• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana - GoHome - kuće, stanovi, placevi na prodaju u Srbiji
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana

  • Za upit "www.indomio.rs namešten zadnjih 14 dana" pronađeno 704 nekretnina - prosečna cena 713 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 960 eura
    • do 1200 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 12 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • uknjižen
    • 4.sprat
    • opremljen
    • za studente
    • centralno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Izdavanje, Stan, PANČEVO, 350 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban komplet namešten stan na strelištu u blizini Maksija i škole. Stan je za nepušače i nisu dozvoljeni kućni ljubimci. Stan je kompletno renoviran, useljiv stan je useljiv od 06.06.2026.godine. Terasa je je u međuvremenu zatskljena i izolovana .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 800 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Ruzveltova Odlična lokacija – iznad OKO kafića Nova zgrada 70m² | 1. sprat Dve spavaće sobe sa bračnim krevetima Prostran i svetao dnevni boravak Kompletno opremljena kuhinja Stan je potpuno namešten i odmah useljiv Agencijska provizija iznosi 50% od prve mesečne zakupnine. Kontaktirajte....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 595.000 €, 111,00 m2 cca 5360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan stan u Beogradu na vodi, sa otvorenim pogledom ka reci i ka gradu. Stan se prodaje potpuno namešten, dizajniran od strane renomiranog arhitekte. Nameštaj i ugrađeni elementi su vrhunskog kvaliteta. Sastoji se velikog ulaznog hodnika koji vodi u prostrani dnevni boravak sa....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Z.Stanica, 300 €, 38,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Za izdavanje namešten jednoiposoban stan koji se nalazi u mirnom kraju sa dosta zelenila, nedaleko od železničke stanice. -Dnevna soba i trpezarija -Odvojena kuhinja -Spavaća soba -Kupatilo -Terasa/lođa Potreban depozit kao i jednokratna agencijska provizija 50% od prve mesečne zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 350 €, 37,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128319, I/, lift, terasa, stambena zgrada. Izdaje se odmah useljiv namešten stan na duži vremenski period. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Medaković, 550 €, 55,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

TC STADION 2.0 – VOŽDOVAC Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi nov i kompletno namešten dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini Stadion Shopping Center, Voždovac. Stan je površine 55m² i nalazi se na 2. spratu manje novije i uredne zgrade od ukupno 3 sprata. Veoma....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 350 €, 35,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

MODERAN JEDNOIPOSOBAN STAN NA NOVOJ DETELINARI---Agencijska šifra: 9112700.Izdaje se lepo namešten jednoiposoban stan na 1. spratu zgrade sa liftom na Novoj Detelinari. Stan je useljiv od 31.05.2026. godine. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 400 €, 51,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se moderan, kompletno renoviran i namešten stan sa otvorenom lođom površine 51m2, pozicioniran na prvom spratu novije stambene zgrade sa liftom.Lociran je u mirnoj ulici udaljenoj par minuta hoda od pešačke zone centra grada. Parking zona ispred zgrade,plaća se. Stan je po....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 135.000 €, 70,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Reniviran stan od 65 m2 korisne povrsine i 5 m2 terasa sa pripadajucim podrumom u mirnom kraju Vince. Stan je kompletno renoviran, izvorno je bio dvosoban, od trpezarije je napravljena jos jedna soba. Stan se prodaje kompletno namesten, grejanje je na struju, 2 inverter klime. Niski....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 430 €, 42,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132347, II/V, klima, lift, podrum. namesten stan na Grbavici, u ul. Brace Ribnikar. Pogodno za strance. Prijava na adresu dostupano. Stan se sastoji od dnevne sobe, vece spavace sobe, kuhinje, hodnika i kupatila. Ima masinu za pranje i sušenje veša. Slobodan od 01.06.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 395.000 €, 81,00 m2 cca 4880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od retkih stanova u BW, koji kombinuje ono što kupci danas najteže pronalaze - odličan raspored, dvostranu orijentaciju, mnogo prirodnog svetla i enterijer urađen sa ukusom, bez potrebe za dodatnim ulaganjima. Stan je projektovan za ljude koji žele kvalitet života, komfor i....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Paviljoni, 600 €, 41,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Stari Merkator, kod suda - Renoviran i lep 1.5 stan CG 41 m2 - Lift 8/8 -Lođa zastakljena - Svetao, sunčan, topao i sa otvorenim pogledom - Blind vrata, PVC prozori, tuš, ugradni plakari - Namešten sa stilom - Odmah useljiv Agencijska provizija za zakupca je 50% samo od prve zakupnine.....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 600 €, 45,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

