Na domak park-šume Košutnjak izdaje se ovaj sunčan i svetao stan kompletno namešten. Mali režijski troškovi. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Depozit obavezan. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu Zvezdare, u blizini Cvetkove pijace i Gradske bolnice, u ulici Preševska izdaje se kompletno namešten dvosoban stan. Stan je površine 40m2, a nalazi se na prvom spratu renovirane petospratnice sa liftom. Stan čine ulazni hodnik, komforan dnevni boravak sa kuhinjom i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA TELEPU ---Agencijska šifra: 9112441. Izdaje se lepo opremljen jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Telepu. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiv je od 25.5.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova - Prote Simića 2.0, 39m2 (terasa 3m2), 1/4, EG, Norveški radijatori. Dvosoban stan sa velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom. Odvojena spavaća soba. Miran kraj, u kompleksu zgrada naselja Zova. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem i ugrađenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan 39m2 na odličnoj lokaciji u centru grada -Grčkoškolska ulica. Useljivo odmah. Stan je na 2 spratu zgrade bez lifta, ima terasu, klimatizovan. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 9000. Za ozbiljne zakupce na duži period bez kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Beograda na vodi, u opštini Savski venac, izdaje se jednosoban stan koji predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Smešten je na četvrtom spratu stambene zgrade i idealan je za jednu osobu ili par koji traži praktičan i lepo organizovan prostor na urbanoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 330 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 39 m2 Nova Detelinara ul. Janka Čmelika, visoko prizemlje, namešten dvosoban stan, lift, cg, terasa, klima, vm, kablovska televizija, CENA mesečno 330 Evra + 330 Evra depozit 064-829-5005 064-829-5008 Nova Detelinara ul. Janka Čmelika 39 m2 - 330 Evra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

- Odlična lokacija- 4. sprat- Lift- 39 m2- Dvosoban stan- Terasa- Klima- Opremljen novim nameštajemFunkcionalan i lepo organizovan stan, idealan za jednu osobu ili par koji želi useljiv prostor bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, a terasa daje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

ĐERAM PIJACA, ZVEZDARA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi izuzetno lep i komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Đeram pijaca, u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan je kompletno namešten i opremljen, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten stan. Sunčan i svetao, funkcionalnog rasporeda. Izdaje se na duži vremenski period. Grejanje se plaća po utrošku - niski režijski troškovi. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Odmah useljiv. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se stan 38 m2 Zvezdara početak Mirjeva, Milićeva ulica. Stan je kompletno namešten, nova zgrada, podno grejanje, interfon. Gradski prevoz autobusi 46, 27, 27e, 25, 25p, i 74. Depozit, plaćane mesečno, stan se izdaje na duže vreme.. Ag provizija 50% .

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Apelovac, 105.000 €, 52,00 m2 cca 2020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno renoviran i namešten 2.5 stan u blizini Bogoslovije. Nalazi se na 4. spratu stambene zgrade bez lifta. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatila, terase i ostave. Stan je potpuno renoviran i prodaje se sa novim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan u ulici Stanoja Glavaša, na svega nekoliko minuta hoda od Palilulske pijace i centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane zgrade i predstavlja odličan izbor za pojedince, parove, studente ili manje porodice.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, GRBAVICA--- Agencijska šifra: 9110686.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u visokom prizemlju zgrade na Grbavici. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten na duži vremenski period sa pripadajućim parking mestom. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite -....