• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana" pronađeno 603 nekretnina - prosečna cena 697 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 938 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • ekskluzivan
    • luksuzan
    • lođa
    • prizemlje
    • 1.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 345 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-11%

Promena cene sa 1.800 € na 1.600 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 1.600 €, 120,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.05.2026 - 1.800 €
17.05.2026 - 1.600 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten, 3.0, 120m2, VI/VI, klima, CG, 2 terase, 3 mokra čvora, lift, garažno mesto. Na odličnoj lokaciji u blizini Botaničke bašte i Paliluske pijace nalazi se ova nameštena i odabranim detaljima opremljena nepokretnost. Poseduje ulazni hodnik, prostran dnevni boravak sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 800 €, 110,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten i luksuzno opremljen četvorosoban stan površine 110 m2 u ulici Partizanske vode, u mirnom i porodičnom delu Ceraka.Stan se nalazi na 1. spratu uredno održavane zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom, trostranom orijentacijom i velikom količinom prirodne....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 950 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Strogi centar grada – u blizini Skadarlije i Trga republike 3. sprat 70 m² Dve spavaće sobe Salonac – prostran i svetao Opremljena kuhinja Stan je kompletno namešten i spreman za useljenje Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Kontaktirajte nas za više informacija.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 131.530 €, 36,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan u Adamovićevom naselju, jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim stvarima, što ga čini idealnim za brzo useljenje ili izdavanje bez dodatnih ulaganja. Nekretnina se nalazi u mirnom i uređenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog trosobnog stana sa parking mestom u dvorištu zgrade u Mornarskoj ulici. Veoma svetao stan, ulično orjentisan. Informatika oko 4.500 dinara. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, moderno dizajniran i kvalitetno....

 
 
 
  Izdavanje, Kuća, KRAGUJEVAC, 290 €, 135,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se sprat kuće površine 135 m2 u mirnoj ulici na Maloj Vagi. Sprat je od ostatka kuće fizički odvojen spoljašnjim stepeništem. Sastoji se od tri spavaće sobe , zajedničkog kuhinjsko trpezarijskog dela i kupatila. Blizina Big Fashion centra, pozorišta, škola Izdaje se namešten,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 600 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban, namešten stan, dvostrano orjentisan u mirnoj i lepo održavanoj zgradi. Prostorije: hodnik, velika dnevna soba, odvojena kuhinja sa trpezarijom, dve spavaće sobe, dve terase, kupatilo. Pogodan za porodice, poslovne ljude kao i za studente zbog blizine više fakulteta. Odmah....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 1.250 €, 94,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ekskluzivan LUX trosoban stan sa garažom | Bulbuder – Zvezdara | 94 m² U jednom od najprijatnijih i mirnih delova Beograda, u naselju Bulbuder, izdaje se izuzetno prostran i svetao trosoban stan vrhunskog kvaliteta. Stan se nalazi na poslednjem, 5. spratu uredne i održavane zgrade,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 1.300 €, 95,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ALFA SISTEM PREMIUM NEKRETNINE Voždovac | Četvorosoban LUX stan, 95 m2, garaža U ponudi je prostran i kompletno renoviran stan u jednoj od najlepših ulica na Voždovcu, idealan za porodičan život. Stan se nalazi na 3. spratu uredne zgrade sa liftom i prostire se na 95 m2. Funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 140.000 €, 42,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132056, V/VI, klima, lift, telefon, uknjižen, parking, stambena zgrada. Na prodaju u veoma kvalitetnoj zgradi potpuno namešten dvosoban stan od 42m2. Stan se nalazi na petom spratu od šest sa liftom. Veoma niski režijski troškovi, grejanje po utrošku. Parking u dvorištu....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 350 € na 400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Podbara, 400 €, 41,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 350 €
20.05.2026 - 400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan od 41m² u kvalitetnoj zgradi novije gradnje na Podbari. Moderan i funkcionalan stan, potpuno opremljen i namešten. Grejanje na gas po potrošnji (kalorimetri). Odlična lokacija, u blizini centra grada i svih neophodnih sadržaja. Idealno za jednu osobu....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 120.000 €, 95,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo izuzetno svetao i komforan stan, savršen za porodični život i uživanje u prostoru. Posebnu vrednost ovoj nekretnini daje dodatnih 40 m² tavanskog prostora, koji se može urediti kao još jedna soba, radni prostor ili zona za opuštanje – u skladu sa vašim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 600 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan za izdavanje Vukov spomenik Na uglu ulica Kraljice Marije i Ivankovačke, na drugom spratu novije stambene zgrade za izdavanje dvosoban stan. Stan se sastoji od predsoblja, kuhinje, trpezarijsko - dnevnog dela sa terasom, spavaće sobe i kupatila. Stan je kompletno namešten. Ima....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zemun, 675.000 €, 517,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo porodičnu stambenu zgradu koja nudi izuzetnu priliku za profitabillni biznis. Zgrada ima 9 stanova različitih struktura od garsonjera do trosobnih. Svi stanovi su kompletno završeni i namešteni osim stana u potkrovlju koji kupac može dovršiti i opremiti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN STAN, TELEP---Izdaje se nov, kompletno namešten, komforan jednoiposoban stan (47 m2) na 1. spratu nove stambene zgrade sa liftom na Telepu. Useljiv je odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti....

