• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana do 50 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana do 50 m2 - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana do 50 m2

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 7 dana do 50 m2" pronađeno 158 nekretnina - prosečna cena 524 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 945 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 4.sprat
    • prizemlje
    • bazen
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 560 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA TELEPU ---Agencijska šifra: 9112441. Izdaje se lepo opremljen jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Telepu. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiv je od 25.5.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 125.000 €, 40,00 m2 cca 3130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se moderan, potpuno opremljen dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija – Crveni pevac. Stan se nalazi na 1. spratu novije zgrade sa liftom. Struktura stana: ulazni hodnik dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom (open space koncept) spavaća soba kupatilo terasa Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

- Odlična lokacija- 4. sprat- Lift- 39 m2- Dvosoban stan- Terasa- Klima- Opremljen novim nameštajemFunkcionalan i lepo organizovan stan, idealan za jednu osobu ili par koji želi useljiv prostor bez dodatnih ulaganja. Nalazi se u zgradi sa liftom, na četvrtom spratu, a terasa daje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 330 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 39 m2 Nova Detelinara ul. Janka Čmelika, visoko prizemlje, namešten dvosoban stan, lift, cg, terasa, klima, vm, kablovska televizija, CENA mesečno 330 Evra + 330 Evra depozit 064-829-5005 064-829-5008 Nova Detelinara ul. Janka Čmelika 39 m2 - 330 Evra....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvosoban stan 39m2 na odličnoj lokaciji u centru grada -Grčkoškolska ulica. Useljivo odmah. Stan je na 2 spratu zgrade bez lifta, ima terasu, klimatizovan. Centralno gradsko grejanje, informatika oko 9000. Za ozbiljne zakupce na duži period bez kućnih....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 450 €, 39,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U neposrednoj blizini Beograda na vodi, u opštini Savski venac, izdaje se jednosoban stan koji predstavlja odličan izbor za udoban gradski život. Smešten je na četvrtom spratu stambene zgrade i idealan je za jednu osobu ili par koji traži praktičan i lepo organizovan prostor na urbanoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova - Prote Simića 2.0, 39m2 (terasa 3m2), 1/4, EG, Norveški radijatori. Dvosoban stan sa velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom. Odvojena spavaća soba. Miran kraj, u kompleksu zgrada naselja Zova. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem i ugrađenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo organizovan dvosoban stan u ulici Stanoja Glavaša, na svega nekoliko minuta hoda od Palilulske pijace i centra grada. Stan se nalazi na visokom prizemlju uredno održavane zgrade i predstavlja odličan izbor za pojedince, parove, studente ili manje porodice.Stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ZELENI VENAC – STARI GRAD / SAVSKA ZONA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan, komforan i kompletno namešten stan u samom centru grada, u mirnoj ulici, na odličnoj lokaciji kod Zelenog venca i u neposrednoj blizini Beograda na vodi. Stan je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten na duži vremenski period sa pripadajućim parking mestom. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Agencijska provizija 50% od prve zakupnine. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju. Za više informacija posetite naš sajt ili nas posetite -....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 600 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se odličan, kompletno namešten stan. Sunčan i svetao, funkcionalnog rasporeda. Izdaje se na duži vremenski period. Grejanje se plaća po utrošku - niski režijski troškovi. Obavezan depozit u visini jedne mesečne kirije. Odmah useljiv. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Postoji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 500 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se funkcionalan i lepo uređen jednoiposoban stan u ulici Dimitrija Tucovića na Zvezdari, na odličnoj lokaciji sa brzom povezanošću ka centru grada i svim delovima Beograda.Stan ima površinu od 38 m2 i nalazi se na prvom spratu uredno održavane zgrade. Po strukturi je jednoiposoban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 550 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA BULEVARU---Agencijska šifra: 9112666.Izdaje se odlično namešten jednoiposoban stan, koji se nalazi na 13. spratu zgrade sa 2 lifta locirane kod Železničke stanice.Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, GRBAVICA--- Agencijska šifra: 9110686.Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban stan u visokom prizemlju zgrade na Grbavici. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje i kupatila. Stan je useljiv odmah.Potreban depozit u visini....

