• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana" pronađeno 628 nekretnina - prosečna cena 717 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 960 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • parket
    • 3.sprat
    • opremljen
    • za studente
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 195.000 €, 58,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan trosoban stan od 58m2, vodi se kao VPR, realno kao prvi sprat. Prodaje se kompletno opremljen i namešten, uknjižen je i ima terasu. Odmah je useljiv. Lokacija odlična, blizina svih prevoza, tržni centar BIG, škola, vrtić. Stan za svaku preporuku, kao investicija za izdavanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dedinje, 750 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno namešten jednosoban stan površine 42 m2 u prestižnom delu Dedinja, na svega 500 m od Belog dvora. Stan se nalazi u novogradnji, u prizemlju, svetao i funkcionalnog rasporeda, idealan za samce ili parove. Opremljen je savremenom kuhinjom, mašinom za pranje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN PET FRIENDLY DVOIPOSOBAN STAN NA GRBAVICI---Agencijska šifra: 9112558. Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade, na Grbavici. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci.Useljiv odmah.Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Rakovica, 400 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Nadomak park-šume Košutnjak izdaje se ovaj sunčan i svetao stan kompletno namešten. Mali režijski troškovi. Nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Depozit obavezan. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja. 50% .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan i potpuno opremljen stan površine 68 m² u atraktivnom naselju Belvil na Novom Beogradu. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostrane dnevne sobe, spavaće sobe, kuhinje, trpezarije, hodnika, kupatila i terase. Ukusno je i kvalitetno namešten, sa svim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 1.000 €, 72,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran i namešten, dvosoban stan u okolini Trga Slavija. Odmah useljiv. Aleksandar Jovanović 062240144 ID: 8610 Provizija 50% za Zakupca .

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 700 € na 650 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Profesorska Kolonija, 650 €, 56,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.05.2026 - 700 €
22.05.2026 - 650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten dvosoban stan površine 56 m², na 1. spratu stambene zgrade sa 13 spratova, u Bulevaru Despota Stefana, u blizini Cvijićeve ulice. Stan je svetao i tih, sa funkcionalnim rasporedom koji pruža prijatan i praktičan prostor za svakodnevni život. Opremljen je....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 1.200 €, 75,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prestižnoj lokaciji na Vračaru, direktno pored Hrama Svetog Save, izdaje se kompletno namešten trosoban stan površine 75 m². Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 7 i odlikuje se funkcionalnim rasporedom i komforom. Sastoji se od dnevnog boravka sa trpezarijom, dve odvojene sobe,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Slavija, 850 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se renoviran i potpuno namešten stan od 50 m² u Mileševskoj ulici, na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Kalenić pijace. Stan je veoma svetao i osunčan tokom većeg dela dana, od oko 10 časova pre podne pa sve do zalaska sunca. Ima dve terase sa otvorenim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 300 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOV, NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, PET FRIENDLY,  JUGOVIĆEVO--- Agencijska šifra: 9105637. Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (30 m2) koji se nalazi na 6. spratu u novoj zgradi sa liftom na lepoj lokaciji, Jugovićevo. Okolo je zelenilo i besplatan parking. Poseduje:....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NIŠ, Medijana, 1.000 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se jedinstven, luksuzno opremljen troiposoban stan površine 85m², smešten na 5. spratu kvalitetne novogradnje u samom centru Niša. Ova nekretnina se izdvaja modernim dizajnom, vrhunskom opremljenošću i prelepim otvorenim pogledom na Nišavu i Tvrđavu. Stan je pažljivo organizovan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 450 €, 50,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten jednoiposoban, dvorišno orijentisan, stan na Novoj Detelinari, smešten na 2. spratu novije zgrade. Stan ima površinu od 50m² i idealan je za sve koji traže udoban i funkcionalan prostor za život. Poseduje priključak za toplu protočnu vodu. Gradsko grejanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 39,00 m2 cca 2180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor, naselje Zova - Prote Simića 2.0, 39m2 (terasa 3m2), 1/4, EG, Norveški radijatori. Dvosoban stan sa velikim dnevnim boravkom sa kuhinjom. Odvojena spavaća soba. Miran kraj, u kompleksu zgrada naselja Zova. Stan je kompletno namešten i prodaje se sa svim nameštajem i ugrađenom....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 500 € na 450 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 450 €, 44,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 500 €
22.05.2026 - 450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Namešten stan od 44m2 preko puta zgrade Dnevnika i Futoške pijace. Prvi sprat, dvorišna orijentacija, lift, TV, klima, kompletno opremljena kuhinja, veš mašina, posteljina, pegla, centralno grejanje. Računi (Informatika, struja, kablovska TV i internet) se plaćaju unapred na mesečnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 300 €, 23,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN, JEDNOIPOSOBAN, PET FRIENDLY STAN U BLIZINI MEDICINSKOG FAKULTETA---Agencijska šifra 9109291.Izdaje se namešten jednoiposoban stan na četvrtom spratu zgrade BEZ lifta. Useljiv je odmah. Stan je PET FRIENDLY.  Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Kluz, 280 €, 30,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Bulevar Kralja Aleksandra ulica, 1.0,30kvm, namešten stan u prizemlju, PVC,grejanje TA peć (info stan 2500din), katv 1500din, klima, useljiv 01.07. novija gradnja, 280e+DEP+ag.provizija 50%(br.reg.220) 061/7000368 .