U okviru hotelskog kompleksa Xenon u ulici Vojislava Ilića, u neposrednoj blizini Beo šoping centra, izdaje se kompletno namešten stan za dugoročan zakup. Stan je funkcionalan, sa otvorenim dnevnim prostorom koji uključuje kuhinju i trpezariju, odvojenom spavaćom sobom, kupatilom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 850 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo kompletno namešten stan u ulici Vojvode Stepe u blizini Dvanaeste beogradske gimnazije. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela, kuhinje, dve spavaće sobe, wc-a, kupatila i lodje. Kompletno namešten novim i kvalitetnim nameštajem. Na odličnoj lokaciji,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Voždovac, 480 €, 48,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

VOJVODE STEPE, VOŽDOVAC – DVOSOBAN STAN U BLIZINI FARMACEUTSKOG FAKULTETA Firma KEY REAL ESTATE je u prilici da Vam ponudi kompletno namešten i moderno opremljen stan na odličnoj lokaciji – Voždovac, u blizini Farmaceutskog fakulteta. Stan se nalazi na 4. spratu u mirnom i prijatnom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 950 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzan dvosoban stan sa terasom – Belville, Novi Beograd (Blok 67) Izdaje se moderan i prostran dvosoban stan površine 62 m² u prestižnom stambenom kompleksu Belville na Novom Beogradu. Stan se nalazi na 7. spratu (od 13) u zgradi sa dva lifta, video-nadzorom i 24h obezbeđenjem,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 650 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

LEPO NAMEŠTEN DVOIPOSOBAN STAN NA SOMBORSKOM BULEVARU SA PARKING MESTOM---Agencijska šifra: 9112671.Izdaje se moderno namešten dvoiposoban stan na 2. spratu zgrade sa liftom na Somborskom Bulevaru. U cenu zakupa ulazi i korišćenje parking mesta u dvorištu zgrade.Stan je useljiv od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 700 €, 68,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

LEKINO BRDO, VOŽDOVAC – TROSOBAN STAN SA GARAŽNIM MESTOM Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi funkcionalan i potpuno opremljen trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Lekinom brdu, Voždovac. Stan je veoma svetao, komforan i funkcionalnog rasporeda, idealan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 500 €, 60,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Novi Sad, Novo naselje, ulica Bate Brkića. Namešten dvoiposoban stan u neposrednoj blizini Osnovne i srednje škole ´ Milan Petrović ´, vrtića i više trgovinskih objekata. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Pozicioniran....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.500 €, 85,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Komforan, moderno opremljen stan za izdavanje u IV fazi kompleksa A blok. Stan je kompletno namešten i veoma funkcionalnog rasporeda. Čine ga prostran dnevni boravak sa izlazom na zastakljenu terasu površine 6 m², kuhinja sa trpezarijskim delom, dve spavaće sobe, od kojih je jedna....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Dorćol, 2.200 €, 150,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se petosoban stan u Gospodar Jovanovoj ulici, u neposrednoj blizini Kalemegdana. Stan se sastoji od hodnika, dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom, četiri spavaće sobe, dva kupatila i dve terase. Kompletno je renoviran i izdaje se delimično namešten, sa ugradnim plakarima,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 320 €, 26,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se garsonjera na odličnoj lokaciji, na svega par minuta hoda do Futoške pijace, bulevara, centra grada i drugih važih lokacija. Stan je kompletno namešten novim nameštajem i tehnikom. Odmah je useljiv ! Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, MALI MOKRI LUG, 700 €, 57,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdaje se potpuno namešten jednoiposoban stan na početku Ustaničke ulice, na odličnoj i dobro povezanoj lokaciji. Stan ima 57 m², vrlo je svetao i funkcionalnog rasporeda. Nalazi se u mirnom okruženju i idealan je za udoban život jedne osobe ili para. Prostorije: dnevna soba sa trpezarijom,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 1.200 €, 102,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se prostran i renoviran trosoban stan površine 102 m2 u popularnom naselju Belvil, u ulici Jurija Gagarina na Novom Beogradu.Stan se nalazi na 4. spratu moderno organizovane zgrade sa liftom i odlikuje se odličnim rasporedom, velikom količinom prirodne svetlosti i funkcionalnim....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 400 €, 61,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se dvosoban stan površine 61m² na Bulevaru oslobođenja. Stan se nalazi na trećem spratu u zgradi sa liftom. Funkcionalnog je rasporeda, svetao i kompletno namešten, spreman za useljenje bez dodatnih ulaganja. Stan se sastoji od dnevnog boravka, spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450 € na 430 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Sajlovo, 430 €, 68,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 450 €
22.05.2026 - 430 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Iznajmljujemo kompletno namešten trosoban stan na Jugovićevu. Dobra lokacija, odličan za porodicu. Mesečno plaćanje uz obavezan depozit + agencijska provizija. .