 
 
 
  Stan, POŽAREVAC, 74.000 €, 52,00 m2 cca 1420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana u Lole Ribara od 90m2 uknjizeno 52m2 + parking i podrum sprat 2 (poslednji) stan se prodaje polu namesten cena 74.000eur VISE INFO NA 065 644 97 67 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 450 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U najlepšim zgradam na Ledinama izdajemo ovaj moderno namešten stan . Izuzetno svetao jugozapadne orjentacije. Prostorije: dnevni boravak sa kuhinjom koja je kompletno opremljena, spavaća soba sa francuskim ležajem izuzetnog kvaliteta. Terasa sa garniturom za sedenje. Kupatilo sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, namešten, split sistem grejanje-hlađenje, 2 terase, internernet Odličan, kompletno opremljen stan namešten stan, dvostrane orijentacije na jednoj od najlepših lokacija u Zemunu. Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe sa kuhinjsko-trpezarijskim delom (open-plane....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 91.400 €, 38,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se potpuno nov i kompletno namešten apartman na Paliću, površine 38,08 m², smešten na drugom spratu moderne zgrade izgrađene 2024. godine. Apartman se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 200 metara od Palićkog jezera, što ga čini idealnim kako za odmor i uživanje, tako i kao....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, renoviran, moderno namešten i kompletno opremljen dvosoban stan, površine 45 m² sa lođom i pripadajućem garažnom mestu u dvorištu zgrade novije izgradnje. Stan je pet-friendly, potpuno je namešten, savršeno funkcionalan i na odličnoj lokaciji, okružen svim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