 
 
 
  Stan, BRUS, 216.573 €, 45,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Sky Loft je tip stana čija je dominantna karakteristika odličan pogled preko jednog zida koji je u punom staklu, bez pregradnih zidova, tako da je ceo apartmanotvoren ka nebu. Ovaj tip stanova uglavnom se gradi u visokim zgradama, međutim Kopaonik pruža bolji pogled nego bilo koji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U Bloku 62, u blizini savskog šetališta, u ulici Dušana Vukasovića, nalazi se ovaj dvoiposoban stan. Smešten je na trećem spratu novije zgrade, uredne i održavane. Infrastruktura je kompletna, u neposrednoj blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, TC kao i svi ostali neophodni sadržaji....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 550 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan koji se nalazi u Plješevačkoj ulici na Karaburmi. Komforan i potpuno namešten. Grejanje je etažno, radijatori na struju. Dvostrano orijentisan. Lokacija odlična. Izuzetna povezanosta sa svim delovima Beograda. Mogućnost dogovora oko nameštanja stana. Vredi videti!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

- Nov do sada neuseljavan stan na Telepu. - Stan je jednoiposoban i potpuno namešten. - Poseduje: dnevnu sobu, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo i terasu. - Odmah useljiv. Cena zakupa iznosi 500e + depozit + posrednička naknada u visini od 50% Za sve dodatne informacije, obratite se....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 750 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, renoviran, moderno namešten i kompletno opremljen dvosoban stan, površine 45 m² sa lođom i pripadajućem garažnom mestu u dvorištu zgrade novije izgradnje. Stan je pet-friendly, potpuno je namešten, savršeno funkcionalan i na odličnoj lokaciji, okružen svim sadržajima....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 530 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Kvalitetan stan u novogradnji, komforan, potpuno namešten, odvojena spavaća soba, video nadzor, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - Gas, sprat VPR/3, TERASA, PARKING,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 850 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je lep, namešten trosoban stan na odličnoj lokaciji na Zvezdari, u neposrednoj blizini SC Olimp. U cenu stana uračunata su dva garažna mesta, kao i treće garažno mesto za manje vozilo ili motor. Kućni ljubimci nisu dozvoljeni. Stan se sastoji od kuhinje, dnevne sobe, dve....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 450 €, 46,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se 1.5 stan u blizini Kluza u novijoj zgradi. Stan je kompletno namešten. Ulica Dušana Radovića. Stan je uredno održavan. Grejanje i topla voda na gas, protočan bojler, što doprinosi niskim režijskim troškovima. Dobra povezanost sa centrom grada. Jedna linija do Vukovog spomenika,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 200.850 €, 54,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju fenomenalan luksuzan dvoiposoban stan od 54m² u prestižnom kompleksu Avenija Garden. Stan se nalazi na 6. spratu i već pri ulasku ostavlja utisak modernog, elegantnog i maksimalno kvalitetno uređenog prostora. Kompletno je namešten potpuno novim nameštajem i uređajima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

* VENIS Nekretnine * - Izdajemo 35 m2 BULEVAR EVROPE ul.Dalmatinska, jednoiposoban nov namešten stan, 4 sprat, cg,klima, terasa, CENA mesečno 350 Evra + 350 Evra depozit 064-829-5008, 064-829-5005, 021-6337-037, Bulevar Evrope - Dalmatinska - 35 m2 - 350 Evra IZ 39133 Agencija VENIS....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju lux 3.0 stan u BW Scala. Stan je dvostrano orijentisan, svetao. Sastoji se od: dnevne i dve spavaće sobe, dva mokra čvora, vešernice, kuhinje sa trpezarijom i velike terase sa pogledom na park na koju se izlazi iz dnevne sobe. Spavaći blok je odvojen od ostatka stana, a....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 360 €, 32,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ozbiljnim zakupcima izdaje se namešten stan u prizemlju starijeg objekta u maloj ulici u blizini G.Vučića, V.Ilića, Arhitektonsko tehničke škole i stadiona Sinđelić. Zakup 360eura+deposit 360eura+ agencijska provizija 50% od iznosa prve kirije. Vladimir 064/17-444-23 GREJANJE - TA,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 47,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno nov i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 47m², na 1. spratu stambene zgrade u ulici Laze Lazarevića. Zgrada je izgrađena 2025. godine i poseduje lift. Stan je orijentisan ka dvorištu. Prostor je funkcionalno organizovan i sastoji se od dnevnog boravka,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 300 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