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je odličan, održavan i kompletno namešten dvoiposoban stan na izuzetnoj lokaciji u Kotežu, idealan kako za porodičan život tako i kao sigurna investicija za izdavanje. Stan se nalazi na prvom spratu uredne i održavane zgrade, a njegova najveća prednost, pored funkcionalnog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 550 €, 64,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Oglašavamo izdavanje kompletno nameštenog trosobnog stana sa parking mestom u dvorištu zgrade u Mornarskoj ulici. Veoma svetao stan, ulično orjentisan. Informatika oko 4.500 dinara. Grejanje na gas, niski mesečni troškovi. Kompletno je opremljen po meri, moderno dizajniran i kvalitetno....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 450 €, 53,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – Liman 4, odlična lokacija Izdaje se moderan, kompletno namešten dvosoban stan površine 53 m², na atraktivnoj i izuzetno traženoj lokaciji Liman 4, Novi Sad. Stan se nalazi na 6. spratu kvalitetne novogradnje sa liftom i nudi fantastičan panoramski pogled....

 
 
 
  Stan, BRUS, 240.740 €, 54,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Sky Loft je tip stana čija je dominantna karakteristika odličan pogled preko jednog zida koji je u punom staklu, bez pregradnih zidova, tako da je ceo apartmanotvoren ka nebu. Ovaj tip stanova uglavnom se gradi u visokim zgradama, međutim Kopaonik pruža bolji pogled nego bilo koji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman II, 167.000 €, 56,00 m2 cca 2980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvoiposoban stan na Limanu 2 – odlična prilika za život ili investiciju Na prodaju svetao i funkcionalan dvoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji na Limanu 2, jednom od najtraženijih i najurbanijih delova grada. Stan je ulično orijentisan, ali zahvaljujući odličnoj izolaciji pruža....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 174.760 €, 52,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju-Liman IV, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja dvoiposoban stan na prodaju na Limanu IV, Novi Sad, udaljen svega 7 minuta hoda od Bulevara Oslobođenja. Na prodaju je kompletno namešten dvosoban stan na Limanu 4, uknjižene površine 52 m², dok stvarna površina....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Detelinara, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 88655, I/, klima, terasa, ostava. Kompletno namešten stan (u blizini medicinskog fakulteta), odvojena spavaća soba, jedan ležaj, dnevni boravak sa garniturom za sedenje, kupatilo sa veš mašinom, kuhinja sa velikim frižiderom i zamrzivačem, opremljena sudovima i escajgom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 130.000 €, 47,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 64 m² (stambeni deo + terasa od 17 m²) u novijoj zgradi u ulici Matice Srpske. Stan je pozicioniran u prizemlju, funkcionalnog je rasporeda i maksimalno održavan. Stan se prodaje potpuno namešten. Obezbeđen parking za stanare. Poseban adut – Zastakljena....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 95.000 €, 58,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Dvosoban namešten stan od 58 m2 na 2/3 spratu zgrade bez lifta blizu škole Kizur Ištvan. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila sa kadom i dve terase sa pristupom iz dnevnog boravka i kuhinje. Podovi su parket i pločice, prozori....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Trošarina, 750 €, 83,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi odlican 3,0 stan za izdavanje, 83 m2 u Naselju Stepa. Kompletno namesten, opremljen sa novim uređajima i belom tehnikom. CG sa kalorimetrima, placanje po potrosnji uz popust od 37% mesecno, klima, KATV . Prostorije: hodnik, velika dnevna soba otvorenog koncepta da kuhinjom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Liman II, 400 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Limanu 2 u Novom Sadu, u neposrednoj blizini Štranda i fakulteta. Stan površine 60 m² nalazi se na petom spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličan izbor za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na atraktivnoj....