• GoHome Professional
www.indomio.rs namešten pala cena - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • www.indomio.rs namešten pala cena - GoHome pretraga ponude nekretnine
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - www.indomio.rs namešten pala cena

  • Za upit "www.indomio.rs namešten pala cena" pronađeno 676 nekretnina - prosečna cena 888 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 40 m2
    • do 50 m2
    • 50 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 50 m2
    • 60 m2
  •  Po ceni
    • do 940 eura
    • do 1100 eura (prosečna cena)
    • do 1400 eura
    • do 11 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 144.200 € na 133.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Novi Bulevar, 133.900 €, 42,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.12.2025 - 144.200 €
22.05.2026 - 133.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad, Centar, ulica Železnička. Predstavljamo odličan, po strukturi dvosoban dupleks stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija za stanovanje. Nalazi se u neposrednoj blizini strogog centra grada (pešačke zone), Pupinove palate, Spensa, Bulevara oslobođenja, više obrazovnih i....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 800 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 700 €, 49,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.03.2026 - 800 €
22.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

U posebno atraktivnom delu grada sa raznovrsnim sportskim i kulturnim dešavanjima nalazi se ova nekretnina. Izuzetna frekventnost ovog dela grada jednako privlači i potencijalne nove stanovnike svojim dinamičnim životom i odličnom saobraćajnom povezanošću. Stan je svetao, funkcionalan,....

 
 
 
 
-13%

Promena cene sa 630 € na 550 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 550 €, 60,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 630 €
22.05.2026 - 550 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

HRAM SVETOG SAVE, VRAČAR – TROSOBAN STAN Firma Key Real Estate je u prilici da Vam ponudi odličan, kompletno renoviran i namešten trosoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Vračaru, u blizini Hram Svetog Save. Stan je veoma miran, tih, topao i funkcionalnog rasporeda,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 750 € na 700 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Izdavanje, Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 700 €, 75,00 m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 750 €
22.05.2026 - 700 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Preporuka - Blok 29 - Lep 2.5 stan CG 75 m2 - Lift 6/8 - Velika terasa i lođa - Predulaz, ostava i parking - Dvostran, pogled na park - Lepo namešten - Garaža posebno 100 evra - Odmah useljiv - Mogu kućni ljubimci Agencijska provizija je 50% samo od prve zakupnine. Agent: Stevan Martinović,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 673-676 (od ukupno 676)

<< <8 9 10 11 12 13 14 15 16 17> >>