ĐERAM PIJACA, ZVEZDARA – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi izuzetno lep i komforan dvosoban stan na odličnoj lokaciji kod Đeram pijaca, u blizini Bulevara kralja Aleksandra. Stan je kompletno namešten i opremljen, veoma svetao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 550 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, svetao stan u održavanoj zgradi na odličnoj lokaciji u mirnom delu grada. U neposrednoj blizini je autobusko stajalište, Lidl, banka, a udaljenost od samog centra grada je svega 10 minuta hoda. Stan se sastoji od kuhinje, prostrane dnevne sobe sa trpezarijom, spavaće sobe....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, KOSOVSKA ULICA, JEDNOIPOSOBAN STAN, 37 m2 Izdaje se kompletno namešten stan na samom početku ulice, lokacija za poželeti, sve je na par minuta, sve peške. Ugaona garnitura je potpuno nova, ostali nameštaj u odličnom stanju, sve lepo uklopljeno. Okrenut je ka mirnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, škole. Ovaj stan čine dnevni boravak sa uvučenom kuhinjom, ulazni hodnik, spavaća soba, kupatilo, terasa. Pozicinoiran na II spratu stambene zgrade sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, PET FRIENDLY, GRBAVICA---Agencijska šifra: 9110274.Izdaje se namešten jednoiposoban stan (37 m2) na 5. spratu zgrade sa liftom, na Grbavici, u blizini Limanske ambulante. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesećne zakupnine.Agencijska provizija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 138.000 €, 37,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 129077, II/II, klima, uknjižen, stambena zgrada. Ovaj šarmantan 2.0 stan, nalazi se na prestižnoj lokaciji u blizini Čuburskog parka, na drugom spratu predratne zgrade bez lifta. Prodaje se namešten. Stan je stvarne površine 37 m², dok je uknjiženo 17 m². Sastoji se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN SA PARKINGOM NA ADAMOVIĆEVOM NASELJU---Agencijska šifra: 9112684.Izdaje se namešten komforan jednoiposoban stan, koji se nalazi na 2. spratu zgrade sa liftom na Adamovićevom Naselju. U cenu mesečnog zakupa je uračunato i privatno parking mesto u dvorištu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 400 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan.Zabranjeni kucni ljubimci. Sandra Obaveštenje: agencija naplaćuje usluge po realizaciji u visini 50% od jedne najveće mesečne zakupnine jednokratno jednokratno po realizaciji 50% .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.530 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u Adamovićevom naselju, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim stvarima, što ga čini idealnim za brzo useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se nalazi u mirnom i uređenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 550 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Šafarikova. Namešten jednoiposoban stan preko puta Srpskog narodnog pozorišta i pešačke zone. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, kupatilo sa tuš kabinom i terasa. Orijentisan ka mirnoj dvorišnoj strani. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 35 m2 BULEVAR EVROPE ul.Dalmatinska, jednoiposoban nov namešten stan, 4 sprat, cg,klima, terasa, CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Bulevar Evrope - Dalmatinska - 35 m2 - 350 Evra IZ 39133 Agencija VENIS....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 133.380 €, 35,00 m2 cca 3810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, CENTAR, JEDNOIPOSOBAN STAN, 35 m2 Nudimo vam na prodaju uknjižen stan u kvalitetnoj zgradi novijeg datuma. Nalazi se na minut od pozorišta i par minuta od samog srca grada, i nosi sve pogodnosti života gde vam je na sve dohvat ruke i svuda stižete peške. Prodaje se kompletno....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 700 € na 600 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 600 €, 35,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.05.2026 - 700 €
15.05.2026 - 600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan u jednoj od najlepših delova Vračara u neposrednoj blizni hrama Svetog Save. Sastoji se iz ulaznog hodnika,kupatila,dnevnog boravka sa kuhinjsko trpezarijskim delom,spavaće sobe i terase. Mesečni troškovi oko 110e, grejanje je centralno na kalorimetre i plaća....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom i porodičnom delu Zemuna, u naselju Galenika, izdaje se lepo renoviran i potpuno opremljen jednosoban stan površine 35m2. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane dvospratnice sa interfonom, koja pruža sigurnost i prijatan ambijent za stanovanje. Stan je funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zgrada iz 2019. godine, jako lepo održavana i sa čestim ulaganjima od strane stanara. Stan očuvan, namešten po meri i odlično opremljen sa svim potrebnim kućnim aparatima. Agencijska provizija 50% vrednosti prve mesečne zakupnine Agent: Kristofer Šnajder, br. licence: 1171 "Art....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 450 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vukov Spomenik - Zahumska 1.0, 35m2 (terasa 6m2), 2/4, CG, interfon, klima. Izaje se namešten jednosoban sta u blizini svih infrastrukturnih objekata. Kontakt telefon: 065/32-36-409 .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 400 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se namešten stan na četvrtom spratu u blizini tržnog centra Aviv Park Zvezdara. Stan je solidno opremljen, svetao i na dobroj lokaciji. U blizini sve potrebno za snabdevanje porodice. Vlasnici nisu raspoloženi za stanare sa kućnim ljubimcima. Oko zgrade dosta mesta za parkiranje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 137.000 €, 34,00 m2 cca 4030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno renoviran i opremljen stan u salonskoj zgradi na Vračaru, u Mileševskoj ulici, u neposrednoj blizini Kalenić pijace i svih sadržaja važnih za kvalitetan gradski život. Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijskim delom, spavaće sobe i kupatila.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250 €, 34,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo u ulici Joakima Vujića Opremljen Jednosoban stan 34 m2 na TOP-TOP LOKACIJI.. stan se nalazi na Prvom spratu, ulično orijentisan,ima dva Ležaja i Lepu Terasu,LiftZakupnina je 250e. potreban je DEPOZITSTAN JE NAMEŠTEN I ODMAH USELJIV. IZDAJE SE OZBILJNIM I ZAPOSLENIM....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 110.000 €, 33,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se svetao i izuzetno lepo očuvan jednosoban stan u gornjem delu Zemuna, Bačka ulica. Stan ima 33m² i nalazi se na prvom spratu uredne i novije zgrade iz 2010. godine, spratnosti P+3. Odlikuje ga odličan raspored i prijatna atmosfera, svetao. Posebnu vrednost daje zastakljena....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, SAJAM---Agencijska šifra: 9112678.Izdaje se kompletno namešten i opremljen jednoiposoban stan na 5. spratu stambene zgrade sa liftom kod Sajma. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....