SOCIJALNO - UL. VALENTINA VODNIKA ! USELJIV ODMAH ! Izdaje se lepo opremljen dvosoban stan u ulici Valentina Vodnika u Novom Sadu. Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se prijatnim rasporedom prostorija. Sastoji se od: prostranog hodnika, kupatila sa kadom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 650 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Komotan dvosoban stan na osmom spratu odlično održavane zgrade sa CG, interfonom, video nadzorom… Ispred zgrade veliki parking u 3. zoni, Kompletno namešten, dvostrano orijentisan sa prelepim pogledom na grad. Lokacijski se nalazi na fantastičnom mestu bloka 23, u blizini Centra Sava,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo luksuzno namesten stan u novoj zgradi u neposrednoj blizini Đeram pijace. Stan se sastoji od dnevne sobe, spavace sobe, kuhinje, kupatila i velike terase. Odmah useljiv Za svaku preporuku. Agenc. provizija 50% vrednosti jedne mesečne zakupnine Agent:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, PADINSKA SKELA, 250 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jednoiposoban stan u Mokranjčevoj ulici(Palilula)Izdaje se namešten jednoiposoban stan u Mokranjčevoj ulici na trećem spratu zgrade bez lifta i CG. Sastoji se od ulaznog hodnika,kupatila, spavaće sobe, dnevne sobe sa trpezarijom, terase i uvučene kuhinje. Vredi pogledati!!!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 500 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo dvosoban namešten, svetao stan u novoj zgradi, sa jednom komotnom spavaćom sobom i dnevno kuhinjskim trpezariskim prostorom, velikim kupatilom sa prirodnom ventilacijom. Uradjena izvanredna termo izolacija, nov nameštaj,pvc stolarija, video nadzor, klimatizovan, grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132263, VI/VIII, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se nov, namešten stan, nikad useljavan. Useljiv odmah. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 380 €, 43,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132226, III/IV, klima. Potpuno namešten funkcionalan 1.0 stan 43 m², na odličnoj lokaciji.Na duži vremenski period.Troškovi stana- infostan 7500 dinara istruja 2500 dinara. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo stan na Vračaru Nov, kompletno namešten stan u Cerskoj ulici, površine 40m². Stan ima odvojenu spavaću sobu, kvalitetan nov nameštaj, terasu i nalazi se na 2. spratu u zgradi sa liftom. Cena: 650€ mesečno Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj luksuzni dvoiposoban stan pruža predivan pogled na Adu Ciganliju i nalazi se na samo 5 km od centra grada, uz odličnu povezanost sa ostatkom Beograda. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje odmah, a sastoji se od dve spavaće sobe-jedne veće i jedne manje-kao i prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 320 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na jako lepoj lokaciji u Žarkovu u blizini marketa Vero i doma zdravlja. Stan se nalazi u održavanoj zgradi sa interfonom. U neposrednoj blizini zgrade nalaze se prodavnice, brza hrana, marketi, tržni centri, kafići, restorani, dom zdravlja Blizina....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova - Prote Simića 2.0, 39m2 (terasa 3m2), 1/4, EG, Norveški radijatori. Dvosoban stan sa velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom. Odvojena spavaća soba. Miran kraj, u kompleksu zgrada naselja Zova. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem i ugrađenom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Apelovac, 450 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Niš, Palilula, Apelovac – izdaje se prelep 2.5 stan od 70m² u novogradnji odmah iznad pivare. Stan se nalazi na 3. spratu od ukupno 7, u zgradi sa 2 lifta. Sastoji se od prostrane dnevne sobe sa trpezarijom i kuhinjom, 2 spavaće sobe, kupatila i mokrog čvora. Iz dnevne sobe izlazi....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 500 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten stan na Zvezdari, blizu centra grada. U neposrednoj blizini stana se nalaze prodavnice, park, vrtić, škola, linije gradskog prevoza, bolnica, pijaca itd. Stan se izdaje zaposlenoj osobi na duži vremenski period. Agencijska provizija 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 700 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

VRAČAR – JUŽNI BULEVAR – DVOSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi nov, kompletno namešten i komforan dvosoban stan na jednoj od najtraženijih lokacija na Vračaru, u zoni Južnog bulevara. Stan je površine 42m² i nalazi se u novoj, urednoj zgradi sa liftom na 2.....