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 170.000 €, 72,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kompletno namešten četvorosoban duplex sa garažnim mestom u prestižnom naselju Zlatibor 1000 na Zlatiboru. Na prvom spratu se nalazi predsoblje, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaća soba, terasa i kupatilo, a na drugom spratu su smeštene dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Bulevar oslobođenja, ulica Ćirpanova. Namešten dvosoban stan u neposrednoj blizini Futoške pijace, Bulevara oslobođenja, škole. Ovaj stan čine dnevni boravak sa uvučenom kuhinjom, ulazni hodnik, spavaća soba, kupatilo, terasa. Pozicinoiran na II spratu stambene zgrade sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 159.000 €, 60,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban stan od 60 m2 (56 m2 + terasa 4 m2), odmah useljiv, bez tereta i zabeležbi. Moguća kupovina i za keš i putem stambenog kredita. Nalazi se u novijoj, kvalitetnoj i estetski lepo projektovanoj zgradi na Ledinama / Novi Surčin, u mirnoj i širokoj ulici sa porodičnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 600 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten dvoiposoban stan na Novom Detelinaru u Novom Sadu. Stan površine 65 m² nalazi se na trećem spratu stambene zgrade sa liftom i predstavlja odličnu priliku za sve koji traže kvalitetno izdavanje stanova Novi Sad na atraktivnoj lokaciji. Stan je veoma funkcionalan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 250 €, 27,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NAMEŠTEN JEDNOSOBAN STAN, NOVA DETELINARA---Agencijska šifra: 9110537.Izdaje se kompletno namešten jednosoban stan (27m2) koji se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Poseduje fizički odvojenu kuhinju i dvorišno je orijentisan.Useljiv je odmah. Potreban....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 40,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN JEDNOIPOSOBAN PET FRIENDLY STAN NA TELEPU ---Agencijska šifra: 9112441. Izdaje se lepo opremljen jednoiposoban stan na drugom spratu zgrade sa liftom na Telepu. U stanu su dozvoljeni kućni ljubimci. Useljiv je od 25.5.2026.Potreban depozit u visini jedne mesečne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 76.000 €, 28,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan na fantastičnoj lokaciji u samom centru grada u Lominoj ulici. Stan se nalazi u suterenu stambene zgrade, ulaz u stan je u zajedničkom dvorištu. Prodaje se potpuno namešten i odličan je kao investicija. Uknjižen na 18 m2, ostalih 10 m2 su u postupku legalizacije.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 164.000 €, 35,00 m2 cca 4690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se odličan jednoiposoban stan, uknjižen na 35 kvm korisne površine plus terasa od 35 kvm. Stan u odličnom stanju, kompletno renoviran, nameštaj po meri urađen, bez dodatnoh ulaganja. Ima prelepu terasu na kojoj se nalazi drvena kućica od 8 kvm sa strujom i vodom, može se koristiti....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Terazije, 1.000 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se svetao, funkcionalan i potpuno namešten stan od 68 m2, na 5. spratu zgrade sa liftom, u neposrednoj blizini Sportskog centra Milan Gale Muškatirović / 25. maj, na opštini Stari grad. Stan se sastoji od velike spavaće sobe, dnevne sobe, predsoblja, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450 €, 33,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U mirnom delu bloka 38,u ul. Bul.Arsenija Čarnojevića, u neposrednoj blizini OŠ "Ratko Mitrović" i vrtića "Lane", izdaje se stan, vrlo svetao, jugoistočno orijentisan ka parku. Komforan, kompletno renoviran, namešten i opremljen, jednosoban stan površine 33m2.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 193.640 €, 57,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten moderan stan površine 57 m², smešten na jednoj od najtraženijih lokacija u Novom Sadu – Novoj Detelinari. Nekretnina se nalazi na 1. spratu kvalitetne i odlično održavane zgrade sa liftom, pružajući savršen spoj komfora, funkcionalnosti i atraktivne lokacije.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 850 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se kompletno namešten i opremljen stan površine 45 m² u strogom centru grada, u Ulici Cara Lazara. Stan se nalazi na petom spratu zgrade sa liftom i koncipiran je tako da se sastoji od dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, spavaće sobe, kupatila, hodnika i terase. Grejanje....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 460 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

ODLIČAN JEDNOIPOSOBAN STAN SA GARAŽOM, CENTAR---Agencijska šifra: 9104836.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan od 45m2, koji se nalazi na 2.spratu zgrade bez lifta u centru grada. Moguć je zakup i garaže u neposrednoj blizini stana, uz cenu po dogovoru.Stan je useljiv odmah.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lion, 650 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Firma KEY REAL ESTATE sa zadovoljstvom vam predstavlja odličan, nov i kompletno namešten stan na atraktivnoj lokaciji u blizini Gradske bolnice, Zvezdara. Stan se nalazi u novijoj zgradi sa liftom i predstavlja idealan izbor za zakupce koji traže moderan, funkcionalan i odmah useljiv....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 650 €, 64,00 m2