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BELE VODE, 700 €, 65,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj luksuzni dvoiposoban stan pruža predivan pogled na Adu Ciganliju i nalazi se na samo 5 km od centra grada, uz odličnu povezanost sa ostatkom Beograda. Stan je potpuno namešten i spreman za useljenje odmah, a sastoji se od dve spavaće sobe-jedne veće i jedne manje-kao i prostranog....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 850 €, 76,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Trosoban stan, 76 m2, Blok 70a - Novi Beograd Lokacija: Beograd - Novi Beograd - Blok 70a Cena: 850 eura mesečno Tip nekretnine: Stan za izdavanje Kvadratura: 76 m2 Broj soba: 3 Grejanje: Centralno Sprat: 6/8 Opremljenost: Namešten sa uređajimaOpis: Izdaje se renoviran trosoban stan....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, 850 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno renoviran stan, lepo uređen, funkcionalan, potpuno namešten, odvojena spavaća soba, odličan. Agencijska provizija za zakupca se plaća u iznosu od 50% + PDV dogovorene jednomesečne zakupnine za period zakupa u trajanju do 12 meseci GREJANJE - CG, sprat 2/12, LIFT ID oglasa:....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 550 € na 500 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Karaburma, 500 €, 51,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 550 €
22.05.2026 - 500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Odličan dvosoban stan koji se nalazi u Plješevačkoj ulici na Karaburmi. Komforan i potpuno namešten. Grejanje je etažno, radijatori na struju. Dvostrano orijentisan. Lokacija odlična. Izuzetna povezanosta sa svim delovima Beograda. Mogućnost dogovora oko nameštanja stana. Vredi videti!....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Staro Sajmište, 2.500 €, 138,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Izdaje se luksuzan kompletno namešten četvorosoban stan površine 150m2, smešten na četvrtom spratu moderne zgrade GTC Apartmani sa recepcijom, portirom i fizičkim obezbeđenjem 24 časa. Stan predstavlja idealan izbor za porodice, diplomate, sportiste i poslovne ljude koji traže maksimalnu....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, 1.100 €, 115,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN SA PARKING MESTOM KOD KRUŽNOG TOKA, LIMAN 4---Agencijska šifra: 9111023.Izdaje se luksuzno namešten četvorosoban stan od 115 m2 na trećem spratu nove zgrade sa liftom kod kružnog toka kod Limana 4. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 750 €, 52,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Uknjižen, renoviran, namešten, split sistem grejanje-hlađenje, 2 terase, internernet Odličan, kompletno opremljen stan namešten stan, dvostrane orijentacije na jednoj od najlepših lokacija u Zemunu. Sastoji se od predsoblja, prostrane dnevne sobe sa kuhinjsko-trpezarijskim delom (open-plane....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Telep, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdavanje stanova Novi Sad – izdaje se potpuno nov, luksuzno opremljen dvosoban stan površine 54m² u neposrednoj blizini Bulevara Patrijarha Pavla. Stan se nalazi na drugom spratu nove zgrade i predstavlja odličan izbor za sve koji traže moderan i funkcionalan prostor na atraktivnoj....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 260 €, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Garsonjera za izdavanje na odličnoj lokaciji na Grbavici. Nalazi se na visokom prizemlju i dvorišno je orijentisana. Stan je kompletno namešten i funkcionalan, pogodan za jednu osobu ili par. U blizini se nalaze prodavnice, kafići, javni prevoz i svi neophodni sadržaji. Useljiv od....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, NOVI SAD, Grbavica, 400 €, 44,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132263, VI/VIII, lift, terasa, novogradnja. Izdaje se nov, namešten stan, nikad useljavan. Useljiv odmah. Nije pet friendly. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 50% od jedne zakupnine. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 225.000 €, 60,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na traženoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane i Opštine, prodaje se luksuzno renoviran, namešten stan, sa kompletno novim i nekorišćenim nameštajem. Prostorije: kuhinja, dnevni boravak, spavaća soba, hodnik i kupatilo. Stan je jednostrano orijentisan, istočno,....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Filmski Grad, 500 €, 54,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

Čukarica, Filmski grad - Miloja Zakića 2.0, 54m2 (lođa 4m2), CG, lift, VPR/5, telefon, interfon, parking U prilici smo da vam ponudimo veoma funkcinalan i svetao dvosoban stan, površine 54m2. Stan je renoviran. Od prostorija poseduje dnevni boravak, kuhinju, spavaću sobu, kupatilo....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 550 €, 70,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Izdajemo trosoban, namešten stan u kući sa zasebnim ulazom. Komforna dnevna soba, trpezarija, kuhinja i dve velike spavaće sobe idealno za porodicu. Mesečni troškovi su niski zato što je grejanje uključeno u cenu. U blizini i u okolini su svi potrebni sadržaji za laku komunikaciju....

 
 
 
  Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Golf Naselje, 500 €, 36,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.indomio.rs

Odličan kompletno namešten dvosoban stan u blizini svih sadržaja neophodnih za komforan život. U stanu nisu dozvoljeni kućni ljubimci. U blizini prevoza, više marketa, Park- šume Košutnjak. Za svaku preporuku. Obavezan depozit. Posrednička naknada u skladu sa opštim uslovima poslovanja.....